>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Kto czarnym koniem Mistrzostw?

konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
bardzo bardzo chce abysmy byli to MY ???? a to dlatego ze dwie ostanie wielkie imprezy no delikatnie mowiac nie wyszly nam ???? i nalezy sie naszym dobry wystep ;)
 
K 0

krzyzan

Użytkownik
Moim zdaniem czarnym koniem mistrzostw będzie Rosja , ile znaczy dobry trener - selekcjoner na takich imprezach ale ogólnie w całym footbolu nie trzeba nikomu tłumaczyć . Przykładem może być Zenit który pod wodzą holenderskiego trenera zdobył Puchar Uefa i Ci panowie mogą pociągnąć na tym sukcesie dalej na mistrzostwach . Hidink jest to trener klasowy o czym mogliśmy sie przekonać na własnej skórze na MŚ w Korei . Na pewno świetnie przygotuje swój zespół .
Nie można też zapominać o gospodarzach , historia mówi ze gospodarze zazwyczaj liczą sie na mistrzostwach europy, nie tyle myślę tu o Austrii ale raczej o Szwajcarii która moim zdaniem na pewno wyjdzie z grupy a nie stawiam ich też na straconej pozycji w ćwierćfinałach.
Jak widzę dożo osób stawia w roli czarnego konia Chorwację. Ja bym nie przeceniał ich umiejętności , to ze wygrali rywalizacje w grupie z Anglia pokonując ich na własnym boisku nie zapisywałbym jako wielki sukces Chorwatów, myślę że trafili na najgorzej grający zespół Anglii od lat chodź można by stwierdzić ze skład mieli jeden z lepszych w historii. Chorwaci jadą na mistrzostwa z nadmiernym optymizmem bez szacunku do przeciwników (Austria) może to sie na nich odbić i moim zdaniem nie wyjdą z grupy .
To był mój pierwszy post na forum wiec proszę o wyrozumiałość . Pozdrawiam .
 
V 256

vernix

Użytkownik
Jak dla mnie to Chorwacja. Mają bardzo mocny i dobrze zgrany zespół co pokazali choćby w meczu eliminacyjnym z Anglią, ponadto ich trenerowi &quot;dobrze z oczy patrzy&quot; :-D
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Mój glos poszedł na Polskę. Podoba mi się prowadzenie naszej kadry przez Leo a w szczególności słowa które kieruje do naszych piłkarzy, są one tak banalne a jednocześnie bardzo pomagają np: jesli Ty nie masz piłki ma ja przeciwnik ! To jest banał ale cos sie dzieje w psychice i zmienia to postawe piłkarza.
 
T 0

tomanek

Użytkownik
Mój głos poszedł na Rosję ???? moim zdaniem ten team ma teraz genialnego trenera, pokazali na co ich stać w eliminacjach i generalnie to ich typuję do miana &#39;czarnego konia&#39; ;)
 
olek_ 0

olek_

Użytkownik
Witam forumowiczów...

Mój głos poszedł na Polskę i to nie tylko ze względów patriotycznych.
Wielu z was wspomina jak ważną rolę odgrywa w dzisiejszej piłce trener tak zgadza się to połowa sukcesu. Jednak taktyka przygotowanie to jedno a wykonawcy to drugie. Osobiscie od dawna wierzyłem w naszych i widząc szczególna zmiane w kwestii mentalnej naszych piłkarzy jestem optymista.
Interesuje sie sportem od dziecka i gram czyli jestem aktywni dlatego wiem jak ciężką prace wykonują nasi by odniesc sukces.
Dlaczego Polska? Mam nadzieje , że zobaczymy pierwszy argument już w niedziele bo kiedy wygrac z Niemcami jak nie 8 czerwca. Nasi sąsiedzi dawno nie byli tak źle przygotowani . No może przesadą jest , że sie nas boją jak opisuje niemiecki &quot; Bild&quot; ale z obroną rzeczywiscie maja problemy. Środkowi obrońcy są mało zwrotni i mało zgrani co przy dobrej grze Smolarka na pograniczu spalonego i jego sprytowi widzę tu szanse. Ogromnie sie ciesze z powrotu do formy Żurawskiego . Obrona tez spisuje sie nieźle szczególnie gdy wróci Żewłakow. No i czekam na występ mojego faworyta Kuby Błaszczykowskiego jego szybkosc i dynamika pozwoli nam rozmątowac Niemiecka defensywe i zainkasowac moze nawet 3 punkty.
Pozostaje zatem trzymac kciuki i wierzyc w naszych!
 
ronaldo-9 0

ronaldo-9

Użytkownik
Miejmy nadzieje ze czarnym koniem będzie reprezentacja Polski!.W meczach o stawkę z wielkimi drużynami ostatnio bardzo dobrze nam szło piłkarze walczyli o każdy cm boiska wiec mam nadzieje ze i tym razem nie popuszcza mimo wszystko ;)
 
camillo 9

camillo

Użytkownik
Patriotycznie zagłosowałem na naszą Polskę, ale tak na zdrowy rozsądek, to wydaje mi się, że czarnym koniem okaże się Turcja, bądź Chorwacja.
p.s Moim zdaniem Czechy nie powinny znajdować się w tej sondzie, bo wg mnie to drużyny minimum na ćwierćfinał.
 
Z 0

zizou55555

Użytkownik
moim zdaniem Niemcy sa do ogrania poniewaz iz kadra nie jest juz tak dobra jak kiedys.Slaba pozycja bramkarza;LEhman pierwszym bramkarzem a w sezonie rozegral moze z 5 meczow.Formacja obronna tez nie przedstawia sie obiecujaca.Kontuzja Metzeldera wyraznie odbila sie na jego szybkosci i ograniu.Skrzydla obrony to skrzydla Bayernu Lahm i Jansen.Ogladalem ich w bundeslidze i grali fatalnie.JEdyna pociecha Niemcow to BAlack gdzyz tylko on pokazal zwyzke formy.Schweinsteiger takze bardzo zadko gral.Podolski i Klose wielece daleko od dawnej formy..... Slabosc obrony NIemcow potwierdzaja 2 stracone bramki ze Slowenia i jedna z serbia (tylko szczescie zdecydowalo ze nie bylo ich wiecej).Niespodzianki upatruje w grupie A i sa to Szwajcarzy i grupa D Rosjanie
 
camillo 9

camillo

Użytkownik
moim zdaniem Niemcy sa do ogrania poniewaz iz kadra nie jest juz tak dobra jak kiedys.Slaba pozycja bramkarza;LEhman pierwszym bramkarzem a w sezonie rozegral moze z 5 meczow.Formacja obronna tez nie przedstawia sie obiecujaca.Kontuzja Metzeldera wyraznie odbila sie na jego szybkosci i ograniu.Skrzydla obrony to skrzydla Bayernu Lahm i Jansen.Ogladalem ich w bundeslidze i grali fatalnie.JEdyna pociecha Niemcow to BAlack gdzyz tylko on pokazal zwyzke formy.Schweinsteiger takze bardzo zadko gral.Podolski i Klose wielece daleko od dawnej formy..... Slabosc obrony NIemcow potwierdzaja 2 stracone bramki ze Slowenia i jedna z serbia (tylko szczescie zdecydowalo ze nie bylo ich wiecej).Niespodzianki upatruje w grupie A i sa to Szwajcarzy i grupa D Rosjanie
Zgadzam się ze wszystkim, oprócz tego, że Klose nie błyszczy jak kiedyś. Wystarczy spojrzeć na jego bilans bramkowy w Bundeslidze, ale może się wydawać, że nie jest tak dobry jak dwa lata temu, bo Luca Toni jest od niego raczej lepszy i to on strzela bramki jak na zawołanie w Bayernie. Wygrana z Niemcami nie jest niemożliwa, powiem więcej... Jest bardzo prawdopodobna i nie mówię tego tylko ze względów patriotycznych. Myślę, że jakieś 10-20 zł można postawić na zwycięstwo Polaków...

p.s chyba się pomyliłeś w tym zdaniu:
Slabosc obrony NIemcow potwierdzaja 2 stracone bramki ze Slowenia i jedna z serbia
Te dwie stracone bramki, to były w spotkaniu z Białorusią :p. Pozdrawiam ????
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
wg mnie czarnym koniem euro 2008 moze okazac sie albo Reprezentacja Rosji badz reprezentacja Szwajcarii
Może napisał być kilka zdań dlaczego właśnie Rosja albo Szwajcaria? ;-)
Ja zagłosowałem na Chorwacje bo jak ktoś pokonuje Anglików na Wembley to moim zdaniem trzeba się z nim liczyć. Jeśli chodzi o Rosje to jest podobnie, tyle że im udało się wygrać z Anglią u siebie. Chorwaci mają dość silną pomoc, z Niko Kranjcarem i Ivanem Rakiticem. W ataku też są zawodnicy, którzy (co najważniejsze) grają w pierwszych jedenastkach swoich klubów. Co do Rosji, to ten kraj staje się ostatnio centrum piłki nożnej. Zwycięstwo Zenitu w PU, a finał LM odbył się w Moskwie. Dobra gra tej reprezentacji to duża zasługa Hiddinka, który optymalnie poukładał zespół. Los ich jednak nie rozpieścił bo trafili do dość silnej grupy, ale poniekąd można ich uznać za czarnego konia tych Mistrzostw. ;-)
 
sarajevo 0

sarajevo

Użytkownik
Zdecydowanie Rumunia !
Graja w grupie śmierci, ale nikt nie powiedział, że z niej nie wyjdą !
Pierwszy mecz z Francją i przyznam sie, że boję się postawić na Francuzów.
Francja już na mistrzostwach świat 2006 pokazała, że w grupie gra tak aby wyjść, dopiero później się rozkręcają.
Nie wiem jak wam, ale mi w meczu Rumunia - Francja śmierdzi remisem i późniejszym awansem Rumunów.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Zdecydowanie Rumunia !

Graja w grupie śmierci, ale nikt nie powiedział, że z niej nie wyjdą !
Pierwszy mecz z Francją i przyznam sie, że boję się postawić na Francuzów.
Francja już na mistrzostwach świat 2006 pokazała, że w grupie gra tak aby wyjść, dopiero później się rozkręcają.
Nie wiem jak wam, ale mi w meczu Rumunia - Francja śmierdzi remisem i późniejszym awansem Rumunów.
Kompletnie sie nie zgodze ... Rumuni nie mają żadnych szans na wyjście z tej arcy trudnej grupy. Francuzi dla mnie także zostana w blokach bo moim zdaniem do cwiercfinałów awansuje Holandia i Italia. Rumunia jakby miala innych przeciwników w grupie to moze by cos pokazala a tak jest skazana na pożarcie chociaz nie takie rzeczy sie w pilce zdarzaly to tym razem awansuja faworyci.. chociaż odpadniecie Tricolores będzie mała niespodzianka...
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
z dotychczas rozegranych meczow (pierwsza kolejka grup a, b i c) widzailem wszystkie, bardzo dobrze zaprezentowaly sie niemcy i holandia
czarnego konia nie widze jak na razie
- szwajcarzy bez freia wiele traca
- turcji brakuje jakosci, probuja ladnie grac, staraja sie ale to jeszcze dla nich za wysokie progi
- chorwaci nie pokazali kompletnie nic
- rumunia w sumie poprawnie, ale mutu jest bez formy, a na tle slabej francji nie wyroznil sie nikt, raczej nie wyjda z grupy
- polska, hmm... serce by chcialo, ale zebysmy byli czarnym koniem to co najmniej 3-4 zawodnikow musialoby grac mecze zycia, a tu na razie zarzutow nie ma tylko do Boruca i Lewandowskiego, nie ma jasnego punktu w ofensywie
co do grupy D, to jeszcze nie grali, ale:
rosja raczej nie, bo bez arshawina i pogrebnyaka bedzie im bardzo trudno cos pograc z przodu, grecja gra antyfutbol i nie wierze zeby sie zdarzyl drugi raz taki fuks jak w portugalii, moze wyjda z grupy, ale tam trafiaja na kogos z grupy smierci (wg mnie wlochow, bo z pierwszego miejsca wyjdzie tam holandia), nie wierze ze grecy pokonaja wlochow ich wlasna bronia, o szwecji trudno cos powiedziec, czarny kon raczej nie bedzie z grupy D, bo trafiaja na grupe smierci w 1/4 finalu i nie wydaje mi sie aby przeszli dalej
jakbym mial teraz wybierac, to mimo wszystko szwajcaria, jak poprawia skutecznosc to sa w stanie powalczyc, jesli wyjda z grupy trafiaja na kogos z naszej grupy i jesli nie beda to niemcy to maja duze szanse zeby awansowac do polfinalu, freia bardzo bedzie brakowac, ale maja ciekawych zawodnikow
ewentualnie chorwaci, zagrali slabo, ale mysle ze nie pokazali wszystkiego co potrafia, mecz im sie super ulozyl i austriacy nie zmusili ich do np gonienia wyniku
 
nychuu 0

nychuu

Użytkownik
Po tym co zobaczyłem w meczu Czechy- Turcja. Jestem pełen podziwu dla Turków w 15 min. strzelili 3 bramki dające im awans do ćwierćfinału. Turcja gra spokojnie, są mocni psychicznie ale jak &quot;mają nóż na gardle&quot; grają pięknie w offesywnie udowodnili to w meczach z Czechami i Szwajcarią. Mam nadzieję że pokażą klasę tak jak na mundialu w 2002 r. POZDRO
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Po tym co zobaczyłem w meczu Czechy- Turcja. Jestem pełen podziwu dla Turków w 15 min. strzelili 3 bramki dające im awans do ćwierćfinału. Turcja gra spokojnie, są mocni psychicznie ale jak &quot;mają nóż na gardle&quot; grają pięknie w offesywnie udowodnili to w meczach z Czechami i Szwajcarią. Mam nadzieję że pokażą klasę tak jak na mundialu w 2002 r. POZDRO
Wdług mnie Turcja przegra w 1/4 z Chorwacją i tak na prawdę awans po części zawdzięczają nieporadności Czechów, którzy prowadząc 0-2 do 75 min. przegrali, gdyby nie błąd Petra Czecha to Turków nie byłoby juz tutaj, choc z drugiej strony szczęście sprzyja lepszym, zobaczymy jak to będzie...
 
bandziorno 124

bandziorno

Użytkownik
myślę, że czarnym koniem tego eventu będzie Turcja, która dziś gra z Chorwacją. po pierwsze primo turcy są drużyną mocną psychicznie co pokazali w swoich dwóch ostatnich meczach ze Szwajcarią i Czechami, aspekt psychiczny jest ważnym oprócz wyszkolenia indywidulanego elementem w tej całej zabawie. no właśnie po drugie primo ultimo ich ciekawe wyszkolenie techniczne, imo nie odstające od Chorwatów każe mi postawić dziś na Turcję.
 
Do góry Bottom