>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Kolarstwo 2014 - Tour de France (05.07 - 27.07)

Status
Zamknięty.
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Wg mnie dużo na dzisiejszym etapie będzie zależeć od Astany. Bardzo możliwy scenariusz to odpuszczenie jakiejś ucieczki.
Sama końcówka etapu bardzo ciekawa, cały czas góra-dół. Nie są to jakieś bardzo wymagające podjazdy, ale dla dużej grupy zawodników okażą się zbyt trudne. Chciałbym żeby w końcu etap wygrał Peter Sagan. Słowak cały czas jedzie bardzo aktywnie, ale ciągle trochę mu brakuję. Może dziś się uda?
Bardzo podoba mi się typ podany przez R O B I N H O
Sylvain Chavanel - Greg van Avermaet 2,25 STS ✅ 12 - 7
Szkoda, że nie ma takiej pary u jakiegoś internetowego buka. Chavanel do tej pory 3 razy w TOP-10. Belg cały czas bardzo aktywnie. Jest w dobrej formie. Dwa razy stanął już na podium, aż 7 razy był w TOP-20. Van Avermaet dobrze radzi sobie w pagórkowatym terenie. Po takim kursie warto spróbować.
Rui Costa - Romain Bardet 2,01 betsson ⛔ 48 - 11
Przyznam, że dziwi mnie taki kurs na Portugalczyka. Rui Costa nadspodziewanie dobrze radzi sobie w tym wyścigu. Profil dzisiejszego etapu na pewno bardziej sprzyja jemu. Bardet to młody obiecujący góral, a Rui Costa specjalizuję się w wyścigach klasycznych. Nie przez przypadek został mistrzem świata. Jeśli będę w tej samej grupie (co jest bardzo możliwe) i dojdzie do finiszu to wyżej powinien być Portugalczyk.
 
martinus 491

martinus

Użytkownik
Gdyby jechał Contador to pewnie powiedzielibyśmy, że należy się spodziewać jakiś ataków. A tak rzeczywiście duża szansa na odjazd, faworyci raczej zaginać się nie będą, dlatego tym ciężej jest coś konkretnego z oferty wybrać.
D. Oss - J. J. Rojas 2 @ 2.10 WilliamHill✅
Kompletnie niezrozumiały kurs. Oss spłynie przy pierwszym podjeździe i przyjedzie w grupetto. Rojas jak na sprintera jest zawodnikiem dobrze jeżdżącym po pagórkach i nawet jeśli nie będzie w stanie powalczyć o zwycięstwo to z Ossem powinien się spokojnie uporać. Po tym kursie zdecydowanie warto postawić na Hiszpana.
Zdecydowanie polecam także typ, który tutaj już padł, czyli Gerrans-Dumoulin 1. Uzasadnienie tak jak napisał Dawid.✅
 
szelech 120

szelech

Użytkownik
Przepraszam za pytanie amatora, ale ile godzin trwać będzie mniej więcej 11 etap dzisiaj, jeśli nie będzie się działo nic extradziwnego?
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
John Degenkolb - Matteo Trentin 1,63 Betsafe ✅
Dziś na mecie Degenkolb pokazał moc i zostawił wszystkich za sobą. No prawie wszystkich bo jednak nie udało się dogonić Gallopina. To dopiero pierwsza taka akcja kolarza Giant Shimano na tym wyścigu, bo płaskie etapy to królestwo Kittela, a John na jednym z etapów się poturbował i nie był w pełni sił. Dziś, jak widać, już jest wszystko dobrze i to on powinien jutro znów powalczyć o zwycięstwo, jeśli żadna ucieczka nie dojedzie. Trentin również pokazuje się z bardzo dobrej strony. Ekipę ma mocną ale Kwiatkowski jednak skupia uwagę Martina czy Bakelantsa i nie jest wykluczone, że Polak jutro znów coś będzie kombinował pod siebie i tamci będą mu potrzebni. A szczególnie Tony Martin. A bez pomocy kolegów może nie dotrzymać kroku Niemcowi.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Michał Kwiatkowski - Tony Gallopin 2.5 William Hill✅
Bukmacherzy faworyzują Francuza który wygrał już dwa etapy szczególnie zaimponował dzisiaj gdzie dwa razy szarpnął aż się urwał. Jednak uważam , że jutro Tony będzie odpoczywał bo wielkie góry nadchodzą a poniedziałkowy etap pokazał ,że w wysokich górach i przy długich podjazdach nie daje rady. Michał natomiast szarpnął w poniedziałek jednak zabrakło sił. Dzisiaj za bardzo patrzyli na siebie z Saganem a Gallopin odjechał. Jednak uważam ,że jutro znów spróbuje ataku może do trzech razy sztuka.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Słaba oferta na jutrzejszy etap. Praktycznie nie ma z czego wybierać. Etap spoglądając na profil wydaje się być trudny, ale patrząc w parametry podjazdów będzie to prościzna. Nie spodziewam się żadnej selekcji. Sporo sprinterów dojedzie w 1 grupie, może być loteria także raczej odpuszczam granie czegokolwiek z tego etapu.
Podjazdy:
Col de Brouilly (44e cat, 1,7 km á 5,1%)
Côte du Saule-d&#39;Oingt (3e cat, 3,8 km á 4,5%)
Col des Brosses (3e cat, 15,3 km á 3,3%)
Côte de Grammond (4e cat, 9,8 km á 2,9%)

Etap widzę tak:
***Degenkolb
**Sagan, Rojas, Kristoff
*Coquard, Albasini/Gerrans
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Romain Bardet vs Bauke Mollema 1 @ 1,69 Pinnacle ⛔ 39-15
Pojedynek dwóch liderów swoich ekip. Bardet to lider klasyfikacji młodzieżowej i z tego faktu na pagórkowatych etapach jedzie bardzo czujnie,gdyż taki Kwiatkowski dalej jest groźny i nie można dać mu zbyt daleko odjechać. Ponadto dzisiaj kilka długich,ale dosyć płaskich podjazdów. Raczej większej selekcji nie będzie,ale jak już ktoś miałby mieć jakiekolwiek problemy to Holender. Bauke jedzie bardzo pasywnie ten wyścig. Rzadko się wychyla do przodu,a i forma chyba nie najwyższa. Kolarz Belikinu w perspektywie górskich etapów nie będzie się szarpał i spokojnie dotrze do mety. Bardet musi być aktywny,bo kto wie co znowu wymyśli Kwiatkowski,a białej koszulki zawodnik AG2R na pewno nie chce stracić.
Na podobnych etapach wyglądało to tak:
Na 7 etapie Bardet 15, Mollema 18
Na 11 Bardet 11, Mollema 14
Liczę na to,że także dzisiaj Bardet dojedzie do mety na wyższej pozycji.
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Kevin Reza vs Paul Voss 1 @ 1,73 Pinnacle
Ciezko znalezc jakas naprawde perelke na dzis. Kursy i pary raczej znowu dobrze wystawione przez bukmacherow. Dzisiaj pagorkowaty etap, wiec szansa dla takich kolarzy jak Sagan czy Degenkolb. Ja postawilem postawic na czarnoskorego francuskiego kolarza z ekipy Europcar. Na plaskich etap to on rozprowadza Coquarda, jednak kiedy zaczynaja sie juz lekkie gorki to juz sam finiszuje i idzie mu to calkiem niezle. Nie jest to zawodnik walczacy o zwyciestwo, ale do top10 moze sie zalapac. Voss nie finiszuje i chyba tylko strata czasowa Rezy spowoduje, ze przegralby on ten etap.
Daniel Oss vs Julien Simon 1 @ 1,752 Pinnacle
Podobna sprawa jak w przypadku powyzej dlatego bez wiekszego rozpisywania sie. Oss powinien dac sobie rade z tymi hopkami i przyjechac w czubie, gdzies kolo 8 miejsca. Jesli dojada w jednej grupie to Oss na pewno bedzie przed Simonem.
 
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Dziś kolejny etap gdzie mogą pokazać się harcownicy. Te dwa ostatnie podjazdy nie są trudne, ale dosyć długie i to na pewno wykluczy z walki o zwycięstwo Kittela, Demare&#39;a czy Greipela.
Może dziś uda się coś wykręcić uciekinierom. Na pewno swojej szansy będzie szukał Sagan, który znów przegrał w końcówce. Pewnie znowu pokaże się Kwiatek. Emocje na ostatnich kilometrach gwarantowane.
Simon Gerrans - Jan Bakelants 1,33 bwin ✅ 22 - 73
Kurs bez szału, ale typ wydaję się dość pewny. Gerrans potrafi dobrze zafiniszować z małej grupy. Wczoraj jechał aktywnie, był widoczny w czubie grupy i zakończył etap na 5 miejscu. Wcześniej na 7 etapie też był 5. Bakelants to trochę inny typ zawodnika. Belg szuka szczęścia bardziej w ucieczkach. Wczoraj nawet coś próbował ugrać dla siebie. Jeśli Belg nie zabierze się w skuteczny odjazd Gerrans będzie wyżej.
Dodam jeszcze drugą parę którą można spróbować:
Jose Joaquin Rojas - Samuel Dumoulin 1,88 unibet ⛔ 10 - 9
W tym pojedynku gram na Hiszpana. Rojas dobrze radzi sobie w pagórkowatym terenie. Jest niezłym sprinterem. Do tej pory 4 razy przyjechał w TOP-10. Wczoraj był 6, Dumoulin 8. Francuz trochę mnie zaskoczył wczoraj, że udało mu się dojechać w pierwszej grupie. Dla mnie to taki sprinter na płaskie etapy i miejsca w okolicach 5-15 na Wielkich Tourach. W tym roku raz błysnął zajmując 3 miejsce na 6 etapie TdF. Myślę, że w bezpośredniej rywalizacji lepszy okaże się Rojas.
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Naziemni bukmacherzy jednak caly czas potrafia mnie zaskoczyc swoja nieprzewidywalnoscia ???? ))

Fortuna - Kwiatkowski w generalce miejsce 1-10 @1.60
STS - Kwiatkowski w generalce miejsce 1-10 @4.15 (wczoraj gralem po 4.75)

To ze bedzie mu ciezko to wiem ale kurs mnie skusil zeby jednak sobie zaryzykowac bo naprawde kursiwo ladne ale Fortuna przesadzila w druga strone dajac gowniane 1.60 na jednak malo prawdopodobne zdarzenie.
Patriotycznie za prawie @5 mozna pograc ale caky czas zachodze w glowe co mial na mysli analityk Fortuny wystawiajac takie oszacowanie ryzyka ...:;/:
 
martinus 491

martinus

Użytkownik
J.J. Rojas - S. Domoulin 1 @ 1.77 Unibet⛔
Typ opisany już przez Kulu. W zasadzie mógłbym skopiować to co napisałem wczoraj odnośnie pojedynku Rojasa z Danielem Ossem. Rojas jest zawodnikiem bardzo solidnie jeżdżącym po tego typu terenie. Domoulin wczoraj przetrwał te pagórki, co było sporym zaskoczeniem, natomiast wydaje mi się, że dzisiejszy etap jest jednak nieco trudniejszy. Te dwa ostatnie podjazdy są bardzo długie, chociaż niezbyt strome. Jeżeli pójdzie na nich mocne tempo to Francuz powinien zostać odczepiony.
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Naziemni bukmacherzy jednak caly czas potrafia mnie zaskoczyc swoja nieprzewidywalnoscia ???? ))
Fortuna - Kwiatkowski w generalce miejsce 1-10 @1.60
STS - Kwiatkowski w generalce miejsce 1-10 @4.15 (wczoraj gralem po 4.75)
To ze bedzie mu ciezko to wiem ale kurs mnie skusil zeby jednak sobie zaryzykowac bo naprawde kursiwo ladne ale Fortuna przesadzila w druga strone dajac gowniane 1.60 na jednak malo prawdopodobne zdarzenie.
Patriotycznie za prawie @5 mozna pograc ale caky czas zachodze w glowe co mial na mysli analityk Fortuny wystawiajac takie oszacowanie ryzyka ...:;/:
Wywiad z Michałem Gołasiem, swietnie podsumowal sytuacje w obecnej sytuacji w TdF. Dodaje to odnosnie twojego typu. Uwazam, ze w sumie kurs warty ryzyka.

No to sam sprowokowałeś, będzie &quot;Kwiato&quot; w pierwszej dziesiątce w Paryżu?
- Liczę na to, teraz zrobił się dobry układ, bo wszyscy są zadowoleni. Nie spodziewam się już szaleńczych ataków na podjazdach, bo kto miałby je przeprowadzać? Richie Porte? Może gdzieś spróbuje, może powalczy Valverde, ale to będzie jeden dzień, kiedy rzucą się do ataku. Valverde jest happy, Richie jeszcze bardziej, van Garderen to nie jest facet od ataków, więc kto? Dzielni Francuzi? Być może, ale żaden z nich nie ma ekipy, która potrafiłaby narzucić takie tempo, że z peletonu zostaną strzępy. Układ jest więc dobry, teraz wszystko zależy od nóg. Jest kilka met pod górę i tam się okaże, kogo stać jeszcze na walkę.
 
enriquess 697

enriquess

Farmaceuta
Alejandro Valverde - Richie Porte @ 2,2 bet365

JEDZIEM TAM! JEDZIEM TAM! JEDZIEM TAM! JEDZIEM TAM! JEDZIEM TAM! JEDZIEM TAM! JEDZIEM TAM! JEDZIEM TAM! JEDZIEM TAM! JEDZIEM TAM! JEDZIEM TAM! JEDZIEM TAM! JEDZIEM TAM! JEDZIEM TAM! JEDZIEM TAM! JEDZIEM TAM! JEDZIEM TAM! JEDZIEM TAM! JEDZIEM TAM! JEDZIEM TAM! JEDZIEM TAM! JEDZIEM TAM! JEDZIEM TAM! JEDZIEM TAM! JEDZIEM TAM! JEDZIEM TAM! JEDZIEM TAM! JEDZIEM TAM! JEDZIEM TAM! JEDZIEM TAM! JEDZIEM TAM! JEDZIEM TAM! JEDZIEM TAM! JEDZIEM TAM! JEDZIEM TAM! JEDZIEM TAM! JEDZIEM TAM! JEDZIEM TAM! JEDZIEM TAM! JEDZIEM TAM! JEDZIEM TAM! JEDZIEM TAM! JEDZIEM TAM! JEDZIEM TAM! JEDZIEM TAM! JEDZIEM TAM! JEDZIEM TAM! JEDZIEM TAM! JEDZIEM TAM! JEDZIEM TAM! JEDZIEM TAM! JEDZIEM TAM! JEDZIEM TAM! JEDZIEM TAM! JEDZIEM TAM! JEDZIEM TAM! JEDZIEM TAM! JEDZIEM TAM! JEDZIEM TAM! JEDZIEM TAM!
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Jednak sporo sprinterów dojechało dziś w głównej grupie. Tempo nie było zbyt wysokie i dzięki temu tacy zawodnicy jak Demare czy Greipel utrzymali się w peletonie. Greipel i tak nie finiszował bo znów zaplątał się w kraksę.
Etap dla Kristoffa, Sagan po raz czwarty finiszuję na 2 miejscu. Słowak już chyba nie wygra w tym roku etapu na TdF. Cały czas minimalnie przegrywa. Na pocieszenie ma już zapewnioną zieloną koszulkę.
Jutro etap dla górali. Meta na szczycie - premia górska najwyższej kategorii. Będzie ciekawie. Trzeba poczekać na ofertę u wszystkich buków.
PS.
&quot;Dobra analiza&quot; enriquess:zoltakartka:
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Ja chyba ponownie uderzę w Pitiego w parze z Portem.
Fuglsang - Scarponi 1 1.45 bwin ⛔ peszek
Dwaj gregario Nibalego. Jakob po drobnych perypetiach zdrowotnych już w poniedziałek wyglądał całkiem nieźle. Scaproni zaliczył upadek, ale chyba wszystko z nim dobrze, choć może jakiś ślad pozostał.
Fuglsang poza pomocą dla Enzo jedzie też na własny rachunek - po top10. Scarponi ostatnio pokazywał się wysoko, ale w wysokich górach to nie jest ten poziom co 2-3 lata temu. Dla mnie pewna wygrana Duńczyka w tej parze.
Scarponi z dużą stratą w generalce, popracuje na wyżej wymienioną dwójkę, ewentualnie będzie jechać na niezłe miejsce, jeśli Astana chce zgarnąć drużynówkę.
Poza tym: van Garderen - Ten Dam 1 1.5 ⛔ no nie tak miało być ;]
Amerykanin często ciapowaty w górach, ale w tym roku jest we Francji w dobrej formie. Ten Dam to niezły pomysł do ucieczki(w sumie niewielka strata), ale chyba powinni poświęcić go do pomocy Mollemie(jak dla mnie bardzo słabo wygląda na tym wyścigu). Na dotychczasowych etapach wyraźnie lepszy Amerykanin. Jeśli nie pójdzie akcja z Laurensem, to powinno wejść bez problemu.
oby Lampre zaczęło jechać na dziadzię Hornera, Costa to przegrana sprawa moim zdaniem
do boju: http://www.zczuba.sport.pl/Zczuba/5,138263,16339397,Najlepsze_zdjecia_z_pobocza_Tour_de_France.html?i=5
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Daniel Navarro - Joaquin Rodriguez typ 2 kurs 2.29 Pinnacle✅
Jutro będzie w końcówce ostro pod górę obaj potrafią jeździć po górach a jutro będzie okazja powspinać się. Moim zdaniem Rodriguez w poniedziałek pokazał się z dobrej strony jednak trochę brakło sił i skończyło się na 9 miejscu Navarro był 11. Moim zdaniem jutro Rodriguez znów szarpnie musi bronić koszulki najlepszego górala. Bukmacherzy moim zdaniem uważają że w wysokich górach Navarro da radę ograć Purito ja jednak uważam że stary wyjadacz obroni się i zwycięży doświadczenie. Decydująca będzie wspinaczka przed metą a Rodriguez lubi krótko ale ostro wspinać się poza tym cały czas celuje również w wygranie etapu.

Nie tak miało być Daniel przegrał walkę z upałem ale typ na plus chociaż Purito dzisiaj rozczarował.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Fränck Schleck vs Chris Horner 1 @ 2,66 Pinnacle ✅ 10-17

Przesadzony kurs i to mocno. Zbyt dużym faworytem jest tutaj kolarz Lampre. Schleck spokojnie może przyjechać przed rywalem. Na dwóch dotychczasowych etapach kończących się podjazdem to właśnie Frank uplasował się wyżej i zawsze o kilka sekund wyprzedzał Hornera.

8 etap to 27 sekund na korzyść Schlecka.
10 etap to 13 sekund na jego korzyść.

Luksemburczyk mimo,że jest daleki od swojej optymalnej formy to na pewno nie zapomniał jak się jeździ po dużych górach. Jutrzejsze dwa podjazdy, 1kat ( 14,1 ,nachy 6,1%) oraz finałowy HC (18,2 , 7,3%) odpowiadają jego usposobieniu. Frank potrafi równym,mocnym tempem wspinać się na szczyt i jutro może powalczyć o przyzwoity wynik.

Amerykanin natomiast nie wygląda na jakoś bardzo mocnego. Nie wiele zostalo z jego dobrej formy ze zeszłorocznej Vuelty. Zmęczenie co raz większe,a że nie jest młodym zawodnikiem to i moment kryzysu może się pojawić.
Na razie nieco lepiej wygląda Schleck i według mnie to on jest minimalnym faworytem w tej parze,a po takim kursie to po prostu trzeba zagrać.
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Fränck Schleck vs Chris Horner 2 @ 1.629 Pinnacle ⛔
Stoję w opozycji do rogerfede93. Przede wszystkim jutro zapowiada się niezwykle upalny dzień, a w takich warunkach Horner czuje się, jak ryba w wodzie. Frank jest góralem o klasę gorszym, w dodatku bez formy i swojej siostry :grin: Jedyne co mnie trochę martwi, to że Chris być może będzie zmuszony niańczyć Rui Costę, który po raz kolejny potwierdza, że jest zawodnikiem na tygodniówki, a nie GT.
Alejandro Valverde - Richie Porte 1 @ 1.68 Triobet ✅
Porte na pewno kiedyś musi strzelić. Niewykluczone, że dzisiaj w upalnych warunkach będzie miał problemy. Valverde stary wyga formę przygotował na trzeci tydzień. Jego progres najlepiej ilustruje 3 miejsce na 10 etapie.

Tejay Van Garderen - Bauke Mollema 1 @ 1.50 Expekt
✅
Didżej jedzie po górach bardzo lekko, podczas gdy Mollema szarpie się i rzuca rowerem, a i tak ponosi straty. Amerykanin jest z szansami na podium, bo świetnie jeździ na czas, także dzisiaj strat nie może ponieść.
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Nie bede sie powielal bo widze ze juz chlopaki dali te typy ale generalnie chcialem czegos poszukac w strone van Garderena i nawet ta para z TenDam lepiej wyglada niz z Molema bo ten chodz bardzo pasywnie ale zawsze sie gdzies tam w czolowce zakreci.

Przy okazji mam pytanie w jaki sposob liczy sie klasyfikacja druzynowa bo jakos nigdy sie na tym nie skupialem ??? czy wszyscy zawdonicy danej druzyny i ich straty na mecie czy tylko jakas grupa ??
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom