>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kolarstwo - rozmowy, dyskusje, ciekawe linki i filmiki.

D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Wałkowane pizdylion razy. Czesław lubi $$$ i pojedzie tam gdzie mu ją dadzą. Promocja to taki slogan, bo promujemy tych, którzy płacą. Jedyna ciekawa sprawa w ostatnich latach to etap w Cieszynie, taki nietypowy. No i jeszcze Równica, ale to było raz. O Przełęczy Karkonoskiej sobie możemy pomarzyć. Jakiś polsko-słowacki etap po Tatrach można by skroić(tam pewnie też podjarani Saganem). Ale niestety, zostają nam rundy i balony :grin: I wesoły pan dyrektor, licznie pozdrawiany przez duet z erłosportu mówiący jak to TdP odkrywa zawodników i o bułeczkach z miodem.
W tym roku Trentino, za rok Greenpoint. Ot Polonia ;)
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Sylwek Szmyd o TdF. Dobrze powiedział o &#39;Froome-strongu&#39;
http://eurosport.onet.pl/kolarstwo/szmyd-nie-bawi-mnie-takie-kolarstwo/e7cqx
...Albo bukmacherzy, którzy wprowadzili zakłady dotyczące tego, że Brytyjczyk będzie miał pozytywny wynik? Nie wiem. Nie wnikam w to. Mnie po prostu nie bawi takie kolarstwo..
To zdanie mnie zaciekawiło z tego artykułu.. Moje pytanie jest proste gdzie można to obstawić wchodzę all inem że Sky jedzie na dropsach.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
To zdanie mnie zaciekawiło z tego artykułu.. Moje pytanie jest proste gdzie można to obstawić wchodzę all inem że Sky jedzie na dropsach.
Patrząc na sprawę Armstronga to możesz kasę zamrozić na kilka ładnych lat ????
 
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Ciekawy wywiad z Sylwkiem. Fajne spojrzenia na kilka spraw. Co do dopingu w Sky to zastanawiają mnie dwie rzeczy:
1/ Richie Porte - na jednym górskim etapie gubi wszystkich, a na następnego dnia odpada na pierwszym wzniesieniu i traci 20 minut... podczas innego etapu dyktuję tempo, słabnie i traci kilkanaście sekund do grupy faworytów, po chwili regeneracja -&gt; wraca do grupy i znów dyktuję tempo
2/ Froome - ciągle patrzy na swój komputer na rowerze, cały czas konsultuję przez słuchawki... jak przyśpiesza, atakuję to nawet nie wstaję z roweru
Zachowują się jak jakieś roboty, cyborgi które są zaprogramowane. Wydaję mi się, że kiedyś wyjdzie na jaw niedozwolone wspomaganie. Pytanie tylko kiedy, to może być kilkuletnia lokata ????
 
M 139

marcato

Użytkownik
Szmyt: &quot;W tegorocznym Tour de France w ogóle nie było walki o zwycięstwo, bo jeszcze przed startem wyścigu mówiłem, że wygra go właśnie Brytyjczyk.&quot;

To ciekawy, mało znany dotąd w logice, przykład wnioskowania.
Tzw. modus ponendo-Szmytus.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Tom-Jelte Slagter (Belkin) w nowym sezonie założy koszulkę grupy Garmin-Sharp, informują holenderskie media.

Utalentowany 24-letni Holender, który w styczniu wygrał Tour Down Under, dołączy do swoich rodaków Thomasa Dekkera i Michela Kredera.

Sam zawodnik póki co nie chce potwierdzić swojego transferu.
rowery.org

Świetny transfer, materiał na solidnego Grandturowca, moim zdaniem najlepszy z Holendrów w peletonie, dobry ruch menadżerów Garminu.Ciekawe czy ktoś odjedzie, ale jakby nie patrzeć to ekipa niezła - Andrzej, Stetina, Danielson, Hesjedal, Slagter.
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Baskijska grupa Euskaltel-Euskadi wydała oświadczenie, w którym poinformowała o porozumieniu zawartym z Fernando Alonso. Mistrz Formuły 1 (a w zasadzie jego sponsorzy) wykupi licencję drużyny (mówi się o 6 mln €) i zapewni jej utrzymanie miejsca w gronie ekip worldtourowych.

Euskaltel zmieni nazwę, a baza zostanie przeniesiona do Asturii. Z tego regionu trafi do składu kilku nowych zawodników.

Alonso jest wielkim fanem kolarstwa i już od kilku sezonów mówiło się, że zainwestuje w drużynę zawodową. Przyjaźni się m. in. z Alberto Contadorem i zawodnikiem Euskaltel Samuelem Sanchezem, który pochodzi z Asturii.

Dzięki zawartemu porozumieniu obok Sancheza w składzie powinni również pozostać Igor Anton, Mikel Landa, Mikel Nieve i bracia Izaguirre, którzy do tej pory nie związali się z innymi drużynami.
szosa.rowery.org
 
P 0

.pablo08.

Użytkownik
Jak typujecie MŚ w jeździe indywidualnej na czas męzczyzn?
Moi 3 kandydaci to Martin, Wiggins, Cancellara. Wątpię w wygraną innego zawodnika.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Zmarł Stanisław Szozda
Z wielkim żalem informujemy, że zmarł jeden z najlepszych polskich kolarzy w historii tego sportu, Stanisław Szozda. Za dwa dni skończyłby 63 lata.
Stanisław Szozda, to dwukrotny mistrz świata i dwukrotny srebrny medalista olimpijski w wyścigu drużynowym na 100 km. Stawał na podium na igrzyskach w Monachium 1972 (z Ryszardem Szurkowskim, Edwardem Barcikiem i Lucjanem Lisem) i w Montrealu 1976 (z Ryszardem Szurkowskim, Tadeuszem Mytnikiem i Mieczysławem Nowickim). Był także wicemistrzem świata w wyścigu ze startu wspólnego z Barcelony (1973). Zwyciężał w Wyścigu Pokoju i Tour de Pologne. Pochodził z Dobromierza, ale od wielu lat mieszkał w Prudniku, gdzie prowadził m.in. własny sklep. Od kilku miesięcy zmagał się z poważną chorobą.
W latach 70-ych był prawdziwym idolem polskich kibiców. W 1973 roku zajął drugie miejsce w plebiscycie &quot;Przeglądu Sportowego&quot; na najpopularniejszego sportowca Polski. Karierę zakończył w wieku 28 lat, po upadku w Wyścigu Pokoju w 1978 roku.
 
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Nie żyje Marek Galiński

Marek Galiński był najbardziej utytułowanym polskim kolarzem górskim, dziewięciokrotnym mistrzem Polski w cross country (2000, 2004-2011) i czterokrotnym w maratonie MTB (2006-2007, 2009-2010), Dziesięciokrotnie wygrywał klasyfikację generalną Grand Prix MTB, był trzecim zawodnikiem mistrzostw Polski w kolarstwie przełajowym i czterokrotnym uczestnikiem igrzysk olimpijskich (Atlanta, Sydney, Ateny, Pekin). Na igrzyska olimpijskie w Londynie pojechał już jako trener reprezentacji Polski kobiet. Ostatnio prowadził kolarską reprezentację Rosji.

Popularny &quot;Diabeł&quot; zginął w wypadku samochodowym z niedzieli na poniedziałek. Miał niespełna 40 lat. Zostawił żonę i dwie córki.
źródło: PKOl, eurosport.onet.pl
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Szacunek tylko chyba za to że wyścig jest po całej Polsce. Reszta kompletna żenada i nie zachowuję się jak typowy Polaczek który na wszystko narzeka, no ale jak tu nie narzekać skoro jest kiepsko. Ten etap na Słowacji ma takie parametry http://www.genetyk.com/podjazdy/szczyrbskie2.html przecież to jest śmiech na sali Lang zapowiada że tam rozstrzygnie się generalka ???????? Panie! Idź pan w **** z takim gadaniem można rzec, gdzie na 3,7% ma być selekcja... On zapowiada że dla niektórych zawodników jest to docelowy wyścig ???? ta chyba dla Rutkiewicza ???? Czasówka z Krakowa do Wieliczki też słaby pomysł, długość odpowiednia ale ta ubiegłoroczna była zdecydowanie lepsza, bo ta płaska jak stół a tamta miała na początku 6% na 3 km pod górę. KIEPSKO bo mamy gdzie robić górskie finisze tylko że w górach nie zrobimy rund i nie zrobimy Tour de Balon.
 
Do góry Bottom