>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

koncert Michaela Jacksona - Londyn [*]

Status
Zamknięty.
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Grzecho przedstaw mi dobitne dowody na to że MJ molestował dzieciaki to wtedy pogadamy...MJ kochał dzieci wielokrotnie o tym mówił.Cała ta sprawa miała na celu zniszczenie jego wizerunku i wyssanie jak najwiekszej ilości piniędzy z jego dupy.Nie bede pisął o tym że był czarny a umarł biały...nie ingeruje w tro jego sprawa co zrobił.A czy można go porównać do wielkich...pewnie że można.Ty tutaj nie rozumiesz niektórych pojęć..porównuje sie go do wilekich muzyki..tych którzy wywarli jakiś wpływ na muzyke.Stawianie go czy inaczej mieszanie tych &#39;&#39;wielkich&#39;&#39; z JP II mija sie z celem to nie o to chodzi Grzesiu ????
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
wilQ_Gdańsk 1 afera to może być pomówienie, przy 2 coś na rzeczy już musi być. Swoje trzeba oddać że starał się pomagać chorym dzieciom, samemu czy przez fundacje, w akcjach charytatywnych też brał udział ale nie przekonuje mnie. Fanom jego muzyki oczywiście współczuje starty idola, ale jego fenomenu zrozumieć nie mogę tak samo, jak fenomenu Rydzyka...
aha co do stawiania go przy JP II czy innych wielkich - to był cytat z jakieś stronki już nie pamiętam jakiej bo sporo pootwierałem przez chwilę pisząc tu o nim, żeby nie było że to ja go porównuje do nich. Ja tylko wyraziłem moje zdanie o porównywaniu go.
edit: eh, no i już się trafił na gadulcu zdesperowany fan, który nie wie co to subiektywne zdanie i zaczyna wyzywać każdego, kto chociaż źle pomyśli o jego idolu... tu są na prawdę tak ograniczeni ludzie/dzieci?
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Zszokowała mnie rano ta wiadomość, ale cóż. Rozśmieszyło mnie jedynie to, że niektórzy uważają go za pedofila? Przecież to nierealne, a wszelkie oskarżenia mają na celu... wyłudzenie od niego pieniędzy i pogrążenie. To proste. Jest takie powiedzenia - sukcesów przybywa, przyjaciół ubywa... Niewątpliwie miał ogromny wpływ na muzykę i należy go uznać za fenomen pod tym względem. Na pewno zostanie głęboko zapamiętany. Temat już chyba pora zamknąć moderatorzy?
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
chyba jestem jednym z nie licznych dla którego informacja o śmierci MJ nie wywołała jakichkolwiek emocji... denerwuje mnie trochę pisanie o nim że był wielkim człowiekiem, który zmienił świat... wielki to był papież albo Wałęsa, a MJ? Stawianie go na równi z Elvisem Presleyem jest dla mnie nie porozumieniem, gdzie mu tam do Elvisa?! fakt, nagrody Grammy (nie chce mi się sprawdzać ile ich dostał ale dość sporo tego było), miliony sprzedanych płyt o czymś świadczą ale... człowiek który molestuje małe dzieci, urodził się czarny umarł jako - to ma być idol? &#39;zaburzenia estetyki&#39;... delikatnie powiedziane. Dla mnie ten człowiek przekroczył pewne granice i w pełni się zgadzam ze stwierdzeniem Jana Nowickiego. To był chory człowiek, niech chociaż teraz zazna trochę spokoju.

Mam nadzieję, że żadnego fana MJ tym nie uraziłem.
Szanuje twoje zdanie, ja sam jakimś wielkim fanem muzyki tego typu nie jestem. Jednak piszesz o molestowaniu dzieci, MJ został uniewinniony, to wszystko pomówienia, a takie zdanie świadczy, że opierasz je na jakiś brukowcach, fakt i jego odpowiedniki amerykańskie (tak na marginesie, to tabloid, który przez lata gnoił Jacksona, dzisiaj pierwszy napisał, że odszedł król popu, heh, normalnie ręce opadają). Prawda jest taka, że jego życie zniszczyły media i ludzie, którzy opierają swoją wiedzę na temat innych na brukowcach. A czy MJ jest wielki? Jest wielki, będzie wielki. Na świecie jest wielu uzdolnionych muzyków, artystów, jednak jest pewna wąska grupa ludzi, którzy tworzą osobną ligę, prawdziwą ekstraklasę, ludzie którzy odcisnęli na społeczeństwach całego świata swój trwały ślad, wyznaczyli nowe kierunki w pewnych sferach naszego życia, to jest coś więcej niż tylko świetna muzyka, Bob Marley, Elvis Presley, John Lennon..., do nich należy też Michael Jackson.
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
ślad pozostawił, dla mnie bez znaczenia, po prostu kolejny artysta odchodzi... Dla innych pewnie więcej znaczy, dlatego nie przekreślam Go, nie moja muza, nie moje lata, także obojętnie obok tego przechodze...
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
chyba jestem jednym z nie licznych dla którego informacja o śmierci MJ nie wywołała jakichkolwiek emocji... denerwuje mnie trochę pisanie o nim że był wielkim człowiekiem, który zmienił świat... wielki to był papież albo Wałęsa, a MJ? Stawianie go na równi z Elvisem Presleyem jest dla mnie nie porozumieniem, gdzie mu tam do Elvisa?! fakt, nagrody Grammy (nie chce mi się sprawdzać ile ich dostał ale dość sporo tego było), miliony sprzedanych płyt o czymś świadczą ale... człowiek który molestuje małe dzieci, urodził się czarny umarł jako - to ma być idol? &#39;zaburzenia estetyki&#39;... delikatnie powiedziane. Dla mnie ten człowiek przekroczył pewne granice i w pełni się zgadzam ze stwierdzeniem Jana Nowickiego. To był chory człowiek, niech chociaż teraz zazna trochę spokoju.

Mam nadzieję, że żadnego fana MJ tym nie uraziłem.
Jackson sprzedał największą liczbę płyt w historii fonografii - ponad 210 milionów egzemplarzy. Na swoim koncie ma również najlepiej sprzedający się album, największą liczbę nagród przyznaną jednemu artyście, największe trasy koncertowe (łącznie ponad 15 milionów osób), najwięcej przebojów artysty, które dotarły do pozycji pierwszej, największe kiedykolwiek podpisane kontrakty. To tylko niektóre z jego wyczynów.
 
ted 10,4K

ted

Forum VIP
Nic mu nie udowodniono=jest niewinny , a chyba Grzecho słyszales o zasadzie domniemania niewinności ? :p
no szkoda troche, ale muzyke zostawił
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Temat moim zdaniem został wyczerpany i dlatego go zamykam.

A debile, którzy nie potrafią uszanować śmierci są dla mnie małymi i żałosnymi &quot;ludźmi&quot;, o których nie warto wspominać.

Michael - będziemy pamiętać!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom