>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

KHL - sezon 2009/2010

Status
Zamknięty.
sekular 47

sekular

Użytkownik
Zaczniemy od malego news&#39;a...

&quot;The agent of former NHL star Jaromir Jagr, Yaroslav Zidek, is currently in Russia to determine if his client will pursue his career in the KHL next season. Jagr tries to get a contract extension with Omsk.

He also instructed his agent to begin talks with NHL teams to determine whether he could make a return in the NHL next year.&quot;


Ogolnie da sie zauwazyc, ze zawodnicy ktorzy pogrywali w NHL nie moga jakos sie przekonac do KHL, ciekawe czego im brakuje, chyba najbardziej &quot;atmosfery&quot; i &quot;amerykanskiego show&quot;. Jesli chodzi o finansowa strone, to podobno zawodnicy ktorzy odchodza z NHL do KHL robia to wlasnie dla kaski, co swiadczylo by o tym iz KHL wcale nie jest mniej oplacalna liga;)

Ciekawe ile Hudler pogra w KHL...

Jesli chodzi o dzisiejsze mecz, to niewidze kompletnie nic co mozna by zagrac...Kurs wystawiony na Atlant Mytishi to smiech na sali, tym bardziej przy tej formie zarowno gospodarzy ale po pierwsze to gosci! Metallurg Novokuznetsk ladnie cisnie ostatnie spotkania, wiec nie warto nawet patrzec na kurs Atlant&#39;y. Dokladnie ta sama sytuacja z SKA St. Petersburg graja ostatnio mocno w kratke, zarowno overy jak i undery oraz W/L. Amur takze nie czaruje forma, jednak musi wkoncu wygrac! I wcale bym sie nie zdziwil jakby mialo to miejsce dzis...

Generalnie jesli mialbym sie o cos pokusic to o...

Severstal Cherepovec - Sibir Novosibirsk, Sibir ML

Tutaj powedrowaly dzis moje pieniadze, nie wiem czemu ale jakos tak czuje w tym meczu zaciekla walke z mala przewaga Sibir&#39;ska a kurs jest naprawde kuszacy. Jesli chodzi o gospodarzy to graja bezbarwnie, slaba defensywa, przegrywaja na wlasnej tafi, nie urywaja nawet punktow przeciwnika w ich zasiegu. Ostatnio pobili Amur 4-1 jednak jakos ten WIN mnie nie przekonuje...Wiecej nie umiem powiedziec o tej druzynie. Co do Sibir&#39;a widzialem ich oba ostatnie spotkania, Jesli chodzi o mecz ze Spartakiem zagrali bardzo dobre zawody. Przetrzymali ladnie Spartak bez gola. Co sie odrazu rzuca w oczy to ladna gra ofensywna Sibir&#39;a! Troche brakuje wykonczenia ale graja bardzo odwaznie, jesli chodzi o defensywe takze gra bardzo wyrownanie, slabym punktem jednak jest bramkarz! Gole stracone w meczu ze Spartakiem padaly prawie spod &quot;niebieskiej&quot;. Penalty dla gospodarzy sie nie liczy;) Ostatni mecz to mecz z Atlant&#39;a w ktorym juz pachniala &quot;sensacja&quot; poniewaz Atlant nie potrafil sobie poradzic z Sibir&#39;em. Dobra 1t, znakomita 2t, walka do konca, i troche zabraklo szczescia. Dzis sadze, ze wkoncu mucza wygrac WIN AWAY! Severstal to nie gigant jakis a do tego w kiepskiej formie. Jak dla mnie mozna sie pokusic o zwyciestwo ML gosci.

Moj typ Sibir Novosibirsk ML Kurs 2.55 bwin!✅✅✅

Jeszcze wlacze sie do dyskusji o najslabszym team&#39;ie w tym sezonie. Ja osobiscie nie stawialbym na tym miejscu Amura. Nie wiem czemu ale jakos sympatyzuje z tym klubem. Amur jest napewno nie w formie ale juz w zeszlym sezonie nie raz urywal punkty rywala i to nie takim jak Severstal...Druzyna napewno bedzie bradzo grozna we wlasnej hali. W Khabarovsk&#39;sku jest swietne lodowisko, ladna hala, ktora jesli zostanie wypelniona po brzegi napewno da ogromne wsparcie Amur&#39;owi! Juz na poczatku w pierwszym spotkaniu niesieni dopingiem we wlasnej hali pokonali 3:2 CSKA!...


pozdrawiam:spokodfhgfh:
 
S 2,7K

sasza73

Użytkownik
Dzisiaj duzo spotkan ale ciezkich do typowania.
HC Barys Astana - Neftehimik Niznekamsk
Niznekamsk wygral spotkanie z Omskiem tylko dzieki fatalnej grze w ataku ( wykonczenie) Avangardu - to Omsk byl caly czas w natarciu i nie wiem jakim cudem to spotkanie przegrali. Nastroje w druzynie Astany powinny byc dobre - zajmuja wysokie miejsce w tabeli, po slabszym meczu z Lada zaliczyli moim zdaniem udany mecz z Kazaniem. 4 razy wychodzili na prowadzenie szkoda tylko ze 4 razy je tracili ( moze zawodnikom Kazania w koncu zalezy na wynikach). Nizniekamsk jest w miare solidna ale slaba druzyna - Astana powinna u siebie jakies punkty wywalczyc Typ 1x✅
HK MVD - Spartak Moscow
Niespodziwanie Spartak najlepiej radzi sobie nie tylko z druzyn z Moskwy ale lideruje calej tabeli KHL. Do wynikow punktowych Sprataka nalezy miec maly dystans bo nie wygrali z az tak mocnymi przciwnikami - Yaroslawl byl w dolku, Kazan od poczatku gra slabo a innych przeciwnikow mocnych nie mieli. Styl gry Spartaka to ladny otwarty hokej ( przynajmniej w tych meczach ktore widzialem), chociaz czasami zdarzają im sie wpadki takie jak porazka z Ryga 1:5 i styl gry żenada.Tver kiedys uwazalem za slaby zespol, ostatnio prezentuja sie jednak przyzwoicie, walczą w kazdym meczu. Licze ze w otwartej grze Spratak lepiej wykorzysta swoje szanse Typ x2 ⛔
Vityaz Chekhov - HK Dinamo Minsk
W temacie najslabszych druzyn wymienic nalezy Czechov ktory w ostatnich sezonach zajmowl miejsca w dole tabeli w tym natomiast ma juz 11 punktow i napewno sa slabsze zespoly od Vitayza. Dinamo w poprzednim sezonie debiutowalo w KHL i nie grali najlepiej, w tym widac ze zdobyli doswiadczenie i sa juz zupelnie innym zespolem. To powinien byc wyrownany mecz, dla mnie z malym wskazaniem na Minsk ktorym ogolnie prezentuje sie lepiej. Typ x2⛔
W innych spotkaniach:
Ekaterynburg powinnien w koncu zdobyc jakies punkty 1x⛔ lub +1,5✅, Kazaniowi moze sie w koncu chce wiec z Ufa x2✅ moze byc ( ufa moze byc lekko zmeczona). Ryga czeka juz na mecze u siebie wiec CSKA powinna wygrac ML✅, Omsk odpuscic ale kibicowac Ladzie ????
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Spotkania moze i ciezkie ale za to jakie kursy,..?! Kursy warto oblookac u kilku bukow poniewaz naprawde dzis szaleja...Ja wybralem na dzis...
Avtomobilist Ekaterinburg - Traktor Chelyabinsk, Chelyabinsk ML

Beniaminek caly czas zbiera baty od kazdej z ekip. Pokonal dwa mecze temu Atlant na wlasnym lodzie, jednak nie jest to dla mnie wyczyn, poniewaz Atlant forma nie powala na kolana a na dodatek w tamtym meczu byl cieniem samego siebie. Co do gospodarzy, to widzialem jedno spotkanie przeciwko wlasnie Traktorowi, mozna to okreslic jednem zdaniem...serce wielkie tylko umiejetnosci brak! Sadze, ze i dzis wygra druzyna gosci, za ktorymi przemawiaja chyba wszystkie aspekty. Traktor gra w ostatnim czasie bardzo ladnie! jego bilans to 3,2 passa 3 WIN na wlasnym lodzie i ostatnia wyjazdowa wpadka z Magnitogorsk ale tylko 4-2 i to po zacieklym meczu. Patrzac obiektywnie to czasem Avtomobilist&#39;owi latwiej rozegrac spotkanie z mocnym rywalem jak Atlant, poniewaz nie maja nic do stracenia. Mysle, ze ekipa traktora bedzie im sie grac znacznie ciezej, poniewaz no w jakich innych meczach niz wlasnie w takim goscie maja lapac komplet punktow...?!

Moj typ Traktor Chelyabinsk ML Kurs 1.990 pinnacle!✅✅✅

HK MVD - Spartak Moscow, Spartak Moscow ML​

No i tutaj jak dla mnie to perelka! Mozna grac czysto 2.4 w pinnacle lub ML 1.980 pinnacle! Przed meczem kazdy jest madry wiadomo...ale jak dla mnie ekipa Spartaka jest obecnie najlepsza w KHL. Graja swietny hokej. Sa przedewszystkim mocni mentalnie. Uzywaja &quot;mozgu&quot; podczas meczu. Jak bramkarz Sibir&#39;a byl nie do obejscia, to strzelili 3 razy spod niebieskiej;) Ogladalem ich ostatnie wystepy, przeciw Sibir&#39;owi oraz Lokomotiv&#39;ie i przyznam sie, ze nie widzialem kompletnie nic co oznaczalo by spadek formy ani moglo zapowiadac kleske dzis. Mysle ze kurs wynika iz sa to derby a i HK MVD zlapala troche wiatru z zagle. Mysle, ze dzis Spartak pokaze znow dobry Hokej. W meczu z Lokomotiv&#39;a przegrywali 0-1 i walczyli do samego konca 1t gdzie wyrownali a i dominowali na calym lodzie. MVD sa znacznie slabsi od Lokomotiv&#39;y i nie wiem jak zagraja dzis, jednak mysle, ze nie starczy to na Spartak!

Moj typ to Spartak Moscow ML Kurs 1.980 pinnacle!⛔⛔⛔

Torpedo Nizhny Novgorod - Dynamo Moscow, Dynamo Moscow 60&#39;

Tutaj kieruje sie tylko sympatia i kursem 2.2 w pinnacle na zawsze drozna ekipe Dynama to sporo... Statystycznie poziom ten sam, Torpeda ostatnio gromi Ryge 7-2 ale gdzie Ryga a gdzie Dynamo! Caly czas nie wiadomo kiedy sie Dynamo przelamie...moze dzis? Ostatnia porazka 2-1 nie wplynela napewno dobrze na team tym bardziej, ze prowadzili 0-1. Jednak ja zaryzykuje dzis na Dynamo!

Moj typ Dynamo Moscow 60&#39; Kurs 2.200 pinnacle!⛔⛔⛔

pozdrawiam.:spokodfhgfh:

EDIT: Marnizna straszna, Traktor ladna gra. Spartak jak dla mnie to jakas kompletna pomylka, mecz wygladal jak ustawiony, chociaz mimo to spodziewalem sie, ze MVD wygra w dogrywce, a jednak jeszcze pocisneli w 3t...
Dynamo? poprostu kolejny bezbarwny wystep...znow wychodza na prowadzenie ( pierwszy gol Hudlera) i znow przegrywaja... trener do zmiany.
 
januask 48

januask

Użytkownik
Spotkanie: CSKA Moscow v Dinamo Riga [regulaminowy czas gry] 2:1 [2-0,0-0,0-1]
Typ: X ⛔
Kurs: w bwin 4.8

Siódma kolejka rozgrywek rosyjskiej ligi hokejowej KHL.
Naprzeciw siebie staną teamy gospodarzy czyli stołecznej CSKA oraz gości z Rygi a mianowicie Dinamo.
Po rozegranych 6 kolejkach można śmiało powiedzieć, że drużyny znajdują się na przeciwnych biegunach tabeli. CSKA z bilansem 4 zwycięstw, 2 porażek i stosunkiem bramek 18-16 zajmuje 8 pozycję, natomiast Dinamo z 2 zwycięstwami, 4 porażkami i stosunkiem bramek 19-25 plasuje się na pozycji 21.
Jednak to co przykuło moją uwagę to poszczególne wyniki drużyny CSKA. Na wymienione wyżej 6 spotkań aż 3 kończyły się w regulaminowym czasie remisem a pozostałe trzy różnicą tylko jednej bramki.
Jak widać CSKA jest jeszcze daleka od optymalnej formy w tym sezonie i nawet jeśli wygrywają, są to zwycięstwa odniesione po bardzo zażartych bojach.
Myślę, że dziś wynik także będzie kręcił się w okolicach remisu.
Dinamo pokazuje że na wyjazdach potrafi zaskakiwać i dziś teoretycznie skazane na pożarcie może sprawić niespodziankę, tym bardziej że jest to ich ostatni mecz z serii 4 spotkań wyjazdowych i w dodatku z tak renomowanym przeciwnikiem.
CSKA w roli zdecydowanego faworyta może dziś zlekceważyć przeciwnika, co z kolei przy ich nienajwyższej formie powinno zaowocować nam lekką niespodzianką i co najmniej wynikiem remisowym w tym spotkaniu.
Choć typ dość ryzykowny, to zdecydowanie godny uwagi.
 
S 2,7K

sasza73

Użytkownik
Kolejny raz ciezkie do typowania mecze wiec stawki srednie

Torpedo Nizhny Novgorod - Severstal Cherepovec

Kolega Sekular opisał druzyne Cherepowca - ,,graja bezbarwnie, slaba defensywa, przegrywaja na wlasnej tafi, nie urywaja nawet punktow przeciwnika w ich zasiegu&quot; całokowicie sie z tym zgadzam, nic ciekawego nie prezentuja i nie widze argumentow zeby stawiac na nich. Torpedo tez nie gra rewelacyjnie, wpadki sie zdarzaja ale porownujac obie te druzyny w moim odczuciu Torpedo wyglada duzo lepiej dlatego typ: zwyciezca 1✅. To jedyny typ na dzisiaj ktorego mozna byc w miare pewnym inne bardziej na wyczucie.

Dynamo Moscow - Spartak Moscow

Ten mecz to prawdziwa zagadka. Dynamo 3 porazki z rzedu w tym z CSKA gdzie prowadzili 4:2 i dali sobie wbic w koncowce 2 bramki a potem przegrali caly mecz. Spartak znakomity poczatek sezonu, chociaz tak jak pisalem wczesniej do ich dorobku punktowego nalezy miec maly dystans bo przweciwnicy nie byli az tak mocni. Z drugiej jendnak strony graja ladny hokej, ich mecze moga sie podobac. Ciezko znalezc zwyciezce - Dynamo w dołku musza w koncu sie przelamac ale czy to bedzie dzisiaj?, Spartak wygral juz duza ilosc meczy zadyszka musi przyjsc ale czy dzisiaj ?
Mam nadzieje ze Dynamo jednak slabo zagra w obronie a wynik moze na dogrywke lub jesli Spartak przegra to minimalnie dlatego typ + 1,5 Spartak po kursie 1,4⛔

Lokomotiv Yaroslavl - Atlant Mytishi
Yaroslawl ostatnio w dolku, ich gra nie byla najlepsza, ogladajac ich mecze mozna bylo odniesc wrazenie ze spodziwaja sie porazek. 4 dni przerwy od ostatniego meczu moglo jednak ich odmienic i dzis zagraja duzo lepiej. Atlant nie blyszczy ale w 3 ostnich meczach komplet punktow. Slabiej grali na wyjazdach - szczegolnie z Ekaterynburgiem - hanba ???? Ogladajac ich mecze wydaje sie ze jednak forma rosnie dlatego typ x2⛔ ale za drobne bo nie wiadomo co pokaze Jaroslawl

...................................................................................................

Pewniak na Torpedo wszedl. Granie Spartaka to byl duzy bład, az sie sobie dziwie teraz ehh
 
T 2

thmx

Forum VIP
Niznekamsk - Togliatti 1 [1,741] ML Pinnacle [4-2] ✅

Ciekawe czy celowo sasza pominąłeś mecz, który mnie dziś najbardziej zainteresował ;)
Gospodarze po nieciekawym początku osiągnęli zwyżkę formy i co ciekawe zanotowali kilka ciekawych wyników na wyjeździe pokonując m.in. Omsk, Kazań i ostanio po ciężkim i wyrównanym boju Astanę po OT [jedynie z Ufą dostali lanie na wyjeżdzie]. Jest to dla mnie o tyle dziwne, bo zawsze uważałem, że Nizniekamsk to raczej drużyna własnego lodowiska, a tu proszę 4 wyjazdy i 3x WIN i to z czołowymi drużynami ligi.
Być może dopiero teraz zaskoczyły nowe [ciekawe] przedsezonowe nabytki i gra się poukładała.
Teraz po 4 wyjazdach wracają na &quot;własny lód&quot; i tu upatruje kolejnego dobrego wyniku czyli wygranej.
Tym bardziej, że Togliatti ostatnio została strasznie rozbita przez ... Omsk [5-1]. Jak czytałem skróty z opisu tego meczu to Jagr i spółka robili co chcieli z drużyną Lady i tylko niefrasobliwość gospodarzy sprawiła, że skończyło się tylko na [5-1] dla Avangarda. Lada podobno zupełnie bez formy. Co prawda pokonali Ufę na wyjeździe, ale dla mnie to był tradycyjny &quot;wałek&quot; KHL czyli kurs w granicach [1,25-1,30] ... i wszystko jasne.
Dla ciekawości dodam, że h2h bardzo korzystne dla gospodarzy na ostanie 5 meczy [4-1] dla drużyny Niznekamsk na własnym lodowisku i [4-1] w ostatnich spotkaniach pomiędzy w/w zespołami.

P.S. Spróbowałem jeszcze delikatnie zagrać &quot;czystą 1&quot; - po kursie [1,90]. ✅
 
S 2,7K

sasza73

Użytkownik
nie pominolem celowo ???? Tego meczu nie jestem w stanie przeanalizować. Masz absolutna racje ze Nizniekamsk zaskoczyl i po 3 winach na wyjezdzie beda chcieli zwyciezyc u siebie z podwojna motywcją. Niby wiekszosc przemawia z Nizniekamskiem ale tak sie zastanawiam wygrana z Omskiem Astana Kazaniem nie za duzo ? hehe. Lady mi szkoda i tego co sie w tej druzynie dzieje moze dzisiaj jakis punkcik wywalcza. Nizniekams dostal lanie od Ufy by potem pokonac Omsk moze z Lada tez tak bedzie ????
 
januask 48

januask

Użytkownik
Dinamo Moscow v Spartak Moscow
Typ : X
Kurs: 4.60
Buk: betsson
Ósma kolejka rozgrywek rosyjskiej ligi hokejowej KHL.
Kolejne wielkie derby Moskwy. Tym razem jako gospodarze Dynamo a w roli gości Spartak.
Po rozegranych 7 kolejkach można śmiało powiedzieć, że drużyny znajdują się na przeciwnych biegunach tabeli. Spartak z bilansem 5 zwycięstw, 2 porażek i stosunkiem bramek 26-18 zajmuje 3 pozycję, natomiast Dynamo z 2 zwycięstwami, 5 porażkami i stosunkiem bramek 18-22 plasuje się na pozycji 17.
Jednak to co przykuło moją uwagę to poszczególne wyniki drużyny Dynamo. Na wymienione wyżej 7 spotkań 2 kończyły się w regulaminowym czasie remisem a pozostałe 4 z 5 różnicą tylko jednej bramki.
Jak widać Dynamo nie jest jeszcze w optymalnej formie w tym sezonie i każde z ich spotkań niemal do samego końca są bardzo wyrównane i zacięte.
Spartak pokazuje że na wyjazdach potrafi grać na bardzo wysokim poziomie, a wiadomo że derby to dodatkowa motywacja do zwycięstwa.
Dynamo ma po swojej stronie kibiców i chęć pokazania że kiepski początek sezonu to tylko przypadek.
Przewiduję bardzo zacięty pojedynek, a z ogromnych chęci obydwu teamów wyjdzie remis w regulaminowym czasie.
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Mecz: Niznekamsk - Togliatti
28.09.2009 17:00
Typ: 2
Kurs: 3.30
Bukmacher: Bwin
Anzliza: Dzisiaj o godzinie 17:00 czasu polskiego odbędzie sie starcie najwyzszej klasy rozgrywkowej hokeja na lodzie w Rosji. Będzie to mecz pomiędzy Neftekhimikiem Nieznamsk, a Ładą Togliatti. Bukmacherzy w roli faworyta w tym meczu stawiają drużynę gospodarzy, jednak ja zagram na gości, ponieważ skusił mnie bardzo kurs jaki jest proponowany nam przez buków. Jest to dopiero początek sezonu hokejowego jak wiemy, dlatego tez mozliwe jest wiele niespodzianek. W tym meczu możliwe, że się spełni juz ta pierwsza. Gospodarze dzisiejszego spotkania w tabeli zajmują 12 pozycję, podczas gdy Łada jest 19. Niznekamsk zgromadził juz na swoim koncie 11 punktów, Łada 8. Różnica pomiędzy tymi drużynami jest nieznaczna i wynosi zaledwie 3 punkty, należy pamietać cały czas jednak, że jest to dopiero początek sezonu, dlatego wiele drużyn dopiero wchodzi w ten rytm grania tylu meczy w tak krótkim czasie. Najwyższa porażka moich dzisiejszych faworytów miała miejsce w ich ostatnim meczu z Omskiem na wyjeździe, gdzie ulegli 5:1, jednak zdołali wygrać z UFA na wyjeździe 3:1, czy u siebie 5:3 z Tver. Dzisiaj zdobędą kolejne punkty, wygrywając ten mecz!
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Dzis ani wczoraj niestety nie mialem czasy zamiescic analizy spotkan, ani napisac cos ciekawego.

Nie mniej jednak zagralem takiego singla, uparcie na WIN Dynama 60&#39;.

Co do dzisiejszych spotkan rozwazalem takze Khimik Mytishi i powiem szczerze, ze widzac wynik wynik jestem zaskoczony. Atlant mimo slabego poczatku zagral swietny ostatni mecz przeciwnko Metallurg Novokuznetsk. Wiadomo, ze Metallurg to nie Lokomotiv, jednak nie w tym rzecz... Atlant gral swietne zawody, nie wiem czy ktos wie, ze 3 bramki zdobyli grajac PK ( 5 vs 4), ladnie im sie wszystko ukladalo, stad sadzilem, ze dzis pojda za ciosem i pokonaja slabo grajacy Lokomotiv Yaroslavl. Jak sie okazalo porazka 4-3, ktora musi bolec tym bardziej, ze malo co a by Atlant wyrownal po fantastycznej 3t ( bramki do zobaczenia http://www.khl.ru ) Jednak grac trzeba dobrze caly mecz, bo &quot; cud nad Wisla&quot; w 3t czasem moze nie wyjsc. Co do reszty spotkaj nie mam jakis uwag, latwa wygrana Torpedo Nizhny Novgorod nie dziwi raczej, graja ostatnio swietny hokej, pokonuja Dynamo Moscwa, aplikuja przeciwnika duzo bramek, tak trzymac! Neftehimik Niznekamsk tutaj spodziewalbym sie under&#39;u jednak jak widac gospodarze twardy team.

No i teraz to co najlepsze... Warto zobaczyc skroty z derbow Moskwy... Musze przyznac , ze chyba Dynamo sie odblokowalo;) Grali swietnie, naprawde byl widac chec zwyciestwa! Bardzo ladnie pogral Hudler ktory juz chyba zaklimatyzowal sie w druzynie... Nie bylo dzis odpuszczania i nerwowej koncowki Dynamo pewnie 5-1. Warto na nich grac w kolejnych meczach...

Co do jutra no to jest kilka ladnych spotkan...

Amur Khabarovsk - Avtomobilist Yekaterinburg, Amur 60&#39;

Na poczatek o 10 rano bo Khabarovsk drugi koniec swiata...;) Amur ma tragiczna passe. Po dobrym starcie z CSKA nie spodziewalbym sie czegos podobnego. Sympatyzuje troszke z tym klubem. Maja o czym juz pisalem swietne lodowisko i ladna hali ktora jutro napewno bedzie wypelniona i da wsparcie gospodarza, by wreszcie przemogli sie i wygrali. Ciezko ocenic forme Amura, niby przegrywaja ale nie graja przeciez zle... nie dostaja worka bramek, troche nawala obrona ale i rywale nie byli latwi. Ciekawe jak wypadna jutro. Kurs nie rozpieszcza, ale wydaje sie WIN 60 lepsza opcja niz over/ under, gdyz Amur pokonywal tutaj CSKA 3-2 oraz Vitiaz Chehov 4:2, wiec jak widac sa mocni we wlasnej hali co jutro napewno pokaza. Dlugo odpoczywali wiec napewno sil nie zabraknie. Avtomobilist Yekaterinburg gra jak to beniaminek, troche chlopiec do bicia. Nie wygral jeszcze na wyjezdzie. I jutro mimo ze to tylko Amur nie bedzie latwiej, bo na kim ma Amur lapac punkty jak nie na beniaminku...

Moj typ to Amur 60&#39; Kurs 1.8 betsafe!✅✅✅

HC Barys Astana - Salavat Ulaev Ufa, Ufa 60&#39;

Tutaj bardzo w skrocie... Astana dobry start ale jakos w ostatnich spotkaniach nawala. W ostatnim meczu strzela tylko jedna bramke i jeszcze przegrywa w OT. Ufa tez nie najlepiej, bo przegrywa dwa ostatnie spotkania. Jedno 1:3 z Lada, ktora im jakos zawsze nie lezala, drugie z Mistrzem Kazaniem. Walka wyrownana ale jednak Kazan gora. Jutro przeciwnik duzo slabszy. Spodziewam sie pewnego WIN AWAY Ufa.

Moj typ Ufa 60&#39; Kurs 1.8 betsafe!✅✅✅

pozdrawiam.:spokodfhgfh:
 
S 2,7K

sasza73

Użytkownik
Co do meczow mam identyczne zdanie jak Sekular. Mecz Chabarowska juz trwa dlugo wiec o Ufie dwa zdania. Od meczu z Lada Astana wyglada jak zupelnie inna druzyna niz ta co zaczynala sezon, o ile z Kazaniem zagrali jeszcze dobry mecz i tak jak pisalem wczesniej nastroje w druzynie powinny byc dobre tak po porazce z Nizniekamskiem dobrze raczej nie jest. Slabiutko zagrali ten mecz, z Ufa bedzie o punkty bardzo trudno. Dwie porazki z rzedu wiec motywacja powinna byc duza aby sie przelamac. Typ 2✅
 
S 2,7K

sasza73

Użytkownik
HK Dinamo Minsk - Atlant Mytishi

Przed poprzednim meczem Atlatnu pisalem ze forma rosnie i rosla ale tylko w 3 tercji kiedy Jaroslawl odpuscil , mimo wszystko uwazam ze Atlant jest w dobrej dyspozycji. W ostatnim meczu wiecej oczekiwalem od Dynama, za latwo przegrali z Czechowem. Minsk zawsze jest grozny na swoim terenie, w tym sezonie przekonali sie juz o tym Ufa i Omsk druzyny z czołówki, Atlant na wyjazdach slabo ( porazka z Ekaterynburgiem ale i z Magnitogorskiem czy Traktorem), dzisiaj licze jednak na motywacje po porazce z Yaroslawlem bo na jakas wieksza utrate formy nie zanosilo sie a sklad na pewno maja duzo silniejszy od Minska. Typ x2✅

Dinamo Riga - SKA St. Petersburg

Ryga skad wzmocnila ale efektow nie widac. W poprzednim sezonie jak na debiut w KHL wypadli swietnie - 10 miejsce gra w play offach, moze w tym roku maja syndrom drugiego sezonu ktory pojawia sie u beniaminkow, a moze co bardziej prawdopodobne brakuje jeszcze zgrania. Co do Petersburga to podoba mi sie sposob w jaki punktuja rywali, ich styl gry jest mocno defensywny a potrafia wbic 4-5 bramek ze slabszymi zespolami i swietnie strategicznie rozegrac mecz np z Magnitogorskiem. To nie bedzie latwy mecz dla Petersburga, Ryga u siebie w pierwszym meczu po kilku wyjazdach bedzie bardzo trudna do pokonania, biorac pod uwage jednak pewnosc z jaka gra Petersburg nie postawilbym na zwyciestwo gospodarzy dlatego typ x2✅

W trzecim meczu Dynamo powinno lekko rozbic Severstal. Niczego nie pokazali goscie w poprzednim meczu i jak dla mnie naleza do grona najgorszych druzyn w KHL ( styl i wyniki ). Typ 1⛔
 
B 0

buk23

Użytkownik
Spotkanie: Dynamo Moskwa - Severstal Cherepovec
Typ ???? ynamo wygra 2 bramkami lub więcej
Kurs: 1.71
buk: bet365

Analiza :

Dzis Dynamo znajdujące się na 12 miejscu podejmuje w ramach rosyjskiej KHL Chereprovec - 22 miejsce. Po ostanich meczach widac ze Dynamo u siebie jest bardzo silne :

Dynamo Moskwa - Spartak Moskwa 6-1✅
Dynamo Moscow - Avangard Omsk 2 : 1 ✅
Dynamo Moscow - Salavat Ulaev UFA 3: 5⛔
Dynamo Moscow - HC Barys Astana 5: 4 ✅

Chereprovec natomiast od poczatku sezonu skazany byl na pozarcie. I tak tez wlasnie jest , szczególnie na wyjazdach gdzie prawie zawsze odnosi dotkliwa porazke min 2 bramkami:

Torpedo N. Novgorod - Severstal Cherepovec 4 : 1 ⛔
Metall. Magnitogorsk - Severstal Cherepovec 2: 0 ⛔
Traktor Chelyabinsk - Severstal Cherepovec 6: 4 ⛔
Avtomobilist Yekaterinburg - Severstal Cherepovec 1: 4 ✅

Porazka Dynamo z UFA byla do przewidzenia gdyz cel tej druzyny jest jasny - mistrzostwo . Zwyciestwo Chereprovca z Yakaterinburgiem tez , bo ta druzyna jest outsiderem i w 8 kolejkach zdobyla tylko 1pkt.

Pozatym Dynamo gra widowiskowy hokej strzela duzo goli , sunie atak za atakiem narazając sie na kontry . Defensywa Chereprovca jest slaba , moim zdaniem nie wytrzyma ataków przeciwnika a kontra tez im nie wychodzi najlepiej. Myslę że Dynamo na pewno sobie poradzi. Ten mecz z pewnoscią będzie overem , typuję 5-2
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Zaczniemy od malego news&#39;a...

Demoted Sergei Kostitsyn rumoured to be mulling KHL offer

&quot;Sergei Kostitsyn&#39;s days as a Montreal Canadien might be over.

Head coach Jacques Martin decided that the younger Kostitsyn was more trouble than he as worth when he decided to send him to the American Hockey League&#39;s Hamilton Bulldogs on Sunday.

His future with the team will depend on how he accepts his demotion. There are some rumblings that he will pursue an opportunity in the Russian-based Kontinental Hockey League rather than head for the farm.&quot;


-----------------------------------------

Co do dzisiejszych par, to prawde mowiac nie ma nic ciekawego...Osobiscie wzialem Dynamo Moscow do doubla bo kurs w betsafe jeszcze z rana byl 1.5. Mysle, ze Dynamo pokona Severstal Cherepovec. Severstal marnizna straszna, ostatnio gralem przeciwko nim w meczu z Sibir&#39;em, ktory po ciezkim boju wygral 0-1. Tutaj raczej nie spodziewalbym sie sensacji, Dynamo wrocilo chyba na prawidlowy tor po ostatnich derbach i sadze, ze teraz bedzie wymiatalo kolejne team&#39;y. Jesli chodzi o under/ over to bym tutaj nie ryzykowal. Dynamo napewno samo over&#39;a nie strzeli, a watpie zeby Severstal cos ustrzelil... po tym co pokazala ich ofensywa w ostatnim spotkaniu marne szanse. W Dynamie ladnie pracuje Hudler, jego forma rosnie od dwoch spotkach, wydaje mi sie, ze i dzis bedzie nie do zatrzymania.

Jesli chodzi pare HK Dinamo Minsk vs Khimik Mytishi to wyglada to ciekawie od strony gosci. Fajnie wyglada typ na Atlant 60&#39; lub Atland ML, ten drugi bezpieczniejszy, jednakze... goscie marnie wypadli w ostatnim meczu, sadzilem ze wygraja z Lokomotiv&#39;em ML jednak tak sie nie stalo. Minsk nie jest slaby, strzela sporo bramek, defensywa sporo wpuszcza. Tutaj bym patrzyl pod katem overa 5.5! Wydaje sie kuszacy.

Ostatnia para Dinamo Riga vs SKA ST Petersburg to moim zdaniem no bet...;) Dinamo Riga gra w kratke, raz pokonuje Spartak a potem przegrywa ze slabszymi, SKA niby trzyma sie na fali jednak tez juz dawno nie przegrali. Oba zespoly w miare rowne, z tym ze defensywa gosci gra o klase lepiej niz Dinam&#39;a. Jesli mialbym sie o cos pokusic w tym spotkaniu to zdecydowanie o Dinamo Riga ML! Ktorzy mogli by wreszcie wygrac przed wlasna publika...

To sa takie moje tylko wolne przemyslenia na temat dzisiejszych spotkan. Nie mam dostepu do kursow, wiec nawet ich nie wpisuje mozna sie tylko domyslac, ze over zapewne w okolicach 1.70 a Dinamo ML napewno grubo ponad 2.oo ;) Wiec tak jak mowie dzis bez jakis konkretnych typow czy analiz. Wolne przemyslenia.

pozdrawiam.:spokodfhgfh:
 
S 2,7K

sasza73

Użytkownik
Lokomotiv Yaroslavl - HC Barys Astana

Yaroslawl po malym dolku wrocil na droge wygrywania. Ostantio pewnie rozprawili sie z nie takim slabym Atlantem, jutro powinni lekko pokonac Astane. Kazachowie po ladnym poczatku teraz prezentuja zupelnie inny hokej. Ciezko powiedziec co sie stalo ale od meczu z Lada inna druzyna. Yaroslwl od ostatniego meczu mial 3 dni odpoczynku a od meczu ze Spartakiem az 7. Cizko uwiezyc zeby Astana mogla jutro cos zdzialac Typ:1✅

Lada Togliatti - CSKA Moscow

Lada chyba powoli zaczyna ,,zalapywac&quot; nowy styl gry, co prawda mecze przegryaja ale w porownaniu z poczatkiem sezonu w moim odczuciu graja lepiej. To jednak za malo zeby jutro zagrozic CSKA. CSKA po 3 wygranych meczach u siebie zaczyna serie wyjazdow, dodatkowo mieli kilka dni odpoczynku. Lada przeciwnie, wraca z serii wyjazdowej z jednym zwyciestwem nad Ufa - to i tak duzo, chociaz szkoda im pewnie meczu z Nizniekamskiem. Moim zdaniem Lada mimo poprawy jakosci gry nie powinna sprawic problemu CSKA TYP : x2 ✅

To sa glowne typy

W innych meczach Tver z Ufa 1x⛔ lub over 5,5✅ (ryzykownie) , ciekawe ile jeszcze pociagnie Magnitogorsk, jutro powinni jeszcze wygrac✅, Czechow x2⛔
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Jutro duzo spotkan jest z czego wybierac! Generalnie nie bede sie rozpisywal bo &quot;pomysl&quot; mam na kazdy mecz, ale wybiore tylko cos po ciekawszych kursach...
Neftehimik Niznekamsk - Vityaz Chekhov, over 5.5​

Bardzo ciekawe spotkanie. Gospodarze wygrywaja 3 ostatnie spotkania, dwa wyjazdowe przeciwko Avangard&#39;zie Omsk i HC Barys Astan&#39;ie oraz jedno na wlsnej tafli z Lada Togliatti. Dwa wyjazdy nie obfitowaly w grad bramek. Ostatnie spotkanie Neftehimik zagral bardzo ofensywnie i mimo stylu gry Lady pokonal ich defensywe az 4 razy, sam tracac dwa gole. Jesli chodzi o gosci takze pogrywaja nie najgorzej, wygrywaja dwa ostatnie spotkania na wlasnym lodzie z Dynamo Moscow oraz HK Dinamo Minsk. Szczegolnie &quot;kopa&quot; dalo zwyciestwo nad Dynam&#39;em Moscow jako , iz jest to team zawsze grozny w jakiej formie by sie nie znajdowal. Zwyciestwo nad stolecznymi zaobfitowalo w kolejnym meczu w sporo bramek. Z racji iz goscie sporo strzelaja i takze nie mniej traca jutro czekam w tym spotkaniu na over 5.5!
Moj typ over 5.5 Kurs pinnacle 1.943!✅✅✅
Spartak Moscow - Avangard OMSK, over 5.5​

Tutaj bardzo malo bo i temat podobny. Spartak po swietnym poczatku przezywa troszke zadyszke. Przegrywa z HK MVD oraz dostaje lomot od Dynamo Moscow. Dwa razy derby i dwa razy porazka. Tyle o ile ze slabszym zespolem HK MVD strzelali bramki tak juz z mocniejsza defensywa Dynam&#39;a nie dawali sobie rady. Jutro przeciwnik raczej z nizszych niz wyzszych lotow. Avangard ostatnie spotkanie wygrywa na wlasnej tafli 5-1 mysle, ze moze wreszcie zaczna cos grac i punktowac rywali. Zespol nie jest slaby tylko jakos nie moze wejsc w sezon. OMSK mial kilka ciekawych wzmocnien ktore moze zaczynaja owocowac;) Jutro spodziewam sie wyrownaniej walki z przewaga Spartaka!
Moj typ over 5.5 Kurs pinnacle 2.130!⛔⛔⛔
Z innych typow ale juz bez pisania szczegolow tak zwane &quot;suchary&quot; to: Salavat Ulaev Ufa 60&#39;✅✅✅, Metallurg Magnitogorsk 60&#39;✅✅✅, Lokomotiv Yaroslavl 60&#39;✅✅✅.
pozdrawiam:spokodfhgfh:
EDIT: Dzis bardzo ladnie wszystko siadalo. Szkoda tylko Spartak&#39;a, jednak tam wybieralem pomiedzy over&#39;em 5.5 a Spartak&#39;em ML wiec i tak na jedno by wyszlo;)
 
warzyn 140K

warzyn

Użytkownik
Jutro ciekawe spotkanie Amur-Metalurg Magnitogorsk.
Przy obecnej formie gości atuty tylko po stronie przyjezdnych. Jedyne co wg mnie może być czynnikiem, który wzbudza obawę o wynik to daleki dystans do Kharabowska. Kurs do zaakceptowania.
Po tym co pokazało dzisiaj Dynamo Moskwa w meczu z Severstal Cherepovec nic mnie nie zdziwi a kurs był o niebo niższy... KHL rządzi się swoimi prawami.
SPOTKANIE Amur Khabarovsk - Metallurg Magnitogorsk
TYP 2
KURS 1.62
BUK unibet
 
S 2,7K

sasza73

Użytkownik
Wczoraj dobry dzien wiec dzisiaj za male stawki :

Atlant Mytishi - Dynamo Moscow

Dynamo po dobrym meczu ze Spartakiem kompletnie zawiodlo z Cherepowcem. Cos w tej druzynie nie gra. Przeplataja dobre spotkania z bardzo slabymi ( Cherepowiec, oba mecze z CSKA czy z Czechowem). Atlant tak jak pisalem wczesniej forma powoli ale rosnie, u siebie w tym sezonie graja pewne, moim zdaniem z Dynamem cos jest nie tak i dzisiaj stawiam na Atlant 1x⛔ lub zwyciezca 1 ale u mojego buka takiej opcji nie ma

HK Dinamo Minsk - SKA St. Petersburg

Wczoraj zastanawialem sie jak Magnitogorsk dlugo jeszcze pociagnie z wygrywaniem kolejnych meczow, dzisiaj to pytanie dotyczy Petersburga. Bardzo podoba mi sie sposob w jaki punktuja kolejnych rywali - ciekawy bedzie nastepny mecz z Dynamem Moskwa. Dzisiaj seria nie powinna zostac przerwana - Minsk jest mocny u siebie ale chyba z Petersburgiem to za wysokie progi. Typ: x2✅

W trzecim spotkaniu niby po 3 porazkach powinna wygrac Ryga ale mimo ze nie lubie Czerepowca to jakos czuje ze po meczu z Dynamem beda chcieli jeszcze pociagnac x2 za drobne⛔ ( 10 sekund przed koncem Ryga strzela na 3:2ehh)
 
S 0

szczupok

Użytkownik
Spotkanie:
HK Dinamo Minsk -vsSKA St. Petersburg
typ:eek:ver 5.5
kurs:2.3
buk:Bwin
analiza:Na drugi dzień października przygotowałem dwa typy. Jeden już wam przedstawiłem, więc pora na drugi. Tym razem KHL i mecz białorusko-rosyjski pomiędzy Dynamem Mińsk, a St. Petersburgiem.
Dość ciekawie zapowiadające się spotkanie. Oczywiście spotkanie te nie może zwróci na siebie tyle uwagi ile dzisiejszy mecz Atlanta z Dynamem, ale na pewno pod kilkoma względami zapowiada się ciekawie. Po pierwsze forma drużyny z Białorusi, tutaj od razu można zauważyć, że jest ona na bardzo niskim poziomie. Ostatni mecz wygrali 22 września na wyjeździe z Torpedo. Później czarna seria trzech kolejnych przegranych spotkań po kolei z CSKA, Vitazem oraz Atlantem. Co cechowało te mecze? Dość duża ilość bramek za równo tych traconych jak również i tych strzelanych. Bardzo równo wyglądają statystyki w Mińsku, ponieważ żaden hokeista nie wyróżnia się nadto, raczej wszyscy wnoszą tyle samo. Dynamo zajmuje obecnie piąte miejsce w Dywizji Boborova w której lideruje obecnie... zespół SKA. Petersburg idzie jak burza, 3 kolejne wygrane spotkania, zdetronizowanie Spartaka z fotela lidera dywizji oraz ładna i efektowna gra. O mocnych stronach drużyny z Petersburga wspominałem już nie raz są to Maxim Sushinsky, Maxim Rybin, Petr Cajanek czy w bramce wyśmienicie spisujący się Robert Esche. Liczę, że z takim zespołem jak Mińsk, który ma bardzo dużo dziur w obronie SKA będzie mogło wykazać się swoim kunsztem strzeleckim.
Dotąd w Mińsku obie ekipy spotkały się tylko raz i padł wynik 3-0 dla gości. Dziś przede wszystkim liczę na to, że Mińsk utrzyma swój poziom zarówno w obronie jak i w ataku, a o over bramkowy raczej bać się nie będę. W Petersburgu nie było ostatnio problemów ze strzelaniem bramek, więc typ jak najbardziej godny polecenia!
 
S 2,7K

sasza73

Użytkownik
Dynamo dzisiaj zagralo wyjatkowo dobry mecz i zasluznie wygralo, ale i tak uwazam ze ogolnie lepsza druzyna jest Atlant. Jutro mecze juz od 8:00 i stawki grubsze

Amur Khabarovsk - Traktor Chelyabinsk

Kolega Sekular bronil Amur ze moze na swoim terenie pograja lepiej niz na wyjazdach i nie beda najslabsza druzyna ligi, po ostatnich meczach ciezko bedzie
powiedziec ze Amur nie jest najslabszy, zawodza totalnie, tutaj nie ma znaczenia nawet ilosc bramek jakie strzelaja im poszczegolne druzyny ale fatalna gra w obronie i brak pomyslu na rozgrywanie ataku. Traktor to taka druzyna ktora nie ma potencjalu takiego jak czołowka ligi ale potrafia pograc hokej na srednim, przyzwoitym poziomie. W calym sezonie napewno powalcza o awans do play off. Jutro nie powinni przegrac gryz Amur nie prezentowal dotychczas nic dzieki czemu moglby pokonac Traktora i nie widac po ostatnich meczach aby cos w ich grze zmienialo sie na lepsze. Typ x2✅ mozna tez pograc czysto 2 ✅

Sibir Novosibirsk - Metallurg Magnitogorsk

Sibir to dla mnie male negatywne rozczarowanie, niespodziewalem sie ze beda grali az tak slabo, ostatnia porazka z Ekateryburgiem musi ciażyc i atmosfera w szatni pewnie jest nie wesola. Moim zdaniem ilosc punktow Sibirska nie do konca pokazuje na co ta druzyne stac. Mecze sa slabe ale nie mozna powiedziec ze tragiczne. Magnitogorsk jedna porażka na 8 spotkan, i znowu pytanie kiedy przyjdzie zadyszka - na wyjazdach czeka ich jutrzejsze spotkanie potem Ekaterynburg i seria meczow u siebie. Moim zdaniem wytrzymaja dlatego typ na jutro x2✅ lub zwyciezca 2 ✅

Reszta meczow jutro
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom