>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

KHL - sezon 2009/2010

Status
Zamknięty.
sekular 47

sekular

Użytkownik
Witam

Ostatnio wszelkie news&#39;y z KHL sa poprostu na wage zlota...nic nie mozna wygrzebac...porazka;/

Co do typow to ja widze ogrom spotkan po znakomitych kursach!

Lada Togliatti - Magnitogorsk, Lada +1 (remis= zwrot)
Pierwsze ciekawe spotkanie to mecz Lady z Magnitogorskiem. Magnitogorsk idzie jak burza i nie ma na nich mocnej ekipy. Ostatnia porazka to spotkanie z Dynamem ale sadze, ze poprostu Dynamo musialo wygrac a Magnitogorsk wkoncu przegrac... Jutro mecz na znacznie trudniejszym terenie bo Lada niezle pogrywala w historii z Magnitogorskiem. Smiem twierdzic nawet, ze jutro Lada wygra ML a juz napewno 1x. Nie mniej jednak patrzac na kurs wystawiony w Pinnacle nie mozna przejsc obok tego obojetnie. Lada zagralo ostatnio dobrze z beniaminkiem, gesto w obronie i jak na Lade przystalo...czyli skromnie w ataku. Prognozuje to dobrze na jutrzejsze starcie. Licze poprostu, ze jutro Lada zatrzyma rozpedzony Magnitogorsk!

Moj typ Lada +1 Kurs pinnacle 1.787!✅✅✅

To taki moj glowny typ przewodni, z reszty spotkan widzialbym to mniej wiecej tak:

Ak Bars Kazan - Tractor, over 5.5 pinnacle 2.070⛔!
Neftekhimik Niznekamsk - Avtomobilist, Niznekamsk -1.5 pinnacle 2.100⛔!
Dynamo Moscow - Sibir, over 5.5 pinnacle 1.847⛔!
Dinamo Minsk - Amur, Amur +1 (remis+ zwrot) pinnacle 1.855✅!
 
T 2

thmx

Forum VIP
Dinamo Minsk - Amur Khabarovsk 1 [1,70] Tobet [1-4] ⛔

Nie rozumiem tych Waszych zachwytów drużyną Amura. Jest to słabiutki zespół, który będzie w ogonie KHL i wg mnie będą mieli spory problem z utrzymaniem się w tym sezonie. Jeszcze u siebie coś grają, natomiast wyjazdy to tragedia i nie ma co patrzeć tu na ostatnie mecze z Ufa, bo Ci zwyczajnie lekceważąco podeszli do meczy z &quot;cieniasami&quot;. Riga też w dole tabeli tak więc nie wiem skąd ten optymizm.
Natomiast Białorusini to wg mnie solidna drużyna [tym bardziej HOME], która dokonała ciekawych tranfserów w tym sezonie i pisząc o &quot;wiatrze w żaglach&quot; to wystarczy spojrzeć na ostatnie wyniki Dinamo. To u nich coś zaskoczyło, a pokonanie Spartaka w ostatnim meczu, który jest o wiele lepszym zespołem od Amura utwierdza mnie tylko w przekonaniu, żeby zagrać dziś gospodarzy [jeżeli skupiamy się na porównywaniu ostatnich meczy].
Jak wspomniałem Amur na wyjazdach to tragedia. Żadnego WIN na 7 rozegranych meczy AWAY. Jedynie ostatnio wspomnianą słabą Rigę &quot;puknęli&quot; po OT - reszta to 6x LOST i ostatnie miejsce w tabeli jako AWAY TEAM.

P.S. Oby tylko gospodarze nie wycięli takiego numeru jak wczoraj Yaroslav, który w trzeciej tercji &quot;dziwnie&quot; remisuje, by po OT dopisać sobie WIN.

Zwracam honor chłopaki - jednak Amur :-?
 
S 2,7K

sasza73

Użytkownik
To o newsach masz racje, informacje praktycznie niedostpne, jeszcze dotyczace transferów znajdzie sie ale kontuzje, urazy braki w składach to tragedia.

Jutro ciekawy dzien do typowania.

Avangard OMSK - CSKA Moscow

W koncu zmieniłem zdanie o CSKA, sa w dołku - mecz z Astana przegrali po pierwsze dlatego ze kazachowie pograli znakomicie po drugie i chyba wazniejsze w perespektywie jutrzejszego meczu - to było drugie spotkanie CSKA w którym nie mieli duzo do powiedzenia. Slabo grali w obronie, niektóre bramki Astany nie byly wynikiem jakichś wspaniałych akcji. Omsk moim zdaniem dopiero teraz zgrał sie i wychodzi potencjał tej druzyny. To chyba ostani mecz CSKA przed dłuzsza przerwa i raczej nie bedzie dla nich udany. Typ ML 1 ✅

HK MVD - Severstal Cherepovec

W meczu Jaroslavl - Cherepowiec zobaczyłem zupełnie inna druzyne niz ta która kojarzyłem z wczesniejszych spotkan. Ktos patrzac po bramkach powie ze Lokomotiv szybko zdobyl potem głupio stracił w koncówce ale to nie do konca prawda. Sevestral był czesto pod bramka Lokomitiva, grał ładne składne akcje, bramka zdobyta w koncówce nie była przypadkiem ale załuzonym golem. Tver to narazie rozczarowanie. Wczesniej pisałem ze Hk MVD oraz Nizniekamsk moga byc grozne - ci drudzy to potwierdzaja natomiast Tver zawodzi. Jesli Cherepowiec zagra tak jak z Lokomotivem to o wynik jestem spokojny a kurs na x2 1✅,9 wiec kuszacy. Tylko jesli tak zagra ...

Lokomotiv Yaroslavl - Atlant Mytishi

Druzyna która jest jednym z wiekszych rozczarowan dla mnie w tym sezonie. W pewnym momencie wydawało sie ze forma rosnie a tu tymczasem odwrót i gra słaba. Zwyciestwa z Czechowem i Nizniekamskiem to bardziej porazki tamtych druzyn niz zwyciestwa Atlantu. Mysle ze jutro Lokomotiv powinien spokojnie, moze skromnie ale wygrac Typ ML 1✅

Dodatkowo Astana powinna pokonacTorpedo na ML 1 ✅

A i Sekular gratki za typ na Łada z Magnitogorskiem naprawde swietna przyczajka ????

kolejny dzien wszystko ładnie weszło. Ogladałem tylko trzecia tercje Czerepowca i zastanawiam sie jak mozna sobie tak mecz zepsuc łapiac kare za kara. Na szczescie strzelili na 4:4 i dzien na spory ✅
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Dzieki sasza73...;)
Co do Amura ktory byl tutaj wspominany to mysle, ze dzis ostatecznie rozwial watpliwosci dlaczego nad nim sie zachwycamy. Amur we wlasnej hali gra bardzo dobrze, jak juz wiele razy wspominalem maja swietne lodowisko i hala wypelniona po brzegi daje niesamowitego kopa tej druzynie...polegly przeciez tam nie tylko druzyny pokroju Avtomobilista ale przeciez Ufa i CSKA i jeszcze kilku srednikow. Co do wyjazdow, no to mysle, ze to iz ktos ma najgorszy bilans, raczej nie wiele mowi a raczej mniej niz wiecej, Amur przezywal wzrost formy od kilku spotkan... a calego kopa mysle, ze zapoczatkowal pierwszy remis z Ufa... Juz dwa posty temu mowilem, ze teraz trzeba grac na Amur i dzis mielismy uwienczenie tych slow, Amur znow gromi i AVE dla tych co grali na Amur 60&#39;, o ile tacy byli, jak dla mnie juz kurs 1.855 w pinnacle na +1 byl jak marzenie, jednak dzis lepiej lezala wygladala Lada;)
Nie wiem kto jest nastepnym rywalem Amura jednak, znow bedzie warto sie przyjzec temu spotkaniu, ale chyba bardziej pod wzgledem over&#39;u 5.5 kto by to nie byl...
Typy jakies wpisze jutro bo pinnacle jeszcze nie ma kursow...
pozdrawiam!
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Witam
Wiec tak na szybko z rana...
Spartak Moscow - SKA St. Petersburg, Spartak ML
Tutaj taki troszke ryzykancki typ, poniewaz niby SKA w lepszej formie, jednak uwazam, ze ich passa zostala zlamana i dzis ladnie &quot;toretycznie&quot; wypada porazka. SKA ostatnio wycisnela takze w Moskwie HK MVD no ale HK MVD to nie Spartak i mimo ostatnio lepszej formy uwazam, ze poprostu nie sprostali na wlasnym lodzie technicznie goscia z Petersburga i tyle. Dzis zadanie znacznie trudniejsze bo Spartak ktory mial fantastyczny start teraz definitywnie nie daje rady w kazdej formacji, jednak ostatnie zwyciestwo w derbach Moskwy przeciwko Atlant&#39;owi moze napawac optymizmem na przed kolejnym starciem z badz co badz troszke mniej groznym rywalem. W Spartaku kiepska gra kazda formacja co w ostatnich spotkaniach przekladalo sie na wyniki, w ostatnim meczu jednak ladnie zagrala obrona wspomagana przez brak skutecznosci ataku gosci.
Moj typ to Spartak ML Kurs 3.010 pinnacle⛔⛔⛔!

HK MVD - Severstal Cherepovec, Severstal ML

No i drugi mecz to Severstal ktory juz od jakis dwoch spotkach usiluje sie przelamac ale im nie wychodzi. Dzis sadze, ze jest to swietny moment, gdyz HK MVD jest po porazce z SKA i napewno morale druzyny opadly. Severstal juz ostatnio zaskoczyl pozytywnie stawiajac wielki opor druzynie Lokomotiv&#39;y! Mogli ten mecz takze wygrac jendka zabraklo poprostu troszke zimnej krwi w zespole gosci. Dzis rywal naprawde klase nizszy wiec sadze, ze Severstal ktory ladnie pogrywal w obronie dwa ostatnie spotkania nie powinien miec problemow z HK MVD.
Moj typ to Severstal ML Kurs 3.930 pinnacle✅✅✅!
powodzenia!
Jeszcze fajny kurs jest na CSKA moze warto zobaczyc za mala stawke 3.530! Astana powinna wygrac 2.150, no i Atlant takze ML 2.990...to takie wolne przemyslenia...
 
S 2,7K

sasza73

Użytkownik
Po dzisiejszym udanym dniu jutro troche odpuszczam. Za jakas mniejsza sume widze tylko jeden moze dwa mecze.

Nizniekamsk-Magnitogorsk

Nizniekamsk jest dla mnie czarnym koniem tych rozgrywaek jak narazie. To bardzo dobrze poukładana druzyna, majaca jak kazda slabsze mecze ale ogólnie bardzo dobre sprawiaja wrazenie. Ostatni mecz z Ekaterynbyrgiem który o dziwo postanowił sie postawic był gratka dla kibiców - az 13 bramek, sporo emocji. Magnitogorsk ciągną zwycietwa tyle ile weszło, zadyszka jednak w koncu musiała przyjsc. Juto ostatni mecz wyjazdowy Magnitogorska przed seria domowa mysle ze niezwykle mocny u siebie Nizniekamsk jest w stanie 1x⛔ ugrac po niezłym kursie. Taktycznie ten mecz moze byc ciekawy chociaz dla kibiców lekko nudny, moze jakis under wejdzie. Stawka srednia

Z innych to Lada powinna zrewanżowac sie za niedawna porazke z Traktorem wiec ML 1✅, Kazan i Dynamo Moskwa po takich kursach to ja dziekuje ale na przeciwników tez ciezko stawiac. Minsk wydaje sie byc faworytem ale no bet, natomiast w meczu Rygi to ciezko powiedzic co Sibir pokaze - po kursie 1,8 to na Ryge moge grac ale w ML a nie w 60&#39; ????
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Witam...

No i kolejna wspaniala kolejka KHL...

Lada Togliatti - Tractor, Lada ML✅

Dzis zdecydowanie poraz kolejny trzymamy kurs na Lade. Ostatni swietny mecz z Magnitogorskiem napewno dodal sil zawodnika i woli walki. Rywal w postaci Traktora po ostatnich super zawodach zaczal grac co by nie mowic troche &quot;piach&quot; i tak przegrywa mecz po meczu. Ciezko z tego co obserwowalem rusza sie goli w ekipie Tractora nie wspomne juz o ataku ktory oddaje bardzo malo strzalow na bramke rywala. Dzis sadze, ze nie bedzie niespodzianki i Lada na pelnym gazie skromnie w ataku i gesto w obronie jak to na Lade przystalo, pokarze ze WIn nad Magnitogorskiem nie byl przypadkiem.

Moj typ Lada ML Kurs 1.758 pinnacle!

Dinamo Moscow - Amur, over 5.5✅

No i tutaj poprostu kontynuacja tego o czym mowilem juz wczesniej czyli over ekipy Amur&#39;a. Dynamo ostatnio over&#39;ami nie dokazuje a juz ostatni mecz z Sibir&#39;em byl przegieciem zeby w ponad 10 minut nie trafic chociaz raz. Jednym slowem ekipa Dynama caly czas &quot;skrada&quot; sie po ten over i mimo, ze pinnacle ocenia, ze under ma wieksze szanse powodzenia, ja sadze, ze dzis z dobrze dysponowana ekipa Amur&#39;a zobaczymy sporo bramek. Amur gra ladnie w ataku i na kiepska defensywe Dynama powinno starczyc. Tak na oko to jakies 4-3 dla Dynama.

Moj typ over 5.5 Kurs 1.980 pinnacle!

pozdrawiam!

Z reszty tak moglo by to wygladac: Kazan over 5.5 ( 2.210!) , Magnitogorsk ( over 5.5 2.050!) ,..
 
S 2,7K

sasza73

Użytkownik
Nizneikamsk jednak nie dał rady ale z ich postawy jestem zadowolony. Żałuję tylko ze ostatecznie Łady nie zagrałem ehh zamiast tego spontanicznie na Sibir x2, naszczescie to to tez jak narazie wchodzi ????

Jutro fajne mecze tylko kursy dla mnie rozczarowujące wiec albo odpuszczę albo a jakies nie duże kwoty.

Avangard OMSK - Torpedo Nizhny Novgorod

Wszystko niby wskazuje na Omsk, graja ostanio znakomicie, w meczu z CSKA nie było widac żadnych oznak słabosci. Jest tez druga strona - niski kurs w porównaniu do ryzyka. Torpedo gra słabo ostanio ale to jednak druzyna która potrafi pograc w dobry hokej i po 3 porazkach wypadało by sie przełamac. Na Omsk bym grał po kursie 1,55 ale w ML a nie w 60 wiec jak dla mnie no bet.

HC Barys Astana - Vityaz Chekhov

Czechow 6 porazek i worek bramek to ich dorobek w ostanich meczach. Sytuacja podobna jak do meczu powyzej. I mimo ze czuje ze Astana jednak wygra to kurs jest tak niski ze szkoda zabawy

Spartak Moscow - Severstal Cherepovec

Ten mecz to wielka nie wiadoma. Czuje jednak ze warto zagrac x2 i kurs dobry. Spartak to fajna druzyna ale rewelacji nie graja. Wrocili do szeregu i sa w granicach miejsca na jakie zasługuja. Wygrana ze słabiutkim w ostanich meczach Atlantem to zaden sukces. SKA nie miało problemow zadnych. Czerepowiec tak jak przewidywałem dał rade z Tverem i widac ze gra im sie dobrze. Koncówka to oczywiscie brak słow bo nie wiem po co im te kary i zbedna dogrywka. Mecz mieli wygrany w 60. Mysle ze beda niewygodnym rywalem dla Spartaka i x2⛔ moze wejsc. Stawka srednia.

Granie w hokeja a w KHL szczególnie kursów na mecze w 60&#39; poniżej 1,7 - 1,8 mija sie z celem. Podobnie jak gra w ML ponizej 1,4 - 1,5. W khl jest sporo niespodzianek i warto dwa razy sie zastanowic zanim postawi sie mecz w 60&#39; np po 1,3
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Witam

Dzis oferta KHL jest bardzo uboga 3 spotkania, ale jest jeden fajny plusik czyli wogole nie zrozumiale dla mnie kursy;)

Zaczniemy od:

Avangard Omsk - Torpedo NN, Torpedo +1 ⛔⛔⛔( remis=zwrot)

Jesli mam wyrazic swoje zdanie to promocja w pinnacle daja zaklad na Torpedo +1. Widzialem ostatni mecz Omsk&#39;a i uwazam, ze koniec ich dobrej passy przypada wlasnie na mecz z Torpedo. Ostatnie spotkania po swietna gra wszystkich lini druzyny Omsk&#39;a jednak w meczu z CSKA juz cos zgrzytalo w tej maszynie i bramka ktora padla jako jedyna i ostatnia w 3 minucie 1t! dala WIN gospodarza. Dzis jednak mysle, ze Torpedo ktore poszukuje zwyciestwa juz od kilku meczy zwreszcie sie przelamie i wygra swoje punkty. Typuje bezpiecznie +1 bo kurs i tak jest bardzo ladny, nie mniej jednak zakladam WIN Torpedo a przynajmniej remis! Torpedo gra ofensywnie wiec mysle, ze da sie w znaki defensywie Omsk&#39;a!

Moj typ Torpedo +1 ( remis= zwrot) Kurs pinnacle 2.240!

Reszte widzialbym tak: Vitiaz Chehov +1.5 1.963 pinnacle! No i over 5.5 Spartaka 2.070!

EDIT: eee to nie byl dzien Torpedo, nstepnym razem Torpedo zremisuje a Omsk przegra;)
 
S 2,7K

sasza73

Użytkownik
Nie mam czasu wyjatkowo dzis i jutro wiec same typy.

HK Dinamo Minsk - Sibir Novosibirsk

Nie wiem co sie dzieje z Minskiem ale dobrze nie jest. Liczyłem ze z Nowokuznieckiem w koncu zdobeda punkty a tu słaba gra i porazka.Sibir po słabiutkim poczatku zaczął grac całkiem przyzwoicie. Zwyciestwa z Omskiem czy Ufa to jak sie okazuje nie przypadek. Typ x2 ✅

SKA - Ufa to dla mnie jutrzejszy hit, mysle ze jednak ma ML 1⛔. Do ostatnich wyników Ufy mozna miec maly dystans bo przeciwnicy slabi. Prawdziwy test jutro, a SKA egzamin juz w tym sezonie zdało np z Magnitogorskiem
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Witam...

Ja narazie tylko jeden typ poranny, reszte dopisze jutro...

HK Mvd - Amur Khabarovsk, Amur +1.5⛔⛔⛔

Jutro zagramy taki typ, poniewaz licze na utrzymanie dobrej formy Amur&#39;a. W meczu z Dynamem musieli poprostu przegrac, wiec ta porazka jest wzglednym wynikiem... Z jednej strony worek bramek ale z drugiej Dynamo zawsze jest grozne! HK MVD ostatnio pogrywa nie najlepiej ... po chwilowym przeblysku formy znow lansko...najpierw od SKA co mozna zrozumiec a potem Severstal&#39;u co juz ciezko tym bardziej ze gosci lapali kare z kara... Co by nie mowic HK MVD zagrala kiepsko zarowno w obronie jak i ataku. Jutro licze na bardzo wyrownany mecz dlatego kurs 1.5 na gospodarzy jest dla mnie kompletnie nie zrozumialy. Nie mniej jednak my gramy na +1.5 po takze dobrym kursie...

Moj typ Amur + 1.5 Kurs 1.80 bwin!

pozdrawiam!

Reszta typow jutro...
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
No wiec reszta typow...
SKA St Petersburg - Salavat Ufa, Ufa ML
Moze i SKA to nowa potega w KHL jednak, nie przepadam za ta druzyna i to zebym zyczyl im zle ale jak dla mnie ostatnie czasy w KHL nie pokazali nic wielkiego. Ten sezon maja jakis wybitny i mimo, ze juz dlugo interesuje sie KHL, dawno nie pamietam czegos takiego. Ostatni mecz znow wygrana 0-4 i powrot na wlasny lod. Niby kursy przemawiaja za SKA dla mnie jednak wygra Ufa. Sa lepszym zespolem od gospodarzy, regularnie zachodzacym wysoko. Ostatnie Play off nie bylo udane i mysle ze ten team w tym roku znow powlaczy o wygranie ligi, to jednak duzo dalsze przemyslenia. Co do meczu...w SKA swietnie gra obrona, szczegolnie w meczach ze slabszymi rywalami. W starciach na wyzszych szczeblach jak np w meczu z Dynamem juz tak ciekawie nie bylo, SKA wyszla na prowadzenie a potem moment w 2t i baty od gospodarzy. Ufa gra wcale nie lepiej przegrywa np z Amur&#39;em itd. Dzis jednak mecz ktory mobilizuje obie strony. Licze na szczyt mozliwosci gosci i wygrana oraz komplet punktow.
Moj typ Ufa ML Kurs pinnacle 1.926!✅✅✅
Dinamo Moscow - Novokuznetsk, over 5.5
Tutaj krotko bo i nie ma o czym. Ostatni mecz Dynama to swietna gra ofensywy zmietli dobrze dysponowany Amur strzelajac samo over 5.5 ostatnio gralem wlasnie over. Obrona zagrala niezle ale tak najprawde wpuscili dwie bramki ktorych mozna bylo uniknac. Jednak takie bledy znikaja w cieniu swietnego ataku i 6 goli. Mysle ze dzis zobaczymy mniej bramek akurat 6! tyle ile potrzeba... Moj typ 4-2 dla Dynama. Nadzieje overowe pokladam wlasnie w druzynie Dynama oni musza strzelac jesli tak bedzie bedziemy mieli over;)

Moj typ over 5.5 Kurs pinnacle 1.901!⛔⛔⛔

pozdrawiam.
EDIT: W sumie to mozna bylo przewidziec to do czego nas juz Dynamo w tym sezonie przyzwyczaja, czyli po swietnym meczu kolejny to...piach okropny!
 
S 2,7K

sasza73

Użytkownik
Co do typów under/over to unikam ich lub gram albo bardzo rzadko. Drużynie nie zależy na tym czy wygra 2 czy 8 do zera ważne są punkty. Kilka razy przejechałem sie na tych under/over i odpusciłem

Avtomobilist Ekaterinburg - Lada Togliatti

Łada zaczęła sobie pogrywac i to w całkiem ładny hokej. Zmiana stylu trwała troche czasu czego wynikiem były porażki ale ostatnio mam wrażenie ze dotarli sie i moga wygrywac mecze w najblizszym czasie. Zreszta juz wygrywaja , ostatnie zwyciestwa z Traktorem czy moze zmeczonym ale jednak Magnitogorskiem robia wrazenie. Ekaterynburg po kilku meczowej serii ,,przebłysku&quot; i troche lepszych wyników wrócił do normy czyli przegrywania. W meczu z Kazaniem nie istnieli, natomiast z Nizniekamskiem z tego co pamietam to sporo błedów bramkarze Neftehimika miało wpływ na wynik ale moge sie myslic bo troche mi sie juz miesza kto z kim kiedy ???? W niedawnym meczu z Lada, swietnie pograli taktycznie zawodnicy Łady, myśle ze jutro powinno byc podobnie. W poprzednim sezonie Łada także dosyc długo sie rozgrzewala ale ostatecznie w play off zagrala, w tym zmiana stylu gry miala wpływ na ich postawe ale powinno juz byc dobrze. Typ ML 2 ⛔mozliwe ze za wieksza stawke.

Traktor Chelyabinsk - Neftekhimik Niznekams

Traktor gra słabiutko, 3 porazki z rzedu nie biora sie z niczego. Wydaje mi sie ze od meczu z Minskiem cos w tej druzynie sie zacieło, troche nie poradnie w ataku graja, sporo kar ogolnie nie ciekawie to wyglada. Nizniekamsk tak jak pisałem juz wczesniej - dla mnie to czarny kon tego sezonu jak narazie i mysle że jeszcze nieraz pozytywnie zaskocza. Na szczescie buki narazie niedoceniaja tej druzyny. Po pierwszym meczu tych zespołow wygladało na to ze Neftekhimik nie lezy Traktorowi, szczególnie w ataku mieli problemy. Jutro moze byc podobnie Typ x2✅ ML 2✅

Na jutro jeszcze Lokomotiv ML 2✅ i Magnitogorsk z handi z drobne✅

No no Sekular kurs ponad 7 wszedł Gratki ????
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Witam

Z tymi under&#39;ami czy over&#39;ami wcale nie jest tak do konca...druzyna walczy o zwyciestwo... mniejsza o to czy w 60&#39; czy w OT czy w PS, liczy sie WIN a dla tych co maja przegrac przynajmniej remis... Jak jest wymiana ciosow to mozemy zobaczyc nawet 13 bramek jak to ostatnio pogral Avtomobilist, ktory przeciez jest raptem beniaminkiem. Hokej jest taka gra, ze mozna wyrac 1-0 jak dzis Dynamo a losy meczu moga sie zmieniac tak jak w owym spotkaniu z 13 bramkami... Nie ma na to reguly... a granie na Dynamo po kursie 1.20 to jakas wogole farsa, dzis i tak Dynamo cudem utrzymalo 1-0 bo w empty net goscie szaleli... ;)

A oto moje propozycje...

Avangard Omsk - Vitiaz Chehov, Vitiaz Chehov 60&#39;
No wiec bedziemy na sile szukac powodow dla ktorych goscie maja wygrac poniewaz pozatym iz musza sie przelamac innego nie ma. Defensywa- klapa, ofensywa- klapa, goli Vitiaz&#39;a- klapa, bilans gier w Omsk&#39;u- klapa, pozycja w tabeli- katastrofa... Jak widac nie ma tego za wiele a wszystko przemawia absolutnie za Omsk&#39;iem...Ja jednak obok takiego kursu nie moglem przejsc obojetnie a juz napewno nie w Hokeju i w jakiej formie Vitiaz by nie byl 9.50 to jakies lekkie przegiecie, akurat to, ze Omsk zlapal troche wiatru w zagle nie czyni jeszcze z niego potegi jak Ufa, co za tym idzie nie jest wart ryzyka nawet po 1.5 jak dla mnie a juz napewno nie 1.2... Jutro widze to tak, Vitiaz poprawil w meczu z Astana defensywe wygladalo to juz niebo lepiej niz poprzednio, pozatym widac, ze chlopaki chca grac i chca wygrac wkoncu. Omsk z meczu na mecz gorzej w ataku wiec moze to jest szansa dla gosci by wreszcie skubnac punkty...

Moj typ Vitiaz 60&#39; Kurs 9.50 bwin✅✅✅, oraz ML 2 ~ 7.0✅✅✅!


Severstal Cherepovec - Lokomotiv Jarosławl, Lokomotiv 60&#39;

Krotko... Severstal, ostatnio troszke pomieszal ogrywajac HK MVD ale juz w meczu z Spartak&#39;iem nie blysneli. Mozna by probowac Severstal ale nie tym razem, kiedy to Lokomotiv pauzuje od 4 dni... a Severstal cisnal wczoraj... Lokomotiv w dobrej formie, pozatym graja ladnie w ataku i nie bylo narazie sygnalow ze slabna, wiec jak dla mnie pewny WIN Lokomotiv.

Moj typ Lokomotiv 60&#39; Kurs bwin 1.95!✅✅✅

A tak poza tematem widzialbym jeszcze Avtomobilist oraz Kazan, oba teamy ML...

pozdrawiam.

EDIT: Jakby to powiedzial donguralesko &quot;pach pach poskladane&quot; ...
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Hehe dzieki sasza73, nawet nie ponad 7 a 9.50! ;) Moj rekord prywatny... Do tej pory byl 6.933 pinnacle zeszly rok, Seria A Turyn- Genoa (2-3)...ale dzis sieczka, mozna bylo sie tego spodziewac, ze kurs taki na Omsk to &quot;buki&quot; ;) chca zarobic na tym...ehhh co tu duzo gadac, typ kompletnie na wyczucie, bo jak pisalem nie bylo plusow za Vitiaz&#39;em...
Tez dobrze dajesz w tym watku! Tak trzymac, dobrze analizowac, wyciagac wnioski i wygrywac! Dobrze, ze ktos tutaj ze mna jeszcze pisze...
pozdrawiam!
 
S 2,7K

sasza73

Użytkownik
Na dzisiaj zauważyłem jeden typ warty wiekszej uwagi
Atlant Mytischi - Salavat Yulayev Ufa
Kurs ML na zwyciestwo Ufy 1,78 a po takim kursie to ja ten typ biore i to za wieksza stawke. Kurs + ryzyko jest w tym wypadku opłacalne. Ufa zagrała swietny mecz z punktu widzenia kibica z SKA, bylo wszystko czego do dobrego meczu potrzeba. Ogólnie wygrali bo mieli troche wiecej sprytu i szczescia pod bramka rywali. Lokomotiv takze czesto, moze nawet czesciej atakowal ale czegos jednak zabrakło - moim zdaniem szczescia bo był to mecz dwoch równych drużyn a Ufa test zdała na 5. Atlant tak jak pisałem wczesniej - straciłem do nich przekonanie, graja słabo w obronie, ciezko w ataku a w ostatnim czasie porazek mogli miec wiecej gdyby rywale bardziej sie postarali - Nizniekamsk, Kazan. Dla mnie absolutnym faworytem jest Ufa, jedyny problem to czy bedzie im sie chciało, zmeczenia raczej nie powinno byc az tak dużego... Typ: ML 2✅
W innych meczach mysle ze Ryga nie bedzie az tak wygodnym rywalem dla Dynama Moskwa dlatego 1x⛔ lub +1,5 ⛔Ryga za małą stawkę natomiast SKA odpuszczam.
Główny typ na dzisiaj wszedł. Atlant gra padaczkę w tym sezonie straszna. Ryga jednak nie da rady nawet z handi ale to za drobne wiec luz ????
 
B 0

bartelli

Użytkownik
Spotkanie: SKA St. Petersburg vs HC Barys Astana
Typ: 1
Kurs: 1.50
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Dziś o 17.00 rozpocznie się spotkanie hokeja na lodzie w ramach rosyjskiej KHL. SKA St. Petersburg zajmująca 3 miejsce podejmuje HC Barys Astana ulokowane na 10 miejscu. Gospodarze ostatni mecz u siebie przegrali ale nie byle z kim bo z 2 drużyną w tabeli. Oprócz tej porażki sześciokrotnie wygrywali. Goście na 9 spotkań rozegranych na wyjeździe 6 przegrali. SKA prezentuję dobrą formę i dziś również zwyciężą.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Dzis kolejny dzien zmagan KHL wiec kilka slow,..dzis bardzo ciezka kolejka do typowania, bo tak prawde mowiac moze zdazyc sie wszystko ani jeden mecz nie wyglada jasno i klarownie.

Ale krok po kroku postaramy sie cos zmontowac...

SKA St. Petersburg vs HC Barys Astana, Astana X2

W tym spotkaniu widzialbym Astane ML jednak troszke szkoda ryzykowac majac np w Expekt kurs x2 2.65. Jesli mogo wyrazic swoje zdanie przed meczem to jak dla mnie SKA nie wygra tego w 60&#39;. W OT lub PS moze byc roznie wiec, nie wiem czy Astana w razie remisu podola. Generalnie upatruje wieksze szanse na WIN w druzynie gosci ktorzy pauzowali kilka dni dluzej wiec napewno przygotuja sie do meczu, druga wazna sprawa to fakt iz Astana jest w formie na ostatnich 6 spotkan wygrywala 5! Po tragicznej passie odkuli sie punktowo na wlasnej tafli i to moze napawac optymizmem przed meczem z SKA... co wiec?! SKA jak dla mnie slabnie z meczu na mecz, niby przegrali 3-5 z Ufa ale forma Ufy zostawia wiele do zyczenia a juz napewno forma defensywy. Tak jak mowie mecz bardzo ciezki jednak ja wieksze szanse na WIN daje druzynie gosci, ktora jest w lepszej formie oraz dluzej pauzowala!

Moj typ Astana X2 Kurs 2.65 expekt!✅✅✅

Atlant Mytischi - Salavat Yulayev Ufa, Atlant ML

No i tutaj chyba mecz dnia. Atlant ma dobry bilans gier z Ufa na wlasnej tafli, pozatym dluzej pauzowal nie goscie ktorzy zagraja ktores z rzedu spotkanie na wyjezdzie... Ostatnio Ufa wygrywa macz za meczem bilans 5-1 robi wrazenie. Jendak Ufa nie popisuje sie w obronie...traci duzo bramek jak na tej klasy zespol. Pachnialo juz remisem w meczu z SKA tutaj bedzie napewno trudniej, bo i rywal lepszy. Atlant dlugo bez win wiec napewno zagra na maksa biorac fakt iz jest to mecz o &quot;slawe i honor&quot; bo pokonac Ufa to chec kazdego z team&#39;ow. Jak dla mnie Atlant moze i zmiesci sie w 60&#39; jednak nie licze tutaj na duzo bramek wiec ewentualnie przy jedno bramkowym prowadzeniu i empty net moze byc roznie...

Moj typ Atlant ML Kurs ~ 2.10!⛔⛔⛔

pozdrawiam

EDIT: Atlant zal straszny, Ufa poprostu ich zmiotla...
 
jkula 2

jkula

Użytkownik
Jak dla mnie Atant w tym sezonie ma małą siłę ognia w ofensywie. Poza Луома Микко i Ландри Эрик reszta wyglada mizernie. Ufa może i gra ofiarnie w obronie ale tylko z wymagającymi zespołami. W dobrej dyspozycji linia ofensywna. Dobrze w bramce spisuje się Bykow. Stawiam na gości. niestety spotkania zaraz się rozpoczyna i nie ma czasu żeby się rozpisać.
 
S 2,7K

sasza73

Użytkownik
Amur - Lada

Mecz zaraz sie zaczyna wiec krotko. Amur słabo pograł mecz z Tverem - jak stary slaby Amur, Ładzie brakowalo skutecznosci z Ekaterynburgiem, spotkanie powinno byc wyrównane z malym wsakazniem na Lade. Typ ML 2⛔ lub under 5,5✅ nie ma czsu na wacej pisania
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom