>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

KSW 45: The Return to Wembley (06.10.2018)

Status
Zamknięty.
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Ale wiecie, że ten sędzia w walce Krakowskiego, do którego jest tyle pretensji o sędziowanie to bardzo doświadczony sędzia, duża przeszłość w UFC?
Po prostu trochę śmiać mi się chce jak ktoś uważa, że Lewandowski z Kawulskim ustalają wyniki walk.
Ciekawe czy TommyTSW by ta samo uważał gdyby na miejscu Jurkowskiego był np. Sarara :wasntme::wasntme::wasntme::smoke::smoke::smoke:
 
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Ciekawe czy TommyTSW by ta samo uważał gdyby na miejscu Jurkowskiego był np. Sarara :wasntme::wasntme::wasntme::smoke::smoke::smoke:
W tym przypadku nie byłoby nawet możliwości wypowiedzieć co uważa o wyniku, bo byłby po prostu nokaut na Jurasie. Co do wypaczonych wyników, były, są i będą, KSW nie jest tu wyjątkiem. Po prostu u nich to bardziej widać bo mają 4 gale w roku a nie 35. Więc jak u nich na 2 galach będą jakieś kontrowersyjne werdykty to oznacza że na połowie gal są dziwne wyniki. A w UFC to ginie w tłumie, bo w następny weekend jest kolejna gala itd.
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Ale tak samo byś uważał, gdyby nie sympatię klubowe Jurasa? :eek:kay:
tzn ja mam mieć problem z sympatią Jurasa?czy kolega z byciem obiektywnym?
Pudzian-Silva?, Khalidov-Karaoglu, pasuje?to tak z tych znanych zestawień.Co był kabaret jak Pudzian wygrał z Thompsonem, chyba 2 dni później zmienili wynik:cwl:
Całą tą federacje nakręcają dziwne sytuacje i freak fighty, jeden wielki serial ???? Żeby nie było same zawody, organizacja, otoczka kozacki poziom tyle że te dwie poprzeczki to różne bieguny, niby to fajne, dobrze się ogląda ale nie łykam.Porażki Sokoudjou czy Silvy to były nakrętki na kolejną galę, dwie odbębnione walki bez chęci zwycięstwa i ślad po nich zaginął ???? Wrestling w polskim wydaniu ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom