>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Kolarstwo 2014 - Tour de France (05.07 - 27.07)

Status
Zamknięty.
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
No i Gallopin nas wszystkich zaskoczyl. Jak dla mnie troche Kristoff zawiodl, myslalem ze bedzie bil sie o zwyciestwo, a tu daleko.
 
suckout 692

suckout

Użytkownik
A czym ten Gallopin zaskoczył? Koleś ma wolną rękę w Lotto, więc wiadomo było, że poszuka dziś swojej szansy, bo jest dobry na tego typu końcówkach. Na 2 Etapie, gdzie ostatnie kilometry były dość podobne do dzisiejszych, był przecież 5, czyli blisko tego co dziś, więc nie wiem, gdzie tu zaskoczenie.
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
A czym ten Gallopin zaskoczył? Koleś ma wolną rękę w Lotto, więc wiadomo było, że poszuka dziś swojej szansy, bo jest dobry na tego typu końcówkach. Na 2 Etapie, gdzie ostatnie kilometry były dość podobne do dzisiejszych, był przecież 5, czyli blisko tego co dziś, więc nie wiem, gdzie tu zaskoczenie.
Raczej mialem na mysli, ze zaskoczyl w samym pojedynku. A moze to jednak bardziej zaskoczyl team Omegi? Sadzilem, ze beda stawiac tutaj bardziej na Kwiatka niz na Trentina. Osobiscie uwazalem, ze to jeden z pewniejszych betow.
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Joaquim Rodriguez - Thomas Voeckler 2 @ 2.55 Unibet 75-45 ✅ Jutro na koniec etapu konkretna ścianka: Côte de La Mauselaine (kat. 3, meta; 1,8 km; 10,3%, max 13%)
Normalnie wydawać by się mogło, iż jest to końcówka idealna dla Purito. Sęk w tym, że Hiszpan od początku wyścigu jedzie mocno niewyraźnie. Kto wie może nałapał strat bo się szykuje na jutrzejszy etap. W mojej ocenie Purito jedzie wybitnie treningowo, a jeśli już obie sobie na cel któryś z etapów, to jeden z tych epickich w Pirenejach lub Alpach. Liderem rosyjskiej ekipy jest Trofimov i to na niego jutro będzie pracował Hiszpan, który zapewne kolejny szczyt formy przygotuje na Vueltę. Voeckler nie jest może w olśniewającej formie, ale to jest zadzior, kolarz, który na pewno nie odpuści i zapewne znów będzie atakował.
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Ciekawe w co gra Purito? Już jutro czy jeszcze za wcześnie? Etap idealny dla niego. Kurs 17 kusząc, mimo wszystko.
Dla Kwiatkowskiego raczej za stromo, tym bardziej dla Sagana. Ucieczka powinna dojechać pojutrze. Tu jednak jeszcze taki Piti czy Contador chyba nie odpuszczą wygranej etapowej.
Contador - Nibali 1 1.56 pinnacle ✅
Jeśli nie zyska chociaż symbolicznie, to można się niepokoić. Enzo nigdy nie był wzorcowy na tego typu końcówkach. Contador zapowiedział atak na jutro, jeśli nie zarobi paru sekund, to będę zaniepokojony w kontekście generalki.
Valverde - Voeckler 1 1.30 bwin ✅
Ryzyko ucieczki zawsze jest.
Ale forma Tomaszka żałosna, podobnie jak przed rokiem. Gra wizerunkiem, a nie kolarską formą. Dziś próbował harców, ale to był atak a la późny Sastre - 20 metrów przed peleton i koniec. Na 2 etapie też nie dawał rady pod górkę, na 10%+ nie da rady tym bardziej.
Europcar jutro powinno grać Rollandem, jeśli ma ochotę na grochy. W normalnej rywalizacji bez szans dla Tomka w tej parze.
Do kuponu można dorzucić, jest też para z Kwiatkiem po 1.4.
Enzo utrzyma lidera - 1.3 też dość pewne. nie wierzę, że odda żółtko Fuglsangowi. Birdsong musi służyć do kasowania ataków. Prezentów nie będzie. Każda sekunda zapasu nad Contadorem/Valverde jest zbyt cenna by robić jakieś cyrki.
Jutro o 18 będziemy mądrzejsi.
http://instagram.com/p/qUqK8BHwLZ/ ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Etap 8
Alejandro Valverde - Thomas Voeckler 1 @ 1.3 Bwin ✅
Jak dla mnie bet naprawde swietny. Stawiam na Hiszpana, ktory bedzie walczyc o generalke i docelowo o zwyciestwo w calym tourze. Na razie ma straty poniesione na 5 etapie brukowym. Voeckler to nie ta polka w gorach co Valverde. Raczej nie da rady utrzymac sie z najlepszymi goralami w czolowce. Bardzo lubi Francuza, ktory szarpie, czesto atakuje i to chyba jedyna szansa na to, zeby wygral. Kwestia czy to bedzie jutrzejszy etap. Niedawno uciekal juz przez co stwierdzam, ze na razie nie odzyskal w pelni sil i czeka na jakis pozniejszy etap.
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Richie Porte vs Romain Bardet 2 @ 2,57 Pinnacle ⛔ 4-9
Trochę dziwi mnie,aż tak duże faworyzowanie w tej parze kolarza Sky.
Obaj zawodnicy dotychczasowe etapy przejechali bardzo czujnie nie ponosząc zbyt wielkich strat.
Porte po wycofaniu się Froome&#39;a został liderem ekipy i to on będzie musiał walczyć o klasyfikację generalną. Jednak Richie od początku tego sezonu prezentował się przeciętnie i mam spore wątpliwości czy podoła temu zadaniu. Dotychczas pracował niemal zawsze dla Chrisa,a tu nagle będzie odpowiedzialny za dobro całego zespołu. Dodatkowa presja i niepewna forma nie będą mu pomagać. Tym bardziej,że ekipa,która została mu do pomocy skurczyła się do 6 osób.
Z kolei młody kolarz ekipy AG2R Romain Bardet dobrze przygotował się do wyścigu. W próbie generalnej przed TdF (wyścig Criterium du Dauphine) Bardet wypadł rewelacyjnie. 5 miejsce w klasyfikacji generalnej,stosunkowo mała strata do zwycięzcy i wysokie pozycje na górskich etapach (19-1 etap,9 na 6 etapie oraz 2 na 7 odcinku) pozwalają jemu,a także całemu zespołowi liczyć na udany start. Celem Francuza jest biała koszulka + dobre miejsce w generalce i to wszystko jak najbardziej jest w zasięgu jego możliwości.
Jutro etap z krótkimi,ale za to trudnymi podjazdami. Takie górki pasują Francuzowi,gdyż na 2-3km podjazdu będzie w stanie utrzymać tempo najlepszych(Contador,Nibali). Dodatkowo sam może się pokusić o atak na biała koszulkę lidera klasyfikacji młodzieżowej. Tam traci 1,21min do naszego Kwiatka. Dobrze wie,że każda sekunda na górskich etapach jest ważna. Tym bardziej,że w perspektywie jest jazda indywidualna na czas.
Bardet powinien jutro jechać aktywnie. Myślę,że dotrze na metę w gronie najlepszych,a w pojedynku z Porte nie jest bez szans.
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
No i Gallopin nas wszystkich zaskoczyl. Jak dla mnie troche Kristoff zawiodl, myslalem ze bedzie bil sie o zwyciestwo, a tu daleko.
Gdzie jest Twój faworyt Kittel pytam się? ???? przecież grałeś na jego zwycięstwo ! ojej chyba był jednak 166, faktycznie warto było grać ???? .

Dobra koniec szydery czaas coś wytypować :]

Van Garderen - Peraud -----&gt; Van Garderen 1,5 bet365⛔ Tejay stracił dziś trochę przez krakse , jutro nie może pozwolić sobie na powiększenie tych strat, końcówka może i nie jest dla niego, ale jest lepszym góralem od Peraud, który raczej będzie chronił Bardet, który jest ponad minute przed nim a i moim zdaniem większe umiejętności posiada Bardet od Peraud.

Tiago Machado - Frank Schleck----&gt;Machado bet365 1,66 ⛔wydaje się ,że to Portugalczyk stał się liderem swojego zespołu, natomiast Zubeldia przejmie tą funkcje w Treku , Frank prawie 10 minut straty, myślę ,żę powalczy o etap, ale uważam też ,że jutro to nie nastąpi.

VDB-Talansky---&gt;Talansky 1,80 bet365 ⛔jutro końcowy podjazd to 2 kilometry morderczej wspinaczki podobne z tymi w etapie numer 2(jednak o kilometr dłuższa i do mety), co prawda mamy jeszcze 2 podjazdy na podmęczenie wcześniej, ale znając specyfikę Wielkiej Pętli wszyscy powinni być zgodni, że rozgrywka zacznie się właśnie na tym ostatnim podjeździe. Jestem fanem kolarza lotto, jednakże uważam ,że to podjazd dla Andrzeja bo jest kolarzem o większej dynamice od VDB, i jezeli ta para pojawilaby się na etapie poniedziałkowym to zagrałbym na odwrót.

Yuri Trofimov- Haimar Zubeldia---&gt;Trofimov 2,1 bet365✅ nie wiem, cenie wyżej rosjanina z jego rodzimej ekipy niż Zubeldie, którego czas moim skromnym zdaniem już minął tak jak i całej ekipy Trek , która nie obrażając nikogo jest takim ściekiem i zlewem dla pozostałości grup Schlecków i Armstronga. Ale poprę to również dobrymi wynikami Trofimova, który wygrał etap na Dauphine zaliczył kilka dobrych miejsc, skończył na wysokim miejscu a stawka była w tym roku bardzo mocna, Rosjanin zajal 16 miejsce , uwazam ze Zubeldie nie stac na wiecej niz lidera Katiuszy na ten wyścig

Ciekawa jest też para Navarro Reichenbach, zastanawiam się nad Navarro po 2,75 ✅i chyba zagram, przecież Dauphine pojechał naprawdę nieźle 9 w generalce, dołożył młodemu szwajcarowi 4 minuty, a jednak tu odpuszcza, dzis z 12 minutowa strata razem z takimi zawodnikami jak fawroyt do zwycięstwa Kittel ????

no i popieram typ na Contadora 1,5✅ ale nie będę go opisywał bo już wszystko zostało napisane, Alberto nie ma co się czaić musi zaatakować ,żeby zyskać przewagę, może nie tyle co czasową a psychologiczną ;)

Jutrzejszy etap to trochę wróżenie z fusów dlatego nie napalałbym się na duże stawki ;) dopiero jutro cokolwiek się wyklaruje.

Ale gdzie gralem? W konkursie? Na ten moment mam strate i raczej trzeba grac cos, co malo kto pogrywa, zeby w razie co nadrobic. Nikt nie trafil i sadze, ze ty tez nie obstawiales Trentina, takze odpusc napinaczu ;] Co wiecej za ten typ nic nie trace, to moge sobie ryzykowac, nikt mi nie zabroni ;) Wazne, ze typy, ktore sa liczace weszly w wiekszosci.
mogłeś się nie przyznawac ???? tu ludzie grają na pieniądze a nie dla zabawy więc swoje zabawowe pomysły zostaw na konkurs bo widze ze ostro sie napaliles na 150 zl czy iles , gratuluje ;) to tylko świadczy ,że Twoje analizy o kant dupy można roztrzaskać bo chodzi o głupi konkurs ???? , po prostu żenują mnie tacy ludzie jak Ty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Gdzie jest Twój faworyt Kittel pytam się? ???? przecież grałeś na jego zwycięstwo ! ojej chyba był jednak 166, faktycznie warto było grać ???? .
Ale gdzie gralem? W konkursie? Na ten moment mam strate i raczej trzeba grac cos, co malo kto pogrywa, zeby w razie co nadrobic. Nikt nie trafil i sadze, ze ty tez nie obstawiales Trentina, takze odpusc napinaczu ;] Co wiecej za ten typ nic nie trace, to moge sobie ryzykowac, nikt mi nie zabroni ;) Wazne, ze typy, ktore sa liczace weszly w wiekszosci.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Thibaut Pinot-Pierre Rolland: Rolland @2,67 Pinnacle⛔

Pinot aż taki faworyt tej pary? Nie rozumiem za bardzo.Wiem,że Rolland ma w nogach Giro(gdzie pojechał nie dość że skutecznie to bardzo efektownie),ale czy to aż tak go dyskwalifikuje? Pod górę jechać umie,a ta ścianka na koniec choć króciutka to jakąś selekcję zrobi.Oczywiście Pinot też dobrze radzi sobie na podjazdach,ale czy aż tak żeby dawać na niego 1,52? Ja postawię na starszego z Francuzów.Myślę,że na tym wyścigu będzie on polował na etapową wygraną i jutro być może przypuści pierwszy atak.​
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Haimar Zubeldia - Mikel Nieve 1,97 Betsson
W Treku liderem na ten wyścig miał być jeden ze Schlecków ale Andy już nie jedzie, a Frank ma w tej chwili już ponad 9 minut straty. Zubeldia ma niecałe 4 i to on może i powinien zostać naturalnym liderem tego zespołu, tym bardziej, że nie odbiega umiejętnościami zbytnio od Franka. Z drugiej strony jest Nieve. Ten ma 4,28 straty ale dla niego głównym zadaniem będzie asekuracja lidera. Nie ma już w wyścigu Frooma, więc trzeba będzie pilnować Richiego Porte. A ten jest bardzo nieprzewidywalny i może sam bez problemu podjechać w czołówce, a równie dobrze może mieć spore problemy.
 
martinus 491

martinus

Użytkownik
W końcu doczekaliśmy się na pierwszy prawdziwy sprawdzian dla faworytów. Klasyczny etap o którym można powiedzieć, że nie będziemy wiedzieć kto Tour wygra, ale na pewno będziemy wiedzieć kto go nie wygra. Po etapie na brukach wyścig się bardzo otworzył a Contador będzie próbował wykorzystać każdy etap do tego, aby nadrobić nad Enzo.

C. Horner - L. Ten Dam 1 @ 1.75 WilliamHill⛔
Szanse na dobre miejsce zwycięzcy Vuelty przed tegorocznym Tourem były często bagatelizowane. Tymczasem pierwsze etapy pokazały, że Horner przyjechał tutaj walczyć także w klasyfikacji generalnej. Gdyby nastawił się tylko na pojedynczy etap, czy pomoc dla Rui Costy dzisiaj byłby w klasyfikacji pewnie gdzieś w okolicach Purito. Jest lepszym góralem od Ten Dama i powinien spokojnie go pokonać.
To samo moim zdaniem dotyczy pary Horner -Peraud @ 1.97

H. Zubeldia - M. Nieve 1 @ 1.97 betsafe⛔
Po zeszłorocznym sezonie wydawało się, że Zubeldia nie jest już w stanie osiągnąć dyspozycji sprzed lat. Tymczasem jedzie jak dotąd bardzo uważnie, melduje się w czołówce i zdaje się być w tej chwili jedynym kolarzem Treka na KG. Nieve przyjechał tutaj jako gregario i nawet wycofanie Froome&#39;a, choć daje mu więcej luzu, nie zmieniło tego, że Porte wydaje się być mocniejszy. Dlatego stawiam tutaj na starszego z Hiszpanów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
psotnick 891,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Etap 8 - Pojedynki
Alberto Contador - Vincenzo Nibali
Typ: Alberto Contador @ 1.67 william hill ✅ 2-3
Strata Contadora do lidera urosła już do takich rozmiarów (2.37), że nie ma co czekać na Alpy i Pireneje, tylko trzeba odrabiać kiedy tylko się da. Dzisiaj okazji będzie sporo, bo 3 następujące po sobie ostre podjazdy na ostatnich 30km włącznie z ostatnią wspinaczką na metę w Gérardmer to idealna okazja dla Hiszpana na urwanie choćby paru sekund. Nie sądzę też, żeby Nibali się specjalnie szczypał nawet jeśli zgubi nawet więcej niż parę sekund, bo ma z czego tracić. Tak czy siak, wątpię, żeby lider napędzał tempo w końcówce.
Fuglsang, Jakob vs Roche, Nicolas
Typ: Fuglsang, Jakob @ 1.68 Marathon ⛔ 29-16
Chyba jedyną szansą w tej parze dla Roche’a jest zabranie się w ucieczce, która nadrobi przed końcówką tyle czasu, że faworyci nie dogonią ich na ostatnich podjazdach. Ale to może nie wypalić, bo nie zdziwię się, jeśli Roche będzie oddelegowany do pomocy Contadorowi. Poza pomocą Hiszpanowi nie ma o co walczyć bo w generalce już ponad 15min straty, nie ma szans, żeby utrzymał koło Hiszpana. A jeśli tak, to nie za bardzo wiem, jak Irlandczyk miałby odsadzić Duńczyka na ostatnich podjazdach. Fuglsang wicelider wyścigu, widać, że dobrze przygotowany, symboliczna strata do swojego kolegi z ekipy, nominalny gregario Nibalego, ale na dobrą sprawę na tym etapie wyścigu to nie wiadomo jeszcze, kto będzie czyim przybocznym, bo zdarzyć się może wszystko, zwłaszcza przy tylu kraksach. Jakkolwiek będzie to Fuglsang będzie się trzymał lidera, a to raczej scenariusz na spokojne dojechanie w czołówce. Gdzie będzie wtedy Roche? Moim zdaniem w najlepszym przypadku tuż za plecami faworytów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
K 1,5K

kulu

Użytkownik
O samym etapie już sporo napisano więc nie będę się powtarzał. Bardzo dobry etap wprowadzający pod góry. Taki pierwszy mały test, który pokaże kto w jakiej jest formie. Liczę dziś na dobre ściganie w końcówce.
Jakob Fuglsang - Mikel Nieve 1,40 sportingbet ⛔ 29 - 13
Fuglsang będzie jechał dziś bardzo blisko Nibalego, na wcześniejszych etapach pokazał, że jest w bardzo dobrej formie. Duńczyk jest głównym gregario lidera Astany na górskie etapy. Na pewno przyjedzie bardzo blisko faworytów, a przegrać z Nieve może tylko wtedy gdy ten załapie się w jakiś odjazd. Nieve na razie jest 28 w generalce ze stratą ponad 4 minut.
Jean-Christophe Peraud - Tejay Van Garderen 1,55 sportingbet / 1,72 unibet ⛔ 6 - 8
Też gram typ który podał Lemoneky. Liderem Ag2r jest Bardet, a Peraud pewnie ma wolną rękę i będzie szukał szczęścia dla siebie na którymś z etapów. Van Garderen jedzie na generalkę. Wczoraj trochę stracił więc dziś musi odrabiać. Z tego co czytałem wyszedł bez obrażeń z kraksy. Na 2 etapie van Garderen wygrał z Francuzem o kilka pozycji
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Rolland vs Slagter |1| kurs:1,57✅
Stawiam w tej parze na Francuza z Europcaru.Dziś na tdf pierwsze górki,myślę,że Rolland będzie aktywny.Może jakaś ucieczka/atak w końcówce.W generalce spore już straty,dokładnie 06:28 straty do Nibalego.Jeśli będzie chciał zaatakować to raczej nie będą mu tego utrudniać.Jest szansa na odrobienie przez Rollanda części strat,zobaczymy czy z tego skorzysta.Na pewno może też przyjechać w grupie z najlepszymi kolarzami.Slagter,Holender z Garminu będzie oddelegowany do opieki nad Talanskym i pewnie będzie przez jakiś czas dyktował tempo,a w odpowiednim czasie puści i odpadnie z czołowej grupy.Rolland ma w nogach Giro ale dziś powinien pokazać się z dobrej strony i przede wszystkim być wyżej od Slagtera.Francuz ma wolną rękę,to na niego mogą pracować koledzy i to przemawia za postawieniem w tej parze na niego.
Bukmacher:STS
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Contador - Nibali 1 za 1,55
Valverde - Kwiatkowski 1 za 1,40
Dubel z Milenium AKO: 2,17 ✅

Pierwsza para dobrze już opisana - podpisuję się w pełni. Alberto musi szukać sekund, minut i trzeba zaczynać już dziś. Nawet gdy dojadą raze, co do zasady lider puszcza koło. Niemniej jednak sądzę, że Contador dziś parę sekund rekinowi dołoży.
Dla Michała za stromo w końcówce. Michał to inteligentny gość, wie o co jedzie w TdF, przed nami 3 etapy po górę, więc trzeba rozsądnie rozkładać siły. Alejandro cenię nieco wyżej na takich stromych górkach, więc idę w jego stronę. Do tego pomimo wszystko, grupa pomocników nieco lepsza w Movistarze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
C 748

crystiano07

Użytkownik
Dobra jedziemy dalej z Tourem. Dzisiaj bardzo ciekawy etap, sporo par i ciężko było się na coś zdecydować, bo początkowo wyszłoby mi kilka kuponów (fajnie wygląda Zubeldia z Nieve, Horner z Ten Damem, Navarro z Reichenbachem czy Rolland z Frankiem Schleckiem), a ostatecznie zdecydowałem się na dubla z Contadorem oraz Valverde.
Alberto Contador - Vincenzo Nibali @ 1 @ 1.5 @ Expekt ✅
Contador ze sporą stratą przez etap z brukami i musi zacząć nadrabiać. W tym roku w górach robił z rywalami to co chciał i Nibalemu ciężko będzie utrzymać tempo Księgowego. W ostatniej próbie przed Tour de France, czyli Dauphine Libere na każdym z trzech górskich etapów zakończonych pod górę Contador przyjeżdżał przed Włochem. Vincenzo na pewno będzie zmotywowany i koszulki lidera nie straci, ale trochę sekund Hiszpan powinien nadrobić.
Alejandro Valverde - Michał Kwiatkowski @ 1 @ 1.4 @ Expekt ✅
Tu sytuacja trochę podobna, bo w klasyfikacji generalnej wyżej Polak i Valverde musi nadrabiać. Kwiato jedzie póki co kapitalny wyścig, ale w górach moim zdaniem odstaje jeszcze od tych najlepszych, a Valverde to jeden z faworytów do ukończenia wyścigu w TOP3. W dodatku takie etapy jak dzisiejszy po prostu uwielbia i to chyba główny obok Contadora kandydat do wygrania etapu. Michałowi ciężko będzie skończyć dziś przed Alejandro.
 
suckout 692

suckout

Użytkownik
Alejandro Valverde - Richie Porte 1 @ 1.51 comeon ⛔ 7-4

Dzisiaj pierwsza, dość poważna próba dla liderów, wielkich gór jeszcze nie ma, ale coś ciekawego powinno się dziać. Końcówka premiuje takich górali jak Valverde, czy Rodriguez. Niestety Purito póki co na wakacjach, kwestia tego, kiedy spróbuje swoich szans na wygranie etapu, może to będzie dziś, ale takie dywagacje to raczej loteria. Różnic dużych między liderami nie będzie, na ostatnim wzniesieniu trochę się podzielą, ale to będą sekundowe różnice. Valverde lubię takie podjazdy, krótkie i strome górki premiują lidera Movistaru. Ciężko przewidzieć jak wygląda Porte na tym TdF w kwestii walki o czołowe lokaty. Valverde wie, że każda sekunda będzie miała znaczenie i dziś trzeba już je odrabiać, nie sądzę, ze Porte będzie w stanie wyprzedzić go dziś w końcówce.
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
mogłeś się nie przyznawac ???? tu ludzie grają na pieniądze a nie dla zabawy więc swoje zabawowe pomysły zostaw na konkurs bo widze ze ostro sie napaliles na 150 zl czy iles , gratuluje ;) to tylko świadczy ,że Twoje analizy o kant dupy można roztrzaskać bo chodzi o głupi konkurs ???? , po prostu żenują mnie tacy ludzie jak Ty.
Tutaj co podaje to gram ???? Nigdzie nie pisalem, ze gram na Kittela tylko zwyczajnie, ze jak dla mnie moze wygrac. Troche zluzuj portki ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom