>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Konkursy i bonusy na Betsafe

Status
Zamknięty.
betsafe 20

betsafe

Użytkownik
Już dziś kolejny sprawdzian przed kadrą Smudy. Jak wypadnie nasza kadra w meczu z Finlandią? Wytypuj wynik tego spotkania i wygraj 20 złotych!
Szczegóły
 
fracek 11

fracek

Użytkownik
Hey i jak tam...beda jakies promocje w betsafe na MŚ ?? Najlepszy byłby bonus od depozytu np do 500zł...pozdro
 
chaos666 0

chaos666

Użytkownik
pomarzyć fajna sprawa ;) ale promocji to żadnej chyba nie będzie.
Rozmawiałem na czacie z nimi i podobno ma być promocja na MŚ- ale jaka czy od depozytu czy freebet?? nie dowiedziałem sie ???? Wydaje mi się że juz trochę poźno i dużo osób zainwestowało w bah . Coż pozostaje czekać ????
 
P 0

polpl

Użytkownik
Betsafe - zwrot 12zł
Oferta powitalna i fantastyczna strona Mistrzostw Świata

Wreszcie nadszedł czas na długo oczekiwane Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2010 w Południowej Afryce.
Aby rozpocząć mistrzostwa we właściwym stylu oferujemy pierwszy zakład na mecze Mistrzostw ufundowany przez nas, a to oznacza, że jeśli twój pierwszy zakład akumulacyjny na inauguracyjne spotkania w dniu jutrzejszym okaże się przegrany otrzymasz od nas zwrot stawki do kwoty 12 złotych.
:wowsdf: :grin:
 
ted 11,5K

ted

Forum VIP
Dzięki takim promocjom od razu człowiekowi humor się poprawia ???? 12zł to kupa kasy jeśli ktoś chce zaryzykować zagrać mecz ????
 
fracek 11

fracek

Użytkownik
We&#39;re sorry, but something went wrong.
We&#39;ve been notified about this issue and we&#39;ll take a look at it shortly.

Edit...dobra poszły typy....sorrryy
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom