>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Konkursy i bonusy na Betsafe

Status
Zamknięty.
betsafe 20

betsafe

Użytkownik
Wygrałem wczoraj to 40 złotych jednak pieniędzy na koncie nie mam nadal. Co się dzieję ?
Pańska sprawa została sprawdzona i zaszła pomyłka. Osoba odpowiedzialna za przyznawanie nagród w konkursie podała mi zły adres e-mail. Konkurs wygrał użytkownik Andrzej, który podobnie jak Ty podał prawidłowy wynik.
Przepraszamy za pomyłkę.
 
P 58

pyzza

Użytkownik
a ja sie zastanawiałem skąd ta kasa u mnie na koncie :p
sobie przypomniałem o wczorajszym typie, więc widocznie mnie wylosowano, a ktoś błędnie wpisał na blogu
takie moje szczęście, życzę powodzenia np dzisiaj
 
P 58

pyzza

Użytkownik
A ja dalej nie rozumiem, dlaczego większość tak najeżdża na rozmaite promocje Betsafe.
Faktem jest, że lepiej było dostać te 5-10 spinów z większą stawką na linie raz na miesiąc, czy dwa, niż 3 spiny po groszach, ale o tym już było pisane. Polski support być może kiedyś weźmie to pod uwagę.
Co z tego, że ja np przez ostatnie pół roku nie wykręciłem więcej niż 0,20 euro. Oczywiście można narzekać, ale ja wole się uśmiechnąć, pomyśleć o kolejnym niefarcie, a nie pisać sarkastyczne wypowiedzi na forach.
Kto gra w kasynach wie, że nawet z takich &quot;dziadów&quot; można czasami ukręcić niezlą sumę jeżeli dopisze mega szczęście. Wiem, że koledzy wykręcali często ze spinów betsafe nawet po kilka-kilkanaście euro. Sam kilka razy za 3 złote w kasynach innych firm wykręcałem stukrotność postawionej kwoty.
Ludzie jeżeli nie chcecie to nie grajcie, jeżeli was to tak denerwuje. Pozdro
 
bartek11 141

bartek11

Użytkownik
a ja sie zastanawiałem skąd ta kasa u mnie na koncie :p
sobie przypomniałem o wczorajszym typie, więc widocznie mnie wylosowano, a ktoś błędnie wpisał na blogu
takie moje szczęście, życzę powodzenia np dzisiaj
czyli co Ty dostałeś to 40 zeta ? na blogu pisze że ja więc co jest grane ?
 
vde 119

vde

Użytkownik
Szkoda, że dzisiaj tylko 20 PLN było ;/
PS: Trzeba było podać także poprawnie w której tercji padnie najwiecej bramek ? Co jak w II i III tercji była taka sama ilość, a typowałem poprawnie 5:0 i III T ? Dodam że nikt nie trafił wyniku oprócz mnie ;]
 
betsafe 20

betsafe

Użytkownik
Szkoda, że dzisiaj tylko 20 PLN było ;/
PS: Trzeba było podać także poprawnie w której tercji padnie najwiecej bramek ? Co jak w II i III tercji była taka sama ilość, a typowałem poprawnie 5:0 i III T ? Dodam że nikt nie trafił wyniku oprócz mnie ;]
Nagroda już na Twoim koncie ;) . Na przyszłość, w przypadku gdy w dwóch tercjach padnie taka sama ilość goli, to brane pod uwagę są obie.
 
betsafe 20

betsafe

Użytkownik
Sezon ligowy i pucharowy się skończył, ale skończył się sezon piłkarski. Nadchodzi jego kulminacyjny punkt - Mistrzostwa Świata. Ale zanim to nastąpi przed nami mnóstwo meczów towarzyskich, dlatego kontynuujemy nasz konkurs Mecz Dnia.
Już dziś jest nim spotkanie Anglia - Meksyk. Weź udział i wygraj 20 złotych!
A Mecz Dnia z Ligi Mistrzów Kobiet wygrał użytkownik typer.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom