>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kto czarnym koniem Mistrzostw?

Baqu 700,8K

Baqu

Forum VIP
myślę, że czarnym koniem tego eventu będzie Turcja, która dziś gra z Chorwacją. po pierwsze primo turcy są drużyną mocną psychicznie co pokazali w swoich dwóch ostatnich meczach ze Szwajcarią i Czechami, aspekt psychiczny jest ważnym oprócz wyszkolenia indywidulanego elementem w tej całej zabawie. no właśnie po drugie primo ultimo ich ciekawe wyszkolenie techniczne, imo nie odstające od Chorwatów każe mi postawić dziś na Turcję.
nie zgodzę się, uważam, że Hrvatska zostanie własnie &quot;czarnym koniem&quot; - realnie patrze na ich szanse w spotkaniu finalowym, gdyż to, że pokonają dzisiaj Turcję ( ledwie siedemnastu piłkarzy, w tym dwóch bramkarzy, ma trener piłkarskiej reprezentacji Turcji Fatih Terim do dyspozycji przed piątkowym meczem z Chorwacją w ćwierćfinale mistrzostw Europy ) jestem prawie pewien, a spotkaniu przeciwko Dojczlandom, moim zdaniem również będą faworytem, gdyż pokazali już w tym turnieju iż spokojnie mogą ich pokonać. co za tym idzie finał Chorwacja - Holandia ? było by pięknie.

pozdr,
 
samadi 2

samadi

Użytkownik
Przed Euro głosowałem na Rosje bo naprawde Guss Hiding zrobił kawał dobrej roboty, z bardzo słabej druzyny zrobił druzyne która jest w pierwszej ósemce Europy, niestety Rosja nie jest tak dobra żeby pokonac Holandie z która się zmierzy w 1/4 finału miała pecha że trafiła na przyszłego mistrza europy 2008 xd :jezora: Holandia wygra to Euro, ale Rosja i tak zrobiła dużo. Napisze tutaj heh ,,Czarne stado Koni&#39;&#39; :jezora: druzyny te pokazały się dobrze w euro 2008 - Rumunia, Chorwacja, Turcja i Rosja. Pozdrawiam ????
 
pielka-87 0

pielka-87

Użytkownik
po wczorajszym meczu i mając w pamięci jak potrafili w ostatnich minutach przechylic szale na swoją korzysc w poprzednich meczach, stawiam że &quot;czarnym koniem&quot; tych mistrzostw mogą Reprezentacja Turcji. Są naprawdę rewelacyjni w tych końcówkach. W meczu z Niemcami będę im gorąco kibicował.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
po wczorajszym meczu i mając w pamięci jak potrafili w ostatnich minutach przechylic szale na swoją korzysc w poprzednich meczach, stawiam że &quot;czarnym koniem&quot; tych mistrzostw mogą Reprezentacja Turcji. Są naprawdę rewelacyjni w tych końcówkach. W meczu z Niemcami będę im gorąco kibicował.
Juz zyskali miano czarnego konia dochodzac do półfinałów !
ps. popatrzcie kto na nich głosował :jezora:
 
Do góry Bottom