>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Kontinental Hockey League KHL 2012-2013

Status
Zamknięty.
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Severstal Czerepowiec vs Jugra Chanty-Mansyjsk
Severstal to ekipa dobrze radząca sobie na własnej tafli, grającą twardo i na nie wiele pozwalająca rywalom, niedawna porażka z Czechowem 1:3 to tylko wypadek przy pracy, kolejne mecze to wygrana aż 6:0 ze Slovanem i pechowa porażka w karnych z bardzo rozpędzonym ostatnio Omskiem wskazują tutaj jednoznacznie na ekipe gospodarzy, Jugra to drużyna bardzo mizernie grająca na wyjazdach, dowodem na to jest tylko jedna wygrana w dziewięciu meczach. W bramce Jugry wystąpi dziś młody i nie doświadczony Galaysha, o ktorym tak naprawdę bardzo mało wiadomo, po stronie gospodarzy równy i solidny Koshechkin, myśle że goście nie bedą mieli tu wiele do powiedzenia i przegrają co najmniej dwiema bramkami.
Severstal Czerepowiec 60&#39; 1.72 Expekt✅✅✅
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Dynamo Ryga - Metallurg Magnitogorsk
Drużyna Dynama od pewnego czasu jest w sporym kryzysie, w ostatnich 10 spotkaniach wygrywali zaledwie trzykrotnie, a już ostatnia seria 3 spotkań wyjazdowych zakończyła się totalną klęską, najdobitniejszy był mecz z Yugrą w którym Łotewska drużyna prowadziła już 0:3, bo ostatecznie przegrać 4:3 i wszystko to miało miejsce w 2 tercji. Dynamo na chwilę obecną zajmuje ostatnie miejsce w konferencji zachodniej i jest tylko lepsze do Ekaterinburga który w drugiej konferencji ma 4 punkty miej w swoim dorobku. Dziś do Rygi zawita Magnitogorsk, a więc drużyna która ma zdecydowanie inne cele, a także potencjał, gracze Metallurga ostatnimi czasy spisują się bardzo przyzwoicie i można powiedzieć że w meczach w których są zdecydowanym faworytem nie zawodzą. W ostatnich meczach bardzo dobrą dyspozycją błysnął Enver Lisin który zdobył 3 bramki i przy jednej asystował, prócz niego, cały czas na poziomie gra Gino, asysty i bramki, aktualnie jest to postać numer dwa pod względem zdobytych punktów, prym wiedzie Sergei Mozaykin, który gra razem z Lisinem w jednej linii. Powiem tak, pomimo tego że Dynamo w H2H na własnym lodzie w ostatnich latach radziło sobie z Magni, to dziś nie widzę argumentu, który byłby w stanie przechylić szalę na stronę gospodarzy. Wydaje mi się że Malkin i spółka zrobią to co ostatnio wychodzi im najlepiej czyli spokojnie 3 bramki i w defensywie na 0 lub 1 i kolejne punkty dla nich. Kurs okazjonalnie do przyjęcia ;)
Magnitogorsk win (60&#39;) / 1.80 bet365 ✅
Magnitogorsk (-1) / 2.19 Pinnacle ✅
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: ROSJA: KHL Hokej
Spotkanie: Dynamo Riga - Magnitogorsk
22.10.2012 18:30
Typver 5,5 ✅✅✅
Kurs: 2.40
Bukmacher: Expekt

Analiza:
Mecz na przełamanie z overem dla Magnitogorska.Od ośmiu spotkań przyjezdni nie trafili z drużyną przeciwną przynajmniej sześciu bramek co jest dla mnie szokiem.dziś tak stawiam bo liczę na ich przełamanie w strzelaniu bramek.Kiedyś w końcu przychodzi czas że musi paść taki wynik i myślę że to właśnie dziś nastąpi.Gospodarze grają w kratkę z tymi under /over a goście właśnie czekają na taki mecz.Gospodarze nie wygrali od trzech spotkań a goście są na fali z dwoma zwycięstwami.dziś moim zdaniem Ryga będzie grała o zwycięstwo i wpadnie na jej konto kilka bramek.Goście tak łatwo nie odpuszczą i powinni trafić minimum dwie-trzy bramki. Myśle ze w tym spotkaniu o wynik over nie powinienem sie martwić i Mag dziś w końcu się przełamie z tym overem.
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Amur Chabarowsk vs Saławat Jułajew Ufa
Saławat przeżywa ostatnimi poważny kryzys, i wszystko wskazuje na to że drużyna jest powoli szykowana do przebudowy. Formacja defensywna straciła 10 bramek w ostatnich trzech meczach. Bramkarze Tarkki i Tarasov to ligowi przeciętniacy i to co mają puścić zawsze puszczają. Amur to ekipa grającą dość słaby i nudny hokej, bardzo ubogi w bramki, jedyną siłą ofensywną jest tutaj Petruzalek, i cała moc ofensywna Amura opiera się na nim. Podsumowując będziemy mieć tutaj spotkanie dwóch słabych ekip, jednakże za Amurem przemawia własna tafla i oczywiscie potężna odległość jaką Sałavat musiał przebyć w drodze do Chabarowska. Nie widze tutaj innej możliwości jak wygrana gospodarzy, dodatkowo kurs bardzo atrakcyjny więc pobieram bez dłuższego zastanowienia.
Amur Chabarowsk OT 2.45 Expekt✅
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, KHL
Spotkanie: HC Lev - CSKA Moscow 2:3⛔
Typ: 1
Kurs: 2.90
Bukmacher: Bwin
25.10.2012 19:00

Analiza:
Najciekawsze spotkanie dzisiejszego dnia w rosyjskiej lidze hokejowej.W końcu po czterech meczach wyjazdowych Lev wraca na własną taflę.hokeiści od sześciu spotkań nie wygrali żadnego spotkania.Jakieś fatum ich trafiło czy coś innego.Myślę że to chwilowy spadek formy i dziś już wrócą na właściwy rytm.Ostatnie spotkanie to właśnie goście dzisiejszego spotkania wygrali trzy do zera, chociaż ze oddali o dziesięć strzałów mniej.Goście ostatnio prezentują sie przyzwoicie.Na pięć spotkań tylko raz przegrali swoje wyjazdowe spotkanie z Barsem Kazań.Dziś myślę że znowu będą musieli przełknąć gorycz porażki. HC Lev dziś jest bardzo zdeterminowany.W końcu sie muszą przełamać i zrobią to dzisiejszego wieczoru.Pokazali ostatnio z &quot;czerwoną armią&quot; że potrafią strzelać tylko ze wtedy im nie wpadła żadna bramka.Dziś na własnej tafli i przy wsparciu swojej publiczności oraz przy wielkiej chęci w końcu przełamania sie myślę że są w stanie dziś zgarnąć pełną pulę. Zdenko Chara w końcu poprowadzi ich do zwycięstwa a &quot; czerwona armia&quot; musi poszukać punktów gdzieś indziej bo dzisiejszy wieczór należeć będzie do HC Lev. Liczę na wynik under , taki na 3:1.
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: ROSJA: KHL, Hokej
Spotkanie: Novgorod - St. Petersburg
Typ: over 6,5 ⛔
Kurs: 2.55
Bukmacher: expekt
26.10.2012 17:00

Analiza:
Jedne z najciekawszych spotkań dziś do typowania w rosyjskiej lidze hokejowej.daleko jej do ligi amerykańskiej ale też jest dobra.Dziś naprzeciw siebie zagrają drużyny z czuba tabeli.Gospodarze zajmują miejsce piąte a goście miejsce tzrecie.Nie typuje tutaj zwycięscy bo to trudne spotkanie o wskazanie kto wygra.goście ze swoimi gwaiazdami ostatnio zanotowali porażkę, minimalną ale zawsze.Gospodarze ostatnie dwa spotkania ugrali na własną korzyść.Wygrali z mocnym dynamem, aktualnym mistrzem kraju oraz z Eka który zalega w dolnej częsci tabeli. Novgorod jak widać jest nieobliczalny.Potrafi wygrać z każdym ,czy to słaby czy mocny przeciwnik.dlatego też dziś nie stwiaam wygranego ale wynik over. Dlaczego więc over?A wieć gospodarze bardzo dużo strzelają i też tracą.Ostatnio sami tylko strzelali ale aż cztery razy wpadł krążek do siatki.Dynamo nie zachwyciło i nawet honorowego nie strzelili.Goście SKA ostanie trzy spotkania to same wyniki underowe. Przyszedł więc czas na przełamanie i uregulowanie znowu celowników. Jeśli dziś Novgorod zagra tak jak z Dynamem , ale SKA nie pozostanie dłużne z bramkami to o taki wynik over nie mam co się martwić.Kurs nie jest zły i warty zaryzykowania w dzisiejszym dniu.SKA w końcu musi się obudzić z letargu z tymi bramkami.
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Witiaz Czechow vs Jugra Chanty-Mansyjsk
Witiaz podejmuje dziś na własnej tafli ekipę z Chanty-Mansyjska, bedzie to mecz ligowych średniaków, Jugra ma już za sobą kryzys który ją prześladował na początku sezonu, ostatnio nawet udało sie poprawić nieco fatalną statystykę meczów wyjazdowych, pokonując na wyjeździe Mińsk. Za kilka dni gości czeka bardzo trudny dwumecz z Avangardem Omsk i myśle że dziś będą oszczedzać siły, celem miniumum tego tripu było wygranie co najmniej jednego meczu wyjazdowego i to się już udało w Mińsku. Ekipa z Czechowa gra ostatnio bardzo w kratkę przeplatając zwycięstwa z porażkami. Dziś myślę że przełamią sie i rozpoczną zdobywanie cennych puktów już bez dogrywek tylko w regulaminowym czasie, a Jugra to idealny przeciwnik na przełamanie lodów.
Witiaz Czechow 60&#39; 2.40 Expekt⛔
 
P 15

p.bj

Użytkownik
Neftekhimik Nizhnekamsks - Atlant Mytischi

Atlant od sześciu spotkań nie wygrał, ale łatwych przeciwników nie miał SKA Petersburg, UHC Dynamo, czy Metallurg. Od kilku spotkań można zauważyć że mają parcie na zdobycie punktów. Poza tym wyjazdy zawsze największą presje mają na pierwszym spotkaniu. Dziś proponuję typ na przelamanie. Neftehimik natomiast w gazie, ostanio dwa zwycięstwa z Sibirem i z Amurem. Moim zdaniem dużo szczescia mieli, Sibirowi na 10 sek. przed końcem meczu strzlili bramke. Neftehimik wrócił z punktami do domu, presji dziś dużej miał nie będzie.

Atlant Mytischi @ 2,75 Tobet
dla mniej odważnych x2 @ 1,64 Tobet
lub na statystyczne przełamanie włącznie z dogrywką i rzutami karnymi
@ 2,10 Gamebookers
 
jack13 418,3K

jack13

Użytkownik
Spotkanie: Yaroslavl – Cherepovec
Typ: over 4.5
Kurs: 1.79
Bukmacher: Pinnacle
Ekipa Yaroslavla zaskoczyła ostatnio na własnej tafli pokonując 2:1 ekipę z Petersburga, jednak jak do tej pory w spotkaniach przed własną publicznością nie zachwycają dwa zwycięstwa i trzy porażki bramki 10:14(czyli średnio dwie strzelone i prawie trzy stracone). Dziś podejmują ekipę Cherepovca która jest po serii 5 meczy u siebie. Jak do tej pory średnio na wyjazdach dwa zwycięstwa i trzy porażki bramki 7:11. Może obie ekipy nie należą do tych co dużo strzelają i dużo tracą jednak pójdę w tym spotkaniu w stronę overa. Gospodarze dostają wreszcie troszeczkę słabszego przeciwnika po ostatnich bardzo dobrych pojedynkach z najsilniejszymi w tej lidze (zwycięstwa z Petersburgiem, Magnitogorskiem czy Traktorem) tak więc forma widać że u tej ekipy jest i o bramki z tym przeciwnikiem powinno być teoretycznie łatwiej, jednak w meczach u siebie bez rewelacji tak więc i stracić w tym spotkaniu też coś powinni. Najważniejsza spraw to bramkarze u gości najprawdopodobniej debiut w tym sezonie dopiero 17-letniego Grigoryeva!, u gospodarzy za to najprawdopodobniej stały bywalec w ostatnim czasie Varlamov GAA 2.25 93.2%.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: KHL, Hokej
Spotkanie: Slovan Bratislava - Novosibirskk 6:2 ⛔
Typ: X
Kurs:4,11
Bukmacher: Pinnacle
30.10.2012 19:00
Analiza:
Ciekawie zapowiadające sie spotkanie w KHLu. Wczoraj po zwycięstwie z amurem Slovan z pewnością ma chrapkę na kolejną wygraną przed własną publicznością.Czy im się to tak łatwo uda?Oj nie wydaje mi sie właśnie. Novosibirsk jest mocniejszym zespołem i z pewnością tanio skóry nie sprzeda zupełnie.Oba zespoły grają w kratkę i oba z pewnością by chciały zgarnąć pełną pulę punktów w regulaminowym czasie.goście od trzech spotkań nie wygrali żadnego spotkania.Dziś będą chcieli się przełamać a więc szykuje się zażarta walka na całego.Myślę jednak że tak będą zawzięci w swoich poczynaniach że w regulaminowym czasie nie poznamy zwycięscy.Dopiero po dogrywce lub rzutach karnych któryś zespół zwycięży.Oba zespoły mają gwiazdy w swoim składzie więc tak łatwo nie będzie dla ekip. Slovan myślę że dziś się namęczy aby wygrać te spotkanie na własnej tafli.być może wygrają ale dopiero po extra time.Myślę że wynik 2:2 jest bardzo prawdopodobny w regulaminowym czasie nie ma co liczyć tutaj na wynik overovy przy zaciętym i wyrównanym spotkaniu.
 
T 215

tyczner

Użytkownik
HC Lev-KhabarovskLEV 1.8
EXPEKT
DZIŚ w Pradze drużyna gospodarzy będzie walczyć ponownie o przerwnie czarnej serii tym razem 8 porażek.
Po dobrym początku sezonu drużynę z Pragi dopadła w niemoc. Ostatnie 11 meczy to tylko jeden win nad ostatnim Ekaterinburg. w ostaynim swoim meczu prowadzili już 2-0 by przegrać po dogrywce.
Goście dzisiejszego pojedynku na 9 meczy wyjazdowych maja tylko jedno zwycięstwo.
Oba zespoły będą walczyć o przełamanie , mam jednak nadzieje ,że w końcu Lev wygra.
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: ROSJA: KHL
Spotkanie: UHC Dynamo - Donbass 4:2✅✅✅
Typ: over 5,5
Kurs:2,35
Bukmacher: Bwin
31.10.2012 16:30

Analiza:
To już 22 kolejka w rosyjskiej lidze hokejowej.dziś gram wynik over 5,5 bez wskazania na wygranego tego spotkania.faworytem są dzisiejsi gospodarze którzy wygrywają spotkania raz za razem.czasami zdarzają im sie także wpadki.Nie strzelają dużo bramek ale im to wystarcza bo przeciwnicy strzelają wtedy jeszcze mniej od nich.Dlaczego taki typ?Dlatego ze dynamo już nie miało meczu powyzej lini 5,5 bramki od dziesięciu spotkań.W końcu ta niechlubna passa powinna się skończyć i liczę na to że będzie to właśnie dziś ze słabo dysponowanym Donbass.Nie idzie im najlepiej ale też potrafią strzelić przeciwnikom jedną lub dwie bramki.Liczę na to także dziś ze trafią coś i oni.dziś Dynamo powinno się w końcu rozstrzelać i zaliczyć wynik powyżej 5,5 bramki w całym meczu.Myślę że wynik 5:1 lub 4:2 jest bardzo prawdopodobny i dynamo postrzela sobie dziś .Jeśli dziś sie obudzą to i w kolejnych spotkaniach powinni pokazać jak sie zdobywa bramki. Donbass mam nadzieję zę tanio skóry nie sprzeda z liderem i będzie walczył do upadłego na tafli przeciwnika.Mają także gwiazdy w swym składzie wiec te dwie bramki powinni jakoś wcisnąć i postraszyć dynamo aby pachniało niespodzianką.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
HC Lev - Slovan Bratyslava
Obie ekipy prezentują podobny poziom w tym sezonie rozgrywkowym ligi KHL, stąd też nie dziwne że w tabeli konferencji zachodniej dzielą ich tylko 3 punkty. Aktualnie to Slovan zajmuje 7 miejsce natomiast Lev plasuje się na 9 pozycji. Jeśli chodzi o drużynę gospodarzy to trzeba przyznać że mają trochę pecha do graczy z NHL ponieważ był Hudler ale kontuzja spowodowała rozwiązanie umowy, teraz pod znakiem zapytania jest gra Voracka który również nabawił się urazu. Na dobrą sprawę pozostaje tylko Zdeno Chara, który o dziwo zamiast w Slovanie to dziś będzie bronił barw czeskiego klubu. Jeśli chodzi o gości to tutaj mamy dwa wzmocnienia w postaci Visnovskiego i Sekery którzy znacznie wpłynęli na poziom gry obronnej Slovana. Ogólnie nie chce podejmować się typowania zwycięzcy, jednak subiektywna ocena skłania mnie bardziej ku gościom. Ja proponuje over 5.5 po bardzo zachęcających kursach u praktycznie wszystkich buków. Slovan ostatnio bardzo dobrze radził sobie w ofensywie, Lev trochę problemów z defensywą, ale również ciekawa gra w ataku, także możemy być świadkami tzw wymiany ciosów w tym pojedynku.

Over 5.5 / 2.33 Pinnacle
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
HC Yugra - Avtomobilist Yekaterinburg
over 5,5⛔
To spotkanie KHL wygląda obiecująco pod względem wysokiego wyniku bramkowego. W całej lidze tylko zespół SKA ma więcej wyników over 5,5 gola i w meczach z udziałem tego zespołu pada średnio więcej goli od zespołów Yugry i Avtomobilista. Gospodarze mają na koncie 9 underów i 14 overów, zresztą podobnie jak i goście, ale w meczach z udziałem Yugry średnio pada aż 6,26 gola/mecz, co w lidze KHL jest bardzo wysokim wskaźnikiem. Ponadto te ekipy posiadają najgorsze defensywy w lidze, gospodarze w 23 grach stracili 79 goli, a goście także po 23 meczach, aż 84 gole. Tak czy inaczej faworyta należy upatrywać w zespole gospodarzy, bo na 10 gier u siebie wygrali aż 6. Widać więc, że to zespół własnego lodowiska. Ostatnio zresztą goście prezentują niezłą dyspozycję jeśli chodzi o porażki, pod rząd 8 przegranych, a w ostatnich 15 grach 13 (10 overów). Według mnie wygrana gospodarzy i z overowym wynikiem, bo grający na zmianę Holt z Lobanovem puszczają sporo bramek.

1:eek:ne:;/:
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Yugra - Magnitogorsk
Faworyta nie trzeba tu wskazywać bo to jasne, goście z Magnitogorska po porażce w Omsku na pewno będą mocniej zmotywowani na potyczkę z Yugrą, która jest ligowym średniakiem i można powiedzieć że wygrywa spotkania te które musi albo &quot;wypadałoby&quot; wygrać. To co się rzuca w oczy to na pewno fakt iż gospodarze mają spore problemy w ofensywie, ich zdobycze bramkowe to średnio 2 lub 3 gole na mecz, niestety z niską skutecznością nie idzie w parze dobra defensywa, która by pozwalała wygrywać spotkania. Co prawda gospodarze ostatnio wygrali 3 z 5 rozegranych spotkań, ale przeciwnicy na których Yugra robiła punkty nie należeli do zbyt wysokiej półki. Myślę że dobrym wskaźnikiem tego co dziś czeka gospodarzy był dwumecz z Omskiem w którym Yugra zdobyła 2 bramki i straciła 7. Magni to zespół porównywalny lub ciut lepszy od Omska, ostatnie starcie w Osmku wypadło na remis. Metallurg to przede wszystkim wielkie możliwości ofensywne, dobrze zbilansowane linie, Mozaykin najskuteczniejszy strzelec ligi, 14 bramek na koncie, a przecież mamy jeszcze Malkina, Kulemina, Zuccarello czy też Lisin&#39;a, co daje bardzo szerokie pole do manewru. Potencjał i umiejętności po stronie gości i to ze sporą przewagą, także każdy inny wynik od zwycięstwa Magni będzie tu sporą niespodzianką.
Metallurg Magnitogorsk (-1) 60&#39; / 1.88 Pinnacle / 1.95 MarathonBet⛔ :0
 
jack13 418,3K

jack13

Użytkownik
Spotkanie: Dynamo Riga - Niznekamsk - wynik 6:4 ✅ :grin:
Typ: over 5 azjan
Kurs: 1.97
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Łotewska ekipa Dynamo Riga jest najsłabszą ekipą Konferencji Zachodniej jak dotychczas zanotowali 8 zwycięstw i 17 porażek w bramkach 50:71 (średnia 4.8). Jednak nie najgorzej sobie radzą na własnej tafli gdzie zanotowali 6 zwycięstw przy 7 porażkach bramki 28:32. Goście natomiast zajmują 7 pozycję w Konferencji Zachodniej bilans 13 zwycięstwa przy 10 porażkach ale co najważniejsze to w bramkach wygląda to bardzo dobrze dla powodzenia typy otóż jak dotychczas strzelili 72 bramki przy takiej samej ilości straconych co daje bardzo wysoką średnią 6.3 (wyjazdy 7 zwycięstw 4 porażki bramki 34:33 średnia 6.0). Kolejna dobra wiadomość dla overa w tym pojedynku to kontuzja trzech bardzo ważnych obrońców ekipy Dynama: kapitan Galvinis 24 mecze , Redilihs 22 mecze, Carle 22 mecze. We wszystkich pojedynkach od 2008 roku na tafli w Rydze padały overy a ostatni pojedynek z zeszłego roku zakończył się wynikiem 2:5. I ostatnia wiadomość to obsada bramkarska na to spotkanie u gospodarzy Tellqvist 14 meczy GAA 2.70, 90.1 u gości Dalton 12 meczy 2.67, 92.0 – obaj panowie to co mają wpuścić to wpuszczają.
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Amur Chabarowsk vs Metallurg Nowokuznieck
Amur powraca po tripie pięciu meczy wyjazdowych na własną tafle, gdzie jutro o godzinie 9 czasu polskiego, podejmie gości z Nowokuzniecka. Gospodarze to najsłabsza druzyna KHL w meczach wyjazdowych, zaledwie jedna wygrana, na 14 rozegranych spotkań. Jednakże własna tafla to w przypadku Amura zupelnie inna bajka, i tutaj tez radzą sobie o niebo lepiej. 7 wygranych na 13 rozegranych spotkań. Goście to jedna z najbardziej nieprzewidywalnych drużyn grajacych w KHL, potrafią przegrac z najsłabszą drużyną ligi, by następnie ogolić kogoś z czołówki tabeli. Myśle że bedzie tak tez w tym wypadku. Za gospodarzami przemawia własna tafla i chęc przelamania szesciu kolejnych porażek z rzedu.
Amur Chabarowsk 60&#39; 2.15 Unibet ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Ekaterinburg - Yugra

Drugie podejście do drużyny Yugra i kolejny raz przeciwko nim. Ja wiem że to decyzja dość dziwna i niezrozumiała. Co przemawia za gospodarzami :?: Właściwie to poza własną halą, nie ma tu argumentów za tym by Ekaterinburg w końcu wygrał. Co ciekawe gospodarze mają serię 11 porażek :confused: Ostatnie wyniki również nie napawają optymizmem, dla przykładu w dwóch ostatnich grach Avtomobilist zdobył 2 bramki a stracił ich aż 10... Mimo wszystko Yugra nie jest drużyną która jest poza zasięgiem, Ekaterinburg całkiem dobrze pograł na wyjeździe z Yugrą i przegrał dopiero po dogrywce 2:1, także jestem zdania iż jutro nastąpi ten dzień i w końcu wszyscy odetchną z dużą ulgą. Dodam że gospodarze od jakiegoś czasu mają w swoim składzie Joeffrey&#39;a Luppul&#39;a który przybył z Toronto by pomóc czerwonej latarni ligi.

Ekaterinburg ML / 2.18 MarathonBet ⛔ tyle okazji zmarnowanych :-?
Under 5,5 / 1.80 MarathonBet
✅

Zdanie odnośnie Amura i Novokuznietska, nie byłbym do końca przekonany czy Amur tak łatwo sobie poradzi z Metallurgiem, nie zapominajmy że Amur w tym sezonie prezentuje się fatalnie, gdyby nie Petruzalek to ta drużyna chyba by w ogóle bramek nie zdobywała, tak czy siak sytuacja podobna jak z Ekaterinburgiem, powrót do domu i szansa na zwycięstwo, może ML tak ale w regulaminowym czasie gry większe szansę daje tu opcji gości, niemniej jednak pogodziłbym to remisem i rzecz jasna underem ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
CSKA Moskwa vs Lokomotiv Jarosław
Armia Czerwona przystępuje do dzisiejszego meczu podrażniona ostatnią przegraną na terenie Lokomotiwu, gdzie prowadzili już 2:0, by ostatecznie przegrać 3:2. Dziś jednak za armią przemawia własna tafla i sportowa złość. W bramce Rostislava Stane zastąpi dobrze nam znany z tafli NHL, Ilya Bryzgałow.
Lokomotiw bardzo dobrze radzi sobie na wyjazdach jednakże dziś wiecej przemawia za dzisiejszym gospodarzami, Typ na CSKA w regulaminowym czasie, przewiduje koniec świetnej serii Lokomotiwu na wyjazdach.
CSKA Moskwa 60&#39; 2.15 Unibet ⛔
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina - Hokej,KHL
Spotkanie - CSKA Moscow - Yaroslavl
Typ - X ⛔????
Kurs - 4.20
Buk - Bet365
21.11.2012 16:30

Analiza :
Najciekawsze dziś rozgrywane spotkanie w rosyjskiej lidze hokejowej.Na przeciw siebie staną drużyny które są w czubie tabeli i z pewnością powalczą o mistrza Rosji w przyszłości bo nie wierzę aby nie zagrały w play-offach.Ostatnie spotkanie na tafli dzisiejszych gości zakończyło się ich zwycięstwem chociaż że przegrywali dwoma bramkami już od pierwszej tercji.Podnieśli się jednak i zdołali strzelić trzy bramki w kolejnych tercjach.To się nazywa come back w wykonaniu hokeistów z Yaroslav. Dziś z pewnością będzie trudno dla gości wygrać tak łatwo z &quot;czerwoną armią&quot;.Potrafią grać i śmigać po lodzie jak mało kto.Gwiazdy NHLa też robią swoje.Myślę że dziś w tym spotkaniu które będzie bardzo zacięte może właśnie paść nierozstrzygnięty w regulaminowym czasie a zwycięzcę wyłoni dopiero dogrywka lub rzuty karne.Gospodarze zanotowali na 26 spotkań pięć remisów.Początek sezonu to zdarzały im się takie wyniki ze słabeuszami.Teraz od ponad jedenastu spotkań nie zanotowali takiego wyniku i moim zdaniem przyszedł czas.Nie grają z byle kim i z pewnością będzie ciężko tak łatwo wygrać.Z drugiej strony goście którzy potrafią remisować.Ostatnie 5 spotkań i dwa remisy a w sumie już osiem na 26 spotkań.Z drugiej strony nie przegrali od dziewięciu spotkań.każda passa się kiedyś kończy i myślę że to nastąpi dziś ale dopiero po dogrywce lub rzutach karnych bo w trakcie trzech tercji tak łatwo skóry nie sprzedadzą i dopiero po extra time ktoś wzniesie ręce w górę.Tak po cichu myślę że gospodarze dzisiejszego spotkania którzy mają wielką ochotę za ostatnią porażkę.Czas na rewanż ale po regulaminowym czasie.Typ ciekawy i myślę że warty zaryzykowania.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom