>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

KHL (Liga Kontynentalna) - Sezon zasadniczy 2021 / 2022

Status
Zamknięty.
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Kolega kintergarten kintergarten pisał do mnie na priv z pytaniem a propos Loko, wiec mu rozkminiłem kilka ostatnich meczy i jak ogolnie wygląda sytuacja, jak ja to widzę. Generalnie analiza od strony Lokomotivu podana kawa na ławe . Myslę że dobrze było by wspomnieć o takim fakcie bo skoro padło pytanie to znaczy, że była potrzeba informacji. No ale jak wiadomo nie mamy wśród typerów jako tako kodeksu etycznego wiec może to tak działa w dzisiejszych czasach. Ja przynajmniej zachowałbym się zupełnie inaczej ale może nie mnie to oceniać, zostawiam to czytelnikom tak jak jest, w każdym razie jest to nauczka na przyszłość.

Co do samego już meczu to jak widać po wynikach Metalurg nie gra już takich serii wygranych a i przegrane trafiają się częściej, zblizaja się PO wiec trzeba się przygotowywać. Ich ostatni mecz z Astaną w zasadzie nie powinien się odbyc bo przecież od początku roku trwja w stolicy Kazachstanu zamieszki ( związane miedzy innmi z podwyżkami rosyjskiego gazu), był kłopot z dotaciem na lotnisko z hali bo wokół słychać było wybuchy i strzelaninę, lot do domu tez był opóźniony i jak to mówili w wywiadach zawodnicy najedli się strachu, wiec decyzja o rozegraniu tego meczu była nieodpowiedzialna gdyż narazano zdrowie i nawet zycie zawodników, Dzis będą miezyc się z przeciwnikiem który przegrał ostatnie trzy mecz , który zdobył tylko punkt a powinno być przynajmniej pieć , Lokomotiv w każdym z tych meczów był lepszy, nawet z Traktorzystami wyglądali lepiej a o szczęściu ekip z Moskwy nie wspomnę bo mnie nosi do dziś. Lokomotiv jest nakręcony Anisinow i Boucher złapali chemie ( zresztą jest ona w całym zespole bo to widać można podłuchac z szatni) , szukają się na lodzie i graja wreszcie cwaniacko bo o to chodzi Nikitinowi żeby ten ułamek takiej gry był, podobnie Formacja Korszkova, tez już tak gra, w trzecim linku Kajomova tez to się dzieje. I mysle ze w koncu nastapi przełamanie tez passy porażek i dobra gra przełozy się na wynik. Lokomotov jest w stanie to dziś wygrac i nie pisze tego jako ich kibic ale z typerskiego punktu widzenia. Co przemawia przeciwko nim dziś? Historia spotkań w Magnitogorsku, bo od 2013 roku Loko nie może tam wygrać. Ale jak to mowią każda seria kiedyś się kończy i wierzę ze Nikitin z zespołem złamia dziś i to.

Lokomotiv RT kurs 3,15 STS
Lokomotiv ml kurs 2,3 STS
 
Otrzymane punkty reputacji: +394
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Hejka, domyślam się że piszesz, odnośnie analizy "kolegi" z około drugiej w nocy.... W takim razie szkoda, ze zabraklo w tekście choćby lakonicznej informacji, że analiza meczu w Magnitogorsku opiera się na wymianie poglądów z markiem73. To już by znacznie lepiej wyglądało. Bo sama lektura tekstu sugeruje, że to Kindergarten oglądał te mecze o których pisze że coś już "wyglądało lepiej" czy że w którejś tercji coś tam dało się zaobserwować. Ale nawet jeżeli faktycznie oglądał ale wnioski konsultował z Markiem to IMO warto było o tym wspomnieć. Choćby z tego względu że powołując się na tutejszy autorytet miałby też wyżej cenioną (przynajmniej przeze mnie) analizę a i honorowo by się zachował.
Mam nadzieję, że nikogo nie uraziłem.
W każdym razie mi się wydaje, że obraźliwych słów nie używałem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +675
kintergarten 21,8K

kintergarten

Użytkownik
Hejka, domyślam się że piszesz, odnośnie analizy "kolegi" z około drugiej w nocy.... W takim razie szkoda, ze zabraklo w tekście choćby lakonicznej informacji, że analiza meczu w Magnitogorsku opiera się na wymianie poglądów z markiem73. To już by znacznie lepiej wyglądało. Bo sama lektura tekstu sugeruje, że to Kindergarten oglądał te mecze o których pisze że coś już "wyglądało lepiej" czy że w którejś tercji coś tam dało się zaobserwować. Ale nawet jeżeli faktycznie oglądał ale wnioski konsultował z Markiem to IMO warto było o tym wspomnieć. Choćby z tego względu że powołując się na tutejszy autorytet miałby też wyżej cenioną (przynajmniej przeze mnie) analizę a i honorowo by się zachował.
Mam nadzieję, że nikogo nie uraziłem.
W każdym razie mi się wydaje, że obraźliwych słów nie używałem.
Kolega napisał że czeka na analizę i napisałem.
Mea Culpa, Napisałem do kolegi bo wiem że Loko jest mu najbliższe a i przemyślenia mieliśmy podobne.
Jasne, że powinienem wspomnieć i dziękuje za tą uwagę ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Jak wiemy wczoraj była Wigilia Prawosławia i dzis świateczne wyniki nie powinny nas dziwić w KHL.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
dawson92 11,8K

dawson92

Użytkownik
Poraża mnie defensywa Loko. Człowiek znowu da się na nich nabrać, no chyba ze odrobią, wtedy odszczekam te słowa.

Omsk - Mińsk over 5,5 @ 1,98 fortuna

Avangard ma problemy w obronię, natomiast atakiem często nadrabiają straty defensywne. Ostatnio dwie porażki, wiec czas na rehabilitacje. Nie będzie o to łatwo, bo przyjeżdża mocno ofensywne Dynamo. Jedni i drudzy mają mocne PP, a przynajmniej kilku kar się spodziewam. Biorąc pod uwagę styl obu ekip i średnią postawę w obronie, spodziewam się tutaj małej strzelaniny.

Alternatywnie:
Omsk over 3,5 @ 2,02 fortuna
Corban Knight to score @ 3,00 fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +309
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
Cześć Panowie.
Przeważnie nie zabieram głosu w tym temacie. Nie dlatego, że nie mam nic do powiedzenia jak o KHL chodzi, ale ta zakładka ma swoich dobrych typerów jak mark1973 mark1973 , rasijskij rasijskij...paru innych, a ja rozgościłem się w ligach północy i tam mi dobrze.
Od czasu do czasu zarówno tu, jak i w SHL, Liiga dochodzi do mniejszych, czy większych nieporozumień. Widzę, że tym razem padło na KHL za sprawą kintergarten kintergarten. Parę osób się wypowiedziało, ale wszyscy piszą w taki sposób, żeby przypadkiem kolegi nie urazić. Facet - to co zrobiłeś, to zwykła kradzież typu, kierunku i informacji. Akurat mark1973 mark1973 to mój przyjaciel, ale zupełnie nie o to w tym momencie chodzi!!. Prosiłeś go o przemyślenia na temat Loko, a potem po lekkim retuszu wstawiłeś to na forum. Tak się po prostu nie robi. Masz coś do napisania, to pisz. A jak nie masz, to nie kradnij czudzych koncepcji. Nie ma co robić z tego wydarzenia tygodnia, ale takie zagrywki są nie fair. Tyle z mojej strony. Przepraszam za off topic, ale trochę mnie to ruszyło. Jednak każdy z nas poświęca czas na analizy, chce doradzić najlepiej jak potrafi, a takie sytuacje są gdzieś poza sferą mojego "kodeksu".
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +736
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Kompletnie na stojaco zagrana 1 tercja w wykonaniu niektórych graczy Loko( Marczenko, Isajew pozdrowionka), nawałnica w drugiej nic nie dała , brakuje wykończenia a pasy tez troche fikają. Za co ta kara? I nie jestem pewny czy coś ugraja w trzeciej, nawet mam wrazenie ze Magnitka im dołozy czwartą i może piątą. W bramce miał być Edi ale czemu nie on musze sie dowiedzieć.
Dzis mnie ciagnie w grubsze kursy
W SKA debiut Rotenberga na ławce trenerskiej, nie wiem jak to wypadnie , bo rózne opinie sie czyta o sympatiach i antypatiach do niego ,Torpedo niebezpieczne i kto wie czy punktu nie urwą
Avangard zatrzymał sie na dwa mecze lub nawet cofnał, słaby ich mecz z CSKA, powinni przegrac wyzej a Żubry moze łapia wiatr, ryzykuje

Torpedo z x kurs 2,35 ⛔
Mińska z x kurs 2,55⛔
wsjo fortuna
 
Ostatnia edycja:
W 11,7K

wojan81

Użytkownik
Powiem Wam, że są takie dni lub nawet tygodnie, kiedy cieszę się, że nie było czasu pomyśleć nad kuponem, bo np. dziś ciężko by było nie popłynąć mocno 😅
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+2
A w piłce nożnej, koszykówce, siatkówce każdy wynik nie jest możliwy? Jakieś argumenty za Kunlun? Czemu granie kursu 1.4 mija sie z celem? To są takie analizy, że się nie znam a wypowiem, a nóż uda się trafić wyższy kurs. Nie musisz pisać w każdym poście, że nie masz pojęcia o hokeju, a kursy w tej dyscyplinie nie graja, o tym już wiemy :) Szacunek za wczorajszy remis w Moskwie, ale myślę, że takie propozycje mozna wrzucać w Hokejowy Chat, bo to liczenie na farta i mało jest treści związanej z drużynami, liga, zawodnikami, które użytkownicy tego forum szukają, aby poznać KHL i coś dla siebie wyciągnąć :)
Witam,miałem nie odpowiadać na pytania ale po namyśle napiszę parę zdań.
Owszem w innych dyscyplinach zdarzaja sie niespodzianki i wyniki sa różne ale mi chodziło o to że w hokeju kursy w ok.1.2-1.5 czyli jak na hokej to pewniaki często nie wchodzą.Jeśli chodzi o granie kursów to jakby ktoś poczytał kilka książek o bukmacherce to by wiedział że kurs musi być opłacalny do zainwestowanych środków,chyba że kogoś zadowala zagranie np. za 100 i wygranie na czysto 30,ja uważam że to jest pewna wtopa no chyba że ktoś gra dla zabawy i z braku zajęcia się po prostu bawi.
A jeśli chodzi o moje posty i zarzut że piszę że się nie znam to tylko po to żeby każdy kto to przeczyta wiedział że typ może być chybiony i nie polegał na mnie i nie zastawił chaty w lombardzie.
Fajnie że Ty ,kolega Mark 1973 czy Suomi plus kilku innych tak fachowo piszecie analizy,niektóre długie i przejrzyste,ale co z tego jak potem większość idzie do kosza kuponów,a po za tym ja to jestem stary wyjadacz,być może więcej lat gram u buka jak Ty masz lat i nie biorę ot tak waszych typów za pewnik inic tylko grubo grać ale jest tu wiele że tak powiem młodzieży co po prostu grają wasze typy bo sami sie nie znaja a po przeczytaniu Waszych konkretnych analiz wykładaja kasę i licza na łatwy szmal.
Jak to mówią nie ważne jak zaczynasz ,ważne jak kończysz i tak paradoksalnie w podawaniu typów,nie wazne co i jak napiszesz,ważne żeby było na zielono,bo nikt nigdy nie chciał by usłyszec że operacje poszła pięknie i gładko tylko niestety pacjent zmarł.
To tyle i ja tu nikogo nie chciałem urazic,powiem więcej mam duży szacun dla tych co tu pisza i poswięcają swój czas choc wcale nie muszą tego robic,ale ja nie genię nikogo za słabe analizy ani za to że się nie zna,i też nikogo nie chwalę za to że pięknie i fachowo napisał.Liczy sie tylko kolor zielony bo chyba po to gramy?
I żeby unknąc więcej takich komentarzy ja juz ze swojej strony nie będę zabierał tutaj głosu i podawał kiepskie analizy.
Powodzenia wszystkim Typerom.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
P 0

pavlinho

Gość
Cały dział hokeja to kopalnia hajsu, bety gram na odwrót z wyższymi liniami i jest profit.
 
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Miałem się nie odzywać ale po namyśle chyba trzeba. Może zacznę od tego, że też już młody nie jestem. Hokej to moja pasja, sport nr 1 którym interesuje sie juz bardzo długo , dokładnie od czasów swietności Dominika Haska więc jest juz troche czasu, kazdy moze sobie policzyć. Postanowiłem od jakiego czasu pisac tu analizy ,wprowadzenia, w miare pozliwosci czasowych cos o zawodnikach i wiesci z szatni itp rzeczy. Tak by lubiacy grac hokej wiedzieli coś wiecej o druzynie, zawodnikach, tym co sie wydarzyło poprzednio, jak oceniam forme i rozne takie ciekawostki wg swojej najlepszej wiedzy i doswiadczenia , Nie jestem zwolennikiem podawania sucharów choc i mnie zdarzaja sie krótkie posty. Zgadzam sie ze najwazniejsza jest skutecznosc jak to mówi kolega T trema11, tylko zeby cos zagrac trzeba cos poznac , zeby miec jakis poglad obraz tego na co postawić ale moze nie ma sie co wysilać i zaczac pisac o dupie Maryni a jak ma wejsc to i tak wejdzie jak nie to nie bo w końcu najwazniejsza jest skuteczność. Tyle zeby cos trafic tak mysle ze najpierw trzeba cos poznać tak by samemu zdecydowac czy bede grał to co ktos proponuje czy moze mam watpliwosci i zagram cos innego. Nie sposób tu wrzucac i pisac w we wszystkich zakładkach ligach i rozgrywkach. Osobiscie gram ligi KHL, czeską, finska, szwedzka , niemiecka i szwajcarską czasem kilka niszowych. Wrzucam tu jakies 20% tego co gram, najczesciej w zakładce KHL bo w lidze rosyjskiej siedze najdłuzej , staram sie wybrac to co ma szanse wejscia, jednak nie zawsze wychodzi, jak zreszta kazdemu, wrzucam tez kilku kolegom typy na mess, priv, What czasem wymieniamy poglady i informacje. Gram rozne kombinacje od solówek po tasmy 5-6 meczów jak pewnie kazdy sprawdzam rozne tropy, nie sposob tu o wszystkim pisac bo jak wiekszosc z Was pracuje, mam rodzine dzieci, kłopoty róznej masci, bo zyje sie dzis ciezko i kazdego one w innej postaci dopadają. Łatwo jest kogoś krytykowac i wytykac potkniecia bo przeciez mecz wpierdolił mi kupon i jestem w plecy. Trzeba sie czasem zastnowic bo moze ten ktos sie natrudził , zarwał nocke by cos obejrzec i pozniej przelac na przysłowiowy papier. Pewniaków nie ma nie było i nie bedzie, kupony uwalaja rozne kursy. Kazdy musi sobie madrze wybrac co zagrac ile zaryzykowac. Nam piszacym trzeba sie zastanowić bo moze nie warto pisac analiz, wniosków, ciekawostek bo po co , w koncu i tak liczy sie kolor zielony wiec suchar powinien wystarczyć a jak jest czerwony typ to jestes dupa nie typer.
panie @pavlinho ty pewnie jesteś kopalnią wiedzy, mądrości i bogactwa , która aż sie wylewa na cały dział hokeja, choc nie kojarzę, żebym coś konkretnego i pouczającego tutaj od ciebie przeczytał, wiec życzę powodzenia w graniu na odwrót.
To na ten moment tyle.
 
Otrzymane punkty reputacji: +910
P 0

pavlinho

Gość
Miałem się nie odzywać ale po namyśle chyba trzeba. Może zacznę od tego, że też już młody nie jestem. Hokej to moja pasja, sport nr 1 którym interesuje sie juz bardzo długo , dokładnie od czasów swietności Dominika Haska więc jest juz troche czasu, kazdy moze sobie policzyć. Postanowiłem od jakiego czasu pisac tu analizy ,wprowadzenia, w miare pozliwosci czasowych cos o zawodnikach i wiesci z szatni itp rzeczy. Tak by lubiacy grac hokej wiedzieli coś wiecej o druzynie, zawodnikach, tym co sie wydarzyło poprzednio, jak oceniam forme i rozne takie ciekawostki wg swojej najlepszej wiedzy i doswiadczenia , Nie jestem zwolennikiem podawania sucharów choc i mnie zdarzaja sie krótkie posty. Zgadzam sie ze najwazniejsza jest skutecznosc jak to mówi kolega T trema11, tylko zeby cos zagrac trzeba cos poznac , zeby miec jakis poglad obraz tego na co postawić ale moze nie ma sie co wysilać i zaczac pisac o dupie Maryni a jak ma wejsc to i tak wejdzie jak nie to nie bo w końcu najwazniejsza jest skuteczność. Tyle zeby cos trafic tak mysle ze najpierw trzeba cos poznać tak by samemu zdecydowac czy bede grał to co ktos proponuje czy moze mam watpliwosci i zagram cos innego. Nie sposób tu wrzucac i pisac w we wszystkich zakładkach ligach i rozgrywkach. Osobiscie gram ligi KHL, czeską, finska, szwedzka , niemiecka i szwajcarską czasem kilka niszowych. Wrzucam tu jakies 20% tego co gram, najczesciej w zakładce KHL bo w lidze rosyjskiej siedze najdłuzej , staram sie wybrac to co ma szanse wejscia, jednak nie zawsze wychodzi, jak zreszta kazdemu, wrzucam tez kilku kolegom typy na mess, priv, What czasem wymieniamy poglady i informacje. Gram rozne kombinacje od solówek po tasmy 5-6 meczów jak pewnie kazdy sprawdzam rozne tropy, nie sposob tu o wszystkim pisac bo jak wiekszosc z Was pracuje, mam rodzine dzieci, kłopoty róznej masci, bo zyje sie dzis ciezko i kazdego one w innej postaci dopadają. Łatwo jest kogoś krytykowac i wytykac potkniecia bo przeciez mecz wpierdolił mi kupon i jestem w plecy. Trzeba sie czasem zastnowic bo moze ten ktos sie natrudził , zarwał nocke by cos obejrzec i pozniej przelac na przysłowiowy papier. Pewniaków nie ma nie było i nie bedzie, kupony uwalaja rozne kursy. Kazdy musi sobie madrze wybrac co zagrac ile zaryzykowac. Nam piszacym trzeba sie zastanowić bo moze nie warto pisac analiz, wniosków, ciekawostek bo po co , w koncu i tak liczy sie kolor zielony wiec suchar powinien wystarczyć a jak jest czerwony typ to jestes dupa nie typer.
panie @pavlinho ty pewnie jesteś kopalnią wiedzy, mądrości i bogactwa , która aż sie wylewa na cały dział hokeja, choc nie kojarzę, żebym coś konkretnego i pouczającego tutaj od ciebie przeczytał, wiec życzę powodzenia w graniu na odwrót.
To na ten moment tyle.
Nie interesuje mnie kompletnie hokej, wpadam tu tylko po to żeby zagrać na odwrót i trzepać siano. Wy tu się lizecie po fiutach razem z sunxl sunxl czy kim tam jeszcze, jesteście grubo w plecy we dwójkę w tym dziale, wrzucacie jakieś bety które gracie jak sunxl sunxl po 100 zł na chat live fortuny i myślicie że jesteście Bóg wie kim. Jesteście dla mnie zerowym autorytetem w tym sporcie. Jedyni co kiedyś ogarniali to fox71 fox71 , rasijskij rasijskij oraz vader vader
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Nie interesuje mnie kompletnie hokej, wpadam tu tylko po to żeby zagrać na odwrót i trzepać siano. Wy tu się lizecie po fiutach razem z sunxl sunxl czy kim tam jeszcze, jesteście grubo w plecy we dwójkę w tym dziale, wrzucacie jakieś bety które gracie jak sunxl sunxl po 100 zł na chat live fortuny i myślicie że jesteście Bóg wie kim. Jesteście dla mnie zerowym autorytetem w tym sporcie. Jedyni co kiedyś ogarniali to fox71 fox71 , rasijskij rasijskij oraz vader vader

Chłopie nie siej zamentu tylko się ciesz, że grasz wszystko na odwrót i jesteś mega zarobiony i masz na wszystko czego zapragniesz, a Ty jeszcze przeżywasz, że inni są do tyłu i sobie liżą nie wiadomo co... stary ile ty masz lat ???
Pozdrawiam ogarniętych forumowiczów...
 
Otrzymane punkty reputacji: +424
kintergarten 21,8K

kintergarten

Użytkownik
Cały dział hokeja to kopalnia hajsu, bety gram na odwrót z wyższymi liniami i jest profit.
Nie interesuje mnie kompletnie hokej, wpadam tu tylko po to żeby zagrać na odwrót i trzepać siano. Wy tu się lizecie po fiutach razem z sunxl sunxl czy kim tam jeszcze, jesteście grubo w plecy we dwójkę w tym dziale, wrzucacie jakieś bety które gracie jak sunxl sunxl po 100 zł na chat live fortuny i myślicie że jesteście Bóg wie kim. Jesteście dla mnie zerowym autorytetem w tym sporcie. Jedyni co kiedyś ogarniali to fox71 fox71 , rasijskij rasijskij oraz vader vader
Ja akurat byłbym przykładem że młodsi grają z rozumem a i swoje zainteresowania potrafią przekazać innym. Idiotyczne argumenty i jeszcze chamski język. Wiem , że obecnie tutaj nie ma o mnie dobrej opinii bo zachowałem się nie w porządku , ale błagam przecież tutaj z tych opisów które się od dłuższego czasu pojawiały można dużo rzeczy wyciągnąć. Sam pisałem w zeszłym sezonie trochę i pewnie duża część osób lubi po prostu dzielić się wiedzą :)

// gdy skończy się dyskusja prośba do administracji aby skasować posty bo szkoda zaśmiecać temat.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +395
P 0

pavlinho

Gość
Chłopie nie siej zamentu tylko się ciesz, że grasz wszystko na odwrót i jesteś mega zarobiony i masz na wszystko czego zapragniesz, a Ty jeszcze przeżywasz, że inni są do tyłu i sobie liżą nie wiadomo co... stary ile ty masz lat ???
Pozdrawiam ogarniętych forumowiczów...
Wystarczająco żeby się nie nabrać na "typerów". Młodsi grają w ciemno bez rozumu.
 
S 54,4K

spider-official

Użytkownik
Wystarczająco żeby się nie nabrać na "typerów". Młodsi grają w ciemno bez rozumu.
Przecież to jest oczywiste że kolejny raz przegrałeś bo łyknąłeś czyjąś analizę i teraz akcje robisz w temacie. Gdybyś był zarobiony to byś drinka pił i liczył kasę, a nie zniechęcał do typowania swoje kury znoszące złote jaja.
P.s. moderatorzy nie macie opcji żeby kogoś zbanować w danym temacie?
 
Otrzymane punkty reputacji: +424
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Trudno się odnieść do powyższej wymiany zdań tak, żeby nikogo nie urazić. Moim zdaniem nie powinna ona mieć w ogóle miejsca, a przynajmniej zakończyć się na rozstrzygnięciu nieporozumienia między mark1973 mark1973 i kintergarten kintergarten które z kolei powinno odbyć się za pomocą wiadomości prywatnych. Opcja istnieje nie tylko po to, żeby kierować pytania do poszczególnych użytkowników, ale również po to, żeby rozstrzygnąć zaistniały spór nie tworząc przy tym bałaganu w dziale. Rozumiem frustrację po stronie mark1973 mark1973 i nie pochwalam publikacji nie swoich typów. Następnym razem proszę o info i postaram się wyjaśnić sprawę bez zbędnego hałasu, który jak widać "uruchamia" anonimowych czytelników. Z drugiej strony ja czytając inne fora, media społecznościowe, czy konsultując się ze znajomymi sam czasem wplatam punkt widzenia innych osób do swoich analiz. Czasami zupełnie nie świadomie. Unikam po prostu przepisywania czegoś kropka w kropkę ze względu na szacunek dla drugiej osoby.

Nie rozumiem również wpisów @pavlinho . Widzę komu jak idzie w działach hokejowych i orientuję się mniej więcej kto może być na plusie, a kto nie, ale nie widzę sensu wypominać tego użytkownikom. Każdy ma prawo zajrzeć do działu i wyrazić swoje zdanie. Dobra forma typerska nie jest gwarantem możliwości wypowiadania się tutaj. Czytam -> analizuję -> zgadzam się lub nie -> gram lub nie - tak powinno wyglądać korzystanie z zamieszczanych tutaj typów. Wskazana jest również weryfikacja we własnym zakresie w miarę możliwości. Jeśli ktoś przegrał korzystając z typów użytkownika forum nie może mieć pretensji do autora analizy. Analiza nie jest gwarancją sukcesu! Przypominam, że nawet płatni typerzy nie mają 100% skuteczności.

Nie mam ochoty na odgrzewanie kotleta jakim jest kwestia wytykania innym błędów nie udzielając się w temacie. Wolał bym, żeby każdy kto ma ochotę krytykować pozostałych najpierw sam udowodnił swoją wartość jako typer. Wiem, że @pavlinho sporo udziela się w tematach piłkarskich i skuteczność jest dobra, ale hokej to inny sport. Wiem, że to nie jest do wyegzekwowania, ale gdyby każdy regularnie podliczał swój bilans (co zajmuje pięć minut raz na tydzień) to każdy na bieżąco widział by kto jest w jakiej formie (sam muszę zrobić w końcu aktualizację swojego bilansu). Niestety nie da się tego zrobić, bo sporo userów nie rozlicza nawet swoich typów.

Podsumowując: nie krytykujmy innych nie udowadniając najpierw swoich umiejętności lub wiedzy chyba, że jest to krytyka konstruktywna i wyrażony w sposób kulturalny.

Dyskusję uważam za zamkniętą, ale jeśli ktoś ma ochotę się odnieść do mojego wpisu to zapraszam serdecznie. Zachęcam do rozliczania swoich typow nawet jeśli są czerwone, aktualizacji bilansu +/- nawet jeśli nie można pochwalić się plusem (taki bilans działa motywująco) i zapraszam na popołudniowy mecz między Kunlunem i Traktorem!

Pozdrawiam Wszystkich!
 
Otrzymane punkty reputacji: +60
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Nie interesuje mnie kompletnie hokej, wpadam tu tylko po to żeby zagrać na odwrót i trzepać siano. Wy tu się lizecie po fiutach razem z sunxl sunxl czy kim tam jeszcze, jesteście grubo w plecy we dwójkę w tym dziale, wrzucacie jakieś bety które gracie jak sunxl sunxl po 100 zł na chat live fortuny i myślicie że jesteście Bóg wie kim. Jesteście dla mnie zerowym autorytetem w tym sporcie. Jedyni co kiedyś ogarniali to fox71 fox71 , rasijskij rasijskij oraz vader vader
Wiesz koleś wolę babki a nie facetów ale to tak na marginesie by nie wchodzić w tematy damsko-meskie.
To czy jestem na plusie czyli minusie to nie masz bladego pojęcia, chyba nie wszystko przeczytałeś dokładnie.I najważniejsze nie uważam się za Bóg wie kogo. Dzielę się swoją wiedzą , informacjami, doświadczeniami bo myślę że może się komuś przydać by poznać ten sport i podjąć jakieś decyzję co do typów ale widzę że masz ból dupy z tym że ktoś tu pisze sporo interesuje się i udziela.
Tak do meritum to jak odwrotnie zagrałeś coś takiego

Czerepy RT+Kazań RT i Amur z x + Nizneksmsk z x.

Dobrze że wczoraj nie pisałem w czeskiej i fińskiej bo byś był w plecy. Koledzy wiedzą co zagrałem.
Nie wiem z czego takie siano trzepiesz bo chyba trzepiesz coś innego nie wnikam .
Proponuję żebyś tu nie wchodził i nie siał fermentu w tym dziale ,nie odstraszał tych co chcą się podzielić wiedzą i pomysłami na podstawie merytorycznych dyskusji.
I co najgorsze jak trafi mi się jakaś zielona seria a miewam takie to zbankrutujesz i dopiero będzie płacz i ból tyłka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
dawson92 11,8K

dawson92

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Wróćmy do typowania:
Traktor over 3,5 @ 1,53 fortuna

Jak gra Kunlun to chyba każdy wie: obrony brak, w ataku potrafili być groźni dla każdego natomiast i to przestało mieć ostatnio znaczenie. Wywodu jakiegoś nie będzie, bo jakie mogą być argumenty za gospodarzami? Różnica w rosterach to conajmniej 2 klasy, tutaj nie ma żadnych wątpliwości. Gram bramki, bo to uważam dzisiaj dla mnie za pewniak (podkreślam - dla mnie :)), w razie gdyby zaczęło coś nagle wpadać (dlatego daruje sobie handicapy).

Ostatnie 3 mecze Smoków:
1-7 od Sewierstali
1-5 od SKA
1-7 od Klaunów

Czas na pokaz siły Traktorzystów, aby zamazać ostatnie kompromitujące 2:2 u siebie.

Kurtyna.

Marny kurs na singiel, ale oczywiście gram to do dubla z Karpatem z Liiga w opcji
ML @ 1,65
fortuna

Ako: 2,52 fortuna

Pozdro!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +683
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Trudno się odnieść do powyższej wymiany zdań tak, żeby nikogo nie urazić. Moim zdaniem nie powinna ona mieć w ogóle miejsca, a przynajmniej zakończyć się na rozstrzygnięciu nieporozumienia między mark1973 mark1973 i kintergarten kintergarten które z kolei powinno odbyć się za pomocą wiadomości prywatnych. Opcja istnieje nie tylko po to, żeby kierować pytania do poszczególnych użytkowników, ale również po to, żeby rozstrzygnąć zaistniały spór nie tworząc przy tym bałaganu w dziale. Rozumiem frustrację po stronie mark1973 mark1973 i nie pochwalam publikacji nie swoich typów. Następnym razem proszę o info i postaram się wyjaśnić sprawę bez zbędnego hałasu, który jak widać "uruchamia" anonimowych czytelników. Z drugiej strony ja czytając inne fora, media społecznościowe, czy konsultując się ze znajomymi sam czasem wplatam punkt widzenia innych osób do swoich analiz. Czasami zupełnie nie świadomie. Unikam po prostu przepisywania czegoś kropka w kropkę ze względu na szacunek dla drugiej osoby.

Nie rozumiem również wpisów @pavlinho . Widzę komu jak idzie w działach hokejowych i orientuję się mniej więcej kto może być na plusie, a kto nie, ale nie widzę sensu wypominać tego użytkownikom. Każdy ma prawo zajrzeć do działu i wyrazić swoje zdanie. Dobra forma typerska nie jest gwarantem możliwości wypowiadania się tutaj. Czytam -> analizuję -> zgadzam się lub nie -> gram lub nie - tak powinno wyglądać korzystanie z zamieszczanych tutaj typów. Wskazana jest również weryfikacja we własnym zakresie w miarę możliwości. Jeśli ktoś przegrał korzystając z typów użytkownika forum nie może mieć pretensji do autora analizy. Analiza nie jest gwarancją sukcesu! Przypominam, że nawet płatni typerzy nie mają 100% skuteczności.

Nie mam ochoty na odgrzewanie kotleta jakim jest kwestia wytykania innym błędów nie udzielając się w temacie. Wolał bym, żeby każdy kto ma ochotę krytykować pozostałych najpierw sam udowodnił swoją wartość jako typer. Wiem, że @pavlinho sporo udziela się w tematach piłkarskich i skuteczność jest dobra, ale hokej to inny sport. Wiem, że to nie jest do wyegzekwowania, ale gdyby każdy regularnie podliczał swój bilans (co zajmuje pięć minut raz na tydzień) to każdy na bieżąco widział by kto jest w jakiej formie (sam muszę zrobić w końcu aktualizację swojego bilansu). Niestety nie da się tego zrobić, bo sporo userów nie rozlicza nawet swoich typów.

Podsumowując: nie krytykujmy innych nie udowadniając najpierw swoich umiejętności lub wiedzy chyba, że jest to krytyka konstruktywna i wyrażony w sposób kulturalny.

Dyskusję uważam za zamkniętą, ale jeśli ktoś ma ochotę się odnieść do mojego wpisu to zapraszam serdecznie. Zachęcam do rozliczania swoich typow nawet jeśli są czerwone, aktualizacji bilansu +/- nawet jeśli nie można pochwalić się plusem (taki bilans działa motywująco) i zapraszam na popołudniowy mecz między Kunlunem i Traktorem!

Pozdrawiam Wszystkich!
Wszystko (
Trudno się odnieść do powyższej wymiany zdań tak, żeby nikogo nie urazić. Moim zdaniem nie powinna ona mieć w ogóle miejsca, a przynajmniej zakończyć się na rozstrzygnięciu nieporozumienia między mark1973 mark1973 i kintergarten kintergarten które z kolei powinno odbyć się za pomocą wiadomości prywatnych. Opcja istnieje nie tylko po to, żeby kierować pytania do poszczególnych użytkowników, ale również po to, żeby rozstrzygnąć zaistniały spór nie tworząc przy tym bałaganu w dziale. Rozumiem frustrację po stronie mark1973 mark1973 i nie pochwalam publikacji nie swoich typów. Następnym razem proszę o info i postaram się wyjaśnić sprawę bez zbędnego hałasu, który jak widać "uruchamia" anonimowych czytelników. Z drugiej strony ja czytając inne fora, media społecznościowe, czy konsultując się ze znajomymi sam czasem wplatam punkt widzenia innych osób do swoich analiz. Czasami zupełnie nie świadomie. Unikam po prostu przepisywania czegoś kropka w kropkę ze względu na szacunek dla drugiej osoby.

Nie rozumiem również wpisów @pavlinho . Widzę komu jak idzie w działach hokejowych i orientuję się mniej więcej kto może być na plusie, a kto nie, ale nie widzę sensu wypominać tego użytkownikom. Każdy ma prawo zajrzeć do działu i wyrazić swoje zdanie. Dobra forma typerska nie jest gwarantem możliwości wypowiadania się tutaj. Czytam -> analizuję -> zgadzam się lub nie -> gram lub nie - tak powinno wyglądać korzystanie z zamieszczanych tutaj typów. Wskazana jest również weryfikacja we własnym zakresie w miarę możliwości. Jeśli ktoś przegrał korzystając z typów użytkownika forum nie może mieć pretensji do autora analizy. Analiza nie jest gwarancją sukcesu! Przypominam, że nawet płatni typerzy nie mają 100% skuteczności.

Nie mam ochoty na odgrzewanie kotleta jakim jest kwestia wytykania innym błędów nie udzielając się w temacie. Wolał bym, żeby każdy kto ma ochotę krytykować pozostałych najpierw sam udowodnił swoją wartość jako typer. Wiem, że @pavlinho sporo udziela się w tematach piłkarskich i skuteczność jest dobra, ale hokej to inny sport. Wiem, że to nie jest do wyegzekwowania, ale gdyby każdy regularnie podliczał swój bilans (co zajmuje pięć minut raz na tydzień) to każdy na bieżąco widział by kto jest w jakiej formie (sam muszę zrobić w końcu aktualizację swojego bilansu). Niestety nie da się tego zrobić, bo sporo userów nie rozlicza nawet swoich typów.

Podsumowując: nie krytykujmy innych nie udowadniając najpierw swoich umiejętności lub wiedzy chyba, że jest to krytyka konstruktywna i wyrażony w sposób kulturalny.

Dyskusję uważam za zamkniętą, ale jeśli ktoś ma ochotę się odnieść do mojego wpisu to zapraszam serdecznie. Zachęcam do rozliczania swoich typow nawet jeśli są czerwone, aktualizacji bilansu +/- nawet jeśli nie można pochwalić się plusem (taki bilans działa motywująco) i zapraszam na popołudniowy mecz między Kunlunem i Traktorem!

Pozdrawiam Wszystkich!
Z kolegą kintergarten kintergarten wszystko sobie wyjaśniliśmy na priv. Jest OK 🙂
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom