>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Komputery|Telefony|Inne urządzenia - stary zbiorczy temat

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Na wstępie powiem że się nie znam na dyskach, stacjach dysku itp.



Wczoraj miałem trochę problemów z kompem (virusy, sterowniki siadły), no i zauważyłem że tam gdzie bezpiecznie odłączałem pendrajwy, pojawił się dysk twardy i stacja dysków, jakoś nie wydaje mi się że by zawsze tam były. I tu moje pytanie cy coś jest nie tak, poza tym jeszcze wczoraj cięło myszkę, ale teraz już wszystko działa, pozostało tylko to.
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Sony Ericson K750 ? chyba taki mam.
wczoraj niefortunnie usiadłem na telefonie i niestety pękła szybka (mniej ważne, nie przeszkadza) i &quot;rozlał się wyświetlacz&quot;.
Nie znam się na tym kompletnie.
ile kosztuje naprawa czegoś takiego ?

edit: ok, porozglądałem sie.
za ~35 zł dostane wyświetlacz na allegro, ponoć zamontowanie nie sprawia problemu i można to zrobić samemu. W komisie mam nadzieje, ze krzykną max 4 dyszki.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Sony Ericson K750 ? chyba taki mam.

wczoraj niefortunnie usiadłem na telefonie i niestety pękła szybka (mniej ważne, nie przeszkadza) i &quot;rozlał się wyświetlacz&quot;.

Nie znam się na tym kompletnie.
ile kosztuje naprawa czegoś takiego ?



edit: ok, porozglądałem sie.
za ~35 zł dostane wyświetlacz na allegro, ponoć zamontowanie nie sprawia problemu i można to zrobić samemu. W komisie mam nadzieje, ze krzykną max 4 dyszki.
krzykną trochę więcej mi za wymianę taśmy wzieli 6 dyszek a taśma kosztuje 20 pln, samemu da się wymienić, no ale wiadomo najlepiej dać komuś kto się na prwde na tym zna, nie wiem ale możliwe że samodzielna wymiana nie sprawia problemu, ale jeśli to o tym przeczytałeś na necie, to możne jednak sprawić problem bo czytając nie które rzeczy można śmiało stwierdzić że lot na marsa też problemu nie sprawia

Nie na prawdę polecam ci dać komuś kto się na tym zna
 
V 256

vernix

Użytkownik
@darius010
Co do dysku, to jego obecność w &quot;Bezpiecznym usuwaniu sprzętu&quot; jest czymś normalnym. Dysk działa poprzez interfejs SATA, który z kolei obsługuje hot swapping/hot plugging, dlatego jest tam wyświetlany.
A tak odnośnie tego co masz na pasku zadań, to proponowałbym przesiąść się z dziurawego jak ser szwajcarski Avasta na Avira AntiVir Personal(darmowy) oraz zaopatrzyć się w porządnego firewalla np. Outpost Firewall Pro (płatny), ponieważ lepiej zapobiegać niż leczyć ????
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Dzięki vernix nie wiedziałem o co chodzi, bo wcześniej tam dysku nie było, co do avasta to pomyśle, ale nie mam większych problemów z kompem,a się trochę do niego przyzwyczaiłem, dziurawy jest to fakt skanowałam nim i Nortonem, Avest nie znalazł nic a Norton wręcz przeciwnie ;)
 
O 0

only

Użytkownik
Komputer z allegro? Czyś ty oszalał? Tu masz polecane zestawy, najlepiej samemu składać tnij.org / zestawkomp (usuń spacje bo linka wkleić nie moge :/ )
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
potrzebuje pomocy osoby, która posiada telefon Sony Ericsson k750.
Jeśli takowa jest, bić na PW, a wyjaśnię o co chodzi.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
polecam agito.pl sam sobie składałem tam komputer i rewelacja. nie drogo , przynajmjniej we wrszeniu rok temu ???? szybko sprawne bez problemu.
 
dsquared 9

dsquared

Użytkownik
Siemanko
Spawa do gitarzystów i mózgów od kompów ????
Chodzi o podłączneie Gitary (Ibanez GIO) pod Laptopa i zastaw glosników z sooboferem. Sprawa wyglada następująco:
Standardowo w lapku, mam 3 wejścia zielone, czarne( na słuchawki), rózowe ( mikrofon), standardowo, również brak wejscia LINE IN. bardzo duzo ludzi pisze z e da sie to mikrofonowe przerobic na Line in. Niestety kierujac sie ich wskazówkami dalej tego nie potrafie zrobić.
menadżer audio wyglada u mnie w tenm spsób http://img192.imageshack.us/img192/5228/10011072.jpg . Czyli standard. mikrofon,głośniki. Wszystko hula. kiedy podłączam gitarę pod wejście mikrofonowe pokazuje sie cos takiego. http://img688.imageshack.us/img688/1965/33931696.jpg I teraz tak. Komputer rozpoznaje to jako drugi podłaczony mikrofon. jednak w głosnikach nic nie slychać. Kiedy próbuje właczyć np amplitude 2, lub reapera również zero odzewu. Nawet wetedy jak puszczę muze z winampa nie słychac jej w głosnikach. Czy ktos bedzie wiedziął jak sobie z tym poradzic? Czy jednak pozostanie mi opcja wydania kasy na zewnętrzna karte dźwiękową z line in, lub 350 zł na jakis dobry &#39;pocket pod&#39;, tudziesz słabej klasy piecyk? Dopiero sie ucze, wiec fajnie byłoby gdyby opcja zrobienia line in w lapku była prawdopodobna.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Siemanko
Spawa do gitarzystów i mózgów od kompów ????
Chodzi o podłączneie Gitary (Ibanez GIO) pod Laptopa i zastaw glosników z sooboferem. Sprawa wyglada następująco:
Standardowo w lapku, mam 3 wejścia zielone, czarne( na słuchawki), rózowe ( mikrofon), standardowo, również brak wejscia LINE IN. bardzo duzo ludzi pisze z e da sie to mikrofonowe przerobic na Line in. Niestety kierujac sie ich wskazówkami dalej tego nie potrafie zrobić.
menadżer audio wyglada u mnie w tenm spsób http://img192.imageshack.us/img192/5228/10011072.jpg . Czyli standard. mikrofon,głośniki. Wszystko hula. kiedy podłączam gitarę pod wejście mikrofonowe pokazuje sie cos takiego. http://img688.imageshack.us/img688/1965/33931696.jpg I teraz tak. Komputer rozpoznaje to jako drugi podłaczony mikrofon. jednak w głosnikach nic nie slychać. Kiedy próbuje właczyć np amplitude 2, lub reapera również zero odzewu. Nawet wetedy jak puszczę muze z winampa nie słychac jej w głosnikach. Czy ktos bedzie wiedziął jak sobie z tym poradzic? Czy jednak pozostanie mi opcja wydania kasy na zewnętrzna karte dźwiękową z line in, lub 350 zł na jakis dobry &#39;pocket pod&#39;, tudziesz słabej klasy piecyk? Dopiero sie ucze, wiec fajnie byłoby gdyby opcja zrobienia line in w lapku była prawdopodobna.
Ominę techniczny problem podłączenia gitary do komputera i powiem ci tak, że nawet jak ją podłączysz to na takiej prostej karcie dźwiękowej będzie tylko dużo szumu, trzasków i odechce ci się uczyć grać przy takich dźwiękach. Polecam zakup Line 6 POD Studio, na allegro po 350zł chodzi. Wtedy masz piękny, czysty dźwięk aż chce sie uderzać kostką w struny i słuchać:razz:. Przyjemnie się uczy grać a i koszt wcale nie taki wielki.
 
bombello 2

bombello

Użytkownik
Zainstalowalem eset nod 32 i internet działał bez zarzutów. Na drugi dzien patrze internet nie działa, odinstalowałem eseta no i nadal nie działa i napisane ze jakis bład z karta sieciowa i nic nie działa?? moze ktos pomoc??:]
 
robbn 23

robbn

Użytkownik
A następnym razem jak zainstalujesz Eset to Ustawienia -&gt; Ochrona dostępu do stron internetowych -&gt; wyłącz
U mnie to było przyczyną tego, że niektóre strony mi się nie odpalały.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom