>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Kolarstwo 2014 - Tour de France (05.07 - 27.07)

Status
Zamknięty.
martinus 491

martinus

Użytkownik
Jak patrzę na dzisiejszy profil etapu to chyba to najtrudniejszy etap jaki kiedykolwiek poprowadzono w Wogezach? Jest gdzie zyskiwać czas a skoro Contador musi atakować to atakować będzie. Nibali tym puszczeniem koła pokazał, że jest do naruszenia a większej zachęty Contadorowi nie potrzeba. Spodziewam się dzisiaj rzezi już na Chevreres i wykończenia akcji na ostatnim podjeździe.

P. Rolland - F. Schleck 2 @ 2.10 WilliamHill✅
Widzę dwa przemawiające argumenty za tym typem.
1) Rolland ostatnio atakował przez praktycznie cały etap co musi się odbić na jego dzisiejszej dyspozycji.
2) Co jest zresztą połączone z pierwszym Rolland dodatkowo ma w nogach mocno przejechane Giro. Ostatni kolarz, który potrafił formę z Giro przenieść na Tour był najlepszym góralem swoich czasów i niestety od 10 lat nie żyje.
Francuz dzisiaj sporo straci, tego jestem prawie pewien. Jedyny znak zapytania to jak zaprezentuje się Schleck.

Narodowość najbardziej agresywnego zawodnika - Francja @ 1.65 Bwin⛔
Na prawdę nikt tego nie wyłapał? ???? Największy pewniak dzisiejszego dnia. 14 lipca, dzień święta narodowego i wszystko jasne. Francuzi będą bardzo widoczni we wszystkich ucieczkach i ktoś z nich na pewno tę nagrodę dostanie. Inaczej raczej być nie może.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Rolland po wczorajszym etapie sam otwarcie przyznał:

&quot;I went through hard times during the first week,&quot; he said. &quot;Yesterday it was not a great joy in the Europcar bus. We had decided to remotivate and try again. We had a great urge to do well. But to have five men in the front was just unbelievable.

&quot;When we saw that it was lost for the stage win, I talked to Tony Gallopin and we decided to try and do something for the GC. It might be my chauvinistic side, but I rode full gas like I was the one taking the jersey. Tomorrow, I&#39;ll try to take it easier because I&#39;m not super, I don&#39;t have the same legs as in the Giro.
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Alberto Contador wygra etap 10 @ 2,48 Pinnacle ⛔ DNF
Contador vs Nibali 1 @ 1,35 Pinnacle
⛔ DNF/1
Hiszpan we wszelakich wywiadach podkreśla,że właśnie od dzisiejszego etapu ma zamiar zacząć odrabiać straty. Na pewno taki etap bardzo mu pasuje i nie widzę innej opcji jak mocne tempo ekipy Saxo i bardzo aktywną jazdę Contadora.
Hiszpan jest najmocniejszym kolarzem z całej stawki w górach. Nibali już na 8 etapie miał problemy z utrzymaniem koła i kto wie co by się wydarzyło gdyby finałowy podjazd był nieco dłuższy. Pozostała czółowka górali jest po prostu słabsza. Valverde i Porte prędzej czy póżniej nie dadzą rady.Młodzi Francuzi czyli Pinot i Bardet to wielkie talenty,ale na ten moment nie są gotowi,aby walczyć z głownym faworytem do zwycięstwa.
Jedyne co może pokrzyżować plany Berto to odjazd ucieczki i dwa wyścigi. Jeden o triumf na etapie,a drugi między liderami.
Liczę na to,że nawet gdy pójdzie ucieczka to Contador z pomocą swoich kolegów zniweluje straty i będzie chciał powalczyć na końcowym bardzo trudnym podjeździe(końcówka to nawet nach, 20%) o etapowe zwycięstwo.
Laurens Ten Dam vs Christopher Horner 1 @ 1,57 Bet365 ⛔ 22-18
Ten Dam na 8 etapie przyjechał o pół minuty przed Hornerem. Widać,że całkiem dobrze czuję się na tegorocznym wyścigu i na pewno przez większość albo i cały etap będzie chciał jechać razem ze swoim liderem Bauke Mollemą.
Horner to już bardzo doświadczony,bo aż 42 letni kolarz Lampre. W tym teamie wszystko podporządkowane jest jednak Rui Coscie(przynajmniej do momentu zajmowania przez niego wysokiej lokaty w generalce). Cała osłabiona ekipa będzie miała za zadanie wspierać lidera. Horner będzie mógł liczyć tylko na siebie a,że lata nieubłaganie lecą i Amerykanin jest daleki od swojej najlepszej dyspozycji (Vuelta &#39;13) może dzisiaj przeżywać bardzo trudne momenty. Wcale się nie zdziwię jak straci kilka minut do najlepszych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
J 0

jacek82

Użytkownik
nie wiecie może jak bet365 rozlicza wycofanie się zawodnika (Contadora),czy jako zwrot czy przegraną?bo np w tenisie krecz rozlicza jako zwrot
 
martinus 491

martinus

Użytkownik
Straszna szkoda - miał to być jeden z najciekawszych TdF ostatnich lat a może być jeden z najnudniejszych. Jeżeli Nibali uniknie kraks to znamy już zwycięzcę wyścigu. Patrząc w jakiej jest formie jego walka z Contadorem mogłaby być epicka.
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Straszna szkoda - miał to być jeden z najciekawszych TdF ostatnich lat a może być jeden z najnudniejszych. Jeżeli Nibali uniknie kraks to znamy już zwycięzcę wyścigu. Patrząc w jakiej jest formie jego walka z Contadorem mogłaby być epicka.

obawiam sie ze juz tylko walka o mloda koszulke miedzy Bardet i Pinot pozostanie :;/: choc i tutaj chyba Bardet pozamiata ?!

Punktowa wiadomo sagan
Żółta Nibali
Góral Purito
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Szkoda,szkoda i to jak. Po pierwsze Berto to mój ulubiony kolarz.Po drugie tyle wysiłku,udane przygotowania i cały sezon u tu taki klops. Po trzecie mogła być wspaniała walka między Hiszpanem,a Włochem o zwycięstwo w tegorocznej edycji TdF. Na półmetku wydaje się,że Nibali wygraną ma już w kieszeni. Jednak kto wie co się jeszcze wydarzy. Najpierw mial wygrać Froome,potem Contador,a stało się jak stało i niczego nie można być pewnym.
Ciekawa będzie rywalizacja o podium wyścigu i o białą koszulkę między dwoma świetnymi Francuzami.
Swoją drogą ekipa Saxo będzie mogła jechac już na luzie. Nie ma tam zawodnika,który po wycofaniu lidera by go zastąpił w walce o wysokie miejsce na koniec touru. W Pirenejach może Majka sprobuje akcji po zwycięstwo etapowe.
 
C 445

cristovao

Użytkownik
Uważacie, że Alberto wystartuje w Vuelcie? Wszak przejechał tylko tydzień na Tourze. Lepsza wygrana Vuelta niż nic w tym roku. Oczywiście jeżeli urazy po dzisiejszym dniu nie będą poważne.
 
rimaraf 14,6K

rimaraf

Użytkownik
Złamał kość piszczelową, to poważny uraz. Raczej na Vuelte nie ma co liczyć, wszak startuje za nieco ponad miesiąc. Szkoda, tak po ludzku strasznie szkoda mi Alberto, cały rok w przysłowiowe pizdu, a młodzianem już nie jest.
Swoją drogą koleś gonił przez 20 km ze złamaną nogą, ciekawe co na taki Neymar ????
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Szkoda Contadora, ale mega szacunek dla niego, ze staral sie, probowal jechac ze zlamana koscia. To tylko pokazuje jego mega ducha walki i jak wazne dla niego bylo TdF. W tym momencie chyba zwyciezca wydaje sie prosty do wskazania. Przeszkodzic mu w tym moze raczej tylko upadek lub jakies zalamanie formy. Talansky wyskoczyl z dobra dyspozycja na Dauphine, a tutaj na razie zawodzi. Troche teraz nudno zapowiada sie Tour po wycofaniu Krzysztofa i Alberta.
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Jutro po dniu przerwy,kolejny 11 już etap.Cztery górskie premie,trzy trzeciej kategorii,jedna czwartej.Myślę,że można spodziewać się dojazdu mniejszej grupy przed peletonem.Na pewno etap na którym duże szansę na końcowy triumf będą mieli tacy kolarze jak Sagan,Van Avermaet,Gerrans,Kwiatkowski,Gallopin.Po ostatniej górce 19 km płaskiego odcinka,przed nią zjazdy.
Gerrans vs Samuel Dumoulin |1| kurs:1,60✅
W tej parze stawiam na Australijczyka z drużyny Orica.Etap,który idealnie mu pasuje,na poprzednim pagórkowatym etapie na którym zwyciężył Trentin przyjechał w czubie na 5 miejscu.Wtedy się nie udało, do tego problemy z wywalczeniem lepszej pozycji przed finiszem, w efekcie kolizja z Talanskym.Jutro na pewno może liczyć na pomoc swoich kolegów,według mnie jest jednym z kilku,który może rzucić rękawice Saganowi i przyjechać na pewno w ścisłej czołówce.Dumoulin&#39;a jakoś na tym etapie nie widzę.Klasyczny sprinter i to raczej z dalszego szeregu.Nie wiem czy zdoła utrzymać się na tych podjazdach z najlepszymi,ewentualnie dojechać do nich na zjazdach.Do tej pory na dwóch pagórkowatych etapach Gerrans był zdecydowanie wyżej i przyjeżdżał z przewagą czasową nad Francuzem.Jutro myślę,że będzie tak samo,a Dumoulin poszuka swoich szans na innych etapach.
Kristoff vs Coquard |1| kurs:1,55⛔
Tutaj stawiam na kolarza Katiuszy.Kristoff może w rewelacyjnej dyspozycji nie jest ale myślę,że przyjedzie wyżej.Bardziej według mnie jest to etap dla Norwega niż Francuza.Kristoff jest bardziej wytrzymały,powinien sobie poradzić z tym górkami dużo lepiej.Coquard pokazuje się na tym wyścigu z bardzo dobrej strony ale podjazdy to nie dla niego_On powinien walczyć na typowo płaskich etapach.Na 7 pagórkowatym etapie przyjechał dużo niżej od Kristoffa z ponad minutą straty.Czy Norwega stać na powalczenie o czołowe pozycje na tym etapie?Ciężko powiedzieć ale tak czy inaczej od Coquarda powinien przyjechać wyżej.
Chavanel vs Van Avermaet |2|kurs:2,25✅
Jest value w stronę Belga.Van Avermaet powinien walczyć o zwycięstwo.Teoretycznie to także etap dla Chavanela ale nie wygląda on jakoś za specjalnie dobrze na tym wyścigu.W nodze takiej siły moim zdaniem Francuz już nie ma żeby spróbować jakiejś solowej,skutecznej akcji w końcówce etapu.Jeśli przyjadą razem w jednej grupie i tego się spodziewam, większe szansę daje Belgowi,który jest szybszym kolarzem na ostatnich metrach.Na drugim etapie był bardzo blisko sukcesu zajmując drugie miejsce.Jutro na pewno będzie celował w wygraną.
Bukmacher:STS
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Fajny ten typek na GVA, ale jutro przewiduję etap dla ucieczki i może być róznie, ale Belg w niezłej formie i na takim etapie powinien zawalczyć o wygraną.
Czekam na kurs na jego TOP3, tak bezpieczniej.
Spodziewam się też ataku Saxo, spuszczeni ze smyczy Rogers, Roche czy Benna powinni zawalczyć o ratowanie wyścigu dla ekipy Tinkoffa. Jakoś mi Roche na jutro pasuje.
Sagan na bank coś znowu spartoli... Jak chce wygrać etap, to musi pójśc w odjazd ;]
Po wycofce Contadora mamy już klarowną sytuację co do wygranej( o ile nie będzie dalszych cudów).
JVDB znowu nie domaga, a otworzyła się autostrada do podium. Podobnie Valverde zupełnie bez błysku, choć wczoraj się wybronił dzięki zwolnieniu w końcówce.
Horner wraca do formy, ale póki Costa w czołówce to będzie mu pomagał. Byłoby miło, gdyby dostał wolną rękę na którymś z górskich etapów.
Przewaga: 2 lub więcej sekund 3.55 bwin
Tak jak pisałem, dobry etap dla ucieczki. Górka i zjazd, a nawet na płaskim można wykorzystać frajernię i przewaga się robi.
Horner TOP10 nawet mi chodzi po głowie, ale musiałby jechać na siebie. Już spieprzyłem wyścig nie dając top10 Peraud przed startem, więc nie będę kombinował.
PS. cytat ze Scarpy:
Scarponi: &quot;Zorientowałem się, że zaraz się wywalę. Cholera. A potem zobaczyłem, że na drodze stoi mi jakaś kobieta. Tym bardziej cholera. Więc krzyknąłem &quot;hej kobieto!&quot; ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Greg van Avermaet - Tom Dumoulin 1,61 Bet365 ✅
Kolarz BMC jest bardzo aktywny w tym wyścigu na pagórkowatych etapach. Na drugim był 2., a na dziewiątym 3. Jutro powinien powalczyć o czołowe miejsca. Dumoulin natomiast dwa razy zameldował się tuż za podium. Jutro zanim kolarze dojadą do mety to czeka ich kilka mniejszych i większych podjazdów. Może się więc zdarzyć sytuacja, ze dojedzie ucieczka, a wtedy tacy kolarze wyżej wymienieni, Gerrans i Sagan odpuszczą sobie jazdę w czubie.W górach jednak lepiej się czuje Avermaet więc nie zdziwię się, jeśli jutro on sobie lepiej poradzi.
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Arthur Vichot vs Julien Simon 1 @ 1,74 Pinnacle ⛔ 155-44
Przed nami 11 etap TdF. Teren pagórkowaty i kolejna szansa dla kolarzy wszechstronnych tj. Sagan czy Kwiatkowski.
Tym razem skupie się jednak na pojedynku dwóch kolarzy z Francji. Obaj już w poprzednich latach potrafili zajmować miejsca w TOP 10 na etapach Wielkiej Pętli. Jednak w tegorocznym wyścigu nieco lepiej spisuje się zawodnik FDJ czyli Vichot. Profil etapu bardzo mu odpowiada,a 13 pozycja na 7 bardzo podobnym etapie jest tego dobrym przykładem. Vichot jest dużo aktywniejszy,niemal zawsze przyjeżdża na metę przed Simonem.
Trudna końcówka etapu, 4 górskie premie i w sumie ponad 15km pod górę także mu sprzyja. To on lepiej radzi sobie na takich odcinkach i jutro może się pokusić o jakiś przyzwoity wynik. Kolejna kwestia to forma Vichot,która w tym sezonie jest na prawdę bardzo wysoka. Wspaniały wyścig Paris-Nicea,gdzie udało się wygrać bardzo podobny etap i wywalczyć kilka wysokich pozycji tylko to potwierdza. Myślę,że Arthur spróbuje jutro swoich sił,bo etap pod niego i bez większego problemu powinien zameldować się na mecie przed Simonem,który kompletnie niczym się nie wyróżnia i pewnie po raz kolejny pojawi się na linii mety w drugiej setce peletonu.
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Michał Kwiatkowski vs Tony Gallopin 1 @ 2,31 Pinnacle
Tutaj postawie na naszego kolarza. Co przemawia za moim typem? Kwiatek pokazal, ze naprawde dobrze zjezdza na ostatnim etapie. Ba pokusilbym sie nawet o stwierdzenie, ze to jest top5 najlepiej zjezdzajacych kolarzy w peletonie. Kurs na pewno zacheca do gry. Nie zdziwilbym sie jesli Michal walczylby o zwyciestwo etapowe. Ktos powie, ze Polak moze byc zmeczony ucieczka na ostatnim etapie? Pewnie, ze tak. Kwestia taka czy Francuz nie jest? Jak dla mnie to meczyl sie niemilosiernie na tych ciezkich podjazdach. Czyli tutaj jesli chodzi o zmeczenie to jest jaksi 50-50. Widze duze szanse powodzenia tego betu i uwazam, ze nie zagrac po takim kursie to grzech.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Dopiero teraz nadrobiłem zaległości z 6 etapów i po prostu nie mogę uwierzyć że Contador odpadł z wyścigu :-|:-|
Bardzo pechowy wyścig już 4 na 6 kolarzy którzy mieli walczyć o wygraną ucierpiało w tym wyścigu, dwóch z nich już nie jedzie ale za to Ci najważniejsi Froome i Contador.
Kwiatkowski w Wogezach potwierdził moje zdanie na temat jazdy w górach. Jeszcze nie ta liga by walczyć z najlepszymi, ale w obliczu tylu upadków może psim swędem wskoczyć do TOP10. Dlaczego? a no dlatego że Astana teraz ma wyborną sytuację nie ma zawodników którzy będą szarpali i atakowali jakby to robił Hiszpan więc będzie jedno tempo a to Michałowi będzie odpowiadało.
Jutrzejszy etap bardzo ciekawy, 4 trudne podjazdy mimo że to 3 i 4 kategoria:
Côte de Rogna (7.6 km at 4.9 %)
Côte de Choux (1.7 km at 6.5 %)
Côte de Désertin (3.1 km at 5.2 %)
Côte d&#39;Échallon (3 km at 6.6 %)
Będzie selekcja do tego zjazdy.

Simon Gerrans - Samuel Dumoulin 1 @ 1,606 Sportingbet/Unibet ✅ 5-8
Nigdy nie zrozumiem jak można dać sprintera z kolarzem który jeździ nieźle po górach, na górskim etapie w H2H. Przecież malutki Francuz przyjedzie jak zwykle w grupetto na takim etapie, to nie jego charakterystyka on już na 1 podjeździe odpadnie od głównej grupy. Gerrans trochę poturbowany po kraksie na 1 etapie gdzie zebrał szlify wraca do dobrej dyspozycji. W Wogezach już na poziomie. Na 7 etapie też pofałdowanym Doumoulin nie dojechał w 1 grupie, a Gerrans był 5. Jutro będzie trudniej niż na etapie do Nancy. Moim zdaniem pomylili Dumoulinów, tu powinien być Tom a nie Samuel. Jedziem tam!
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
suckout 692

suckout

Użytkownik
Alexander Kristoff - Bryan Coquard 1 @ 1.65 Unibet ⛔ 162-63

Coquard jak to typowy sprinter, strzela szybko przy cięższych podjazdach, wielkiej furory jutro zapewne nie zrobi. Kristoff nie dość, że i tak jest szybszy niż Francuz, co udowodnił na poprzednich etapach, to i potrafi sobie poradzić z trudnościami na trasie. Wątpię, by Norweg powalczył na tym etapie o najwyższe lokaty, ale uważam, że spokojnie zamelduje się na mecie przed Coquard. Na 2 dotychczasowych pagórkowatych trasach, to właśnie Kristoff był wyżej od rywala. Na 2 Etapie, tym cięższym, Francuz stracił do niego 14 min, a na 7 Etapie ponad minute.
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Jestem mocno ostrożny co do dzisiejszych typowań, gdyż zapowiada się etap zakończony dużą ucieczką. Podobał mi się typ na Gerransa, ale taki Dumoulin w poprzednich latach nie raz już brał udział w takich ucieczkach i był bliski powodzenia. Drużyn zainteresowanych odjazdem jest naprawdę wiele, zaś do gonienia będą tak na dobra sprawę Cannondale i Orica.
Michal Kwiatkowski - Tony Gallopin 1 @ 2.26 Pinnacle ⛔
Czy Michał jeszcze raz zabierze się w ucieczce. Kto wie straty nie ma zbyt wielkiej. Na plus na pewno należy zapisać jego umiejętności zjazdowe, na minus mimo wszystko wspinaczkowe. Jednak w obu tych specjalnościach jest lepszy od Gallopina, którego również na końcowej kresce powinien wyprzedzić, bo Kwiato ma w zwyczaju jechać zawsze do końca.
Peter Sagan - The Field 2 @ 1.301 Pinnacle ✅
Kurs mizerny, ale wątpię by Sagana odpuszczono, jak również by peleton dał radę dognać zwycięzców. Końcowe górki też konkretne i raczej znajdzie się paru lepszych od Sagana.
Greg van Avermaet - Tom Dumoulin 1 @ 1.633 Pinnacle ✅
Widzę Belga w ucieczce. W dodatku kolarz to szybki, któye nieźle się wspina na krótkich i stromych ściankach. Ze stawką jednak ostrożnie bo Dumoulin to lider Giant Shimano i przez zabranie się w ucieczce może liczyć na odrobienie kilku z 15 minutowej straty i zbliżenie się do top 10.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom