>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

KSW 17 – Revenge 26.11.2011

Status
Zamknięty.
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
To zacznij się pakować ;) W ostatnim pojedynku Sokodjoju miał opatrunek na kolanie. Nie wiadomo jak groźna jest tak kontuzja. W dodatku nie zaprezentował nic szczególnego. Sam chciałem grać na Kameruńczyka, jednak Janek ma szansę na wygranie tego pojedynku. Musi jednak sprowadzić walkę do parteru i nie dać się przeciwnikowi. Wiadomo low-kici załatwiły sprawę w pierwszej walce, jak będzie tym razem ? Domu to bym nie stawiał :grin:
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
To zacznij się pakować ;) W ostatnim pojedynku Sokodjoju miał opatrunek na kolanie. Nie wiadomo jak groźna jest tak kontuzja. W dodatku nie zaprezentował nic szczególnego. Sam chciałem grać na Kameruńczyka, jednak Janek ma szansę na wygranie tego pojedynku. Musi jednak sprowadzić walkę do parteru i nie dać się przeciwnikowi. Wiadomo low-kici załatwiły sprawę w pierwszej walce, jak będzie tym razem ? Domu to bym nie stawiał :grin:
Może kolega ma kilka domów, kto wie ;)

Ja się z pewnością skusze na Cipao, Mameda i Aslambeka, kusi mnie Pudzian ale poczekam na rozwój zdarzeń i obstawie pare dni przed galą.
 
darekaqq 83

darekaqq

Użytkownik
Może kolega ma kilka domów, kto wie ;)
Ja się z pewnością skusze na Cipao, Mameda i Aslambeka, kusi mnie Pudzian ale poczekam na rozwój zdarzeń i obstawie pare dni przed galą.
Aslambeka nie wiem czy bym ruszał. Ale to chyba bardziej ze wzgledow osobistych? Widziałem nie raz Kultiego w akcji...
A To ze Janek chce wygrać. Wporzątku. Ale jednak nadal uważam, że pozostanie to w sferze chcenia.
Uważam, że różnica klas tych 2 fighterów jest jednak zbyt duża. No prosze was! W poprzedniej walce Sokodju nawet nie musiał uderzać, wyszedł, 6-7 LK, dziekuje, nosze na ring, dobranoc.
A myślisz, że jako doświadczony zawodnik, judoka, dałby sie Jankowi omamić w parterze? Nie sadze...
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Paulo Filho, najbliższy rywal Mameda Chalidowa, próbował popełnić samobójstwo - informują brazylijskie media. Zawodnik połknął 60 tabletek środka nasennego.
Filho natychmiast przewieziono do szpitala, gdzie przeszedł m.in. płukanie żołądka. Według lekarzy to cud, że udało się go uratować po przyjęciu tak potężnej dawki.
Według słów promotora Paulo Filho ma poważny problem i wymaga długiej hospitalizacji, bowiem jest uzależniony od rohypnolu ale nie chce się leczyć.
Brazylijskie media informują, że w takiej sytuacji walka Filho z Chalidowem stanęła pod dużym znakiem zapytania. Jednak współwłaściciel KSW Martin Lewandowski twierdzi, że Filho nie przerwał przygotowań do walki z Chalidowem.

Źródło: Ofsajd.pl
plotki czy nie tylko, ale to jeszcze bardziej obniża sens walki Mameda dla którego ciężko znaleźć normalnego przeciwnika na poziomie..
 
cinoj 160

cinoj

Użytkownik
Tak, faktycznie, zajebiście przygotowany będzie... Pewnie też wniesie na wagę 90kg jak Irwin.
Nie rozumiem decyzji włodarzy KSW, że kontraktują takich zawodników. Są dostępne /względnie/ nazwiska lepszych zawodników.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Są dostępne /względnie/ nazwiska lepszych zawodników.
względy finansowe też pewnie mają tu spore znaczenie. Szkoda , że Mamed walczy trochę z legendami , może czas na większe wyzwania ? za ocean go pewnie nie puszczą , ale trzeba go sprawdzić tutaj z kimś wymagającym
 
cinoj 160

cinoj

Użytkownik
Wszyscy - Mamed, Lewandowski, Kawulski - podkreślają, że Mamed w każdej chwili może wyjechać walczyć w USA. I ja w to wierzę.
Uważam po prostu, że sam Mamed nie jest zainteresowany taką opcją - tutaj jest gwiazdą numer jeden, a wyjedzie i co? Będzie jednym z wielu, być może nawet wyleci po 2 walkach, jeśli dostanie 2 solidnych zapaśników. Pod tym względem IMO Janek nad Mamedem góruje.
 
tomek-host 29

tomek-host

Użytkownik
Irytują mnie włodarze KSW rywal Mameda miał próbę samobójczą a ci twierdzą że nie przerwał przygotowań co za bzdury . Faktem jest to że Mamed jest w Polsce gwiazdą i może zarobił by tutaj więcej niż w UFC jako fighter z Undercardu , ale jako fan MMA chcę dłuższej walki Mameda niż 1 minutę tak jak w 2 ostatnich pojedynkach ;) i chciałbym go zobaczyć z czołówką
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Paulo Filho sam stwierdził, że walka w Polsce będzie jego ostatnim pojedynkiem, po czym kończy karierę sportową. Do gali został miesiąc, na pewno jego organizm będzie osłabiony i nie wydaje mi się, że dobrze przygotuje się do tej walki. Kurs na Mameda jest prezentem, bo Polak jest w świetnej dyspozycji. Jeśli ktoś lubi &quot;lokaty&quot; długoterminowe to jak najbardziej polecam zagrać już teraz na jego wygraną.
 
cinoj 160

cinoj

Użytkownik
Też tak uważam. Mamed już młody nie jest, nie ma czasu na takie pojedynki. Jak to mówią: &#39;Kto stoi w miejscu, tak naprawdę się cofa&#39; i tak jest w przypadku Czeczena.
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Na pierwszej stronie jakiś czas temu, ktoś wkleił kursy i było 1.50 na wygraną Mameda. Możliwe, że Tobet jeszcze wystawi, ale chyba nie ma co się spodziewać większego.
 
M 1

michalpop18

Użytkownik
Dzięki za odpowiedź, w takim razie nie widzę sensu ładowania grubiej na Mameda po @1.3. @1.5 wziąłbym w ciemno, jednak obecny kurs to dla mnie za mało. Dubel z Irokezem też nie powala akumulatorem jednak tą propozycję rozważę. Trzeba obserwować rynki i poczekać z jakim kursem wyjdzie tobet.
 
bebad 46

bebad

Użytkownik
Filho to nie jest żąden przeciwnik dla Mameda. To jest człowiek chory, uzależniony i zwyczajny lekoman bedący daleko daleko od chociażby względnie dobrej formy. Jaką on ma mieć motywacje aby się dobrze przygotować do tej walki ? ano właśnie żądnej co potwierdzają tylko newsy o ostatnim przedawkowaniu leków. Szkoda słów ;/ nie mniej jednak KSW wie jak wypromować swoją organizacje i zawodników. Szkoda tylko że kosztem prawdziwych kibiców którzy mają pojęcie o tym sporcie, bo to co ostatnio wyprawiają to tylko wciskanie kitu osobom nie znającym się na mma. Dobrze że po za numerowanymi galami robią coś extra a nie tylko pod publiczke.
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
PUDZIAO W AMERICAN TOP TEAM JUŻ OD PONAD MIESIĄCA POD OPIEKĄ JEDNYCH Z NAJLEPSZYCH TRENERÓW W CAŁYM MMA W WALCE Z THOMPSONEM BĘDZIE BARDZO DOBRZE ,WIDAĆ TO PO SYLWETCE , I TECHNIKA I KONDYCJA ZROBIĄ SWOJE TYM RAZEM

 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Dlatego 1,80 na bah jak najabrdziej do pobrania, mozna liczyc na spory surebet bo przed walka wroze kursy 1,40-1,50 na Pudziana jak pojdzie masowka.
Co do innych typow rzuca sie w oczy :
Khalidov - po tym co zrobil Filho ze swoim zdrowiem to nieporozumieniem byloby wygranie tej walki przez niego, 1,30 prezent
Jewtuszko 1,35 - Jewtuszke kojarze ze Szczecina, bardzo ogarniety many a Sowinski wyglada mi na typowego pajaca z ksw wiec tutaj typ jest prosty.
Materla znowu szczecinianin i moze patriotyzm podpowiada ten typ ale Horwich wyglada na takiego ktory pogodzi sie z porazka i przyjedzie tylko po kase dlatego Materla ma wieksza motywacje, 1,75
Jeszcze zastanawiam sie nad Moksem z Saidovem bo po walce z Crawfordem w ktorej Saidov nie pokazal kompletnie nic i wygral dzieki sedziowaniu stracilem szacunek dla tego zawodnika.
To tak na szybko, prosze o komentarze pozytywne jak i negatywne co do typow ale interesuja mnie uzasadnienia
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
charlson 226

charlson

Użytkownik
[align=center]26.11.2011




KSW 17 &quot;Zemsta&quot; jak będzie się okaże, ale nie widzę tego tak kolorowo. Przejdźmy do rzeczy.


Na pierwszy ogień mamy walkę :

Aslambek Saidov (POL) - Rafal Moks (POL)

Dla mnie faworytem jest kuzyn Mameda czyli Aslambek Saidov. Facet z umiejętnościami, może nie takimi jak jego krewny, ale na pewno większymi od Moksa (dwie porażki na przeciętnych galach europejskich, w tym jednej na ukrainie). Debiutant na KSW z takim przeciwnikiem sobie nie poradzi. Liczę na zwycięstwo Aslambeka przed czasem. Kurs na niego 1.6 biorę z pocałowaniem ręki.

Typ : Aslambek Saidov @1.6
bet-at-home
Stawka : 4/10

Walka numer dwa czyli :

Antoni Chmielewski (POL) - James Zikic (UK)

Rewanż, w poprzednim pojedynku to Zikic był lepszy, Antek nie zaprezentował się źle, ale to nie wystarczyło. Antek do tego pojedynku przystępuje po kontuzji. Jest tak jakby zresetowany, wszystko od zera. Praca nad organizmem po długiej przerwie, czyli praktycznie od zera, czy będzie gotowy na 100% ? nie wyjade mi się. Do tego dochodzi rodzinna tragedia, stracił najbliższą osobę, która umarła. To może dodatkowo wpłynąć na niego, nie wiadomo czy dobrze czy źle, ale na pewno psychicznie 100% nie będzie gotowy. Do tego dochodzi psychiczna blokada, czy zapomni o tym bólu przy kontuzji ? Czy jednak jeżeli będzie czuł, że idzie nie po jego myśli to się podda ? Nie wiem, moim zdaniem wygra James Zikic.

Typ : James Zikic @ 1.75 bet-at-home stawka : 3/10

Trzecia walka :

Artur Sowinski (POL) - Maciej Jewtuszko (POL)

Jewtuszko z zawodu strażak, twardy chłop. Walczył w prestiżowej organizacji UFC na gali UFC 127, przegrał przez decyzje sędziów. Kornik Sowinski ma na swoim koncie przegraną m.in z takim zawodnikiem jak Niko Puhakka na KSW 14, jednak tej porażce nie ma się co dziwić, bo Fin jest znacznie lepszy, ale nie on tutaj walczy tylko Polacy. Widzę tutaj value na Sowinskiego. Według mnie kursy powinny być wyrównane, a tak nie jest. Jewtuszko tylko raz przegrał, ale myślę, że będzie to wyrównany pojedynek, a przy takim rozkładzie szans, według mnie bardziej opłaca się zagrać na Artura &quot;Kornika&quot; Sowinskiego.

Typ : Artur Sowinski @ 2.9 bet-at-home stawka : 2/10

Czwarta walka :

Michal Materla (POL) - Matt Horwich (USA)

Cipao powinien rozprawić się z Horwichem. Rywal dla Polaka wymagający. Były zawodnik UFC. SPecjalizuje się w Jiu-Jitsu. Rekord : 26 - 19 - 1 (Win - Loss - Draw). Jednak jest to wiekowy zawodnik, który jak sam odpowiedział na pytanie &quot;Wskaż zalety KSW&quot; - &quot;Dobrze płacą, dbają o zawodników&quot;. Moim zdaniem w tym zdaniu można wyczuć o co chodzi. Money, money, money. Michał to nie ogórek, dość sporo walk stoczył. Przegrana z Evangelistą Santosem, dała dużo do myślenie. Jak sam przyznaje trenuje bardzo ciężko. Nie chce sprawić zawodu swojemu synowi. Liczę na jego zwycięstwo. POkuszę się nawet wyznaczyć technikę kończącą : Gilotyna.

Typ : Michal Materla @1.75 bet-at-home Stawka : 5/10

Piąta walka :

Rameau Thierry Sokoudjou (CMR) - Jan Blachowicz (POL)

Także rewanż. Poprzednio Kameruńczyk odprawił Janka z kwitkiem. Okopał Polaka niemiłosiernie co zaskutowało kontuzją. Błachowicz był znoszony na noszach z ringu z dużym krwiakiem w okolicy kolana. Sokoudjou nie używał swojego &quot;thunder punch&#39;a&quot;, którego posiada w ręce. Janek zarzeka się, że narzuci swój styl i odbierze to co mu zabrano, jak będzie ? tego niestety nie wiem, ale sądzę, że mu się to nie uda, a jeśli już to Kameruńczyk przegra przez decyzje, ale mimo to stawiam na niego.

Typ : Rameau Thierry Sokodjou @ 1.85 bet-at-home Stawka : 3/10

Walka numer 6 :

Mariusz Pudzianowski (POL) - James Thompson (UK)

Pierwsza walka wieczoru. Wielki rewanż. Pudzianowski trenuje pod szyldem American Top Team. Zmienił trenerów, odmienny trening, zrzucił jeszcze bardziej na wadze i poprawił technikę i szybkość, a przynajmniej tak mówi. Thompson &quot;wiekowy&quot; fighter, który &quot;walczy&quot; tylko dla kasy, powiedzmy sobie prawdę. Ostatnio widziany był w postaci ochroniarza boksera Haye&#39;a. Szczerze powiem, nie wiem czego mam się spodziewać. Pudzian znany jest z pracowitości. Jeżeli jednak będzie wyprowadzał ciosy jak w poprzedniej walce to znowu po prostu przegra. Miał Brytyjczyka na widelcu i co ? Nic, sam przyznał, że przegrał ten pojedynek z samym sobą. Jeżeli Pudzian myśli poważnie o MMA to tą walkę musi po prostu wygrać. Serce mówi wygraj, rozum mówi, że nie będzie aż tak łatwo, mimo to skuszę się na tego Pudziana.

Typ : Mariusz Pudzianowski @ 1.8 bet-at-home Stawka : 3/10

Ostatnia walka, a zarazem dla mnie pewniak pewniaków :

Mamed Khalidov (POL) - Paulo Filho (BRA)

Mamed, numer jeden w Polsce. Paulo Filho, pozostało po nim samo nazwisko. Polak, twierdzi, że tą walkę rozegra w stójce. Myślę, że tak może być. Traktuje ten typ jako pewniaka pewniaków i zakład praktycznie 99%. Dlaczego ? Dlatego, że dla Paulo Filho będzie to ostatnia walka w karierze. Brazylijczyk na miesiąc przed walką podjął próbę samobójczą łykając ogromną ilość tabletek nasennych, został jednak uratowany. Filho znany jest z tego, że był, a właściwie jest uzależniony od leków. Był na odwyku jak widać nieskutecznym, bo sytuacja się powtórzyła. Zniszczył sobie zdrowie przez problemy rodzinne i sytuacje życiową. Mamed wspina się po drabinie do sukcesu. Nie chce wyjeżdżać za granicę, jednak myślę, że niedługo jakaś porządna oferta wpłynie i Mamed się skusi żeby dalej się rozwijać. Myślę, że kurs zleci w okolice 1.15.

Typ : Mamed Khalidov @ 1.3 bet-at-home Stawka : 9/10

Trochę się rozpisałem, ale mam nadzieje, że coś z tego będzie ????


Podsumowując :

Aslambek Saidov (POL) - Rafal Moks (POL)
Typ - Typ: 1 @ 1.6

Antoni Chmielewski (POL) - James Zikic (UK)
Typ - Typ: 2 @ 1.75

Artur Sowinski (POL) - Maciej Jewtuszko (POL)
Typ - Typ: 1 @ 2,90

Michal Materla (POL) - Matt Horwich (USA)
Typ - Typ: 1 @ 1,75

Rameau Thierry Sokoudjou (CMR) - Jan Blachowicz (POL)
Typ - Typ: 1 @ 1,85

Mariusz Pudzianowski (POL) - James Thompson (UK)
Typ - Typ: 1 @ 1,80

Mamed Khalidov (POL) - Paulo Filho (BRA)
Typ - Typ: 1 @ 1.3

Powodzenia, podsumowanie po gali ???? [/align]
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom