>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

koncert Michaela Jacksona - Londyn [*]

Status
Zamknięty.
lalo 36

lalo

Forum VIP
Hehehe :p Kocham te riposty Ass&#39;a ????
Dobra Novo przyznaj się do błędu i będzie koniec rozmowy ????
 
M 0

marcinxxx

Użytkownik
User Novo zagotował się troszeczkę ,z tego powodu odpocznie kapeczkę...
1,hehehe foxik ale rym ci wyszedł :spokodfhgfh:
2.ja to ze szczecina jestem więc i do Gdańska i Poznania mi blisko :jezora::spokodfhgfh:
 
escabar 24

escabar

Użytkownik
z jednej strony rozumiem pana Novo, też czasami mam gorsze dni, i bywam zaczepny.. pare lat temu częściej się zdarzało.. ale wszystko ma swoje granice..
raz o wódke, raz o Michaela, raz o &quot;koleżeństwo&quot;.. hmm w sumie to można się przyczepić do wszystkiego czego dusza zapragnie ????

przynajmniej jest o czym porozmawiać ; &gt;
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
też was trochę nie rozumiem ... wyraził swoje zdanie tym : &quot; jak można go oglądać na scenie&quot; czy jakos tak, moze cos pokrecilem ale nie sprawdze bo post został usuniety ???? . A że wy od razu na niego naskoczyliscie z nietolerancja ...
a bana na ile dostał jesli mozna wiedziec?
 
M 0

marcinxxx

Użytkownik
też was trochę nie rozumiem ... wyraził swoje zdanie tym : &quot; jak można go oglądać na scenie&quot; czy jakos tak, moze cos pokrecilem ale nie sprawdze bo post został usuniety ???? . A że wy od razu na niego naskoczyliscie z nietolerancja ...
kolega Novo użył jeszcze kilku innych słów na MJ...
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
Escabar mam wrazenie ze powinienes w pewnym sensie podziekowac Novo z tego wzgledu ze twoj teamt nabrał rozgłosu i wypowiedzialy sie w nim najwieksze szychy tego forum:]
Nie no zartuje co do MJ nie szanuje go za to jaki jest
Co do koncertu- nie lubie tego typu imprez
Pozdro, miłej zabawy

sorry Vader, rzeczywiscie zamiast &quot;szychy&quot; powinny byc &quot;gwiazdy&quot;
 
M 0

marcinxxx

Użytkownik
Escabar mam wrazenie ze powinienes w pewnym sensie podziekowac Novo z tego wzgledu ze twoj teamt nabrał rozgłosu i wypowiedzialy sie w nim najwieksze szychy tego forum:]
Nie no zartuje co do MJ nie szanuje go za to jaki jest
Co do koncertu- nie lubie tego typu imprez
Pozdro, miłej zabawy

i takie wypowiedzi szanuje,a nie odrazu wyzywanie.Kolego Novo jak to widzisz,to patrz w jaki sposób można się negatywnie i kultularnie wyrazić !
 
escabar 24

escabar

Użytkownik
&quot;szychy&quot; jak Ich nazwałeś.. to moi znajomi.. więc nic nowego ????
wiesz, jak mam chęć się czegoś dowiedzieć to zakładam temat,
jedni mają takie zadanie inni takie.. a dzięki tematowi prawdopodobnie wzbogaciłem się o nocleg, za co jestem niezmiernie wdzięczny.
ładnie ująłeś swoje zdanie, dobra wypowiedź. Novo powinien się uczyć od Ciebie.
pozdrowienia : )
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
a ja jestem z Novo, tylko napiszę to bardziej kulturalnie, żeby mnie nikt źle nie odebrał. Nie chce mi się odpoczywać ???? MJ wypracował sobie &quot;króla&quot; POP&#39;u bo wprowadził bardzo niekonwencjonalny styl jak na tamte czasy ( początek lat 80&#39; ? ) i tak już zostało,a potem z czasem jak zaczął szastać mamoną to się z dnia na dzień kompromitował. Osobiście nie przepadam za tego typu muzyką chociaż czasami lubię sobie wrzucić w playlistę coś takiego. Wizerunku MJ raczej bym nie zdzierżył i jeżeli byłbym w tym czasie 50m od miejsca koncertu, ktoś dałby mi bilet to ... powiedziałbym mu, że ma to sobie wsadzić... i poszedłbym na jakaś imprezę albo do baru ;D ... każdy lubi to co lubi i na temat gustów i guścików się nie dyskutuje. pozdro i udanej zabawy życzę. Ja tylko żałuję, że nigdy nie miałem okazji polecieć na koncert Paca :cry: ....

Escabar ogólnie wielki szacunek za to, że mimo iż jesteś fanem MJ to jedziesz na koncert chociażby do Londynu. Ja będziesz się wybierał na mecz LAA to najlepiej jak będą grać z Milwaukee, to daj znać to też się wybiorę .... zobaczyć jak Milusie sprawiają łomot aniołkom :jezora:

;)
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Escabar mam wrazenie ze powinienes w pewnym sensie podziekowac Novo z tego wzgledu ze twoj teamt nabrał rozgłosu i wypowiedzialy sie w nim najwieksze szychy tego forum:]
Lucas, Marcin i Kamil się nie wypowiedzieli :|
Escabar Z Reading dojazd do Londynu to kolejna kasa. Poruszanie się po Londynie to kolejna kasa. Najlepiej jakbyś miał jakieś lokum w Londynie.
Domyślam się, że studentowi zależy na &quot;oszczędności&quot;.
A Novo to Novo... lata lecą a chłopak ciągle zaczepny. Coś ostatnio dużo zaglądał na forum tutaj to pewnie na innych forach go pobanowali... ;)
 
escabar 24

escabar

Użytkownik
Lucas, Marcin i Kamil się nie wypowiedzieli :|
Escabar Z Reading dojazd do Londynu to kolejna kasa. Poruszanie się po Londynie to kolejna kasa. Najlepiej jakbyś miał jakieś lokum w Londynie.
Domyślam się, że studentowi zależy na &quot;oszczędności&quot;.
A Novo to Novo... lata lecą a chłopak ciągle zaczepny. Coś ostatnio dużo zaglądał na forum tutaj to pewnie na innych forach go pobanowali... ;)
taak, zależy mi na tanim noclegu, w sumie to jest fajna też forma poznania nowych ludzi. mam nadzieje że wypali.
W zeszłym roku byłem na wakacjach w &quot;Londynie&quot; bo mieszkałem w małej miejscowości koło Reading - Mortimer. Dojeżdżałem do Readnig pociągiem to wychodziło chyba 3 funty. Wracaliśmy z dyskoteki taxi.. to wyszło 27 funtów... Natomiast dojazd do samego Londynu nie był zły, chociaż pochłaniał sporo pieniędzy.. i dużo lepiej by to wyglądało jakbym mieszkał w Londynie...
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Ooo gratuluje wyjazdu. Kiedyś za nim bardzo przepadałe, ale ostatnimi laty niestety moja opinia o Jacksonie się zmieniła. Jednak to nie zmieni mojej opinii na temat jego muzyki, która jest bardzo, bardzo fajna. Billy Jean, Black or Wite i mnóstwo innych utworów to niezniszczalne klasyki. Życzę udanej zabawy ???? Powklejaj potem jakieś zdjęcia tutaj. Show będzie na pewno, że tak powiem... świetne. ???? (chciałem użyć innego słowa, ale nie wypada mi).
A co do Novo to się spodziewałem większej kultury, niestety pozory bardzo mylą...
A odpowiedź Assa mnie rozwaliła ????
Jeszcze raz gratuluje i udanej imprezy ;)
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
A odpowiedź Assa mnie rozwaliła
Bo Ass to jest prze-uj ???? jak coś napisze to jest to dosyć cięta i wyrafinowana riposta:pPotrafi też zabić jak np. tekstem podczas imprezy w Crucible Thetaer..oglądałem sobie kolejne spotkanie koło jakiegoś kolesia przeleciała ćma on coś powiedział publika sie śmiała puścili reklame a Ass w HP &#39;&#39;MISTRZOSTWA SWIATA W SNOOKERA PRZERWANE...ATAK TERRORYSTYCZNY NA CRUCIBLE THEATER&#39;&#39;????????

dobra starczy nie będe mu tyle słodził...wracając do tematu.Lata w których królował MJ to lata w których poznawałem muzyke.Wtedy niepodzielnie królowali on Houston i G&#39;n&#39;R.Cudowne lata do których mam sentyment...tacy muzycy o takim talencie jak MJ juz wygineli.I dlatego należy sie szacunek dla jego twórczości...
 
S 0

strugo

Użytkownik
o właśnie, a propo noclegu, próbowałem sobie załatwić u znajomego Kuwejtczyka ale on mieszka w Reading, teraz jest u siebie w kraju, przyjeżdża na początku lipca do Reading, tak czy siak musiał bym do niego jakoś dojechać, a to równa się koszty.. a Wy macie dom w samym Londynie czy też jakiś dojazd, byłbym wdzięczny za nocleg (2 osoby - ja i koleżanka) Aha i kiedy lecisz, bo ja planuje na 2 dni przed.. To może napiszesz na PW? i jak bym miał więcej czasu to byśmy porozmawiali, bo teraz niestety nauka na jutro..

Tak, ma w samym Londynie, pisałem, że lecę 10 lipca. Do samego O2 Centre mamy 3km.
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
kazdy lubi co innego . lubie jego piosenki te stare oczywiscie, jak one gdzies leca, natomiast na pewno bym nie wydal kasy na koncert. a tym bardziej na jego. powiem ze pojade na sensation black badz global gathering ktos powie co to za shit :p kazdy robi to co lubi pozdro ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom