>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

KSW 24 - 28 września

Status
Zamknięty.
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik

http://www.youtube.com/watch?v=cShURb8Lnrs&amp;amp;feature=player_embedded
Dla mnie mimo że nie ma Mameda jest to jedna jak nie najlepsza rozpiska w historii KSW . Na pierwszy rzut oka widzimy kilka tzw. pewniaków ale i kursy będą zapewne kiepskie . Materla z 1.20 , Borys z 1.15 , Karolina podobnie . Reszta walk będzie już zapewne bardziej wyrównana pod względem kursów które już niedługo będą zapewne się pojawiać . Zapewne jako pierwszy wystawi je betsafe .
Mariusz czy pozostanie już tylko Mariuszem czy Big Sexy zwycięży po raz drugi lub tym razem się podłoży . 42 letni Nastula zdobędzie pas wagi ciężkiej , Cipek tym razem wygra bardziej przekonująco . To już wszystko okaże się za 3 tygodnie .
Ja jako główny bet w którego wejdę będzie to :
Anzor Azhiev
drugi : Karol Bedorf
Borys i Karolina zapewne pewne wygrane i śmiało można dokładać do innych .
Kto zobaczy kursy niech wkleja .​
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
rockstar 3

rockstar

Użytkownik
Anzor Azhiev vs Artur Sowiński
Typ: Anzor
Później analiza ...

Mariusz Pudzianowski vs Sean McCorkle
Typ: McCorkle

Nie widzę tutaj techniczno sportowych argumentów aby walkę wygrał Pudzian. Po ostatniej walce tych panów definitywnie zostało udowodnione że jeśli Maniek zostanie przewrócony to leży i kwiczy.
Trzy przegrane , trzy w parterze. W sumie jestem ciekaw jak Pudzian chcę rozegrać tą walkę , w parterze odpada , wiadomo. Stójka na pewno nie była jego domenom.
Czym tu zaatakować , sierpami które mogą nie zaszkodzić rywalowi , a obciążyć kondycję. Dotychczasowa stratega , użyć siły , obalić i zaatakować w tej walce może nie przejść.
McCorkle no cóż , nie oszukujmy się nie ma 20 lat i jego ambicję już dawno przeminęły. Odwiedziny KWS rozchodzą się tylko do $$$ , bo co tu miałby szukać ?
Jednak to człowiek który reprezentował jakiś poziom MMA i wie jak ten chleb się je. Kwestia tego czy walka nie rozstrzygnie się przed walką.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 326

kurekq

Użytkownik
Mariusz Pudzianowski - Sean McCorkle 35%-65%
Paweł Nastula - Karol Bedorf 15%-85%
Michał Materla - Jay Silva 95%-5%
Borys Mańkowski - Ben Langman 99%-1%
Karolina Kowalkiewicz - Jesminka Cive 99%-1%
Marcin Różalski - Paul Słowiński 20%-80%
Anzor Azhiev - Artur Sowiński 75%-25%
Kamil Waluś - Oli Thompson 51%-49%
Mateusz Gamrot - Andre Winner 50%-50%
Będę stawiał na każde value według tej rozpiski szans procentowych, aczkolwiek raczej walki Walusia i Pudziana sobie odpuszczę, bo jakoś do tych procentów się nie przywiązuje. Tam może zdarzyć się wszystko.
Spodziewam się najfajniejszych kursów na Słowińskiego (1,6?), Gamrota (2,8?) i Bedorfa (1,5?).
 
K 326

kurekq

Użytkownik
Nie widzę tutaj techniczno sportowych argumentów aby walkę wygrał Pudzian. Po ostatniej walce tych panów definitywnie zostało udowodnione że jeśli Maniek zostanie przewrócony to leży i kwiczy.
Ale zostało też udowodnione, że jak Big Sexy zostanie przewrócony to też walka jest jednostronna. Pudzian popełnił duży błąd pozwalając wstać zranionemu Seanowi.
Wygra to ten, kto będzie lepszy w stójce lub zapasach. Nie trzeba być genialnym bokserem, żeby pobić McCorkle. To samo z zapasami. Więc jeśli Pudzian czyni jakikolwiek progres to powinien umieć albo obalac zawodników pokroju McCorkle albo obijać ich w stójce. Jak w tyle lat się tego nie nauczył przy warunkach jakie ma to słabo.
Moim zdaniem nie da rady.
 
kuba77 114

kuba77

Użytkownik
W KSW pod naszych jak zawsze rywal, byle by tylko Polak wygrał. Trzeba będzie coś posklejać, Azhiev, Bedorf, Materla, Karolina, Borys i może coś AKO ponad 2 wyjdzie. Plus jest taki że Pudzian walczy na końcu czyli będzie można spokojnie po walce Nastuli z Bedorfem iść spać ;) chociaż z drugiej strony chciałbym zobaczyć jak Mariusz odklepuje, szanuje go za jego osiągnięcia, ale wypowiedzi przed walkami go całkowicie dyskredytują w moich oczach, rozumiem że duża grupa zawodników tak się zachowuje, jednak po prostu mnie irytuje.
kurekq: jak na Bedorfa będzie z 1.3 to już dobrze, wszystko wyżej to duże value.
 
szef10 216

szef10

Użytkownik
Na samym początku bedą fajne kursy, ale pewnie bardzo szybko bedą spadać więc jeśli ktoś gdzieś wypatrzy pierwszą oferte niech wkleja ;)
Ja sie czaje na Bedorfa, Borysa, Karole i Anzora to są moje pewniaki tej gali nad Materlą sie jeszcze zastanawiam. Te cztery nazwiska pogram na pewno za sporo.
 
xyzz 462

xyzz

Użytkownik
Pudzian - McCorkle - tutaj jeżeli Big Sexy nie sprzeda walki to wygra po raz drugi
Paweł Nastula - Karol Bedorf - Coco powinien bez problemu odprawić Nastka z kwitkiem
Michał Materla - Jay Silva - dla mnie NO BET w ich pierwszej walce nie dużo brakło by
Materla przegrał a bardzo ważną rzeczą jest to że Silva wziął tą walkę z SHORT NOTICE
Borys Mankowski - Ben Langman - Borys wraca po kontuzji, ale rywal bez większych szans, zbierze baty w stójce albo zostanie zdominowany zapaśniczo.
Karolina Kowalkiewicz - Jasminka Cive - Przeciwniczka Karoliny podobno wywodzi się ze stójki, w MMA z nikim wartościowym nie wygrała, Kowalkiewicz zapowiada że będzie się chciała bić w stójce, myśle że sprosta rywalce w Jej płaszczyźnie, a jeżeli napotka duży opór obali i łatwo podda.
Marcin Różalski - Paul Słowiński, dwóch strikerów, dla mnie NO BET, z ciekawostek Słowiński tydzień przed KSW walczy bodajże w Australii
Anzor Azhiev - Artur Sowiński - też odpuszczam tą walkę, może w jakiejś taśmie dodam, ale przestrzegam przed stawianiem na Anzora, fakt chłopak obiecujący, boksujący bardzo ofensywnie, a Kornik lubi bić z kontry o czym przekonał się w pierwszej walce Irokez.
Kamil Waluś - Oli Thompson - jeżeli były strongmen nie sprzeda walki, to spodziewam się gwałtu na Walusiu który jest mega słaby, a promują go na przyszłośc HW w Polsce.
Mateusz Gamrot - Andre Winner - na tą walkę czekam najbardziej mega trudne wyzwanie przed Gamerem, ale nie jest bez szans. Postawie jakieś drobne żeby się lepiej oglądało walkę.
Wszystko pisane na szybko, dokładnie opiszę każde starcie jak wystawią kursy
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik

Generalnie nie jestem fanem KSW bo dla mnie to zwykłe show, a nie sportowa rywalizacja.
Open: Mariusz Pudzianowski (5-3) vs. Sean McCorkle (17-5) -warto popatrzeć po kursach, jak dla mnie ta walka nie ma prawa odbyć się na normalnych zasadach, albo zostanie wykręcony wałek dla Pudziana, albo KSW zrobi z Seana ważnego dla federacji zawodnika. Mimo wszystko Sean, Pudzian jest przykładem jak można być totalnym beztalenciem. Przez tyle lat nauki, nie nauczył się nic, nadal pcha a nie wyprowadza ciosy, nadal nie ma parteru, jedyne co potrafi to sprowadzać do parteru. Warto śledzić kursy, buki będą wiedzieć co się święci.
120 kg: Karol Bedorf (9-2) vs. Paweł Nastula (5-4)
Srry, ale nie kupuje tego że Nastula może wygrać pas. Tak, jest legendą, ale tylko dlatego że był w PRIDE, wyników tam żadnych nie miał. Powinien mieć ujemny bilans ale poprawił sobie rekord walkami np z 50 letnim Andrzejem Wrońskim. Koko będzie wypromowany na gwiazdę KSW, a Nastula dostanie Pudziana w kolejnej walce. Dla mnie scenariusz niesamowicie jasny.
66 kg: Anzor Azhiev (4-0) vs. Artur Sowiński (13-7)
Zaskoczę, ale Anzor jest dla mnie mega przesadzonym z hypem zawodnikiem. Nic wielkiego nie pokazał, chyba że pokonanie dzieciaka z Czech to powód do zachwytu. Kornik ma większe doświadczenie i coś czuje że ubije promowanego na gwiazdę Anzora.
Open: Kamil Waluś (4-1) vs. Oli Thompson (10-5)
Walusia cenie bardziej niż Pudziana i Mameda, bo ma jaja, był grubasem bez umiejętności, przez długie miesiące trenował, chudł, pakował, wyjeżdżał do USA, widać zmiany. Pudzian ***** się nauczył, Mamed jako gwiazda nawet Olsztyna nie opuszcza, co dopiero o wyjeździe za granice mowa. Dlatego czuje że Kamil mimo iż pewnej granicy nie przekroczy nigdy, wygra walkę ze Strongmanem.
W pozostałych faworyci kursowi wygrają
 
sandacz121 1

sandacz121

Użytkownik
Pewniaki dla mnie
Anzor Azhiev- jak dla mnie rodzi sie następca na miare Mameda.Kornik tego nie wygra, racja udało mu sie w pierwszej walce z Irokezem ale to był fuks na maxa co potwierdził Jewtuszko w rewanżu.
Michał Materla-Mam nadzieje, że najwiekszy Polski wojownik tym razem załatwi sprawe w w 1 max w 2 rundzie, Silva coś tam sie spinał na konferencji ale Michał go ogarnie.
Karol Bedorf- Nie widze tutaj szans dla Nastuli.Słaby boks, szybkość nie ta i pewnie kondycja będzie szwankowała. Karol pewnie go obcyka kopnięciami.
Kowalkiewicz-Uwielbiam walki Karoliny,szybkośc szczelna garda i dobra stójka.Nie kojarze tej Cive.
Borys Mańkowski- Ben Lagman przegrał z Saidovem ale fajnie sie zaprezentował lecz nie widze dla niego szans z Borysem. Dla mnie Aslambek jest lepszy od Borysa. Ale może dojdzie do rewanżu. Lagman zostanie wykręcony w 1rnd.
Niedokładna analiza, ale na szybko. Pozdrawiam
Za 50zł można stawiać, teraz tylko polować na kursy ????
 
szef10 216

szef10

Użytkownik
Śmiało można powiedzieć, że KSW 24 to najlepsza rozpiska jaką kiedykolwiek udało się M&amp;L ułożyć, to można śmiało powiedzieć. Tylko, że jak rozpiska bardzo ciekawa i większość walk wydaje się być 50/50 to spodziewam się sporo roztrzygnięć przed czasem.
WALKA WIECZORU: MARIUSZ PUDZIANOWSKI VS SEAN MCCORKLE
Rewanż z ostatniej gali. Wtedy stawiałem Pudziana w roli faworyta, jest to jednak taki &quot;jeździec bez głowy&quot; troszke go przeceniłem, chciał za szybko skończyć tą walke. Technika i parter zdecydowanie dla Sean&#39;a, siła i stójka dla Pudziana. Jak dla mnie kursy na Pudziana są za wysokie i myśle że jak już zrobili rewanż to Pudzian to wygra decyzja albo uda sie jemu ustrzelić Amerykańca, u którego widać było, że kondycja pzostawia wiele do życzenia, tak samo jak u Nastuli, ale o tym za chwile. Osobiscie uważam, że zrobili ten rewanż własnie po to by Pudzian to wygrał, no ale jak bedzie się okaże, ponadto Sean to bardzo medialny facet z poczuciem humoru, ludzie bedą chcieli go jeszcze raz zobaczyć na ringu.
Dla mnie ta walka to KO Pudziana
EXTRAFIGHT (-120KG): PAWEŁ NASTULA VS KAROL BEDORF (WALKA O PAS WAGI CIĘŻKIEJ)
Nie daje Nastuli żadnych szans. Słaba kondycja, wydolnośc, niby nad tym pracował, ale czasu się nie oszuka i nie miał go zbyt wiele na to. Karol to kompletny zawodnik, bedzie punktował Nastka w stójce kopnięciami, dorzucając jakieś kombinacje. Jeśli Nastula wytrzyma to decyzja, jeśli nie to Bedorf powinien go trafic w drugiej rundzie i bardziej skłaniam sie ku tej drugiej opcji. Bo Asplunt, czy 50-cio letni Wroński to był jakiś żart, ale Nastula jest znany to czemu ma tego nie wykorzystywać i nie dorobić na starsze lata.
Bedorf KO, druga lub trzecia runda
EXTRAFIGHT (-84KG): MICHAŁ MATERLA VS JAY SILVA
Walka okrzyknięta najlepszą walką roku. Tym razem Jay wyjdzie na pewno lepiej przygotowany, bo na przygotowanie do poprzedniej miał tylko dwa tygodnie, ale czy aby na pewno to coś zmienia? Na początku myślałem, że tak, ale Jay ma za sobą w tym roku 2 wtopy z rywalem Tomka Drwala i jeszcze jednym Amerykańcem nie pamiętam nazwiska, ale mocno przeciętnym, to teraz nagle zaprezentuje mega formę?
Myślę, że lepsza niż w tych dwóch poprzednich walkach, ale bez szału. Materla też od tamtej walki poczynił postępy i ostro trenował w klubie, na obozach i w Stanach. KSW jest za nim i Jay wie, że o zwycięstwie na punkty może zapomnieć. Wątpie też, że Materla odda jemu pas, bo musielibyśmy pewnie zobaczyc Silva v Materla 3 albo by go wtedy zestawili z Mamedem i zabraliby Materli ten jego ukochany pas na którym trzaskają ogladalność? Chyba nie. Poza tym każdy zaciera ręce na walkę Mameda z Materlą, której się chyba nigdy nie doczekamy ????
Jak dla mnie to Materla wygra przez KO kontrując próby nokautów Silvy w pierwszej rundzie i powtórki emocjonującej walki nie będzie.
EXTRAFIGHT (-77KG): BORYS MAŃKOWSKI VS BEN LAGMAN
Borys wraca po kontuzji i rywal w sam raz na walkę po takiej przerwie. Przez pewien czas nie mógł trenować, ale nie było to na tyle długo żeby stracić forme jaka prezentował wcześniej. Jedyna szansa Ben&#39;a to oczywiście stójka, Aslambek obnażył jego wszystkie słabe punkty i chociaż dzielnie się bronił to w końcu dał się wykręcić w parterze i gdyby Aslambek sie tylko tak nie śpieszył skończył by to jeszcze szybciej, różnica była ogromna.
Myśle, że Borys zdominuje go zapaśniczo, będzie dążył do sprowadzeń i tam punktował albo szukał poddania. Jak dla mnie decyzja wygra Mańkowski.
EXTRAFIGHT (-52KG): KAROLINA KOWALKIEWICZ VS JASMINKA CIVE
Na Karoline będą żałosne kursy zapewne, ale i tak skorzystam. Świeżo upieczona posiadaczka pasa powinna poradzić sobie przed czasem uderzeniami w parterze albo poddaniem.
EXTRAFIGHT: MARCIN RÓŻALSKI VS PAUL SŁOWIŃSKI
W ogóle mnie ta walka nie interesuje i sie zbytnio w nia nie wgłębiałem... czymś musieli zapełnić kartę. Moim zdaniem Słowiński przyjedzie po kase, niewiele lub wcale przygotowując się do tej walki.
Będzie to jego pierwsza walka w formule MMA więc myślę, że Różalski będzie próbował punktować lub kończyć w parterze ciągle szukając sprowadzeń. Paul będzie jedynie groźny w stójce i Różal będzie unikać tej płaszczyzny.
Moim zdaniem decyzja lub poddanie Różalski
EXTRAFIGHT (-66KG): ANZOR AZHIEV VS ARTUR SOWIŃSKI
To będzie dla mnie najlepsza i najbardziej interesująca walka.
Artur będzie robić, a w sumie to zapewne już jakiś czas temu zaczął 12 kilo wagi, przy tej kategorii wagowej to jest naprawdę dużo i sam jestem ciekaw jak na to zareaguje jego organizm. Ostatni raz walczył w piórkowej jako amator 5 lat temu, myślę, że to była jego decyzja, tylko nie wiem czy słuszna, bo waga lekka w Europie jest mało popularna i raczej nic tam nie zdziała. Na start dostał Anzora nr 1 tej kategorii, który jeszcze nie miał nikogo konkretnego (miał powalczyć o jedynkę lekkiej z Pioskowikiem, ale ten złapał kontuzje), ale czy oprócz Irokeza Kornik miał? Nie miał. Walczyli obaj z Dana i Reedem, obaj wygrali. Za Kornikiem przemawia doświadczenie, trochę stójka (potrafi zaskoczyć) choć Anzor bardzo poprawił się boksersko i zrobił się z niego kompletny zawodnik. Azhiev będzie przeważał zapaśniczo i myślę, że to własnie zapasy i parter przeważą o losach walki oraz spora ilość zrzuconej wagi przez Kornika, który będzie szukać swojej szansy w stójce i na pewno pod taki game plan wyjdzie do walki. Jeśli Anzor nie da się trafić, wypunktuje go w parterze.
Moim zdaniem Azhiev decyzja.
EXTRAFIGHT (-120KG): KAMIL WALUŚ VS OLI THOMPSON
Waluś po tych obozach w Stanach powinien coś pokazać tylko nie wiadomo jak wytrzyma kondycyjnie jeśli nie uda się jemu skończyć walki w pierwszej rundzie? Ta walka nam powinna to wyjaśnić, bo Oli ma twardą szczęke. W ani jednej walce Walusia nie można stwierdzić nic innego jak tylko to, że ma ciężką ręke. Wyjdzie tez jego umiejętność obrony w parterze i przed sprowadzeniami.
Waluś pewnie będzie chciał walki w stójce, jestem ciekaw co z tego wyjdzie. Nie mam pojęcia jak to się może skończyć możliwy jest chyba każdy scenariusz ????
EXTRAFIGHT (-70KG): MATEUSZ GAMROT VS ANDRE WINNER
Gamrot super zawodnik, wywodzi się z zapasów w stylu wolnym, do tego ma naprawdę świetny boks, powinien dać dobrą walkę. Winner dużo bardziej doświadczony zawodnik stoczył sporo walk w UFC. Moim zdaniem tutaj będzie decyzja po fajnej i wyrównanej walce, myślę że w strone Andre chociaż... Winnera nie widziałem w akcji, mogę coś o nim powiedzieć tylko po wynikach, osobiście odpuszczam tą walke, bo Winner jest zbyt dobry i doświadczony by stawiać na Gamrota, a troche się też boje stawiać na Winnera. Tyle ode mnie ;)
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
KSW to idealna okazja do zarobku kasy, bo w ciągu ostatnich 5 gal bodajże 2 razy wszedł typ który był wbrew bukom (porażki Strusa i Pudziana). Niestety, moja opinia o zawodnikach KSW jest bardzo słaba. Część z nich miałem okazje poznać osobiście, podobnie jak część ich sztabów, dlatego uważam że Pudzian to zwyczajne beztalencie, Materla ma umiejętności dobre na KSW, wole walki na światowym poziomie, ale nic więcej, Anzor jest prowadzony za rączkę w swojej karierze, podobnie Bedorf. Koko Bedorf ma katastrofalną kondycje, więc kto wie czy ten pewniak w normalnej walce nie skończyłby się sensacją, jakimś subbem w 3 rundzie. Pudzian kogoś ustrzeli? W życiu, facet nie ma siły w ciosach, bo je pcha a nie uderza. Można mieć kowadło w łapie jak Hendo czy Hendricks a można być eks-strongmanem i nie robić żadnej krzywdy. Po prostu punktuje tymi ciosami, ale nie uderza, to nie są ciosy które mogą znokautować, rozlać krew albo wyrządzić większe rany. Paweł Nastula nie miał od lat sensownej walki, ale był w PRIDE, i to jest właściwie jego jedyny argument w MMA. W życiu nie nazywałbym żadnego (poza Mamedem) zawodnika KSW kompletnym, większość z nich prowadzona jest tak żeby nie mieć większej szansy porażki. Nie można też wykluczyć zwyczajnego ustawienia części walk, za dużo przypadków na przestrzeni ledwie kilku gal. Wtedy
-Sean wygrywa i walczy o pas z Bedorfem
-Bedorf zdobywa pas, Nastula walczy z Pudzianem
Rozpiska miała być znakomita ja jest w praktyce bardzo słaba, nawet jak na KSW. Waluś nawet w Polskim MMA niewiele znaczy, 2 kickbokserów podobnie, Cipek dostał ogórka z którym omal nie przegrał (dlatego mam co do niego wątpliwości, wbrew temu co PR KSW powiada, nie dominował w 1 walce), Pudzian poza znanym nazwiskiem nigdy nie posiadał umiejętności zawodnika MMA. Faworycie znowu nie zawiodą, ale to nie jest starcie gigantów ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
wertastable 47

wertastable

Użytkownik
WALKA WIECZORU: MARIUSZ PUDZIANOWSKI 1.8 VS SEAN MCCORKLE 1.8

STS poszalal z tym kursem na Seana. Zgadzam się z poprzednikami- Mariusz po prostu nie nadaje się do MMA. Nie z tą kondycją, nie z tą techniką. Nawet jeśli udało by mu się obalić Big Sexy&#39;ego, to jest on tak sprawnym grapplerem, ze moze pokusić się o poddanie. Duzy value, gramy na McCorkle&#39;a. ????

EXTRAFIGHT (-120KG): PAWEŁ NASTULA 2.40 VS KAROL BEDORF 1.42 (WALKA O PAS WAGI CIĘŻKIEJ)

Mimo ogromnej sympatii do Pawła i wielkich sentymentów (pamiętne boje w Pride z takimi tuzami jak Nogueira czy Barnett) to równiez cięzko mi uwierzyć w jego wygraną (moze duzo klinczu, przepychanek, jakieś obalenie?)
Coco nie grzeszy kondycją (3 runda z Thompsonem), a skoro nie mógł skończyć słabego Knothe&#39;a to szczerze wątpie, zeby zrobił to z Nastulą. Kurs nie warty gry.

EXTRAFIGHT (-84KG): MICHAŁ MATERLA 1:35 VS JAY SILVA 2.7
Gramy jedynkę, grubo. Silva od czasu walki z Cipao przegrał dwie walki (ze Swoffordem i Alveyem). Skoro w pierwszej walce Materla z niesprawnym kolanem potrafił zwycięzyc to nie sądzę, by w tej walce miał problemy. Michał ciągle się rozwija, liczę na (T)KO. A nawet jeśli dojdzie do decyzji to KSW nie pozwoli na porazke swojego mistrza. ????

EXTRAFIGHT (-77KG): BORYS MAŃKOWSKI 1.15 VS BEN LAGMAN 4.15

Kurs nie zachwyca, ale zawsze do jakiegoś tasiemca sie przyda. Borys wraca po kontuzji, zmierzy się z zawodnikiem, który zaliczył juz debiut w KSW- przegrał z Aslambkiem Saidovem. W walce tej nic szczególnego nie pokazał. (moze oprocz dobrej obrony przed submission) Liczę, ze Mańkowski wygra pewnie i zacznie marsz na szczyt dywizji.

EXTRAFIGHT (-52KG): KAROLINA KOWALKIEWICZ 1.15 VS JASMINKA CIVE 4.15

Sytuacja analogiczna jak u góry- dobre do podbicia AKO. Karolina to świetna, młoda, perspektywiczna zawodniczka, musi nabierać doświadczenia, nabijać rekord, budować swoją popularność wśród widzów. Widzę tu wygraną w stójce, a gdyby były jakieś problemy to Karola obali i dobije/podda Jasminke. :&gt;

EXTRAFIGHT: MARCIN RÓŻALSKI 2.25 VS PAUL SŁOWIŃSKI 1.5

Tutaj nie zgodzę się z przedmówcami. Paul to naprawdę świetny kick-bokser. (conajmniej 2 klasy lepszy od Rózala) Dla mnie Marcin jest po prostu wypalonym sportowcem, jego zachwalana stójka jakoś nigdy na KSW nie zabłysnęła, zwykłe cepowisko. Tutaj będzie nokaut i to cięzki, Paul pokaze Rózalskiemu, co to znaczy K-1.

EXTRAFIGHT (-66KG): ANZOR AZHIEV 1.25 VS ARTUR SOWIŃSKI 3.20

Ooo, nie spodziewałem się, az takiej róznicy w kursach. Anzor jest faworytem, jednak to Artur będzie miał przewagę w warunkach fizycznych (zmiana kategorii z lekkiej), doświadczenia. Azhiev będzie musiał obalać i nie dawać wytchnąć Kornikowi, który moze go jednak zaskoczyć swoimi kontrami. (pozdro Irokez ???? ) Ja rozkładam tu szansę 55/45 na stronę Czeczena, jednak nie omieszkam zagrać singla na Sowińskiego po takim kursie.


EXTRAFIGHT (-120KG): KAMIL WALUŚ 1.7 VS OLI THOMPSON 1.9

Proszę państwa, proszę o uwagę: OTO NAJWIĘKSZE VALUE tej gali. :razz:
Kamil Waluś, Augustowski Drwal, Pitbull, Mały Reem zmierzy się z byłym strongmanem- Olim Thompsonem. Doprawdy nie rozumiem idei promowania Walusia, który nigdy niczym się nie wyrózniał.
http://www.youtube.com/watch?v=CbR3P7yu6_o
Oto jedna z walk Kamila- ja rozumiem, ze byla dawno, ale serca do walki się nie wytrenuje.
http://www.youtube.com/watch?v=-B946GsofWg
Kolejny wyczyn Walusia.
Balonik pęknie juz w tej walce. Oli nie jest zadnym wirtuozem, ale uderzyc potrafi, walczyl w UFC, po walce z Bedorfem widac, ze nie przyjezdza tylko dla kasy. Gramy dwojeczke po smakowitym kursie.
 
xyzz 462

xyzz

Użytkownik
Jako że na KSW zazwyczaj zarabiam bardzo dobrze, z wiadomych przyczyn... mam nadzieje że i ta gala przyniesie mi spory zysk ???? kursy wyszły więc można dyskutować

Mariusz Pudzianowski - Sean McCorkle pewnie wiele osób zdziwi ten typ, ale zastanówcie się, Pudzian jest po Małyszu najbardziej rozpoznawalną osobą w Polsce, przeciętnych januszy jego nazwisko wciąż elektryzuje. Sean nawet nie trenując potrafił go poskładać bez większego problemu, ale Sean to emeryt przed pierwszą walką ogłosił koniec kariery, mimo to zdecydował się zawalczyć, teraz jestem pewien na 99% że KSW dorzuci mu extra bonus do gaży i się podłoży żeby super duet K&amp;L mógł dalej promować i zarabiać duże $$$ na Chudzianie. Dla mnie ten typ i tak nie jest do grania ale po kursie 2,20 puszcze za rozsądną stawkę.

Paweł Nastula - Karol Bedorf @1,35
Rzućmy okiem szybko na tych dwóch zawodników Karol ma delikatnie mówiąć średnie Cardio, ale jest ono i tak o niebo lepsze niż aktualnie u Pawła, siłowo bez wątpienia też wypada lepiej, stójka napewno na Jego korzyść, to emeryt więc odporności na low kicki za dużej nie będzie miał, myśle ze 3-5 celnych kopnięc na udo ze strony Coco, pozwolą Bedorfowi utrzymać walkę w stójce i punktować. Klincz? Nawet jeżeli Nastula jest/był lepszy w tej płaszczyźnie to myśle że siłowo Karol zniweluję tę przewagę, a wręcz przeciwnie, gdy będzie chciał to sam obali i poszuka poddania lub TKO. Warto jeszcze wspomnieć o zapasach które Coco bardzo poprawił przez częsty wizty w Ankosie u Kościelskiego, wystarczy obejrzeć walkę z Davidem Oliwą, który kilka lat temu wygrał właśnie dzięki zapasom z Omielańczukiem który zaniedługo zadebiutuje w UFC. Mówiąc krótko Nastula nie posiada nic czym może zaskoczyć Karola.
Ja biorę ten typ w ciemno za dość sporą sumkę ????

Michał Materla - Jay Silva, dalej podtrzymuje swoje zdanie że odpuszczam tą walkę, jeszcze raz obejrzałem ich pierwsze starcie, i jak na to że Silva dowiedział się o walce 2 tygodnie przed to stawił naprawdę bardzo duży opór Cipkowi, który może mówić o ogromnym szczęściu że Silva nie wykończył go przed czasem, owszem, powrót Michała w tej walce był naprawdę mega wyczynem, ale pisanie że pewniak bo skoro Michał z uszkodzonym kolanem wygrał to teraz ze sprawnymi dwoma wygra bezproblemowo to jakieś żarty. Jestem całym sercem za Miśkiem, ale widzę tutaj dość spore szanse na wygranie Silvy.

Borys Mańkowski - Ben Lagman @ 1,15
Borys zawodnik którego lubie, w którym pokładam ogromnę nadzięje, bardzo dobry background zapaśniczy, nie szablonowa stójka którą cechuje bardzo dobry boks. Wraca po kontuzji której doznał w walce z Asłanem, więc na pewno głodny walki. Mimo swojego młodego wieku bardzo doświadczony. Lagman w walce z Saidovem nie pokazał nic, gdyby Saidov się tak nie podpalał poddał by go zapewne szybciej. Asłan wygrał z Mańkowskim ale na przebieg walki miała wpływ kontuzja której na początku nabawił się Mańkowski... kto wie jak by ta walka przebiegała gdyby nie ta kontuzja. Tak czy owak na pewno pomiędzy Borysem a Asłanem nie ma jakieś przepaści umięjętności. Będzie to łatwa wygrana, która podbuduje Borysa po powrocie. Tak jak pisałem wcześniej Borys będzie zaznaczał przewagę w stójce a kiedy nadaży się okazja, sprowadzi do parteru gdzie bedzię miał ogromną przewagę nad swoim rywalem. Śmiało można dodawać na podbicie kursu ????

Karolina Kowalkiewicz - Jasminka Cive @ 1,15
Karolina młoda, ambitna, przede wszystkim KOMPLETNA zawodniczka, świeżo po wygraniu pasa KEJ ES DABLIU????????????. Jej przeciwniczka, powiedzmy szczerze średnia stójkowiczka z bardzo słabym parterem. Karolina zapowiada że będzie bić się w stójce, gdzie powinna sobie poradzić, jeżeli nie to zapewne obali i wykorzysta braki parterowe swojej przeciwniczki i poszuka poddania. Jasminka na rozpisce ma samych no name. Co prawda Karolina też bez szału, ale wygrała chociażby z Paulinom Bońkowską, i co ważne z Martą Chojnowską, która jest podobnie jak Jasminka zawodniczką stójkową, ale bez parteru. Warto dodać że Chojnowska jest utytułowaną zawodniczką w Muay Thai, więc skoro Kowalkiewicz nie dała sobie zrobić krzywy w walce z Myszą to czemu Jasminka ma to uczynić? Ten typ też biorę w ciemno.

Ale sie rozpisałem musze na dwa posty dzielić
 
xyzz 462

xyzz

Użytkownik
Marcin Różalski - Paul Słowiński @ 2,36
Słowiński napewno jest lepszym kickboxerem od Różala, ale z tego co wiem jest to jego pierwsza walka w MMA, więc doświadczenie zerowe, Różal już kilka walk stoczył więc doświadczenie napewno po Jego stronie. Tak jak wcześniej pisałem przed bodaj tydzien przed KSW walczy za granicą, w K1 chyba, więc nie sądzicie chyba że przykłada się do parteru? A Różal? Jak by nie patrzeć bedzię to Jego 6 walka w MMA, w stójce raczej szans nie ma, ale parter czemu nie? W walce chyba z Glunderem, potrafił fajnie z klinczu obalać, po czym lądował w półgardzie lub dosiadzie, i wydaje mi się że to może być kluczem do w tej walce, gdy dojdzie do klinczu Słowiński będzie zachowywał się jak typowy zawodnik K1, co Różal może wykorzystać obalajać i kontrolując walkę w parterze, dodatkowo ta walka Paula przed KSW, troszke dziwnie to wygląda wydaję mi się ze przyjedzie poprostu wziąść kasę za walkę a sam jej wynik jest mało ważny dla niego. Za jakieś drobne można pograć.

Anzor Azhiev - Artur Sowiński @ 3,20
To jakiś żart? Kim jest Anzor że jest według buków takim faworytem? Młody? Owszem. Ambitny? Zgadza się. Ale nic pozatym. Agresywny boks, przy którym mocno się odsłania, co dla zawodnika muay thai, lubiącego bić z kontry, w dodatku według statystyk 7 cm wyższego, mającego duuuuuuuużo większe doświadczenie w MMA i ogólnie sportach walki będzie wodą na młyn. Jedyna niewiadomą jest to jak Kronik wypadnie w kategorii niżej, ale myśle że nie będzie problemu, o walce dowiedział się dużo wczesniej wieć problemów z wagą nie powinno być, schodzi kategorie wagową niżej więc siłowo też powinien lepiej wypaść. Za młodym czeczenem przemawiają tylko zapasy chociaż i tego nie byłbym taki pewien. Po takim kursie naprawdę warto zagrać.

I na koniec rodzynek
Oli Thompson - Kamil Waluś @ 1,80
Panowie no bez jaj. Waluś w telegraficznym skrócie: grubas, bez kondycji, techniki, siły, poprostu JEDNO WIELKIE ZERO. Zamiast redukować to on na bombe wskoczył, przecież to zdjęcie powyżej to wystarczy się pierwszej bardziej ogarniętej osoby trenującej na siłowni zapytać. Szpryca leci grubo, w mięsniach tyle wody że by go chuy strzelił, retencja na twarzy taka że wygląda jak księżyc w pełni. A i tak dam sobie rękę uciąć że robione po siłowni na pompie. Co tu w ogóle porównywać. Waluś wygrał kolejno z: no namem, z badziewiakiem????, byłym piłkarzem????, i z mad greekiem, który rzekomo jest trenerem sambo a jak był na plecach to nie wiedział co ma zrobić. Nawet jeżeli dorzucił teraz trochę mięsa to napewno cardio na tym ucierpiało, BTW nie wiem po co i tak Thompson będzie silniejszy. Oli dużo większe doświadczenie, było nie było, liznął co nieco UFC, cardio bez szału ale i tak 500 razy lepsze jak &quot;Augustowski Drwal&quot;???? Bez zbędnego pyerdolenia zwykły cymbał z dyskoteki promowany przez KSW na przyszlośc polskiej wagi ciężkiej???? zaliczy porażkę.

Ostatniej walki nie opisuję bo to NO BET, ale mocno będę kibicował Gamerowi!

I tak z grubsza dla mnie bedą wyglądały walki w cyrku zwanym KSW

Sory za ortografie ale naprawdę nie chce mi się poprawiać ????

Pozdro
 
szef10 216

szef10

Użytkownik
Tak jak wcześniej pisałem przed bodaj tydzien przed KSW walczy za granicą, w K1 chyba, więc nie sądzicie chyba że przykłada się do parteru?
Z typem tak jak z tym, że walczy tydzień przed galą w Australii z jakimś leszczem to zgodzę się, ale to, że nic w parterze nie robił to kłamstwo badź mała niewiedza z twojej strony. Słowiński choć miał 1,5 roku przerwy od walk itd to był ostatnio częstym gościem gymu Blackzillians, tego samego w którym Kamil Waluś szlifował forme do ostatniej walki i tam na pewno miał zróżnicowane treningi w tym parter. Ale to nie zmienia faktu, że w tak krótkim czasie na pewno nie ogarnął parteru, musiał by być jakimś fenomenem mma. A no i w Australii bedzie walczyć jednak w formule MMA więc tam będzie jego debiut, btw ciekawe jak sie zaprezentuje na tle tego zawodnika z Nowej Zelandii. Takie info żeby nie wprowadzać innych w błąd ;)
Różalski będzie klinczował, sprowadzał, punktował. W stójce może bije od niechcenia, ale trafiać się łatwo nie daje, więc przestrzegam przed graniem na 6-ci krotnego Mistrza Świata, bo te tytuły mogą mylić. Z tego co widze to sporo ludzi się na niego napaliło, ale to nie bedzie K-1 tylko MMA...
 
szef10 216

szef10

Użytkownik
Cytat:
Napisał betlej -&gt;
Kto wystawił kursy na walkę oprócz sts i Betsafe?
bet at home
Tak tyko w Batsafe i BAHu są niepełne oferty, pisałem do supportu, w Betsafe niewiadomo czy bedzie na resztę walk, ale z tego co pisali to nie planują, a BAH postara się poszeżyć, chodzi mi tylko o walke Borysa i Karoliny, ale pisałem ogólnie o reszte walk, więc może komuś się to info przyda
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom