>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Kibicowanie

macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
http://niezalezna.pl/14071-staruch-zatrzymany

Zdecydowanie przestępca nr. 1 w Polsce, nie ma ważniejszych spraw i rzecz jasna bardziej pod stawnych aniżeli zatrzymanie S.
Piotrowi Staruchowiczowi grozi do 12 lat więzienia - dowiedział się reporter RMF FM. &quot;Staruch&quot; - nieformalny przywódca kibiców Legii - został zatrzymany wczoraj wieczorem po uroczystościach na szczycie Kopca Powstania Warszawskiego w stolicy. W czasie interwencji policji ranny został jeden z funkcjonariuszy.
niezbyt czaje twoje rozumowanie, to że jego występek jest mniej szkodliwy od zabójstwa znaczy że nie powinien zostać tak szybko zgarnięty (?)

http://www.rmf24.pl/raport-walka-ze-stadionowymi-chuliganami/fakty/news-staruch-zatrzymany-grozi-mu-nawet-12-lat-wiezienia,nId,352676
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Maciuś mam prośbę nie pisz tutaj w temacie,znawco zagadnień kibicowskich.Popisz coś w dziale fantastyka na innych forach.Odejdź kiedyś od klawiatury ,a nie żyjesz w swoim wirtualnym świecie.To Ty już nie masz kolegów w realu?

,,Wczoraj wieczorem kibice Legi złożyli wieńce pod Kopcem Powstania Warszawskiego, potem odbywała się prowokacja policji p.t. zatrzymanie Starucha, aby sprowokować zamieszki, które medialnie miały przykryć fakt, że i na Powązkach i w wszystkich innych miejscach pamięci powstania, kombatanci i ludzie biorący udział w uroczystościach odwracali się tyłem, gwizdali lub buczeli na widok przedstawicieli rządu i ratusza. &quot;

http://www.youtube.com/watch?v=ladyLPCdkfg
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
niezbyt czaje twoje rozumowanie, to że jego występek jest mniej szkodliwy od zabójstwa znaczy że nie powinien zostać tak szybko zgarnięty (?)
To samo mogę powiedzieć o Tobie, muszę też poprzeć Foxa bo niestety łykasz wszystko co napiszą siedząc przed monitorem.Piszesz, że grozi mu za naruszenie nietykalności policjanta podczas interwencji.Rzecz jasna nie zastanowisz się skąd się wzięła ta interwencja, prawda ? Legioniści wraz z piłkarzami uczcili pamięć Powstańców i naglę pojawia się banda ćwierć mózgów [ piszę serio bo wiem jaki element dostaje się do tzw. &#39;&#39;klas policyjnych&#39;&#39; ] i zatrzymując Kowalskiego, Nowaka i Staruchowicza.Aż tak dziwne, że on jest wszędzie gdzie kogoś zatrzymują.S. gra im na nosie i nie dziwić się, że starają się szukać pretekstu aby go zatrzymać.A myślisz komu uwierzą ? Bohaterom z prewencji czy bandycie nr. 1 w Polsce wg. tvnu, wyborczej itd. ?

Nie chciałbym nikogo urażać ani uciekać się do kwestii osobistych, ale jeśli się nie znam na tenisie, nie oglądam to nie piszę o Tsondze, że ma zajebisty forhend, a Cilic nie potrafi biegać po korcie bo się po prostu na tym nie znam.Myślę, że aluzja jest zrozumiała.

Pozdrawiam.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Non stop tylko jakies zatrzymania, a on i tak wychodzi na wolność ? Jak to mozliwe skoro jest groźnym przestępcą ? Maćku ?
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
To samo mogę powiedzieć o Tobie, muszę też poprzeć Foxa bo niestety łykasz wszystko co napiszą siedząc przed monitorem.Piszesz, że grozi mu za naruszenie nietykalności policjanta podczas interwencji.Rzecz jasna nie zastanowisz się skąd się wzięła ta interwencja, prawda ? Legioniści wraz z piłkarzami uczcili pamięć Powstańców i naglę pojawia się banda ćwierć mózgów [ piszę serio bo wiem jaki element dostaje się do tzw. &#39;&#39;klas policyjnych&#39;&#39; ] i zatrzymując Kowalskiego, Nowaka i Staruchowicza.Aż tak dziwne, że on jest wszędzie gdzie kogoś zatrzymują.S. gra im na nosie i nie dziwić się, że starają się szukać pretekstu aby go zatrzymać.A myślisz komu uwierzą ? Bohaterom z prewencji czy bandycie nr. 1 w Polsce wg. tvnu, wyborczej itd. ?

Nie chciałbym nikogo urażać ani uciekać się do kwestii osobistych, ale jeśli się nie znam na tenisie, nie oglądam to nie piszę o Tsondze, że ma zajebisty forhend, a Cilic nie potrafi biegać po korcie bo się po prostu na tym nie znam.Myślę, że aluzja jest zrozumiała.

Pozdrawiam.
Do wypowiedzi Andrzejka wyżej sie odniosłem ale ktoś zdygał przyznając tylko sobie prawo głosu i usunął ją.
Fajnie że wrzucasz insajdery co kto komu i dlaczego, co łykam, które media mi ryją psyche, ale nie o to chodzi
Nie zrozumiałeś co do ciebie napisałem.
Ironizowałeś że w Polsce nie ma pilniejszych przestępców do złapania więc zapytałem czy twoim zdaniem nie powinno sie zatrzymać kogoś biorącego udział w bójce. KONIEC. Nie wysuwałem wniosków (tak jak ty pisząc że to prowokacja itp.), nie osądzałem.
Natomiast ty wyjechałeś jako obrońca środowiska kibicowskiego, dałęś sobie wyłączność na analizę i ocenienie tej sytuacji. Nie wiem z jakiej paki, ale jestescie w większości, więc zaraz wyskoczy jeden, potem Fabik rzuci jakieś prowo ni w pięć ni w dziesięć.
Ja podbiłem twojego posta żeby poruszyć kwestie rozumowania, moim zdaniem wadliwego, a wy sie rzuciliście na mnie świetnie wpisując sie w ofiarę sytuacji.

@ down: skrót myślowy: kogoś podejrzanego o udział w bójce :]
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Ironizowałeś że w Polsce nie ma pilniejszych przestępców do złapania więc zapytałem czy twoim zdaniem nie powinno sie zatrzymać kogoś biorącego udział w bójce.
Policja nie chce na razie zdradzić z jakiego dokładnie powodu Piotr S. został zatrzymany. Mundurowi mówią jedynie, że ma to związek z przestępstwem o charakterze kryminalnym, które miał kilka godzin wcześniej popełnić w inne części miasta. Jako sprawcę wskazała go ofiara przestępstwa.
http://vod.gazetapolska.pl/330-zatrzymanie-starucha

Ironizowałeś z tego, że wszystkie informacje łykasz , ale na dobrą sprawę czy tak nie jest ? Przecież już zdążyłeś stwierdzić, że wziął udział w bójce.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
http://niezalezna.pl/14156-wrog-tuska-aresztowany-za-rozboj
EDIT: WPIS INFORMACYJNY :]
Skoro temat jest już prasowy, warto potwierdzić fakt, że Koziołek został pogoniony z Polonii, co jest oczywistością i najprawdziwszą prawdą.
W dodatku okazuje się, że to złoty chłopak i człowiek orkiestra - najpierw doniósł, a później na nich zbierał (polecam poniższe print-screen&#39;y), wydając vlepki Muranowa.
W dodatku widać, że &quot;ekipa&quot; Polonii jak niczym w życiu kieruje się zasadą wybaczania (gratki!), pozwalając &quot;pogonionemu&quot; sprzedawać wyprodukowane przez niego vlepki przy wejściu na Kamienną do końca sezonu 2010/11 (może miał 3-miesięczny okres wypowiedzenia z &quot;ekipy&quot;? ;)), a także dystrybuować je jeszcze w lipcu 2011 r. .


:]
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Chyba fan z Płońska.
No dedukcja niesamowita ????
Jak wydziarał sobie Płońsk to chyba faktycznie z Płońska ;-)
Nie z naszego podwórka ale myślę że może zaciekawić.
Jak ktoś choć trochę interesował się ruchem kibicowskim na Wyspach to wie że to ekipa o bardzo złej sławie według tamtych mediów. Teraz zmieniają trochę optykę:
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-angielska/kibice-milwall-chwaleni-za-walke-z-chuliganami,1,4817783,wiadomosc.html
 
Do góry Bottom