>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kto chciał zostać piłkarzem?

gonzo17 0

gonzo17

Użytkownik
siemanko! jestem 19 ltnim studentem i zaczynam żałowac ze w wieku 12 lat nie zapisalem sie do lokalnego klubu. Pilka zawsze byla moja pasja jednak zawsze mi uswiadamiano ze musze isc na studia zeby cos osiagnac w zyciu. Teraz żaluje. Chce zaczac grac. Czy sadzicie ze juz jest za pozno?? prosze o kontak na maila [email protected]
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Cześć :] Oczywiście że nie jest za późno ???? Tylko musisz się liczyć ( przynajmniej ja tak sądzę :p ) że wyżej niż A klasa nie będziesz grał :p:p Ale na sport nigdy nie jest za późno !!!!!!

pozdROWienia ????
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
siemanko! jestem 19 ltnim studentem i zaczynam żałowac ze w wieku 12 lat nie zapisalem sie do lokalnego klubu. Pilka zawsze byla moja pasja jednak zawsze mi uswiadamiano ze musze isc na studia zeby cos osiagnac w zyciu. Teraz żaluje. Chce zaczac grac. Czy sadzicie ze juz jest za pozno?? prosze o kontak na maila [email protected]
w tym wieku nie ma juz co marzyc o garniu chyba ze 3 liga najwyzej
sorry ale taka jest rzeczywistosc
 
pawelekdabelek 0

pawelekdabelek

Użytkownik
Musiałbyś być wielkim talentem żeby grać w 2,3 lidze. Ale prubój, przecierz jak kochasz piłkę nożną to nie ma znaczenia gdzie będziesz grał, ale że będziesz mógł grać
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
moim zdaniem nawet będąc ogromnym talentem nie masz już szans na 2,3 ligę jak to kolega powyżej napisał... nie mając wcześniej do czynienia z żadnym graniem jesteś praktycznie skazany na B bądź A klasę... ale i tak uważam że warto zacząć ponieważ samo granie to wielka przyjemność... mi ostatnio kontuzja kolana przerwała &quot;karierę&quot; i ogromnie żałuję i cierpię że już w piłeczke w żadnym klubie grać nie mogę bo muszę uważać na to kolano... naprawdę zachęcam cię do zaczęcie grania bo to jest wielka frajda ;)
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Ja póki co grałem w trampkarzach starszych Fax Bieniów (drużyna Klasy A -- III grupa Zielona Góra). Zajelismy bodajze 3 miejsce na 6 druzyn w lidze terenowej. Grałem tam jako środkowy pomocnik i w 20 kolejkach (kazdy z kazdym po 4 razy) zdobyłem 14 bramek z czego 5 bezpośrednio z rzutów wolnych i zaliczyłem sporo asyst.

Po roku gry w Faxie przyszedł czas na trochę większe wyzwanie ;) Przeszedłem do trampkarzy starszych IV-ligowego Promienia Żary, gdzie grałem w lidze wojewódzkiej. Pozycja jaką zajmowałem na boisku zmieniła się, ponieważ Promień posiadał znacznie bardziej kreatywnych graczy w środku pola ode mnie, ale tak czy siak znalazło się dla mnie miejsce w pierwszym składzie lecz na środku obrony. Sezon skończylismy na 3 miejscu na 14 drużyn. Jako środkowy obrońca zakończyłem rozgrywki z 5 bramkami i 7 asystami.
 
matex 0

matex

Użytkownik
Hm.... chciałem być piłkarzem. Jednak nic z tego nie wyszło. Tzn. byłem na kliku treningach w moim miejscowym klubiku - Wichrze :] (jakaś liga okręgowa) ale atmosfera w drużynie nie podobała mi się i zrezygnowałem. Teraz żałuję. A obecnie w piłke gram w każda niedziele i czasami jeszcze w soboty wraz z paczką kumpli, że się tak wyrażę przeciwko innym &quot;paczkom&quot; ;) ..
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
Ja póki co grałem w trampkarzach starszych Fax Bieniów (drużyna Klasy A -- III grupa Zielona Góra). Zajelismy bodajze 3 miejsce na 6 druzyn w lidze terenowej. Grałem tam jako środkowy pomocnik i w 20 kolejkach (kazdy z kazdym po 4 razy) zdobyłem 14 bramek z czego 5 bezpośrednio z rzutów wolnych i zaliczyłem sporo asyst.

Po roku gry w Faxie przyszedł czas na trochę większe wyzwanie ;) Przeszedłem do trampkarzy starszych IV-ligowego Promienia Żary, gdzie grałem w lidze wojewódzkiej. Pozycja jaką zajmowałem na boisku zmieniła się, ponieważ Promień posiadał znacznie bardziej kreatywnych graczy w środku pola ode mnie, ale tak czy siak znalazło się dla mnie miejsce w pierwszym składzie lecz na środku obrony. Sezon skończylismy na 3 miejscu na 14 drużyn. Jako środkowy obrońca zakończyłem rozgrywki z 5 bramkami i 7 asystami.
ciekawie się zapowiadałeś(?)... czy grasz może gdzieś dalej? grałeś w juniorach z Żarowa? bo jeśli tak i było to w 3 poprzednich latach to może graliśmy na przeciwko siebie... a mecze z wami wspominam dość dobrze... ale wasze boisko już nie... za duuuże... lotnisko raczej:jezora:
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
edyyy ja z miasta Żary - województwo Lubuskie ;) więc raczej nie graliśmy przeciwko sobie ;)

ze względu na mało wolnego czasu i poniekąd brak wiary w swój dalszy rozwój zrezygnowałem z kontynuowania gry w piłkę nożną mimo iż trener namawiał mnie abym grał w juniorach (zmiana rocznika z trampkarza na juniora). Póki co pozostaję bez gry od ponad pół roku.

Za swoje pozytywne cechy uważam dobrą umiejetnosc ustawiania się na boisku oraz czytania gry, a także dobrze wykonywane rzuty wolne oraz dobry odbiór. Nigdy nie byłem jakimś wirtuozem techiki (drybling kiepsko) stąd może przesunięcie mnie do obrony, gdzie dzięki swojej przewadze fizycznej nad innymi z mojego rocznika (182cm wzrostu 71kg wagi) rozbijałem ataki większosci rywali ;P choc nie zawsze... ;)

czy wróce do gry w piłkę nożną to jeszcze się okaże, ale jesli od poczatku przyszłego sezonu (a moze i teraz na wiosne ) nie zacznę grac znów na powaznie to juz na pewno nic ze mnie nie będzie wielkiego ;P ale wydaje mi się, ze mimo wszystko chyba wybiorę drogę nauki ;)

kiedys usłyszycie mnie jako komentatora sportowego ;)
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Ja trenuje piłkę nożną od 7 lat. Nie jest źle tylko przeszkadzają mi kontuzję. Gram na pozycji napastnika w każdym sezonie ponad 20 goli strzelam, czasami trener ustawia mnie na pozycji ofensywnego pomocnika tam też się dobrze czuję, zdarzyło mi się że grałem na stoperze także dobrze mi się grało. Ogólnie jestem uniwersalnym zawodnikiem ale prawie całe życie śmigam w ataku ( trener mówi że tam jest moje miejsce ). Moje zalety: to chyba spryt, technika, wady to na pewno warunki fizyczne. Ja uwielbiam trenowac, pobawic się piłką, uwielbiam grac na hali. Grałem przez pół roku w kadrze województwa łódzkiego u trenera Polaka ( tego z którym ŁKS zdobył mistrzostwo Polski ), na początku grałem w pierwszym składzie, później było coraz gorzej a było to spowodowane tym że żeby grac w kadrze zawodnik musiał przejśc na stałe do SMS-u Łódź, mnie także namawiano jednak ja po kilku opiniach kolegów zrezygnowałem, później jeszcze raz przyjechałem na konsultację kadry i na tym się skończyło. Z drużyną osiągałem sporo sukcesów, bardzo dużo dobrych występów na hali pokonywanie takich drużyny jak Widzew, Korona, Wisła Kraków, Wisła Płock, Legia Warszawa, Arka Gdynia, ŁKS, Bełchatów, Ruch Chorzów ja osobiście każdej z tych drużyn strzeliłem gola jak nie kilka goli bo Koronie Kielece w jednym meczu strzeliłem 6 bramek i wygraliśmy 9:1. Byliśmy też na pięciu zagranicznych turniejach w Austrii, Słowacji i trzy razy we Fracji ( 2 razy wygraliśmy turniej). Bardzo chciałbym dalej grac w piłkę i tak robię, troszkę moją karierę blokują kontuzje która mam niestety często, najbardziej chciałbym omijac te kontuzje bo jeśli mi nic nie dolega potrafię zagrac bardzo dobre mecze. Trenuje w Pelikanie Łowicz i mam nadzieję że za jakieś dwa lata złapę się do kadry pierwszego zespołu. Moim marzeniem jest gra w Widzewie. Bardzo chciałbym byc zawodowym piłkarzem a po zakończeniu kariery komentatorem sporotwym ( krew mnie zalewa jak niektórzy komentują mecze, ja w telewizji rozpoznaje więcej piłkarzy niż oni którzy są na meczu i mają przed sobą protokół meczowy ) lub łowcą talentów &quot;skautem&quot; ja uwielbam jeździc oglądac mecze, bywa tak że w weekend obróce 3-4 a nawet 5 meczów na żywo i jeszcze coś w tv się obejrzy a później dziwic się że nie ma czasu na nauke... Reasumując piłka to mój świat
pozdrawiam
Sutek
Ps. Lalo grasz w ROWie tak ja mam mieszane uczucia co do tego klubu.
Byliśmy na obozie i tak graliśmy z rocznikiem starszym 90 przegraliśmy 1:11, za dwa dni graliśmy z rocznikiem młodszym wygraliśmy... 11:1, sędziował ich trener nie uznał mi jeden bramki ( prawidłowo zdobytej) a ja że bardzo często kłóce się z sędziami coś tam powiedziałem wyrzucił mnie z boiska do końca meczu a mój trener kazał mi biegac przez 2 godziny wokół boiska kiedy moi koledzy z ekipy brali kąpiel w morzu ????
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Ja trenuje piłkę nożną od 7 lat. Nie jest źle tylko przeszkadzają mi kontuzję. Gram na pozycji napastnika w każdym sezonie ponad 20 goli strzelam, czasami trener ustawia mnie na pozycji ofensywnego pomocnika tam też się dobrze czuję, zdarzyło mi się że grałem na stoperze także dobrze mi się grało. Ogólnie jestem uniwersalnym zawodnikiem ale prawie całe życie śmigam w ataku ( trener mówi że tam jest moje miejsce ). Moje zalety: to chyba spryt, technika, wady to na pewno warunki fizyczne. Ja uwielbiam trenowac, pobawic się piłką, uwielbiam grac na hali. Grałem przez pół roku w kadrze województwa łódzkiego u trenera Polaka ( tego z którym ŁKS zdobył mistrzostwo Polski ), na początku grałem w pierwszym składzie, później było coraz gorzej a było to spowodowane tym że żeby grac w kadrze zawodnik musiał przejśc na stałe do SMS-u Łódź, mnie także namawiano jednak ja po kilku opiniach kolegów zrezygnowałem, później jeszcze raz przyjechałem na konsultację kadry i na tym się skończyło. Z drużyną osiągałem sporo sukcesów, bardzo dużo dobrych występów na hali pokonywanie takich drużyny jak Widzew, Korona, Wisła Kraków, Wisła Płock, Legia Warszawa, Arka Gdynia, ŁKS, Bełchatów, Ruch Chorzów ja osobiście każdej z tych drużyn strzeliłem gola jak nie kilka goli bo Koronie Kielece w jednym meczu strzeliłem 6 bramek i wygraliśmy 9:1. Byliśmy też na pięciu zagranicznych turniejach w Austrii, Słowacji i trzy razy we Fracji ( 2 razy wygraliśmy turniej). Bardzo chciałbym dalej grac w piłkę i tak robię, troszkę moją karierę blokują kontuzje która mam niestety często, najbardziej chciałbym omijac te kontuzje bo jeśli mi nic nie dolega potrafię zagrac bardzo dobre mecze. Trenuje w Pelikanie Łowicz i mam nadzieję że za jakieś dwa lata złapę się do kadry pierwszego zespołu. Moim marzeniem jest gra w Widzewie. Bardzo chciałbym byc zawodowym piłkarzem a po zakończeniu kariery komentatorem sporotwym ( krew mnie zalewa jak niektórzy komentują mecze, ja w telewizji rozpoznaje więcej piłkarzy niż oni którzy są na meczu i mają przed sobą protokół meczowy ) lub łowcą talentów &quot;skautem&quot; ja uwielbam jeździc oglądac mecze, bywa tak że w weekend obróce 3-4 a nawet 5 meczów na żywo i jeszcze coś w tv się obejrzy a później dziwic się że nie ma czasu na nauke... Reasumując piłka to mój świat
pozdrawiam
Sutek
Ps. Lalo grasz w ROWie tak ja mam mieszane uczucia co do tego klubu.
Byliśmy na obozie i tak graliśmy z rocznikiem starszym 90 przegraliśmy 1:11, za dwa dni graliśmy z rocznikiem młodszym wygraliśmy... 11:1, sędziował ich trener nie uznał mi jeden bramki ( prawidłowo zdobytej) a ja że bardzo często kłóce się z sędziami coś tam powiedziałem wyrzucił mnie z boiska do końca meczu a mój trener kazał mi biegac przez 2 godziny wokół boiska kiedy moi koledzy z ekipy brali kąpiel w morzu ????
Hehe :p Sutek , po pierwsze to super że Ci się tak powodzi ???? I myślę że spełnisz swoje marzenie i zagrasz kiedyś w Widzewie ????
Po drugie : Piłka to cały Twój świat , podobnie jak mój ???? I w weekend też oglądam dużo spotkań ( np. w ten obejrzałem chyba z 5 ). Też mam tekie skryte marzenia zostać dziennikarzem lub komentatorem sportowym ????
po trzecie : Ja gram właśnie w roczniku &#39;90 ;) Kiedy to było na obozie ? Bo My już 3 razy byliśmy nad morzem ;/ Sparing 11:1 może był 4 lata temu ?;&gt; I tam też był taki zespół może jak parasol - czy coś takiego :p bo wiem że gdy z nimi graliśmy to pierwszym składem wygrywaliśmy potem wszedł drugi skład i na 10 min. przed końcem zdupili 3 czy 4 bramki :p I rocznik &#39;89 wołał na Nas parasole :p A co do rocznika &#39;90 jest to jeden z lepszych roczników młodzieżowych w Rybniku ( dobrzy byli także &#39;87 ) prosty przykład na 11 meczową w okręgowej lidze juniorów ( emce ) gra 6 z mojego rocznika ( w tym ja ???? :p ) a tylko 5 z &#39;89 :] Teraz Nam zbytnio nie idzie, ale mam nadzieje że jak wejdziemy pierwszym składem w przyszłym sezonie to powalczymy o mistrza i zagramy w MP. Mówię że jak będziemy grać całym składem bo już kilku może nawet iść do pierwszej drużyny. Śląską ligę jest trudno wygrać. Dlaczego ? Na Śląsku jest najwyższy poziom piłki nożnej w Polsce ... My w lidze walczymy z takimi drużynami jak Górnik , Ruch , Odra , Sosnowiec , Bytom , Gwarek Zabrze itp. itd.
Do TBM : Jeżeli już wspominasz o bramkach to chciałbym się troszkę pochwalić i powiedzieć że ja jako prawy obrońca strzeliłem w tym sezonie najwięcej bramek w drużynie, bo aż sześć :p Z czego pięć z rzutów rożnych :p Asyst chyba też miałem dość sporo, bo mam zadanie się włączać ( jak D. Alves ???? ) i dużo wrzucać ????

Do wszystkich : mówiłem kiedyś o turnieju Danone Cup - coś o Nim :
Nieoficjalne Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej dla Dzieci - tak nazywany jest Danone Nations Cup, największy międzynarodowy turniej piłki nożnej dla chłopców i dziewczynek w wieku 11-12 lat. Partnerem Turnieju jest FIFA, czyli Międzynarodowa Federacja Piłki Nożnej. ...
Źródło: netPR (informacje pochodzą od firm, Gazeta.pl nie odpowiada za ich treść) http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,55402,4903941.html

O turnieju
Drodzy Młodzi Sportowcy!

To właśnie z myślą o Was organizujemy w Polsce największy turniej piłkarski dla dzieci, który jest częścią światowych rozgrywek Danone Nations Cup, prowadzonych w 40 państwach na pięciu kontynentach. Od czasu zainaugurowania tego turnieju w 1998 r. wzięło w nim udział przeszło 10 milionów dziewczyn i chłopców – miłośników piłki nożnej. W Polsce tegoroczne zawody zostały nazwane Pucharem Mlecznego Startu.

Każdy spośród Was, jeśli ma nie mniej niż 11 i nie więcej niż 12 lat, kto kocha sport i piłkę nożną, kto ceni zasady fair play, może do nas dołączyć. Nie liczy się to, czy mieszkasz na wsi czy w mieście, czy jesteś chłopcem czy dziewczyną, czy należysz do klubu sportowego – jeśli tylko masz koleżanki lub kolegów, z którymi grasz „w nogę”, zgłoś się wraz z nimi do Turnieju.

„Tak zaczynają najlepsi” to nasze tegoroczne hasło. Bo właśnie od aktywnego uprawiania sportu, o dbania o sprawność i kondycję, od właściwego odżywiania się zaczynały, gdy były w Waszym wieku, dzisiejsze gwiazdy footballu. Takie jak Zinadine Zidane, z którym podczas polskiego Turnieju Finałowego spotkają się najlepsi spośród Was.

Zwycięski zespół pojedzie jako reprezentant Polski do Paryża na Światowy Finał Danone Nations Cup, gdzie będzie rywalizować o tytuł najlepszej drużyny świata wśród 11-12 latków!

Ale zanim to nastąpi, przez kilka miesięcy będą trwały ogólnokrajowe rozgrywki, w których udział wezmą tysiące Waszych rówieśników. Wspaniała zabawa, ogromne emocje i niezapomniana przygoda! Nie przegapcie tej szansy!

Gorąco więc zachęcamy Was i zapraszamy do udziału w Pucharze Mlecznego Startu. Nie czekajcie, przyłączcie się do nas i do tysięcy Waszych koleżanek i kolegów w Polsce i na całym świecie!


Zarejestrujcie swoje drużyny na stronie www.puchar.mlecznystart.pl
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
ja gram w uksie. woj.lubelskie. jako srodkowy obronca strzelilem 3 bramki w 8 meczy. nienajgorzej 2 wynik w druzynie po jednym napastniku;P
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Sianożęty :]
Pierwszy raz raz słyszę o takiej miejscowości ????
trzeba isc spac bo jutro o 11 mam sparing na sztucznej murawie bo zrobili w łowiczu ???? w tej chwili największe sztuczne boisku w Polsce
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
Sutek teraz moja szkoła będzie miała sztuczne boisko. ale tak to pomniejszyli że tam będziemy mieli tylko wf-y bo na treningi to sie nie nadaje;| ma byc oddane gdzies w maju-czerwcu chyba;) napisz potem jak sparing poszedl;]
 
Do góry Bottom