>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Konkursy i bonusy na Betsafe

Status
Zamknięty.
G 6

gabiia

Użytkownik
3 Free Spin!
3 free spin PROMOCJA w Jungle Games na 5 linii, a betsson dał 10 spinów na 10 linii!⛔
Mamy porównanie.Support dlaczego nie zamieściłeś SUPER promocji , no chyba ,że w tym czasie kogoś weryfikujesz i kradniesz komuś kasę bez powodu, z własnego&quot; widzimisię &quot;.
 
betsafe 20

betsafe

Użytkownik
Od dziś do poniedziałku dajemy Ci możliwość wygrania koszulki piłkarskiej swojej ulubionej drużyny występującej na tegorocznych Mistrzostwach Świata. Zainteresowany? To nic nie kosztuje!
Przeczytaj, co musisz zrobić
Oczywiście do Waszej dyspozycji dostępny jest również konkurs Mecz Dnia z 20 złotymi do wygrania!
 
betsafe 20

betsafe

Użytkownik
300 euro do podziału w konkursie QuickTip! Wejdź w poniższy link i wypełnij kupon. Pokaż kto jest najlepszym typerem!
Szczegóły
Pamiętaj, że jeszcze do godziny 12 masz szanse wygrać koszulkę ulubionej reprezentacji grającej na Mundialu. Przeczytaj więcej
 
Z 2

zabek90

Użytkownik
fajnie ze mi przyszlo potwierdzenie z tego calego tip cos tam i tam mam zupelnie inne typy w tym otwierdzneiu niz dawalem np na honduras, koree pln... a stawialem zupelnie inaczej, juz to widze dlaczego w tym sie nie wygrywa bo system sam sobie zmienia...
 
G 6

gabiia

Użytkownik
fajnie ze mi przyszlo potwierdzenie z tego calego tip cos tam i tam mam zupelnie inne typy w tym otwierdzneiu niz dawalem np na honduras, koree pln... a stawialem zupelnie inaczej, juz to widze dlaczego w tym sie nie wygrywa bo system sam sobie zmienia...
Nikt z tego Forum nie powinien się dziwić ...jak zwykle Betsafe oszukuje.Myślę ,że już niedługo LGA nie powinna wydać im licencji za te wszystkie oszustwa i kradzieże pieniędzy klientów.
 
betsafe 20

betsafe

Użytkownik
fajnie ze mi przyszlo potwierdzenie z tego calego tip cos tam i tam mam zupelnie inne typy w tym otwierdzneiu niz dawalem np na honduras, koree pln... a stawialem zupelnie inaczej, juz to widze dlaczego w tym sie nie wygrywa bo system sam sobie zmienia...
Witam! Nie ma możliwości, aby na kuponie pojawiły się błędne typy. A co do tego, że się nie wygrywa, to proszę spojrzeć na listy zwycięzców i znajdujących się tam użytkowników. Również, i nie w małej ilości, Polaków.
Pozdrawiam!
 
Z 2

zabek90

Użytkownik
Nikt z tego Forum nie powinien się dziwić ...jak zwykle Betsafe oszukuje.Myślę ,że już niedługo LGA nie powinna wydać im licencji za te wszystkie oszustwa i kradzieże pieniędzy klientów.
no w sumie to byl zbedny komentraz z tym wyrywaniem , ale to ze przyszlo mi cos innego to prawda ???? , zreszta to jest tylko zabawa i nie ma sie czym przejmowac ????
 
betsafe 20

betsafe

Użytkownik
no w sumie to byl zbedny komentraz z tym wyrywaniem , ale to ze przyszlo mi cos innego to prawda ????
W takim razie w następnym takim przypadku skontaktuj się z naszym supportem, a oni coś będą mogli z tym zrobić. Niestety umieszczając o tym informację na forum nie możemy Ci pomóc.
Pozdrawiam!
 
bukzaplac 5

bukzaplac

Użytkownik
300 euro do podziału w konkursie QuickTip!
Rzeczywista wygrana &quot;nieco&quot; odbiega od tej podanej przez Pana. Widocznie o tym zapomniał Pan wspomnieć.
Część regulaminu konkursu
Jakie są warunki obrotu?
Wygrana suma podlega trzykrotnemu obrotowi w naszym serwisie bukmacherskim, a każdy kupon musi zawierać przynajmniej dwa zdarzenia o minimalnym kursie 1.80, a najniższy kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie nie może być niższy, niż 1.25.

Wygrana kwota to 300 EUR.
Średnia marża betsafe: 8%
Marża w akumulatorze 2x: 100-(0,92*0,92)=15,4%
Srednia strata spowodowana wymogiem bonusu: 3 X 300EUR X 15,4% = - 138,6 EUR
Wygrana rzeczywista: 300 - 138,6 = 161,4 EUR. Więc o prawie połowę mniejsza niż obiecywana przez betsafe.
Połowa tej sumy wraca i tak do waszej firmy. Więc nie lepiej byłoby zaoferować graczom mniejszą wygraną, już bez tego śmiesznego obrotu i nie narażać ich na ryzyko przegrania sporej części lub nawet całej sumy?
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
bukzaplac ale jak znajdujesz valuebeta, to w nim już jest uwzględniona marża, i uznając że typ jest warty zagrania uznajesz że kurs z uwzględnioną marżą jest zbyt wysoki, a co za tym idzie warty gry
 
bukzaplac 5

bukzaplac

Użytkownik
MaciekLeo, ja nie piszę o sobie. Gracze ogólnie tracą 8gr na każdą postawioną złotówkę i nie jest inaczej gdy chcą obrócić tą kwotę w przypadku wygranej w tym konkursie.
Więc wygrana w konkursie nie znaczy, że 300 eur już jest nasze, można stracić nawet całą kwotę.
 
G 6

gabiia

Użytkownik
Tu można owszem stracić z &quot;bonusa&quot; wszystko lub część ....ale mi ukradli złodzieje 370 PLN wygrane i bonus 40 PLN! bez powodu -totalne ZERO!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom