>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

KHL - sezon 2009/2010

Status
Zamknięty.
S 2,7K

sasza73

Użytkownik
Punktowanie Ekaterynburga jest dla mnie jedna z wiekszych niespodzianek ostatnich meczy. Drużyna która gra całkowita ,,padaczke&quot; zdobywa co drugi mecz punkty.

Na dzisiaj marne kursy i krotko o meczach.

SKA powinno ograć Torpedo bo gospodarze nic ponad nie prezentuja szczegolnie w ostatnich meczach Typ ML 2✅. Atlant powinien z handi pocisnać Czechow⛔. Reszta no bet


Można pograc jak SKA i Liokomotiv mozna jak Atlant i CSKA - to właśnie odróżnia drużyny dobre od najlepszych U CSKA to chyba jakis wiekszy kryzys
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Witam

Dzisiaj duzo spotkan wiec bedzie w czym wybrac... Troszke sie spoznilem na dwa pierwsze mimo to co o 17.30 gra jeszcze obstawic sie da...;)

Atlant - Vitiaz Chehov, Atlant -2

Atlant chyba wraca do formy, albo wlasnie zlapal wiatr w zagle. Mimo w obronie jeszcze nie gra rewelacyjnie. Sadze, ze typ w pinnacle na Atlant -2 wydaje sie ciekawym wyjsciem. Gospodarze ostatnio wystrzelani a goscie drugi mecz na wyjezdzie do tego nie zaczeli najlepiej po przerwie.

Moj typ Atlant -2 (remis zwrot) Kurs 2.300 pinnacle!⛔⛔⛔

HK MVD - Novokuznetsk, Novokuznetsk +1

Tutaj nie wiem czemu ale ladnie mi to pasuje do calosci. HK MVD gra u siebie dobrze nawet mozna by powiedziec, ze bardzo dobrze. Przegrywali w tej hali w tym sezonie nie tacy jak Novokuznetsk a Dynamo, Spartak, Lokomotiva. Dzis jednak mysle, ze zobaczymy niespodzianke i WIN ekipy gosci. Oba zespoly w kratke z malym plusem dla gospodarzy ktorzy w swojej hali graja swietne zawody. O gosciach nie jestem w stanie nic powiedziec bo ciezko cos wygrzebac. Mozna opierac sie na wynikach ktore wskazuja na wyrownany mecz, jak dla mnie goscie ML lub 60&#39;...Jednak nie bedac pazernym...

Moj typ Novokuznetsk +1 (remis= zwrot) Kurs 1.813 pinnacle!✅✅✅

pozdrawiam.
 
S 2,7K

sasza73

Użytkownik
Jesli Ekaterynburg dalej bedzie wygrywał to bedzie można sie załamac. Druzyna nie gra prawie nic - tzn duzo poniżej poziomu przecietnego a zdobywa punkty. Dzisiaj mecz z Astana i mam nadzieje ze w koncu Kazachowie pokażą gdzie jest miejsce w szeregu zespołu Avtomobilista. Oczywiscie o grze Astany nie będe pisał duzo bo to co ostanio przenetuja to magia a dodatkowo lubie ich wiec nie bede obiektywny ???? Typ 1⛔

Salavat Ulaev Ufa - Metallurg Magnitogorsk

Spotkanie na szczycie. Moim zdaniem Metallurg jednak w mały kryzysie, zreszta juz mecz z Lokomitvem nie był dla nich najlepszy jednak szczesliwie go wygrali. Ufa ostanio znakomita seria i gra naprawde wysmienita, bez watpienia zasługiwali na te zwyciestwa. W ostanim meczu mieli trening z Taktorem, dzisiaj powinni wygrac z Magnitogorskiem bo tak jak pisałem - u gosci chyba maly kryzys a ogolnie ich gra w ostanim czasie nie poddoba mi sie. Typ ML 1✅

W innych meczach:

Nie wiem dlaczego Omsk miałby tak lekko wygrac z Traktorem skoro w meczu z Avtomobilistem grali jak amatorzy prawie wiec typ x2⛔, Nizniekamsk ML 1⛔, Dynamo ML 2⛔, Minsk +1,5⛔
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Witam

Ja dzisiaj bez analiz bo nie mam czasu niestety...wiec szybko:

Avangard Omsk - Traktor Chelyabinsk, Traktor +1.5 Kurs 2.020 pinnacle!⛔⛔⛔

Avtomobilist sprawdzil Omsk wczoraj...Omsk ktory prowadzil w tym meczu i nawali kompletnie w szykach obronnych. Dzis mysle, ze traktor rozgoni ich nawet bez dogrywki...

Lada Togliatti - Dynamo Moskwa, over 5 Kurs 1.890 pinnacle!⛔⛔⛔

Jak dla mnie dziwne ruch ze strony pinnacle dawac over na mecz Lady 5, skoro Lada w tym sezonie nie jest juz druzyna grajaca tak defensywnie jak rok temu. W zeszlym roku pamietam nawet linie 4.5 , ale zeszly sezon to przeszlosc...

pozdrawiam.

EDIT: Jak wszedlem w wyniki to takze patrzylem i nie wierzylem ???? w to co dzis sie w KHL porobilo ????
 
S 2,7K

sasza73

Użytkownik
Torpedo Nizhny Novgorod - Atlant Mytishi

Jak mam kurs na Atlant ML 1.9 to biore i zbytnio nie myśle - taki kurs wart ryzyka. Torpedo tak jak pisałem zawodzi ostatnio. Ich gra ogolnie nie podoba sie, błedy w obronie szczególnie rażą. Atlant wymęczył wygraną z Czechowem ale nie przywiązywał bym do tego aż tak dużej wagi. Moim zdaniem są na fali i powinni w najblizszych meczach wygrywac. Nie tak dawno pokonali Torpedo 2:8 wiec drużyna raczej im lezy Typ ML 2 ✅

W innych meczach - SKA powinno dobic CSKA jesli do meczu podejda poważnie a powinni ML 2✅, Czerepowiec ML 2⛔.
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Spotkanie: HK MVD Tver - Sibir Novosibirsk
Typ: 1
Kurs: 1,75
Bukmacher: sportingbet

Analiza:
Dziś o godzinie 15:00 dojdzie do spotkania pomiędzy zajmującym 8 miejsce HK MVD Tver a Sibirem Novosibirsk, który plasuje się na 22 pozycji. Faworytem oczywiście jest drużyna gospodarzy, która gra troche w kratke, ale to dlatego, że pare meczów gra u siebie, a potem kilka na wyjeździe, gdzie idzie im słabiej. Na własnym lodowisku mają bilans 7-1-2 i srednio 2,4 straconych bramek na mecz. Sibir to jedna z nasłabszych drużyn w lidze. Na wyjeździe przegrali 7 spotkan w regulaminowym czasie gry z 11 rozegranych. Ostatnie 4 mecze to 3 porażki i zwycięstwo po dogrywce z Lada Togliatti ale warto dodać, ze 3 spotkania grali u siebie. Natomiast Tver w ostatnich 4 meczach 2 razy wygrał, raz przegrał po dogrywce i raz przegrał po 3 tercjach (z Magnitogorskiem), a 3 z tych meczów grał na wyjeździe. Myślę, że dziś gospodarze za wszelką cenę będą chcieli wykorzystać to, że przyjeżdża do nich słaby rywal i odnieść zwycięstwo.
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
Spotkanie: Barys Astana - Traktor(+1.5)
Typ:1
kurs: 2.20
buk: sportingbet

Analiza:
Barys zajmuje 7 miejsce w tabeli a Traktor 20. W ostatnim czasie Astana radzi sobie znakomicie. W ostatnich 12 meczach wygrali 9 razy . Polegli tylko z druzynami z samej czolowki . Traktor z kolei przezywa wyrazny kryzys spojrzcie na ich ostatnie mecze.

Avangard Omsk Traktor Chelyabinsk 6 : 1 ⛔
Salavat Ulaev UFA Traktor Chelyabinsk 5 : 0 ⛔
Traktor Chelyabinsk HK MVD Tver 0 : 7 ⛔
Traktor Chelyabinsk Lokomotiv Yaroslavl 1 : 6 ⛔

W tym meczu nie daje szans gosciom . Barys na wlasnym lodowisku strzela przeszlo 3.5 gola na mecz przy czym Traktor na wyjezdzie ledwo ponad 1.5 gola co i tak zawdziecza znakomitemu poczatkowi sezonu . Teraz o zdobywanie bramek przychodzi znacznie trudniej a ich tracenie staje sie najwiekszym problemem tego zespolu . Z dziurawa defensywa i slabym ataikem nie maja co marzyc o korzystnym wyniku. Mysle ze gospodarze pewnie zwycieza. Handicap troche ryzykowny ale mysle ze sie powiedzie.
 
S 2,7K

sasza73

Użytkownik
Na Astanę uważałbym dzisiaj, albo nie przesadzał ze stawką. Kazachowie mimo znakomitej formy miewają czasami przestoje i słabsze mecze. Po ostatnich sukcesach mam jakieś przeczucie ze dzisiaj będzie x2✅ lub +1,5✅ na gości. Traktor mimo słabej gry to jednak drużyna z potencjałem na miejsce w środku tabeli i mimo wszystko drużyna która stać na zwycięstwo z Astaną.


Omsk-Magnitogorsk

Mimo małego spadku formy Magnitogorska stawiam na nich. Z Omskiem mam złe doświadczenia chociażby po meczu z Ekaterynburgiem, maja słabsze mecze i duże wahania formy a Magnitogorsk to najwyższa klasa nawet w gorszej formie. Typ ML 2✅

Togliatti-Dyn.Ryga

Sytuacja podobna do wczorajszego meczu Atlantu. Ryga złapała wiatr w żagle i prezentuje się znakomicie. Łada wygrała i przełamała się w meczu z miewającym wpadki Dynamem Moskwa, nie przywiązywałbym tak dużej wagi do tego zwycięstwa. Dla mnie Lada bez formy a kurs 2.0 na Rygę w ML godny ryzyka. ML 2⛔


Kazan-Dynamo M.

Dynamo gra w kratkę i po zwycięstwie z Nizniekamskiem przegrało w swoim stylu z Łada. Do meczu z Kazaniem powinni podejść ambicjonalnie a że gospodarzom wybitnie nie chce sie grac w tym sezonie i wyglądają jakby jeszcze swiętowali ubiegłoroczny triumf to dla mnie faworytem sa goście. Typ ML 2⛔
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Witam

Ostatnio straszna wpadka, z tym KHL&#39;em ale dzis nie odpuszczamy i wysmarujemy cos dobrego...;)

Zaczniemy od dwoch dni wstecz...

14/11/

Result of the day
Salavat Yulayev Ufa - Metallurg Magnitogorsk 3-2

Sometimes you watch a match and know straight away a team has the stuff of champions - practically perfect hockey: every pass is pinpoint accurate, every combination comes off. They are not machines, of course, and the mass brawl (pictured) was from an overspill of passion rather than dirty play.

Any side can win, but the statistics show it is the Ufa men alone who have found top form. Salavat Yulayev are just stunning to watch. As indeed they were last year, and we remember how it all fell apart for them in the play-offs: after coming first in the regular season, they lost in the first round to Avangard Omsk. Who can say who will be the best in April? There are possible pitfalls ahead, not least the weariness of those playing for national teams, and - Heaven forbid - injuries.

So the KHL championship has new leaders, but for how long? Probably until another side becomes good enough to match the exploits of the Ufa men and muster nine straight victories, but that is no mean feat.

The only negative about such a match is that Ufa and Magnitogorsk are in different divisions, as two meetings per tournament between these teams are not enough.


15/11/

Beware of Yashin!

Result of the day

Vityaz Chekhov – Severstal Cherepovets 5-2. Perhaps, one of the most entertaining teams in the KHL is now to be found in Chekhov. No doubt many sides have superior technique, but hardly any show the same desire to step out and die on the ice. Traktor was recently such a club, but the Chelyabinsk outfit has fallen into disarray.

This summer the news from Vityaz raised eyebrows. There was no preseason camp, the players were almost training as and when they wished, rather than as a team. But Mike Krushelnyski created in his players a desire to put in more and more work, and the results soon showed. At the start of the championship the Moscow Region team were riding high in the table, then started falling away, but it seems that things now are on the up again.


Dzisiejsze podsumowanie...

The KHL championship has resumed November 11 after the Euro Hockey Tour break. Last week featured 28 matches played over five days and the KHL has named the best players of the shortened week.

Best goaltender was Edgar Masalskis (Dinamo Riga). He played two games and emerged victorious in both, conceded only four times and saved 94% of all shots fired at his goal.

Best defenseman was Tomas Kloucek (Barys). In his two matches he grabbed a goal and an assist, attaining a rating of +6.

Best attacker was Sergei Mozyakin (Atlant, pictured). Scored 6 points (3 goals, 3 assists) in three matches and was at a +2.

Best rookie was 21-year-old Barys defenseman Roman Savchenko. In his two matches, Roman averaged 17 minutes 10 seconds on the ice, earning himself an impressive +5.


Co do typow to po dosc dluzszych przemysleniach widzialbym to tak...

Amur Khabarovsk - Sibir Novosibirsk, under 5.5

Amur jest w duzo lepszej formie niz Sibir i sadze, ze jutro gospodarze beda rozdawac karty w tym spotkaniu. Amur w ostatnim meczu dosc chyba nie spodziewanie pokonal w stolicy Spartak 2-3 i to w reg. time. Zespol ktory przez wiele osob byl spychany do ogona KHL jakby odzyl i zaczal grac jak na swoje mozliwosci...czyli bardzo dobrze. Sibir ostatnie mecze tragedia... ostatni WIN wywalczyli z Lada we wlasnej hali a na nastepnie przyszedl zimny prysznic w meczu z Lokomotiv&#39;em no i lansko w Moskwie od HK MVD... nie ma co duzo gadac, ze druzyna nie radzi sobie kompletnie w obronie. Ciezko gra im sie z druzynami ofensywnie nastawionymi. Lokomotiv uraczyl ich 7-0 a HK MVD 5-1. Nie wyglada to najlepiej, jednak mysle, ze jutro rywal duzo nizszej ligi i napewno mimo iz zagra ofensywnie nie sadze, zeby obrona Sibira pokazala sie poraz kolejny z tak slabej strony...Sibir gra bardzo agresywnie o czym moze swiadczyc fakt ze sam Denis Kartsev zlapal w zeszlym tygodniu 14 kar! Co za tym idzie graja dosc sporo w PK i stad ten grad bramek...

To jest taki moj glowny typ...

Z innych ciekawszych mysle, ze warto zagrac na Atlant 60&#39; sa w formie i napewno jutro pojda za ciosem.


pozdrawiam.
 
bohunnn 0

bohunnn

Użytkownik
Witam, czy mógłby ktoś podać mi stronkę gdzie mógłbym sprawdzić składy na mecze i kontuzje? Chodzi mi głównie o KHL dlatego pisze w tym dziale. Korzystam z khl.ru ale tam takich informacji nie mogę znaleźć.
 
S 2,7K

sasza73

Użytkownik
Ze stroną dotyczącą składów kontuzji itp ciężko znależc. Ja szukam po stronach klubów ale tam wszystko po rosyjsku i na forach dotyczacych khl.

Chabarowsk-Nowosibirsk taka sama sytuacja jak w meczu Astany wczoraj. Gospodarze w dobrej formie, jak dla mnie zdobyli ostatnio za duzo pubktów w porównaniu do umiejetnosci. Sibir argumentów wielu nie ma zeby na nich stawiac ale patrzac ogolnie to wcale potencjału nie maja mniejszego od Amura tylko słabsza forme i troche peche. Mam przeczucie ze dzisiaj Amurowi tak lekko nie pojdzie tym bardziej ze rewelacji az takiej nie graja. Typ Sibir + 1,5

Czerepowiec-Atl.Mytisci
Typ: ML 2 to dla mnie 80% pewnosci. Atlant złapał wiatr w zagle, z dołka wyszli zdecydowanie i nie widze powodów zeby grac przeciwko nim. Czerepowiec ograł nie dawno CSKA - ale to nie ta CSKA do jakiej sie przyzwyczailiśmy, oraz Omsk który ma duże wahania formy. Reszte meczy przegrał, a po samej grze ciezko powiedziec zeby na te przegrane nie zasłuzył, jedynie w meczu z Torpedo powalczyli.
Tyle na dzisiaj. Kilka ładnych typów szykuje sie na jutro ????
 
J 8

jacekt

Użytkownik
Witam, czy mógłby ktoś podać mi stronkę gdzie mógłbym sprawdzić składy na mecze i kontuzje? Chodzi mi głównie o KHL dlatego pisze w tym dziale. Korzystam z khl.ru ale tam takich informacji nie mogę znaleźć.
liste kontuzjowanych zawodnikow poszczeglonych druzyn znajdziesz na http://en.khl.ru/clubs/ klikajac na interesujaca Cie druzyne i pod skladem jest Injury list
 
K 82

kupson141

Użytkownik
Spotkanie: Torpedo Nizhny Novgorod - HK MVD
Typ: HK MVD
Kurs: 3,30
Bukmacher: Tobet
Analiza:
Dziś o godzinie 17:00 w Trade Union Sport Palace dojdzie do pojedynku pomiędzy Torpedo Nizhny Novgorod, a HK MVD. Ciężko wskazać faworyta w tym meczu, ale ja jednak większe szanse na zwycięstwo daje gościom. Gospodarze z 31 punktami plasują się na 14 pozycji, a ich dzisiejsi rywale mając na swoim koncie 40 oczek zajmują 9 lokatę. Gram dziś na gości, dlatego że forma Torpedo ostatnimi czasy jest bardzo słaba w ostatnich 9 spotkaniach wygrali zaledwie dwukrotnie ze słabymi ekipami Severstalu oraz z Chekhovem Podolsk są to ekipy z dołu tabeli odpowiednio 21 i 23 miejsca. Obie ekipy grały w tym sezonie dwa razy, Torpedo pokonało u siebie MVD 6:2 ( przed złapaniem dołka ) zaś MVD rewanżując się pokonało ich u siebie 3:1. Torpedo dostawało srogie lanie z ekipami, które reprezentują podobny poziom co MVD m. in. porażka z Atlantem 8:2 oraz 7:2 z Astana 4:2 z Omskiem 3:0, więc czemu dziś mieli by zwyciężyć? Ciężko będzie im się przełamać grając właśnie z MVD, jest to ekipa poukładana, która prezentuje się o niebo lepiej od Torpedo. 6 porażek na 22 mecze przy 12 porażkach Torpedo wygląda znacząco lepiej. Forma też jest po stronie gości, którzy na 10 ostatnich spotkań zanotowali 6 zwycięstw 2 remisy oraz 2 porażki i to nie z byle kim bo z zajmującymi czołowe lokaty drużynami SKA St. Petersburg oraz Metall. Magnitogorsk. Jedynie co można powiedzieć o szansy gospodarzy to fakt, że MVD nie radzi sobie rewelacyjnie na wyjazdach 4W, 3D, 4L oraz to ze grają przy swoich kibicach. Jednak kiedy nadarzy się lepsza okazja na poprawienie tych statystyk jak nie dzisiaj przeciwko słabo spisującej się drużynie Torpedo, która przeżywa kryzys. Reasumując na chwilę obecna drużyna MVD jest znacznie lepsza od Torpedo i to ona powinna dziś wywalczyć 3 pkt, a kurs 3,30 oferowany przez Tobet jest bardzo zachęcający i warty ryzyka. Dla osób, które nie lubią ryzyka warty polecenia jest typ MVD +1. Życzył bym sobie ładnego widowiska, gradu bramek oraz co najważniejsze wysokiego zwycięstwa gości. C`moon MVD!!! ;)
 
dj_adriano 0

dj_adriano

Użytkownik
witam! gram w UNiBET i nie wiem dlaczego ale nie mam dziś w ofercie właśnie KHL a każda inna liga standardowo jak zwykle jest,a nie przypominam sobie żeby kiedyś coś podobnego się zdarzyło..czy ma ktoś może to samo co ja?
 
K 9

kamilogks

Użytkownik
Spotkanie: Amur-Novosibirsk
Typ: 1
Kurs: 1.95
Bukmacher: BWIN
Analiza:
Dziś o godzinie 10.00 rozpocznie sie spotkanie rosyjskiej KHL pomiedzy Amurem a Novosibirskiem wybrałem ten typ gdyż to samo spotkanie odbyło sie wczoraj i wygral novosibirsk 1-6 i jestem przekonany na 90% ze dzisiaj wygra Amur w historii duzo razy odbywaly sie dzien po dniu i zawsze druzyny dzielily sie punktami czyli jednego dnia jedna wygrala drugiego druga nawet jesli spotykala sie pierwsza i ostatnia druzyna Ufa i Amur pierwszego dnia wygrala ufa drugiego Amur a Novosibirsk nie jest zbyt mocna druzyna zeby ograc Amur myślę że Amur juz w pierwszej tercji strzeli bramke i bedzie trzymal to zwyciestwo do konca stawiam 2-0 Amur...
 
krzychuu 0

krzychuu

Użytkownik
Spotkanie: Petersburg - Cherepovec
Typ: 1
Kurs: 1,45
Buk: Interwetten
Analiza:
Spotkanie drużyny Petersburg zajmującej 2 miejsce w tabeli z dorobkiem 55 punktów w tym sezonie z drużyną Cherepovec na odległej 20 pozycji. Obie drużyny spotkały się tylko raz w styczniu wtedy Petersburg wygrał 4 do 1. Petersburg ma co prawda o jedno spotkanie więcej rozegrane niżeli drużyny z czołówki więc dziś nie mogą sobie pozwolić na porażkę. Do prowadzącego tracą tylko 2 punkty więc dzisiejsze zwycięsto mogło by im dać pozycje lidera. Petersburg wie, że nie może sobie pozwolić na porażkę, nawet remis były wielką niespodzianką. Uważam że ten mecz nie może się inaczej zakończyć jak zwycięstwem Petersburgu szczególnie po ostatniej przegranej z Sp. Moscow.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Witam
To ja podam dzis tak na szybko trzy typy...w skrocie....
Pierwsze typ to Pinnacle ( 2.138) Severstal +1.5. Goscie w sotatnim meczu pokazali troche dobrej gry ktora mogla by rokowac dobrze na to spotkanie, duzo w ich zwyciestwie zaslugi graczy Atlant&#39;u ktorzy zlapali okolo 36 minut kar! A SKA slabnie od kilku spotkan i mysle, ze dzis przegra.
Drugi typ to Dinamo Minsk (pk 1.780) ktore notuje kiepska pase, ale i rywale byli znakomici. Dzis wracaja na wlasny lod i sadze ze pocisna HK MVD ktorzy juz sporo ugrali w ostatnich meczach.
Trzeci typ to Lokomotiva (pk 2.100 pinnacle).... jak dla mnie Dynamo Moscow to w tym sezonie nie tak mocny team jak rok temu. Ostatnio problemy w ataku i dwie porazki. Lokomotiva idzie jak walec na kolejne teamy i sadze, ze dzis rozjedzie Dynamo...
pozdrawiam

EDIT: Chcesz zarobic typuj odwrotnie niz Seku(L)ar...przerwa w typowaniu...!
 
S 2,7K

sasza73

Użytkownik
Nie miałem czasu wczoraj, dzisiaj tez ciezko wiec tez krotko.
Lokomotiv ML Tak jak napisał Sekular Dynamo to inna druzyna i duze rozczarowanie jak dla mnie. Graja w kratke, dobre mecze przeplataja z bardzo slabymi a błedy sa tragiczne. Lokomotiv jedynie dlaczego mogłby nie wygrac to zmeczenie lub odpuszczenie meczu innych argumentow za Dynamem nie ma.
Dodatkowo powinn wygrac w ML Minsk, Spartak ( Ryga znowu zawodzi).
 
K 9

kamilogks

Użytkownik
Spotkanie: Ufa-Omsk
Typ: X
Kurs: 4.70
Bukmacher: BWIN
Analiza:
Na dziś wybrałem bardzo ciekawe spotkanie a zarazem bardzo trudne do wytypowania w ktorym zmierza sie kandydaci do wygrania KHL. Jako gospodarz zagra Ufa ostatnio zlapali swoj wlasciwy rytm wygrywaja mecz za meczem wygrali 7 meczy z rzedu u siebie bez dogrywki a ostatnio wygrali po dogrywce z Ekateringburgiem (nie chwalac sie postawilem wtedy remis;p) i dziś zagrają z Omskiem. Teraz kilka słow o Omsku jest to druzyna z gorniej polki chodz trudna do wytypowania potrafia wygrac z kazdym ale trafiaja im sie czesto wpadki na ostatnich 7 meczy az 6 razy remisowali!!!! I to w szlagierach ligi a Atlantem , Petersburgiem , Magnitogorskiem a dzisiaj graja z Ufą ten mecz smialo mozna uznac za szlagier kolejki i myślę że będzie remis!!!
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
Spotkanie: Yaketerinburg - CSKA
typ: under 4.5
kurs: 2.45
buk:betway

Analiza:

Obie druzyny graja bardzo defensywnie . Yaketerinburg gra z kontry a z kolei CSKA skupia sie na obronie. Ten mecz to dla mnie typowy under. Choc mniej niz 4.5 moze byc ciezko mysle ze sie powiedzie. Obie druzyny to najczesciej underowe w calej lidze. Dzis nie zanosi sie na grad bramek. Ponaddto goscie graja w oslabieniu, nie zagraja Mihail Zheleznov, Maxim Noskov (4M) i Alexander Suglobov (16M/11P). Są to gracze ofensywni a Suglobov stanowil o sile tego zespolu. U gospodarzy tez nie ma rasowych strzelcow gra opiera sie na dobrze dobracowanych kontraatakach , na co w tym spotkanu nie maja co liczyc .stawiam ma 2-2 .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom