>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

KSW 45: The Return to Wembley (06.10.2018)

Status
Zamknięty.
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Poplynales. Szostak wygral z zawodnikami z bilansem 4-8, 4-9 i uwaga 2-20 ????
W walce zawodnika, nawet slabego, z celebryta zawsze na zawodnika. Szczegolnie, ze Sloane jest dogiem. Dodatkowo ten Akop to straszny pokurcz. Ile on ma? Ze 170cm?
Jedyne co moze dac wygrana Szostakowi to walek, ale jakos watpie zeby w Londynie Anglik sie podlozyl.
 
beny102 83

beny102

Użytkownik
Poplynales. Szostak wygral z zawodnikami z bilansem 4-8, 4-9 i uwaga 2-20 ????
W walce zawodnika, nawet slabego, z celebryta zawsze na zawodnika. Szczegolnie, ze Sloane jest dogiem. Dodatkowo ten Akop to straszny pokurcz. Ile on ma? Ze 170cm?
Jedyne co moze dac wygrana Szostakowi to walek, ale jakos watpie zeby w Londynie Anglik sie podlozyl.
Sloane:
22-73
0-4
0-1
0-1
0-3
Łączny rekord jego przeciwnikow to 32-94 z czego 22 to Szon Lomas ????
Tak, Akop to pokurcz i tak jak napisalem, bardzo możliwe że Anglik go ta chaotyczna stójka sklepie, ale ja freakow z zasady nie obstawiam tym bardziej, że gość którego opłaca się zagrać jest prawdopodobnie zdjęty z kanapy
 
S 94,7K

styrbjorn

Użytkownik
Sloane:
22-73
0-4
0-1
0-1
0-3
Łączny rekord jego przeciwnikow to 32-94 z czego 22 to Szon Lomas ????
Tak, Akop to pokurcz i tak jak napisalem, bardzo możliwe że Anglik go ta chaotyczna stójka sklepie, ale ja freakow z zasady nie obstawiam tym bardziej, że gość którego opłaca się zagrać jest prawdopodobnie zdjęty z kanapy
Jak już piszesz takie rzeczy to pisz rzetelnie. Wygrał też z Kentem Kauppinenem (10-4).
 
zikos 13,9K

zikos

Użytkownik
Popek to dziś bierze a dla mnie kurs promo dziś . Jak dla mnie solidne 7/10 dziś. Wieksze doświadczenie po stronie raperzyny
 
beny102 83

beny102

Użytkownik
Jak już piszesz takie rzeczy to pisz rzetelnie. Wygrał też z Kentem Kauppinenem (10-4).
Przytoczyłem. Te &quot;najciekawsze rekordy&quot;, Łączna statystyka się zgadza. Ten Kaupinen ma rekord zrobiony na gościach typu Lomas, i ogórkach z rekordami 1-17, z namiastkami zawodników- przegrywał.
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Ja myślę że nie ma lepszego betu na dzisiaj niż KO/TKO w walce Popka, w każdej z jego walk było właśnie takie rozstrzygnięcie i kurs 1.60 wygląda jak mega promo
 
S 94,7K

styrbjorn

Użytkownik
Przytoczyłem. Te &quot;najciekawsze rekordy&quot;, Łączna statystyka się zgadza. Ten Kaupinen ma rekord zrobiony na gościach typu Lomas, i ogórkach z rekordami 1-17, z namiastkami zawodników- przegrywał.
Najciekawsze pod twoją argumentację. Wydawało mi się, ze forum bukmacherskie nie jest po to żeby kogoś przekonać do swojego typu ale żeby rozważyć za i przeciw i dzięki temu trafnie wytypować. Nie mówię, ze Akop na pewno przegra ale:
- Sloane będzie miał przewagę zasięgu
- Sloane jest &#39;zawodnikiem&#39; (mimo wszystko lepiej wygrać z Lomasem i Kaupinnenem niż z Januszem Dylewskim)
- i najważniejsze: Szostak sam mówi, ze nie jest zadowolony z przeciwnika, bo nie jest zawodnikiem MMA i przez to nie ma możliwości się przygotować pod niego (za późno się dowiedział o zmianie rywala)
- minusem jest to, ze Slonae moze być nieprzygotowany totalnie i moze być trochę &#39;ogórkiem&#39;. Ale czy Akop też nie jest?
Kurs jest zahcęcający.
 
K 281

karmos111

Użytkownik
A co sądzicie o typie Szostak vs Sloane Walka zakończy się przez KO/TKO po kursie 1.65? Do tej pory żadna walka Sloane&#39;a nie skończyła się przez decyzje,albo on nokautował albo sam był nokautowany.Myślę,że i tym razem będzie podobnie wątpie żeby ta walka potrwała cały dystans,a na sumbission raczej szanse niewielkie.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Submission_fighting
 
beny102 83

beny102

Użytkownik
Najciekawsze pod twoją argumentację. Wydawało mi się, ze forum bukmacherskie nie jest po to żeby kogoś przekonać do swojego typu ale żeby rozważyć za i przeciw i dzięki temu trafnie wytypować. Nie mówię, ze Akop na pewno przegra ale:
- Sloane będzie miał przewagę zasięgu
- Sloane jest &#39;zawodnikiem&#39; (mimo wszystko lepiej wygrać z Lomasem i Kaupinnenem niż z Januszem Dylewskim)
- i najważniejsze: Szostak sam mówi, ze nie jest zadowolony z przeciwnika, bo nie jest zawodnikiem MMA i przez to nie ma możliwości się przygotować pod niego (za późno się dowiedział o zmianie rywala)
- minusem jest to, ze Slonae moze być nieprzygotowany totalnie i moze być trochę &#39;ogórkiem&#39;. Ale czy Akop też nie jest?
Kurs jest zahcęcający.
Sugerujesz, że chce kogos przekonać do typu? W każdym poście odnośnie tej walki podkreślałem, że tego nie gram- nie mam typu i tylko dzielę się spostrzeżeniami bo widzę , że dużo osób bierze się za tą walkę.
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik


Poświęćcie 10 minut. Jeśli Akop wyłapie chociaż kilka takich cisów to będzie pływał. Do tego jamie nie ma szklanki. Moim zdaniem Jamie jest faworytem co zresztą powiedział trener Jocz, trener Akopa.
Idę delikatnie w jego strone. Plus oczywiście w Materle,a le o tym już pisałem.
Do tego walki popka i szostaka według mnie nie skończą się na pkt. I to jest mega prawdopodobne. 10 razy lepiej zagrać, że walka akopa nie skonczy sie na pkt niż wygraną akopa. Sam Akop mówił w wywiadzie, że wychodzi i od początku będzie się napier....
Ogólnie nie mam zamiaru nikogo na nic namwiać ani przekonywać. Ja stawiam czysty win Jamiego. Bez kombinacji
 
beny102 83

beny102

Użytkownik
A co sądzicie o typie Szostak vs Sloane Walka zakończy się przez KO/TKO po kursie 1.65? Do tej pory żadna walka Sloane&#39;a nie skończyła się przez decyzje,albo on nokautował albo sam był nokautowany.Myślę,że i tym razem będzie podobnie wątpie żeby ta walka potrwała cały dystans,a na sumbission raczej szanse niewielkie.
Dużo mniej prawdopodobne niż w przypadku walki Popka. Sloane może skończyć Akopa, ale możliwe że Polak będzie w lepszej dyspozycji fizycznej i coś tam się nauczyl- wystarczająco żeby zameczyc przeciwnika i wygrać decyzja, w skończenie nie wierzę.
 
S 94,7K

styrbjorn

Użytkownik
Sorry ale dopiero się obudziłem i nie zauważyłem, że zliczyłeś Kauppinena do łącznych rekordów przeciwników Sloane&#39;a. Zwróciłem uwagę na to, ze nie podałeś go wyzej.
 
beny102 83

beny102

Użytkownik
Poświęćcie 10 minut. Jeśli Akop wyłapie chociaż kilka takich cisów to będzie pływał. Do tego jamie nie ma szklanki. Moim zdaniem Jamie jest faworytem co zresztą powiedział trener Jocz, trener Akopa.
Idę delikatnie w jego strone. Plus oczywiście w Materle,a le o tym już pisałem.
Do tego walki popka i szostaka według mnie nie skończą się na pkt. I to jest mega prawdopodobne. 10 razy lepiej zagrać, że walka akopa nie skonczy sie na pkt niż wygraną akopa. Sam Akop mówił w wywiadzie, że wychodzi i od początku będzie się napier....
Oczy mi krwawią ;) tego gościa nie można nazywać zawodnikiem, chyba że pod monopolowym też stoją zawodnicy. Ja tam bym nie wierzyl w to co akop mówi. Wyobrażasz sobie tego karła w wymianach ze sloane? Ja nie i jeśli on i jego trenerzy mają olej w głowie to będą się starać rozegrać to na zamęczenie przeciwnka i zanudznie widowni.
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
beny102 umówmy się jasno i zrozummy się - Ja nie twierdzę, że czekam na tę walkę, nie twierdzę, że stawiam dom na Anglika, nie twierdzę, że jest jakimś fighterem. To zwykły bijok z dyskoteki, pewnie zarabia stojąc na bramce znając życie. Ale widziałeś co prezentuję Akop? Nic więcej na 100%. Więc wolę zagrać gościa po wyższym kursie, który chociaż nie ma szklanego łba.
Ja czekam tylko na dwie walki praktycznie. Materla - Janikowski i Solidca. Reszta z przymrużeniem oka. Kawał gotówki mam w Khabibie, więc nie będę stawiał domu na ogórków.
Lecz z doświadczenia wiem, że na takich ogórkowych rzeczach zarabia się najlepiej.
 
beny102 83

beny102

Użytkownik
Niekiedy walki ogórków są oczywiste i też z nich korzystam. Tutaj faworyt jest oczywisty, ale nie wynik. W każdym razie życzę powodzenia. Z Khabibem nie życzę bo u mnie na zawsze #teamConnor, ale wiem, że to będzie dla niego najtrudniejsze wyzwanie do tej pory i też faworyzuje kebaba. Tylko ze strony Khabiba jest tak samo. Zobaczymy co się stanie. Na pewno oglądam na żywo, bez obstawiania ????
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Przeciez na zakończenie walk przed czasem w tych pojedynkach placa ok 1.10
Ale za k.o. juz 1.65
Dla mnie betem gali jest Sloane przez ko @ 3.25 ale widze ze do tych polskich smieciowcow nawet nie mozna przez ecopayz wplaty zrobic wiec nie pogram. Chyba ze do punktu skocze ale nie wiem czy zdaze...
 
beny102 83

beny102

Użytkownik
Ale za k.o. juz 1.65
Dla mnie betem gali jest Sloane przez ko @ 3.25 ale widze ze do tych polskich smieciowcow nawet nie mozna przez ecopayz wplaty zrobic wiec nie pogram. Chyba ze do punktu skocze ale nie wiem czy zdaze...
Gdzie masz taki kurs ? Etoto za ko sloane płaci 2.15..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom