>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Kolarstwo - rozmowy, dyskusje, ciekawe linki i filmiki.

dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Ok, ok. Ale... Ściana BukoVina ???? Lang już nazwami podjazdów handluje ????
Panie! ma być zmiana, są dwie propozycje:
Col du ŚcianaBukovina
Muur de ŚcianaBukovina
???? co ten Czechu bierze to nie mam pytań i te jego wywiady to jest po prostu poezja :grin:
 
rimaraf 14,6K

rimaraf

Użytkownik
Nie wiem czy dobry dział, w razie czego proszę przenieść/usunąć.
Co myślicie o pobraniu w najbliższym czasie zwycięstwa Contadora w TDF? Kurs @5 na Betssonie, może idzie znaleźć lepszy. Księgowy bierze praktycznie co chce od początku sezonu, jest mega forma i myślę, że może być rewanż z ubiegły rok na Froomie.W Sky jakieś dziwne rzeczy się dzieją, choroby,kontuzje, wycofki. Ataki samego Krzysia w Katalonii wyglądały co najmniej zabawnie. Wiadomo do Touru jeszcze kawał czasu, wiele rzeczy może się zmienić, są też inni faworyci, ale takiego kursu na Contadora próżno będzie szukać w czerwcu, jak tak dalej pójdzie to spadnie do ~@2 albo i mniej.
Jak Wy to widzicie?
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Jasne, że warto :!: Rozwalenie w 3 dupy Pitiego na dzisiejszym etapie robi wrażenie. Dobry sygnał, według mnie kursy będą spadać, a nie przypuszczam, by Dawg odpalał jak przed rokiem w pozostałych wyścigach do TdF. Ogólnie całe SKY dość miałkie się wydaje w tym roku.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Teraz to już jest ochłap ja w styczniu jak się pojawiała oferta zagrałem Contadora oczywiście &quot;patriotycznie&quot; po kursie @11 ale i to @4,8 obecne jest warte. Bo jedynym kolarzem który na ten moment może z nim zawalczyć w górach jest Purito który w tym roku wybiera Giro i Vueltę, zresztą tradycyjnie. Frooms i Sky już mają zapaloną czerwoną lampkę nad głowami i wiadomo że Krzysztof nie dostanie najlepszego koksu bo znowu będzie za duży hałas, nad &quot;czystą&quot; ???? drużyną niebiańskich.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Odnośnie Giro d&#39;Italia
- Wycofany Richie Porte ;)
- Europcar będzie liderował Rolland
- Uran wrócił do Kolumbii trenować przed Giro, ma problemy żołądkowe
- Quintana zabrał ze sobą w Andy Castroviejo który będzie jego pierwszym przybocznym na Giro, także tam będą dopiero cuda :grin:
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
W takim razie rodzi się kilka pytań na Giro - kto pojedzie jako lider Sky skoro Frooms,Wiggins,Porte mają jechać na TdF, podejrzewam, że wezmą ze sobą Kirilyenke,Henao zawieszeony, to kto ? Nieve,Cataldo ? Będą blado wyglądać we Włoszech.
Tak więc największym faworytem wydaje się Nairo, dalej myślę,że Purito (cel na ten czas to Giro, ale też chce być już mocny na Amstelka - trzeba będzie na niego grać ;)) i może któryś z Włochów - ja bacznie obserwuję Cunego, który na razie wygląda obiecująco o czym Dawi już wspominał, Pozzovivo jeździ w tym roku dobrze, zapowiada się, że Rafał Majka pojedzie, Przemek Niemiec też, a tych śmiało stać na top10.Czekam co Kolumbiany nam zaproponują bo oni lubią włoskie trasy.
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Masz odpowiedź - Nieve, Cataldo. W sam raz na walkę o miejsca za podium. Dla mnie z Ryśka był żaden pewniak do podium, tygodniówki a GT to co innego, już mieli takiego nibyasa- Henao, na którego dałem się naciąć...
Może Dombrowski zadebiutuje w GT?
Tak sobie zerknąłem na jakieś wstępne składy: http://www.cyclingfever.com/editie.html?detp=view&amp;amp;_ap=startlijst&amp;amp;editie_idd=MjUyMzU=, to Lampre super paczkę przysyłają, równie świetny Movistar(tylko po co ten Szmyd ????). Powinna być świetna walka między Nairo a Purito, bo nie sądze by Papi Horner znów wyzamiatał jak na Vuelcie. Troszkę zaskoczył mnie Greipel, ale to dobrze dla płaskich etapów.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Fajnie by było jeśli pojechali by na Cataldo jeden z moich ulubionych zawodników - Włochów. Żałuję że odszedł z Omegi bo wiadomo jaką sympatią darzę Sky także szkoda mi tego zawodnika.
Cataldo ma jechać Giro del Trentino, Nieve jedzie teraz Basków i później Romandię i pewnie po tych wyścigach okaże się kto będzie liderował Brytyjczykom we Włoszech. Nieve pierwotnie miał jechać TdF ale pewnie będzie przesunięcie.
Thomas, Kennaugh i Kirjenka jadą na Tour i nie będą przesunięci na Giro także tylko te dwie opcje ma Sky. Co by nie mówić bardzo słabe opcje na generalkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
grzesio 47,9K

grzesio

Forum VIP
Kolega Christopher Froome dołącza do zaszczytnego grona sportowców chorujących na astmę. Cholera, a ja się zastanawiałem dlaczego mi w sporcie nie wyszło :). Trzeba było najpierw zostać astmatykiem.
http://www.cyclingnews.com/news/froome-surprised-at-controversy-over-in-race-inhaler-use
Wyrzykowski lub Jaroński kiedyś mówili podczas TdF ,że tam wszyscy sa astmatykami...
Chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego...
W biegach narciarskich także &quot;wszyscy&quot; osiągający sukcesy sa astmatykami bez wyjątków , a jak ktoś mówi polskiej prasie że nie jest to kłamie.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Sergio Henao został potrącony dzisiaj przez samochód na rekonesansie trasy. Ma złamane kolano i nie jedzie Tour de France. Froome został bez najważniejszego pomocnika oprócz Porte.
Rower Henao bo wypadku:
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Michał Kwiatkowski mistrzem Polski w jeździe indywidualnej na czas!
Michał Kwiatkowski (Omega Pharma – Quick Step) po raz pierwszy w karierze zdobył tytuł mistrza Polski elity w jeździe indywidualnej na czas!
40 kilometrów ze startem i metą w Zawoni – właśnie taką trasę musieli pokonać zawodnicy w Mistrzostwach Polski elity w wyścigu na czas.
Od samego początku na punktach kontrolnych dominowali Łukasz Wiśniowski (Etixx) oraz Bartosz Huzarski (NetApp Endura). „Huzar” osłabł jednak w drugiej części dystansu i na mecie „Wiśnia” pokonał go o 25 sekund.
Wreszcie przyszedł czas na pojedynek o zwycięstwo, który stoczyli oczywiście Michał Kwiatkowski (Omega Pharma – Quick Step) oraz Maciej Bodnar (Cannondale Pro Cycling). Po przejechaniu 24 kilometrów o niespełna sekundę prowadził aktualny Mistrz Polski w jeździe na czas! Różnica wynosiła dokładnie 59 tysięcznych.
Tymczasem na mecie zameldował się Kamil Gradek (BDC MarcPol), który pokonał „Wiśnię” o 15 sekund! Jego radość nie trwała zbyt długo, gdyż na metę wpadli Michał Kwiatkowski (Omega Pharma – Quick Step) oraz dogoniony Mateusz Taciak (CCC Polsat Polkowice)! „Kwiato” pojechał w czasie 48:33 i bezkonkurencyjnie wygrał wyścig!
Maciej Bodnar stracił do triumfatora 27 sekund i zajął ostatecznie drugie miejsce. Brąz dla Taciaka!

TOP10 Mistrzostw Polski w Jeździe Indywidualnej na Czas:
1. Michał Kwiatkowski (Omega Pharma-Quick Step) 48:33
2. Maciej Bodnar (Cannondale) 00:27
3. Mateusz Taciak (CCC Polsat Polkowice) 02:01
4. Kamil Gradek (BDC MarcPol)
5. Łukasz Wiśniowski (Etixx) 02:17
6. Jarosław Marycz (CCC Polsat Polkowice) 02:36
7. Paweł Bernas (BDC MarcPol)
8. Bartosz Huzarski (Team NetApp-Endura) 02:42
9. Kornel Sójka (Mexller) 02:58
10. Tomasz Marczyński (CCC Polsat Polkowice) 03:02

 
Otrzymane punkty reputacji: +4
R 2

ramzej7

Użytkownik
Bartłomiej Matysiak mistrzem Polski ze startu wspólnego!
Niespełna 30-letni Bartłomiej Matysiak (CCC Polsat Polkowice) zdobył tytuł mistrza Polski w wyścigu ze startu wspólnego.
W samo południe 80-osobowy peleton ruszył z Sobótki na trasę mistrzowskiego wyścigu, zmagając się z dystansem 222 kilometrów, podzielonym na 10 rund. Pogoda sprzyjała, było ciepło, pochmurnie, momentami przypominał o sobie lekki wietrzyk.
Po wstępnych harcach na drugiej pętli zawiązała się ucieczka w składzie Robert Radosz, Leszek Pluciński (obaj BDC MarcPol), Emanuel Piaskowy (ActiveJet), Kamil Zieliński (Mexller), Jacek Morajko (CCC Polsat Polkowice) i Przemysław Niemiec (Lampre-Merida).
Akcja długo nie przetrwała, za to z przodu pojawili się Wojciech Halejak, Artur Detko (obaj Mexller), Mateusz Czajkowski (Wibatech Fuji Żory), Piotr Kirpsza i Mateusz Komar (obaj BDC MarcPol), Adrian Kurek (CCC Polsat Polkowice) i Piotr Polus (A.PO.GE U Charente Maritime).
40 sekundowa różnica wzrosła do minuty po czwartym okrążeniu, a czołówkę wzmocnili Emanuel Piaskowy, Mariusz Witecki (Mexller), Karol Domagalski (Caja Rural), Jarosław Kowalczyk, Robert Radosz (obaj BDC MarcPol), Piotr Gawroński, Jarosław Marycz (CCC Polsat Polkowice) i Konrad Tomasiak (Vs Hyerois).
Półmetek uciekinierzy minęli z zapasem 1:32, ale to nie było wiele, ponieważ praca zawodników Omega Pharma/Etixx sprawiła że cztery rundy przed końcem wszystko rozpoczęło się na nowo.
Atakował Marek Rutkiewicz (CCC Polsat Polkowice), do którego dojechali Detko i Radosz. Gonił Mateusz Taciak (CCC Polsat Polkowice), a rozciągnięty na Przełęczy Tąpadła peleton tracił nie więcej niż 30 sekund.
W końcu ukształtowała się z tego 16-osobowa czołówka, w której znajdował się nowy mistrz Polski, natomiast brakowało obrońcy tytułu Michała Kwiatkowskiego (Omega Pharma-Quick Step). Z przewagą 3:20 po siódmej pętli uciekali: Michał Gołaś (Omega Pharma-Quick Step), Łukasz Owsian, Mateusz Taciak, Marek Rutkiewicz, Adrian Honkisz, Bartłomiej Matysiak, Tomasz Marczyński (wszyscy CCC), Maciej Bodnar (Cannondale), Przemysław Kasperkiewicz (Bauknecht-Author), Przemysław Niemiec (Lampre-Merida), Robert Radosz i Leszek Pluciński (obaj BDC), Artur Detko (Mexller), Paweł Franczak, Paweł Brylowski i Michał Podlaski (wszyscy ActiveJet).
Przy biernej postawie pościgu czołowa grupa zwiększyła różnicę do przeszło 6 minut przy wjeździe na przedostatnie okrążenie.
Po zwycięstwo ruszył Bodnar. Zawodnik Cannondale zyskał 45 sekund, a ostatnią rundę rozpoczął 38 sekund przed pościgiem napędzanym siłą mięśni sześciu kolarzy CCC.
Praca Cycków nie poszła na marne. Bodnar został doścignięty, a z przodu pojawiła się dziewiątka Rutkiewicz, Marczyński, Kasperkiewicz, Niemiec, Pluciński, Podlaski, Franczak, Gołaś i Matysiak.
Na końcowym fragmencie czołówka rozsypała się. Zaatakował Podlaski, za którym pogonili Matysiak i Franczak. Ten ostatni ruszył pierwszy na małym podjeździe prowadzącym do mety, ale największą szybkość zachował Matysiak, który pewnie pokonał rywala z zespołu ActiveJet.
Wyniki wyścigu ze startu wspólnego elity mężczyzn o mistrzostwo Polski 2014, Sobótka (222 km, 10 x 22 km):
1. Bartłomiej Matysiak (CCC Polsat Polkowice) 5:06:25
2. Paweł Franczak (ActiveJet Team) 00:01
3. Michał Podlaski (ActiveJet Team) 00:09
4. Przemysław Kasperkiewicz (Bauknecht-Author) 00:32
5. Michał Gołaś (Omega Pharma-Quick Step) 00:34
6. Leszek Pluciński (BDC MarcPol) 00:38
7. Przemysław Niemiec (Lampre-Merida)
8. Tomasz Marczyński (CCC Polsat Polkowice) 00:39
9. Marek Rutkiewicz (CCC Polsat Polkowice) 00:48
10. Artur Detko (Mexller Team) 02:52
Źródło: rowery.org
 
Do góry Bottom