>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

KHL - sezon 2009/2010

Status
Zamknięty.
rio-5 7,3K

rio-5

Użytkownik
Spotkanie:hokej:SKA St. Petersburg-AK Bars Kazan :hokej:
Typ 1
Kurs 2,10
Buk Interwetten
Analiza
Jurto o godzinie 17:00 kolejna już 13 kolejka Rosyjskiej KHL. Ostatnio obstawiłem under na hokeistów z Petersburga, a oni zagrali na maxa i rozgromili kolejnego przeciwnika z Niżnekamska bo przeciwnik był z górnej półki! Podobnie będzie jutro Kazań to legenda Rosyjskiego hokeja lecz w tym sezonie nie grają już tak dobrze jak ostatnimi laty tylko jedno zwycięstwo na wyjezdzie i dopiero 18 pozycja w lidze i fatalny bilans bramek 26 strzelonych i 31 straconych i nic nie wskazuje aby jutro bo dalekim locie do Wilna (tam swoje mecze gra SKA) wyjechali z tarczą do Kazania. Hokeiści z St Petersburga są w świetnej formie 10 zwycięstw w tym siedem z rzędu i do tego rewelacyjna obrona tylko 14 straconych bramek i drugie miejsce w lidze po 12 kolejkach! Trener Barry Smith nie będzie mógł skorzystać z Dariusa Kasparaitisa a do zdrowia wracają za to Leshchev, Kucheryavenko i Korolov. Uważam że jutro wygra zmotywowane SKA z AK Bars po dobrym kursie 2,10

11,10 Typ Dnia-Linz handicap (0-2) 1-4 3,10 ✅
10,10 Typ Dnia-Estonia-Bośnia under (0-2) 1,60 ✅
05,10 Typ Dnia-SK Slavia Praga - AC Sparta Praga / 2 3,15 ✅
 
kurek 0

kurek

Użytkownik
Spotkanie: SKA St. Petersburg - AK Bars Kazan
Typ: wynik 1tercji - Petersburg
Kurs 2,60
Buk Interwetten

Analiza:

Petersburg kroczy od zwyciestwa do zwyciestwa w tym sezonie. Koontynuuje serie 9 spotkan bez porazki. Na wlasnym lodowisku ma imponujący dorobek punktowy 5-0-0-1-0 i strzelecki 24-8. Ich defensywa jest najlepsza w lidze a atak tez nie zawodzi. Jestem zachwycony ich forma i stylem jaki prezentuja. Sledząc ostatnie spotkania zauwazylem ze najwiecej bramek strzelaja na poczatku spotkania i &quot;ustawiają &quot; sobie mecz, stąd mój typ ze po pierwszej tercji beda prowadzic.
Kazan na wyjazdach spisuje sie bardzo slabo 1-1-0-0-3 w bramkach 10 -12 . Ewidentnie zawodzą w tym sezonie. Zajmują dopiero 18 miejsce . Braki kadrowe wobec kontuzji dają o sobie znac , nic nie wskazuje na to ze nawiaza walke z Petersburgiem.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Witam

Zaczniemy od kilku &quot;odgrzanych&quot; news&#39;ow...

Ilya Zubov likely heading back to Russia
&quot;Ilya Zubov&#39;s days with the Binghamton Senators appear to be numbered.

One week after making his preseason trade request public, Zubov said he expects Ottawa officials will soon clear the way for him to return to his native Russia to play in the Kontinental Hockey League.

&quot;Finally, I think Ottawa ... (is) going to sign release to send me to Russia,&quot; he said after practice and a film session Wednesday at the Broome County Veterans Memorial Arena. &quot;So I&#39;m going to go there, and I just want to say thanks to (Senators general manager) Bryan Murray for giving me a chance to play there. Hopefully I&#39;m going to do well, and might come back sometime. And I just want to say good luck to everyone here.&quot;&quot;




Sergei Kostitsyn could go back overseas anytime
Sergei Kostitsyn doesn&#39;t look in his mirror and see a minor leaguer. He was back skating for a second day with the American Hockey League&#39;s Hamilton Bulldogs yesterday but is standing by his trade demand.

&quot;I&#39;m an NHL player,&quot; he said after practice at Copps Coliseum. &quot;I&#39;ve played (108) games in the NHL. That&#39;s where I should be.&quot;

The forward wants Canadiens GM Bob Gainey to move him if the organization doesn&#39;t plan to use him in Montreal. The 22-year-old Belarussian believes he could go back overseas anytime and play in Russia&#39;s Kontinental Hockey League.

&quot;There&#39;s interest. I have options but I don&#39;t want to play in the KHL,&quot; he said. &quot;I want to play in the NHL.&quot;&quot;


A teraz propozycje na dzis:

Avtomobilist Yekaterinburg - HK Dinamo Minsk​


Bardzo ciekawe spotkanie. W ostatnim czasie da sie zauwazyc ze Avtomobilist zaczal cos sobie pogrywac. W ostatnich kilku spotkaniach notuje dobre wyniki. Bezapelacyjnie do sukcesow moze zaliczyc ostatni mecz przeciwko Dynamo Moscow ktory wygrali 3-1 i to przegrywajac po 2t 0-1. Nie mniej jednak napewno duzo latwiej gra im sie z mocniejszymi rywalami niz sredniakami jak Dinamo Minsk. Gosci w ostatnim spotkaniu takze pokazali sie z dobrej strony wygrywajac z Traktor&#39;em 3-6, caly czas kontrolujac mecz. Dzis zadanie wydaje sie znacznie prostrze bo Avtomobilist nie ma w swoim skladzie graczy wybitnych. Gospodarze notuja niezle wyniki juz od kilku spotkan natomiast goscie przelamali kiepska passe w ostatnim meczu. Ostatnim razem jeden z moich typow powedrowal wlasnie na Dinamo Minsk +1 gdyz widzialem ich wzrost formy. Dzis jednak mysle, ze mozna grac smialo Money Line! U bukmacherow faworytem chociaz nie znacznym sa gospodarze jak dla mnie to dosc dziwne gdyz kilka dobrych spotkan nie zrobi z nich nowej &quot; sily &quot; hokejowej...

Moj typ Dinamo Minsk ML Kurs 2.000 pinnacle✅✅✅!

SKA ST Petersburg - AK Bars Kazan


Tutaj dzis jest na czym zawiesic ok. Spotkanie SKA ST ktorzy maja juz jak dla mnie za dluga passe i Kazan&#39;ia co by nie gadac obecnego mistrza KHL dajacego przyklad jak nie nalezy grac w Hokej. O gospodarzach nie ma co sie rozpisywac, sa w wysmienitej formie+ okrzyknieci nowa potega w KHL. Takie glosy moga wplynac na zespol w dwojaki sposob. SKA gra swietnie co potwierdza ich znakomity bilans bramkowy. Patrzac na gre AK Bars, zastanawiam sie jak oni zdobyli w zeszlym sezonie mistrza. Graja tak jak grac mistrz nie powinien. Dzis jednak &quot;wyzwanie&quot; da sie zauwazyc z KHL, ze w spotkaniach mocniejszych rywali zawsze wygrywa ten &quot;lepszy&quot; zespol nie koniecznie bedacy w dobrej formie. Dzis wlasnie wydaje mi sie ze Kazan pocisnie jak na mistrza przystalo. Ponadto ogladajac ostatni mecz SKA dostrzeglem, ze maja lekka zadyszke. Tak naprawde nie mogli jakos konkretnie sforsowac obrony Lad&#39;y. Nastepny argument to fakt iz ostatnio gralem juz przeciwko SKA na Lad&#39;e +2 jednak sie nie udalo chociaz bylo blisko. Dzis gram smialo na Kazan Money Line, a jak bedzie to sie okaze. Dalej trzymam kurs przeciwko SKA a dzis wydaje sie to bardziej realne niz wczesniej.

Moj typ AK Bars Kazan ML Kurs ( nie znam lecz okolo 2.1 mysle) pinnacle⛔⛔⛔!


pozdrawiam:spokodfhgfh:

EDIT: Dinamo Minsk planowo i ladnie, a Kazan o maly wlos;) No ale taki juz Hokej czasem przy empty net ciezko sie wybronic... nastepny mecz to juz peffka ze SKA polegnie z kim kolwiek by nie grali ????
 
spinache 96

spinache

Forum VIP
Magnitogorsk - D. Moscow

typ 1
kurs 1.85
betsson

Zastanawia mnie dość wysoki kurs na to spotkanie. Magnitogorsk to bez watpienia najlepsza drużyna tego sezonu, na 12 spotkań wygrali 11 w tym jedno po dogrywce. Na własnej tafli prezentują się bardzo dobrze : 6-0-0-0-1. Jedynej porażki doznali w 2. meczu sezonu przegrywajac z drugą drużyna tabeli - Petersburgiem. Dinamo, druzyna zajmujaca obecnie 14. miejsce jest na pewno słabsza od gospodarzy dzisiejszego spotkania, w czternastu meczach udało im sie wygrac tylko 6 razy. Na wyjazdach prezentują się takze przecietnie, 2 wygrane i remis w 6 meczach.

Bezpośrednie spotkania obu drużyn to zawsze wielka niewiadoma, stąd zapewne tak wysoki kurs. W zeszłym sezonie obie drużyny na tafli Magitogorska spotkały sie tylko raz, gospodarze dzisiejszego spotkania wygrali wtedy 4-3 po dogrywce prowadząc do połowy 3 tercji 3-2. Wczesniejsze mecze Magnit-Dinamo to 2 wygrane Magnit, remis i wygrana Dinama. Na papierze wszystko wyglada jasno i klarownie, Magnitogorsk to druzyna lepsza, jednak liga rosyjska to taka specyficzna liga, ze nie zawsze tam wygrywaja lepsi ;) mam nadzieje ze dzisiaj bedzie inaczej i gospodarze pokaza na co ich stac.
 
S 2,7K

sasza73

Użytkownik
Niedziela byla bardzo udana, w sobote Astana tez sypnela wiec jest za co stawiac ????

Atlant Mytishi - Neftekhimik Niznekamsk

Chyba buki nie doceniaja Nezniekamska. Patrzac na same wyniki to kogo pokonał Atlant? Kazan - nie mam pojecia co sie z tym zespołem dzieje, w obronie ruszaja sie muchy w smole, traca gol za golem, wygrac z nimi w tym sezonie to nie az taki sukcec ( chociaz Kazan to zawsze Kazan), porazka z Lada w stylu ktory otwiera noz w kieszeni. Prowadza 1:0 i nagle 3 tercja jedna glupio stracona bramka a chwile potem wpada druga, porazka z Ryga - bylo 0:2 skonczylo sie na 4:2 w 3 minuty 3 bramki. Od meczu z Lada przestalem wierzyc w Atlant. Nizniekamsk przegral z Ska wysoko ale Ska to inna bajka w tym sezonie jak sie okazalo, chociaz przed meczem nie spodziewalem sie ze przegraja az tak gladko, w ostatnim spotkaniu porażka z Czerepowcem ale styl gry byl przyzwoity. Nie atakowali za czesto, widac ze wola grac u siebie ale mecz nie byl slaby. Patrzac na kursy i to co ostatnio pokazywali to lepiej zagrac x2 na Nizniekams niz 1 na Atlant. Typ x2⛔

Avtomobilist Ekaterinburg - HK Dinamo Minsk

Chyba Ekaterynburg troche ze bardzo sie rozszalał, podoba mi sie ich gra w ataku, z Dynamem pograli bardzo ladnie ale trzeba tez jasno powiedziec ze na to pozwolili im rywale, dwa zwyciestwa pod rzad robia ladne wrazenie ale moim zdaniem mieli troche szczescia w meczu z Dynamem, natomiast Ryga to historia ciaglych porazek i fatalnej formy. Ilosc punktow jakie ma Minsk w porownaniu do ich gry jest zanizona. Mieli slabsze mecze ale ogolnie prezentuja sie przyzwoicie. Dobry, mimo ze przegrany mecz zagrali z Magnitogorskiem, troche z Atlantem szkoda straconych punktow bo rywal byl w ich zasiegu. Dzisiaj spodziewam sie wyrownanego spotkania ze wskazaniem jednak na Minsk ktory ma za malo punktow a porownaniu do tego co prezenuje. Typ x2✅

Za mniejsze stawki: Omsk ma takie parcie w ataku ze ciezko dawac szanse Nowokuznieckowi, ale kurs na 1 maly✅, Moskwa ma takie przestoje ze Magnitogorsk musi wygrac:, u siebie beda chcieli pociagnac jeszcze serie. ML 1⛔, Ogladajac ostatni mecz Kazania widac jak graja w obronie, w sumie nie graja, ruszaja sie jak muchy w smole wiec Ska ML 1✅, Lada x2✅ a Ryga no bet.

Stawki na skomentowane mecze srednie na suche typy male
 
bukszpanns 68

bukszpanns

Użytkownik
SKA St. Petersburg - Ak Bars Kazan 1 Kurs: 2.0
Metallurg Magnitogorsk - Dynamo Moskva 1 Kurs: 1.85
Więc obstawiam lidera oraz vice-lidera tejże ligi.
Obie drużyny mają świetne statystyki i z meczu na mecz grają co raz lepiej. Metallurg na własnej tafli przegrał tylko raz wygrywając sześciokrotnie, natomiast SKA St. Petersburg gromi wszystkich rywali po kolei ostatnie 4 mecze to zwycięstwa kolejno : 4:1,5:1 na wyjeździe oraz 7:2 i 3:0 u siebie.
Metalurg także dawno nie przegrał chociaż 4 kolejki temu wygrał po karnych z Sibirem Novosibirsk.
Teraz krótko o rywalach
Ak Bars Kazan ostatnie 2 kolejki grało na wyjazdach i nie wracali z tych wyjazdów zadowoleni przegrywając 3:4 z Atlantem Mytischi oraz 1:3 z Severestal.Kolejny wyjazd zapewne inaczej się nie skończy z rozpędzonym Petersburgiem,który walczy o mistrzostwo.
Dynamo Moskwa trochę lepiej spisywało się na ostatnich wyjazdach, pokonali 4:2 Traktor Chel oraz ulegli 1:3 Avtomobilist Yekaterinburg, postawiłem na Petersburg oraz Metallurg,gdyż wszystkie argumenty są za nimi,a wysoki kurs za te mecze kusi ????
 
T 0

termometr123

Użytkownik
SKA ST Petersburg - AK Bars Kazan

Tutaj dzis jest na czym zawiesic ok. Spotkanie SKA ST ktorzy maja juz jak dla mnie za dluga passe i Kazan&#39;ia co by nie gadac obecnego mistrza KHL dajacego przyklad jak nie nalezy grac w Hokej. O gospodarzach nie ma co sie rozpisywac, sa w wysmienitej formie+ okrzyknieci nowa potega w KHL. Takie glosy moga wplynac na zespol w dwojaki sposob. SKA gra swietnie co potwierdza ich znakomity bilans bramkowy. Patrzac na gre AK Bars, zastanawiam sie jak oni zdobyli w zeszlym sezonie mistrza. Graja tak jak grac mistrz nie powinien. Dzis jednak &quot;wyzwanie&quot; da sie zauwazyc z KHL, ze w spotkaniach mocniejszych rywali zawsze wygrywa ten &quot;lepszy&quot; zespol nie koniecznie bedacy w dobrej formie. Dzis wlasnie wydaje mi sie ze Kazan pocisnie jak na mistrza przystalo. Ponadto ogladajac ostatni mecz SKA dostrzeglem, ze maja lekka zadyszke. Tak naprawde nie mogli jakos konkretnie sforsowac obrony Lad&#39;y. Nastepny argument to fakt iz ostatnio gralem juz przeciwko SKA na Lad&#39;e +2 jednak sie nie udalo chociaz bylo blisko. Dzis gram smialo na Kazan Money Line, a jak bedzie to sie okaze. Dalej trzymam kurs przeciwko SKA a dzis wydaje sie to bardziej realne niz wczesniej.
Moj typ AK Bars Kazan ML Kurs ( nie znam lecz okolo 2.1 mysle) pinnacle!

pozdrawiam:spokodfhgfh:
wygra lepszy zespol niekoniecznie w dobrej formie? uwazasz ze kazan to lepszy zespol niz petersburg? przeciez kazan nie wygral z nimi 5 ostatnich spotkan. mysle ze petersburg wykorzysta dzis potkniecie sie magnitogorska (jest 1:3 i nic nie wskazuje zeby magni to wygralo) i wskoczy na pozycje lidera. Zadyszke moze miec kazan bo ostatnie 2 mecze grali na wyjezdzie a SKA u siebie wiec moze to miec nieznaczny wplyw na przebieg spotkania.

SKA TS PETERSBURG-BARS KAZAN
TYP:1
POWODZENIA
 
S 2,7K

sasza73

Użytkownik
Wczoraj dzien srednio udany. Nizniekamsk przegrał na własne życzenie. Ilosc kar jakie łapali była przyczyna porazki. Denerwujace jest jedank to ze kary nie byly wymuszone jakas agresywna gra Atlantu a najczesciej wynikaly z głupoty zawodników Nizniekamska. Szkoda

Amur Khabarovsk - Salavat Yulaev UFA

Chciałbym napisac kilka dobrych zdan o Amurze ale nie potrafie. Jedyne co przemawia za nimi w tym meczu to 4 porazki z rzedu a kazda serie kiedys musi sie skonczyc. Ufa w malym dolku, lub inaczej - troche odpuscila ostatnie mecze liczac na łatwe zwyciestwa. Nawet bez formy powinni dzisiejsze spotkanie wygrac. Amur nastepny mecz gra 18.10 i moze wtedy sie przełamia po kilku dniach przerwy. Typ: 2 ⛔Kurs maly wiec trzeba uwazac bo to KHL

Sibir Novosibirsk - HC Barys Astana

To najciekawsze dla mnie spotkanie. Bardzo lubie klub z Kazachstanu ale mam jakies przeczucie ze to nie bedzie udany mecz dla nich. Nowosibirsk troche złapał wiatr w zagle, chociaz prowadzic 3:0 z Ufa i w trzeciej tercji ostatecznie stracic bramki i meczyc sie w dogrywce nie najlepiej o nich swiadczy. Ich gra jest troche lepsza do ilosci punktów jakie mieli, we wczesniejszych porazkach troche brakowalo szczescia, moze nie byli az tak zgrani na poczatku sezonu. Dzisiaj spodziwam sie zwyciestwa Nowosibirska. Typ 1x ⛔lub ML 1⛔

Torpedo Nizhny Novgorod - Spartak Moscow

Spartak męczy ostatnie mecze. Uciułal zwyciestwo z Czechowem, przegrana z CSKA oraz Omskiem. Widac dosc wyrażny spadek formy po udanym poczatku, ogolnie ogladajac mecze mozna odniesc wrazenie ze ich gra stała sie troche dziwna, jakby inna druzyna w porownaniu z poczatkiem. Torpedo to taka solidna druzyna ale czasami ciezka do przewidzenia. Odolnie ich gra podoba mi sie, w meczu z Lokomotivem dominowali od poczatku do konca - chociaz trzeba miec maly dystans bo Yaroslawl bez formy całkowicie. Dziwna byla porazka z Lada 4:0, meczu nie widziałem ale po wyniku widac ze gładk przegrali, za gładko. Styl gry Spartaka powinien pasowac Torpedo a dodatkowo biorac pod uwage słaba gre w ostatnich meczach typ: 1x ✅lub ML 1✅

W innych meczach:miałem grac 1x na Czechow jednak zmieniłem zdanie ML 2✅, CSKA pownno leko wygrac ( styl gry Tvera raczej odpowiada stołecznym)⛔ Stawki na mecze srednie.

Poczatek dnia nie udany, na szczescie koncówka bardziej - dzien na zero. Ciezko ostatnio wyciagnac z KHL jakas wieksza kase
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Witam

Ja dzis tylko na chwile i tak da slowa wpisze. Bez konkretnych analiz czy argumentow ale do rzeczy...

To co dzis sie rzuca w oczy to kurs na Kazan. Wczoraj w HP skrytykowalem pomysl gry na Kazan i to po tak zaloznym kursie na dodatek na wyjezdzie. Nie przecze, ze Kazan nie wygra, a wszystko na to wskazuje po meczu z SKA. Ja zagralem w pinnacle typ -1 a jak remis to zwrot. Kurs byl 1.8 wiec calkiem przyzwoity a jak Kazan ma wygrac to moim zdaniem moze to sie zakonczyc strzelaniem jak wczoraj Lokomotiva. Co do drugiego typu to proponowalbym Lada ML lub calkiem bezpiecznie x2 w pinnacle mamy kurs 2.050 co jest moim zdaniem bardzo fajnym pomyslem. Traktor mial swietny start ale im dalej w las tym wiecej drzew i tak ostatnio juz rozowo to nie wyglada... Ostatnio znow wygral ale mysle ze na Lade to nie styknie. Trzeba zwiasc jeszcze poprawke na to iz Lada prawie zawsze wygrywala na tym terenie co swiadczy, ze poprostu Traktor lezy temu zespolowi czego nie moze powiedziec np duzo mocniejsze Dynamo Moscow. Tak wiec dzis proponuje...

Traktor - Lada x2 Kurs 2.050 pinnacle⛔⛔⛔!
Kazan -1 ( remis= zwrot) 1.80 pinnacle✅✅✅!


pozdrawiam.
 
S 2,7K

sasza73

Użytkownik
Dzisiaj zagrałem tylko Lade za drobne bo nic innego nie widziałem, za duzo meczów mnie kusiło i w koncu odpusciłem. Jutro ostatnia kolejka przed dniem przerwy. Kilka meczów, stawki wieksze niz zwykle.

Nowokuznieck - Astana

Cos mnie podkusiło zeby pograc przeciwko Astanie w meczu z Nowosibirskiem szukajac na sile niespodzianki. Nowokuznieck w ostanich meczach nie pokazał absolutnie nic, i dołaczył do grona najslabszych druzyn ligi, a ostanio nie idzie im i to bardzo. Jakiś potencjał na pewno w nich jest przeciez wywalczyli punkt z SKA czy wygrana z Torpedo gdzie prezentowali sie bardzo przyzwoicie, opierajac taktyke na defensywie potrafili rozgrywac całkiem dobre mecze. W ostanich jednak cos zawodzi. Ogladałem tylko mecz z Traktorem ale tam obie druzyny pograły defensywnie, jeden bład Traktor strzelił a potem juz kontrolował
spotkanie. Astana po 7 porazkach wygrała 2 mecze. Tak jak pisałem juz kilka razy, mimo porazek prezentowali sie dobrze. Potrafili zagrozic bramce nawet w meczach z silnymi przeciwnikami. Taktycznie tez przygotowanie byli dobrze. Myśle ze jutro beda chcieli pociagnac jeszcze dobra serie, ciekawie natomiast bedzie to taktycze spotkanie. Astana gra otwary hokej natomiast Nowokuzniec bardziej defensywnie - w ataku Nowokuznieck ma słaba skutecznosc (np mecz z Ekaterynburgiem) natomiast obrona zawodzi co Astana powinna wykorzystac. Typ x2 ✅

Nowosibirsk-Omsk

Kurs 1,95 kusi na Omsk. Nowosibirsk po kilku przyzwoitych meczach wraca do swojej standardowej słabej gry. Pokazał to mecz z Astana gdzie popelniali prawie identyczne błedy jak w meczu ze Spartakiem. Ogladajac mecze Omska widac straszne parcie na bramke rywala, podobala mi sie ich postawa w meczu z Nowokuznieckiem, stracili ale tak do przodu ciagle grali ze w koncu złamali rywala, podobnie bylo w niedawnym meczu tych druzyn, wtedy Omsk wygrał 5:3. Ogolnie wydaje sie ze Omsk ustabilizował swoja forme i znowu wracaja mysli ze moze w tym sezonie namieszac. Typ 2 lub Ml 2 ⛔⛔ ( to pierwszy mecz wyjazdowy wiec zmeczenia nie powinno byc)

Inne mecze krotko: Czerepowiec torche za duzo punktów zdobył, w 3 meczach wygrane
a prawie niczego ponad przecietnosc nie pokazali. Dla mnie faworytem jest Tver pytanie tylko jak kondycyjnie wytrzymaja bo to 3 ostatnie w tej serii spotkanie wyjazdowe wiec ze stawka ostroznie✅, To chyba nie bedzie udana serie wyjazdowa dla SKA dlatego typ Ml 1✅, a Minsk Spartak no bet - Minsk super prezentowal sie w meczu z Traktorem, z Ekaterynburgiem bylo juz gorzej, natomiast Spartak wydaje sie ze powinien jakies punkty zdobyc ale to loteriada.

Dzien zepsół bah ktory nie wystawił meczu Astany na ktory najbardziej liczyłem i planowałem zagrac.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Panowie szybkie suchary, bo nie ma czasu na analize 4 minuty i musze isc ???? wiec do dziela...

Dynamo Moscow - ST SKA, Dynamo ML 1.901 ✅✅✅pinnacle!
Sibir Novosibirsk - OMSK, Sibir 1x 1.833✅✅✅ pinnacle!
 
S 2,7K

sasza73

Użytkownik
Po dniu przerwy KHL wreszcie wraca do gry

Salavat Ulaev Ufa - CSKA Moscow

Pierwsze co rzuca sie w oczy na jutrzejsze mecze to kurs 2,0 na CSKA x2. Zadnych informacji o brakach w składzie CSKA nie znalazłem wiec nie rozumiem skąd taki kurs. Ufa ostatnie mecze rozgrywa słabo ( jakis mały dołek) chociaz straty punktów z Khabarowskiem w dwoch meczach małym dołkiem nazwac nie mozna, szczególnie patrzac na drugi mecz. Oczywiscie Ufa to klasa sama w sobie i z dołka wyjdzie, pytanie czy CSKA to bedzie dobry rywal do przełamania. W CSKA poza porażkami z poczatku sezonu słabych meczy nie widac. Przegrana z Nizniekamskiem czy strata punktów z Tverem to nie jest zaskoczenie bo te druzyny prezentuja sie znakomicie w tym sezonie. Gra CSKA robi na mnie wrażenie, szczególnie solidnie graja w obronie. Typ x2 warty ryzyka tym bardziej ze to KHL i faworytów nie ma a kurs wysoki. Najlepszy typ jest w sportingbet CSKA + 2,5 po 1.44 naprawde przesada z takimi kursami ⛔⛔

Metallurg Novokuznetsk - Avangard OMSK

Kolejny raz na Omsk. Nowokuzniec wygrał z Astana zasłuzenie ale to bardziej wina słabszego meczu Astany niz dobrego Nowokuzniecka. Dla mnie graja słabo. Z Omskiem sytuacja w druga strone - przegrali ale to zasługa lepszej dyspozycji Nowosibirska niz słabszej Omska - chociaz trzeba przyznac ze 3 bramki stracone pod rzad to wynik takze własnych błedów. Ogolnie mecz z Nowosibirskiem podobał mi sie w wykonaniu Omska, w dogrywce przycisneli mocno i byli bliscy zwyciestwa. Typ x2 ML 2 ✅✅

W innych meczach mysle ze Lokomotiv pocisnie SKA na Ml 1✅ za srednia stawke, a pozostałe odpuszczam, tak na czucie to Torpedo wydaje sie byc dobrym typem na 2
Stawki na mecze standardowe srednie
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
To ja zapodam ranne suchary bo bede spal rozpisze sie po poludniu...
Salavat Ulaev Ufa - CSKA Moscow, Ufa -1 ( remis = zwrot), pinnacle 1.969✅!
Metallurg Novokuznetsk - Avangard OMSK, under 5.5, pinnacle 1.901!⛔
powodzenia!

Vader// Seku choć 3 zdania do typu i będzie ???? ;)
Ok wpisze next time, ale widziales o ktorej tej post powstawal ???? ...
 
S 2,7K

sasza73

Użytkownik
Meczu CSKA nie widziałem wiec bez komentarza ale 3:0 wyglada na lekkie zwyciestwo Ufy. Dobrze ze Omsk i Lokomotiv na plus

Neftekhimik Niznekamsk - Traktor Chelyabinsk

Dla mnie najciekawsze spotkanie ze wzgledu na to co pokaze Nizniekamsk. Do Neftekhimiku sie przekonałem, prezentuja ładny poukładany hokej, dobrze prowadzona druzyna. Wracaja ze serii czterech meczów wyjazdowych i czterech porażek. Ich gra nie była zła, zdobyli mnie punktów w porównaniu do ilosci na jaka zasłuzyli w moim odczuciu oczywiscie. Najgłupsza była porazka z Atlantem - przez włąsna głupote i nie potrzebne kary, z Czerepowcem troche pech, natomiast Magnitogorsk i SKA to inna bajka. U siebie graja zdecydowanie silniej. Czeljabinsk to taka druzyna ktora nie wiadomo co kiedy pokaze. Potrafia pograc swietne spotkania ale zdarzaja sie tez takie jak z Khabarowskiem gdzie mimo zwyciestwa grali tragicznie. Czas zeby Nizniekamsk zapunktował Typ: 1x ML 1✅✅

AK Bars Kazan - Metallurg Magnitogorsk

Kurs 1,61 na x2 to ja biore. Kazan gra tak w kratke i od niechcenia ze szkoda na ta druzyne stawiac bo to loteria. Magnitogorsk miał 4 dni przerwy od ostatniego spotkania, zmeczenie na pewno wyjdzie ale mysle ze nie w tym meczu jeszcze. Styl gry Kazania powinien odpowiadac Magnitogorskowi dlatego x2.✅

Na Ekaterynburg opłacało by sie grac ale po kursie 2.0, 1.7 to troche za mało, natomiast w meczu Rygi powinna skonczyc sie bajka pt zdobywanie punktow przez Khabarowsk Typ 1⛔ lub nawet z handi ale za mała stawke.

takie dni ciesza Duzy plus dzisiaj
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
To i ja tak szybko...

Na jutro nie ma duzego wyboru jednak widze dwa ciekawe mecze...

Lada Togliatti - Avtomobilist, Lada Togliatti 60&#39;

Mysle, ze to najlepszy typ na jutro po dobrym kursie. Lada gra jak gra, ogolnie w kratke, dlatego mozna sie spodziewac po niej wszystkiego. Jednak Avtomobilist gra rowno...tzn albo zle albo nad wyraz dobrze... Po tej lepszej ostatniej passie mysle, ze zaczeli gorsza. Sadze, ze ostatnio juz dosc namieszali w KHL ogrywajac np Dynamo. Jutro na wyjezdzie nie daje im szans w straciu z Lada ktora napewno przy wsparciu wlasnej publiki pocisnie bez gadania beniaminka.

Moj typ Lada 60&#39; Kurs 2.05 bwin✅✅✅!


Na razie tylko tyle...poniewaz oferta u bukow jeszcze nie kompletna...pinnacle wogole nie podalo typow. Chce zagrac jeszcze na Amur, ale bwin nie ma nic ciekawego. Mysle, ze pinnacle wystawi Amur +1✅✅✅ i wlasnie na to czekam...

pozdrawiam!

EDIT: Dzis ladny komplet, teraz jest czas gry na Amur, trzeba ich brac po uwage w kolejnych meczach...
 
S 2,7K

sasza73

Użytkownik
Na dzisiaj krotko bo nie mam czasu, stawki srednie

Astana - CSKA

Nie wiem czemu CSKA przegrala ostatnie spotkanie ale to scisła ligowa czołówka niezależnie od sezonu. Astana ma ambicje i mozliwosci by walczyc o najwyzsze ale jednak CSKA to chyba jeszcze za wysokie progi Typ: ML 2, 1,7 - kurs takze kusi na Moskwe. ⛔

Spartak - Atlant - Atlant nie pokazał nic ciekawego - ogolnie rozczarowuje mni ta druzyna. Spartak takze rewelacji nie gra ale w koncu musi punkty zdobyc Typ: ML 1✅
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Witam
Ja dzis takze w skrocie...
Po pierwsze moj typ przewodni na dzis to Salavat Ufa⛔⛔⛔ over 5.5 Kurs to 1.935 pinnacle. Torpeda pokazala juz ofensywny hokej nie raz w tym sezonie. Jest zespol ktory z natury ma ciag na bramke rywala i sadze, ze przy dosc kiepsko dysponowanej defensywie Uf&#39;y napewno goscie cos ustrzela. Jednak bardziej swoje nadzieje na grad bramek pokladam w napadzie gospodarzy ktorzy po tragicznej passie pokazali sie ostatnio w calkiem dobrej strony, nie mniej jednak rywal dopomogl im w skromnym zwyciestwie 3-0 co moze napawac pewnym nie pokojem. Jednak ja dzis sadze, ze zobaczymy ladne widowisko i typuje 4-2 dla Ufa.
Drugim ciekawym typem jest jak dla mnie Astana ML lub over 5.5✅✅✅... i prawde mowiac nie wiem sasza73 skad wziales kursy na ten mecz ale chyba spojrzales nie w ta strone. Rozumiem ze typujesz ML na CSKA 1.7? Pinnacle dosc rowno ocenia szanse w tym meczu i daje nam tylko ML ale na gospodarzy jest 1.803 a na gosci 2.030 wiec nie wiem. ..
Ale do rzeczy... CSKA po swietnym poczatku sezonu troszke przystopowalo. Najpierw wymeczony WIN w derbach z HK MVD a potem porazka z Ufa. Ale zadyszka powstawala juz od kilku spotkan. I jesli chodzi o derby to wymeczyli win strasznie bo to HK MVD byli team&#39;em ktory rozdawal karty w tym spotkaniu, CSKA trzymalo tylko kroku. Wiec w kolejnym spotkaniu mozna bylo sie spodziewac porazki. Dzis rywal sredniak ale juz wswoje w tym sezonie udowodnil. Na wlasnym lodzie grozni a do tego lekki wzrost formy po kiepskiej passie bez win&#39;u. Dlugo sie zastanawialem nad over 5.5 ktory w pinnacle jest po kursie 2.200 co oznacza bardzo kuszacy kurs. Ostatecznie proponuje oba typy gdyz spodziewam sie wyrownanego meczy i 4-3 dla Astany po karnych.
pozdrawiam!
EDIT: znow ladnie siadlo, wkurzyla mnie tylko Ufa zeby w 17 minut nie zdobyc gola...?! Astana planowo i ML i over.
 
S 2,7K

sasza73

Użytkownik
Typ oczywiscie ML 2 a kurs z Tobet. Mam zle wspomnienia z meczu Astana - Nizniekamsk gdzie kazachowie slabo pograli, podobnie jak z Lada. Nieryzykowałbym gry na Astane
 
S 2,7K

sasza73

Użytkownik
Jutrzejsza kolejka beznadziejna do typowania. Małe kursy na faworytów a ciezko wyczuc w ktorym meczu beda niespodzianki.

HK Dinamo Minsk - Amur Khabarovsk

Tak jak pisał Sekular na Amur warto grac w najblizszych meczach po spotkaniu z Ryga. Widac ze złapali wiatr w zagle, myslalem ze punkty z Ufa były przypadkowe bo meczów nie widziałem ale w spotkaniu z Ryga pokazali gre jakiej oczekuja od nich kibice. Nie jest to pewniak na jutro ale bedzie to spotkanie dwoch równych druzyn a w takim przypadku lepiej grac po wiekszym kursie. Typ x2✅ ale ze stawka spokojnie.

Dinamo Riga - Metallurg Novokuznets

Chyba ostatni raz w tym sezonie postawie na Ryge jesli jutro przegraja. Widac jak zalezy im na zwyciestwach, jak cieszy kazda bramka. Narazie maja jednak piec porazek z rzedu i jesli maja zdobywac jakies punkty w tym sezonie to własnie z takimi przeciwnikami jak Nowokuznieck który ma przebłyski ale ogolnie gra słaby hokej. Jesli nie jutro to pozotanie im jeszcze w nastepnym meczu Nowosibirsk. Typ ML 1✅ ale tez za male stawki

Najpewniej na jutro wyglada Nizniekamsk, mysle ze pozamiataja Ekaterynburgiem - na własnej hali graj ladny hokej - zdwecydowanie lepiej prezentuja sie u siebie, po ciezkiej serii wyjazdowej teraz maja okazje do postrzelania bo Ekaterynburg po kilku zwyciestwach osiadł na luarach. Typ 1✅ Szkoda jednak ze kurs taki marny

Tak jak pisałem wczesniej kolejka ciezka pod względem kursów do typowania, malo opłacalna w porownaniu do ryzyka
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom