>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Konkursy i bonusy na Betsafe

Status
Zamknięty.
betsafe 20

betsafe

Użytkownik
Ciekawe jak mam podać typy w QuickTip skoro od godziny wisi już jakiś błąd...
Nic mi o takowym nie wiadomo. Wszystko działa poprawnie. Spróbuj jeszcze raz przez link, który podałem wcześniej (potem wystarczy kliknąć na zdjęcie). Jeśli dalej nie chodzi, to spróbuj może usunąć pliki cookie. Innego powodu &quot;nie działania&quot; nie widzę.
Pozdrawiam!
 
S 0

siwy_

Użytkownik
kiedy klikam &#39;&#39;SUBMIT&#39;&#39; zawsze wyskakuje
We&#39;re sorry, but something went wrong.
We&#39;ve been notified about this issue and we&#39;ll take a look at it shortly.

chyba o ten błąd mu chodziło
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
No dokładnie o to mi chodzi. Musicie mieć coś padnięte u siebie bo poprzednie dni wszystko chodziło u mnie cacy ???? Poza tym próbowałem na 4 różnych przeglądarkach więc wątpię, że wina leży po mojej stronie. W sumie nie ma co się dziwić pewno zainteresowanych sporo.
 
betsafe 20

betsafe

Użytkownik
Zgadza się. Przepraszam za ten problem. Próbujemy go naprawić. Być może uda się coś z tym zrobić w ciągu tych ostatnich kilku minut. Próbujcie do ostatniej minuty, a jeśli się nie uda, to pozostaje mi zaprosić na jutro.
 
betsafe 20

betsafe

Użytkownik
QuickTip numer 6 już dostępny! Kliknij w poniższy link i weź udział w konkursie! Do podziału - 300 euro!
Czas masz tylko do 13.30, a więc do dzieła!
Mam nadzieję, że tym razem pójdzie bez problemów ;)
Szczegóły
 
G 6

gabiia

Użytkownik
Na konkursy przyznajecie te pieniądze , które ukradniecie uczciwym graczom , którzy uczciwie u Was wygrywają ? jeśli już kobieta u Was gra to juz od razu podejrzane i kradniecie pieniądze nawet jeśli weryfikacja i dzięki dokumentom oraz telefoniczna , była jak najbardziej ok . To grającej kobiecie Mulik i tak potrafi wmówić , &quot;że ja to nie ja&quot; i potrafi ukraść 370 PLN , przez swoje laryngologiczne problemy.Sprawa jest w LGA i myślę ,że wkrótce się do końca wyjaśni.Bo Wasza Firma to typowe złodziejstwo. Proszę Moderatora o nie usuwanie tego posta , bo to właśnie dzięki wymysłom polskiego supportu konkretnie Piotra Mulika zostałam okradziona z wygranych, niech sobie to przeczyta, bo może przez swój leniwy charakter do innych działów nie zagląda.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom