>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

koncert Michaela Jacksona - Londyn [*]

Status
Zamknięty.
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Naturalnie, że nie dojdzie. Jeśli Jackson przeżyje dzisiejszą noc to będzie to cud, a na jego koncerty już niestety, raczej na pewno nie ma co liczyć.

Edit:

Reports: Michael Jackson dead
Superstar Michael Jackson has reportedly died, according to media reports including the Los Angeles Times newspaper. Earlier, sources familiar with Jackson&#39;s condition told CNN he was taken to a L.A.-area hospital and was in a coma

Cudów nie ma.. :|
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Aż mi się nie chcę wierzyć. Kiedyś gościa uwielbiałem słuchać i oglądać jego taniec.... :| Smooth Criminal, Black or white... I dużo, dużo więcej...
[*]
????
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Dokładnie.
Może i był pedofilem, ale jako piosenkarza to bardzo go cenię. Drugiego takiego ze świeczką szukac. Wielka szkoda...
 
escabar 24

escabar

Użytkownik
Dlaczego......... ????
wychowałem się na nim, kochałem go, fenomen muzyczny.. you never die..
i po koncercie ???? [*]
noc nieprzespana...
 
pablozks 4

pablozks

Użytkownik
szkoda chłopaka , fajne miał niektóre kawałki. I pamiętam jak był kiedyś w Krakowie na Inwazja mocy RMF FM.
[&#39;]
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
chyba jestem jednym z nie licznych dla którego informacja o śmierci MJ nie wywołała jakichkolwiek emocji... denerwuje mnie trochę pisanie o nim że był wielkim człowiekiem, który zmienił świat... wielki to był papież albo Wałęsa, a MJ? Stawianie go na równi z Elvisem Presleyem jest dla mnie nie porozumieniem, gdzie mu tam do Elvisa?! fakt, nagrody Grammy (nie chce mi się sprawdzać ile ich dostał ale dość sporo tego było), miliony sprzedanych płyt o czymś świadczą ale... człowiek który molestuje małe dzieci, urodził się czarny umarł jako - to ma być idol? &#39;zaburzenia estetyki&#39;... delikatnie powiedziane. Dla mnie ten człowiek przekroczył pewne granice i w pełni się zgadzam ze stwierdzeniem Jana Nowickiego. To był chory człowiek, niech chociaż teraz zazna trochę spokoju.

Mam nadzieję, że żadnego fana MJ tym nie uraziłem.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
chyba jestem jednym z nie licznych dla którego informacja o śmierci MJ nie wywołała jakichkolwiek emocji... denerwuje mnie trochę pisanie o nim że był wielkim człowiekiem, który zmienił świat... wielki to był papież albo Wałęsa, a MJ? Stawianie go na równi z Elvisem Presleyem jest dla mnie nie porozumieniem, gdzie mu tam do Elvisa?! fakt, nagrody Grammy (nie chce mi się sprawdzać ile ich dostał ale dość sporo tego było), miliony sprzedanych płyt o czymś świadczą ale... człowiek który molestuje małe dzieci, urodził się czarny umarł jako - to ma być idol? &#39;zaburzenia estetyki&#39;... delikatnie powiedziane. Dla mnie ten człowiek przekroczył pewne granice i w pełni się zgadzam ze stwierdzeniem Jana Nowickiego. To był chory człowiek, niech chociaż teraz zazna trochę spokoju.

Mam nadzieję, że żadnego fana MJ tym nie uraziłem.
On stał się biały z powodu choroby, bardzo źle robił że poddawał się kolejnym operacjom plastycznym, bo przy takich chorobach często dochodziło do zakażeń co osłabiało organizm.
Z resztą wypowiedzi się zgadzam, dla mnie nie był wielkim człowiekiem, był wielkim piosenkarzem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom