>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Komputery|Telefony|Inne urządzenia - stary zbiorczy temat

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Witam ja mam pytanie odnośnie Samsunga U700, a mianowicie dziś dziwne rzeczy zaczęły się z nim dziać po pierwsze rano przestał działać głośnik, gdzieś po południu wysiadły dotykowe klawisze (przy czym wydaje mi się że one działają ponieważ jak dotknę np.słuchawkę to światełko mignie jak zawsze, a niema żadnej reakcji, zresztą kilkakrotnie wyłączałem i włączałem tel. i klawisze przez chwile działały), na necie przeczytałem że może to być wina softa, wykluczyłem usterkę fizyczną bo mam ten tel. już 1,5 roku i nigdy nawet mi nie upadł :cool: . Co o tym myślicie ?/ jutro wybieram się do komisu wiecie może ile sprawdzenie i ewentualna naprawa może kosztować?
 
gwiazda 0

gwiazda

Użytkownik
Mam pytanie z inne beczki. Co trzeba posiadać/zrobić by np otworzyć swoje konto dostać swój nr i jak by ktoś wysłał na niego smsa to dostawał bym kase. Niechodzi tu akurat o mnie lecz tak najłatwiej było mi wytłumaczyć . Z Góry dzięki za odpowiedz
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Mam pytanie z inne beczki. Co trzeba posiadać/zrobić by np otworzyć swoje konto dostać swój nr i jak by ktoś wysłał na niego smsa to dostawał bym kase. Niechodzi tu akurat o mnie lecz tak najłatwiej było mi wytłumaczyć . Z Góry dzięki za odpowiedz
chodzi ci o coś takiego jak jest w konkursach sms ?/ chyba trzeba podpisać umowę z operatorem/operatorami sieci komórkowej, i pewnie coś w urzędzie skarbowym żeby odprowadzać podatki
 
vestax7 0

vestax7

Użytkownik
Snajper poszukaj jakiegoś samsunga lub panasonica o podobnych parametrach .
Tez się zastanawiam nad zakupem nowego telewizora. Mam znajomego , co ma kumpla prowadzącego hurtownie z telewizorami i zdecydowanie soniaka mi odradził, bo sporo przepłacasz i to głównie za napis &quot;SONY&quot;, a nie za jakość.
Tak jak napisałem Ci już wyżej poszukaj samsunga a najlepiej panasonica , tak mi doradzono ????
I nie radzę Ci kupować takiego sprzętu na allegro , bo słyszałem ze się różne cuda dzieją :p
 
S 11

support75

Użytkownik
jakie polecacie słuchawki z mikrofonem. Głownie (żeby nie napisać tylko) do rozmów na skype. Nie chce jakiegoś dziadostwa ale czy z creative jest sens kupować?
 
B 2

batik

Użytkownik
ja mam sluchawki za 6 zl ze sklepu internetowego i sa idealne do gry w cs i do skype a nie raz ladowały pod nogami i nic im nie ma mam już ich 2 lata i jestem zadowolony dodam ze brat też ma te same bo sie wqurzył jak waliły mu się sluchawki za 100 zl.... po kilku miechach tak wiec polecam najtansze kupić ....
 
Baqu 959,7K

Baqu

Forum VIP
witam
moze troche nie w temacie ale i tak tutaj najbardziej pasuje.
otóż... wygrałem grę NBA Live 10 - i mam do wyboru czy wziąć ją na XBOX czy na PS3. Sam nie gram w gry będę ją sprzedawał, niżej po cenie, ale chcialbym mieć &#39;pewniejszy&#39; zbyt, że się tak wyrażę. jaką doradzacie ?

 
radek03 90

radek03

Forum VIP
witam
moze troche nie w temacie ale i tak tutaj najbardziej pasuje.
otóż... wygrałem grę NBA Live 10 - i mam do wyboru czy wziąć ją na XBOX czy na PS3. Sam nie gram w gry będę ją sprzedawał, niżej po cenie, ale chcialbym mieć &#39;pewniejszy&#39; zbyt, że się tak wyrażę. jaką doradzacie ?
Pewnie że PS3, gry na tą konsole są droższe a po drugie na x-a masz dostępność do pirackich kopii datego popyt na wersje sklepowe jest mniejszy, na soniaka takiego komfortu nie ma, więc ktoś z pewnością kupi po dobrej cenie;).
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
posiada ktos albo przynajmniej bawil sie telefonem:
BlackBerry Curve 8520 ??
Jak wyglada obsluga netu, normlany przycisk jak TAB jest, czy mozna tez cofac, bo dotykalskiego ekranu nie posiada.
No i moze jeszcze glupie pytanie- jak telefon posiada wbudowany gps to jak sie laczy z nim, to w sumie jest tak jak w przypadku netu ze sie placi za &quot;laczenie&quot; czy w sume jak zwykla nawigacja?
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
posiada ktos albo przynajmniej bawil sie telefonem:
BlackBerry Curve 8520 ??
Jak wyglada obsluga netu, normlany przycisk jak TAB jest, czy mozna tez cofac, bo dotykalskiego ekranu nie posiada.

No i moze jeszcze glupie pytanie- jak telefon posiada wbudowany gps to jak sie laczy z nim, to w sumie jest tak jak w przypadku netu ze sie placi za &quot;laczenie&quot; czy w sume jak zwykla nawigacja?
Stevie taki ma ???? ????
 
lukaszk111 49

lukaszk111

Użytkownik
Czesc, w erze konczy mi się umowa i mam mozliwosc zrezygnowania bądz przedłużenia umowy z nimi.Telefon mam dosyc kiepski wiec chciałbym coś ciekawego wybrac.Aktualnie płace za abonament 80zł.Potrzebuje telefonu z wifi i najlepiej gps mogę do 300zl dołozyć od siebie zeby dostać cos wartego uwagi.Stad prośba o polecenie czegoś fajnego.I jeszcze jedno pytanko.Lepiej zostać z nimi czy w innych sieciach znajdę lepszą oferte.Z góry dzieki za pomoc.
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
waszym zdaniem ktora konsola do gier cieszy sie najwiekszym uznaniem? ????
xbox, ps2, psp, ps3, wii czy cos innegoi ? ????
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
waszym zdaniem ktora konsola do gier cieszy sie najwiekszym uznaniem? ????

xbox, ps2, psp, ps3, wii czy cos innegoi ? ????
Ja tam jestem wierny PlayStation ,w 3 grałem parę razy i jeśli masz dobry telewizor i ciekawe gry to jest super.O teraz to bym nawet PL2 nie pogardził.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Czesc, w erze konczy mi się umowa i mam mozliwosc zrezygnowania bądz przedłużenia umowy z nimi.Telefon mam dosyc kiepski wiec chciałbym coś ciekawego wybrac.Aktualnie płace za abonament 80zł.Potrzebuje telefonu z wifi i najlepiej gps mogę do 300zl dołozyć od siebie zeby dostać cos wartego uwagi.Stad prośba o polecenie czegoś fajnego.I jeszcze jedno pytanko.Lepiej zostać z nimi czy w innych sieciach znajdę lepszą oferte.Z góry dzieki za pomoc.
Trochę ich postraszyć, że rezygnujesz to zaraz będą konsultanci dzwonić i cię zachęcać lepszymi warunkami, promocjami:razz:. Ja zawsze tak robie i jakiś plus z tego jest.;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom