>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

KHL (Liga Kontynentalna) - Sezon zasadniczy 2021 / 2022

Status
Zamknięty.
M 21,8K

marekp67

Użytkownik
Najkrócej jak mogę. Koniec passy Czelabińska przepowiadany był już 2 spotkania temu, a oni cały czas nie chcą przestać trafiać. Ale czy Dynamo Moskwa, Jokerit i Avangard Omsk to drużyny, które aktualnie znajdują się w tak wyśmienitej formie, aby być papierkiem lakmusowym maksymalnych możliwości Traktorzystów? Sądzę że nie. Dziś mecz prawdy z coraz lepiej radzącą sobie ekipą z Ufy, której w efektowny sposób udało się przerwać passę Metallurga i która chyba od początku rozgrywek typowana jest na jednego z głównych faworytów. Kiedyś musi przyjść wielka forma i sądzę, że po ostatnim zwycięstwie morale gości będzie bardzo wysokie. Logika mówi, że może być sporo bramek z obu stron, ale intuicja podpowiada mi, że to głównie goście będą strzelać. Po ostatnim wysypie niespodzianek decyduję się dziś grać tylko ten singiel. Do wyboru wersja hard i superhard ;)

Ufa RT @2,5 efortuna
Ufa (-1,5) @3,6 efortuna
W pierwsze tercji UFA mocna.
 
sza 73,3K

sza

Użytkownik
KHL
Niżniekamsk - Chabarowsk : Niżniekamsk over29.5 strzałów @ 1.64 Fortuna
Gospodarze tym sezonie w 18 spotkaniach oddali 553 strzały w regulaminowym czasie gry na bramkę rywala więc średnia wynosi 30.72%. Jeżeli chodzi o spotkania na własnej tafli w 10 pojedynkach 318 strzałów ( 31.8% ). W meczach u siebie z drużynami punktowo niżej notowanymi wygląda to dobrze bowiem z Władywostokiem 38 strzałów, Kunlunem 35 strzałów, Nowosybirsk 26 strzałów oraz w spotkaniach z drużynami dolnymi z Zachodu : Podolsk 44 strzały, Sochi 36 strzałów. W zeszłym sezonie u siebie z Nizniekamsk z tym rywalem oddali 30 oraz 38.

KHL
Jarosław - Władywostok : Jarosław over34.5 strzałów @ 1.65 Fortuna
Gospodarze w 18 spotkaniach oddali 562 strzały na bramkę w regulaminowym czasie gry ( 31.22% ) na własnej tafli w 11 spotkaniach oddali 356 strzałów ( 32.36% ). Linia 34.5 strzałów na pierwszy rzut oka wygląda na wysoka ale Jarosław z dołem tabeli oddaje tych strzałów sporo gdyż w spotkaniach przeciwko Podolsk 49, Kunlun 39, Nowogród 39.

KHL
Kazań - Dynamo Moskwa : Dyn.Moskwa over26.5 strzałów @ 1.63 Fortuna
Dynamo Moskwa w 18 spotkaniach oddali 543 strzały na bramkę w regulaminowym czasie gry ( 30.16% ) natomiast na wyjazdach w 9 spotkaniach oddali 281 strzałów ( 31.22% ). W ostatnim meczu przeciwko liderowi konferencji Wschodniej oddali 38 strzałów, St.Petersburgiem 25. W meczach bezpośrednich w zeszłym sezonie na wyjezdzie 30 strzałów oraz u siebie 42 strzały.
 
warzyn 140K

warzyn

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Dzięki temu działowi, który uważam za mocno atrakcyjny, aktywny i trzymający wysoki poziom chciałbym już dzisiaj poruszyć temat jutrzejszego spotkania Soczi z Jekaterinburgiem. Obserwuje zmagania ligi od jakiegoś czasu i widzę, że Soczi zaczyna grać coraz lepszy hokej. Grają bez kompromisu z wyżej notowanymi rywalami i często brakuje naprawdę niewiele do sprawienia niespodzianki. Jutrzejszy rywal ostatnio ograny na wyjeździe po karnych 4:5.
Chyba nie oprę się pokusie zagrania czystej jedynki w jutrzejszym meczu po dobrym kursie. Aczkolwiek chciałbym zapytać, czy ktoś widział mecz w Jekaterinburgu. Mecz mocno overowy i aż 41 sporo strzałów po stronie Soczi. Jak oceniacie szansę na overowe rozwiązanie w jutrzejszym spotkaniu, bo bet na ilość bramek i win Soczi robi się mocno atrakcyjny. 1/o6.5 wyceniony na @11 w fortunie.. oczywiście typ mocno ryzykowny ale na singla można grać
 
Otrzymane punkty reputacji: +162
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Wczoraj spotkanie w Petersburgu zawiodło, dzisiaj próbuje tego samego, bo zestaw par zapowiada się overowo:

Torpedo Niżny nowogród vs Avangard Omsk: obie strzelą 2+ bramek @1.70 ❌
Sochi vs Avtomobilist Jekaterynburg: obie strzelą 2+ bramek @1.83 ✅
AKO @3.11 BETFAN ❌


Jak gra Torpedo wszyscy widzimy, jak ostatnio wygląda Avangard też możemy zauważyć. Nikita szklanka Soshnikov przeniósł się do Jastrzębi i wzmacnia to oczywiście ofensywę gości, o ile będzie zdrowy, ale w defensywie cały czas nie wygląda to najlepiej. Ani Hrubec, ani Demchenko bez formy i widzi mi się tutaj sporo bramek.

Co do Sochi to line brawl chyba było na cześć Nazarova, który miał jubileusz w KHL i kibicom to się nie spodobało. Bójka jak bójka, ale takie akcje w KHL są rzadkością i niewątpliwie ciekawie to wyglądało. Sochi gra agresywnie i ofensywnie, dlatego ponownie warto iść w bramki, bo Avto je sporo traci, a przyjezdni sami mają potencjał w ataku, aby pokusić się o trafienia. Coraz lepiej wygląda PP u Lampartów i mogą nawet powalczyć o wygraną.
 
Ostatnia edycja:
T 23,6K

timon111

Użytkownik
Ja dzisiaj po raz kolejny "wjadę" w zespół z Nowogrodu.
N. Nowogród - Omsk Typ: 1/+4,5 Kurs: 3.85
N. Nowogród - Omsk Typ: 1/+5,5 Kurs: 5.50

W meczu z Avto postawiłem podobny typ i się nie zawiodłem. Wręcz przeciwnie, ekipa z Nowogrodu uwolniła swój potencjał i w pełni zasłużenie ograła silnego rywala. Dziś przeciwnik też do ogrania. Omsk wcale mi się wybitnie w tym sezonie nie podoba. Na pozycji bramkarza nie ma stabilności. Formacje defensywne też na dużo pozwalają rywalom. Jeśli chodzi o gospodarzy to pisałem już o ich pomyśle na gre, automatyzmach, pp też coraz lepiej rozgrywają. Ciekawa ofensywna gra odbija się na ilości straconych bramek i tu jest pole do poprawy. Spodziewam się ciekawego,ofensywnego meczu i o bramki jestem raczej spokojny. Pytanie czy N. Nowogrod to ugra. Jestem pełen nadziei, że tak się stanie.
 
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dzisiaj bez większych kombinacji dubelek:

Nieftiechimik Niżniekamsk vs Dynamo Moskwa: 2 ml @1.47✅
CSKA Moskwa vs Saławat Jułajew Ufa: X2 @1.55✅
AKO @2.28 STS✅


Wilki prezentują formę zwyżkową i może pozbycie się Libora Hudacka, który hamował nieco rozwój tego klubu było kluczem, aby iść do przodu. Na to wygląda, chociaż w Helsinkach i Rydze zaprezentował się nieźle i ciekawy jestem powodów rozstania. Nie mniej jednak dzisiaj zmierzą się z Dynamem, których forma też idzie do góry. Problemem jest defensywa, która traci bardzo dużo goli, ale z takimi przeciwnikami, jak ten dzisiejszy powinno wystarczyć. Ostatnie spotkanie przed powrotem do domów czeka zawodników gości i myślę, że ich passa w Niżniekamsku zostanie przedłużona. Nie przegrali tutaj od 2016 roku, a jednak Nieftiechimikjest o półkę, dwie niższym projektem od stołecznych.

Trzeba iść w stronę Saławatu Jułajew, których potencjał jest ogromny. Mieli swój mały kryzys, ale zdecydowane wygrane w Magnitogorsku i Czelabińsku pokazują, że został on zażegnany. Rozwój tego klubu jest spory i transfery jak najbardziej udane. Każda piątka to spore zagrożenie dla przeciwnika. Gra CSKA mi się nie podoba. Bardziej widzę indywidualności niż zespołowość i ciekawy jestem kiedy Sergei Fedorov zostanie zwolniony, bo z nim na ławce Wojskowi się nie rozwijają. Bardziej poukładana ekipa jest po stronie gości i stawiam, że wywiozą punkty ze stolicy.

Informacje od rasijskij rasijskij bardzo cenne, dlatego spróbowałem sobie jeszcze wygranej Admirała w RT, bo kurs kuszący, a po wygranej nad Loko zapewne morale są wysokie u gości.

Amur Chabarowsk vs Admirał Władywostok: 2 RT @3.45 BETFAN ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +845
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Gram podobnie, ale "bardziej bezpiecznie" i zamiast moskiewskiego Dynama do Salavatu dokładam Władywostok. Po pierwsze zarówno Amur jak i Admirał mieli tyle samo czasu na odpoczynek, po drugie obie drużyny wracają na daleki wschód, więc to, że Amur zagra u siebie nie ma już tak wielkiego znaczenia. Admirał w Chabarowsku to prawie jak u siebie ; ) Po trzecie i najważniejsze samolot Amura po wylocie z Niżnekamska musiał awaryjnie lądować. Przyczyną było rozhermetyzowanie się kadłuba. Na szczęście nikomu nic się nie stało, ale na pewno odbiło to się na zawodnikach jeśli nie psychicznie to fizycznie, bo komplikacje skróciły czas odpoczynku zespołu przed kolejnym meczem. Tak więc wyszło, że to nie Amur czekał na gości w Chabarowsku, ale Admirałowie czekali na przybycie Amura. Poza tym biorąc pod uwagę tylko aspekt sportowy to Admirałowie są drużyną, która i bez problemów przeciwnika potrafi powalczyć i kurs na nich jest według mnie zawyzony, bo nawet grając X2 mamy kurs prawie 2,00. Na temat Salavatu nie będę już wspominał, bo wszystko wyjaśnił sunxl sunxl.

✅ Admirał +1,5 & Salavat +1,5 @1,94 4/10 Unibet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +945
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Wczoraj z wieczorem miałem wrzucić identyczny typ jak kolega✅ sunxl sunxl ( ciekawe czy to dobrze wróży ;) ) i coby nie dublować to pojdę krok dalej

Chemicy z Niznekamska to w tym sezonie zespół grozniejszy niz w poprzednim, lubia zaskoczyc środka stawki i pokazac pazur z mocnymi ekipami, graja szybki kombinacyjny hokej jednak z ekipami z topu idzie im gorzej tutaj juz poswiecenie, walka czesto nie wystarczaja a taka ekipa jest Dynamo, ktore miało zadyszke kilka kolejek do tyłu ale od meczu z Traktorem widac ze znow graja swoje. Mecz z kazanie juz na wysokim poziomie i mysle że dzis moze zabraknać punktow dla Wilków
Co do Ufy to tez dopadła ich zadyszka, no w koncu kto ich nie ma ale od meczu z Magnitka widac ze to wszystko juz gra jak z poczatkiem sezonu. I trzeba powiedziec ze tam wynik ciagna ostatnio te nizsze formacje a finskie trio swoje doklada. Do tego fizyka na miejscu i gra.
CSKA to w tym sezonie taki twór, że lubia sie dostosowac do przeciwnika , graja lepiej z mocniejszymi a ze słabszymi lubia odstawic jakis numer. Sama taktyka Fiodorowa jakas taka mało wyrazista ale moze tu skoncze. Dzis spodziewam sie mimo wszystko dość wyrownanego meczu CSKA bedzie grała swoje ale to w Ugie widac forme i wiecej wirtuozerii i na to licze

Dynamo RT + Ufa ml kurs ako 3,4 fortuna ✅

Oczywiscie wersja bezpieczniejsza jest opcja kolegi ale ja to zagram
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +859
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Jeszcze wrzucam taki dubel
Cenna uwaga kolegi rasijskij rasijskij z tą awarią samolotu Amura. Osiem godzin w plecy to bardzo dużo. Sam wczesniej zastanawiałem sie nad typem w kierunku Admirała bo spodziewam sie wyrownanego meczu. Kadry obu ekip dosc zblizone moze ze wskazanie na Amur, bracia Uszenin dzis wracaja do domu ale po drugiej stronie barykady, mysle ze bede chcieli sie pokazac a ciągna wynik Admirałów i sprobuje tego kierunku
Drugi mecz to tez jeden z dzisiejszych hitów. W Helsinkach Jokerit podejmie Magnitke, która myslałem ze wroci na dobre tory po porazce ale spotkanie z Rygą pokazało, ze moze to nie byc takie bezproblemowe. Jokerit zagrał mocny mecz z SKA i w sumie zdecydowały detale a wynik mogł pojsć w obie strony i licze ze Klauny nie przegraja w RT mimo mojej sympatkii do MMG

Admirał z x + Jokerit z x kurs 2,72 fortuna ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1155
G 6,1K

gumazi

Użytkownik
Witam ja nie mam pojęcia o hokeju ale znowu dziś wysoki kurs i gram +2.5 na kunlun zerkam na h2h że zawsze były mecze walki , i ciekaw jestem ,waszych opini na temat tego typu pozdrawiam :)
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Witam ja nie mam pojęcia o hokeju ale znowu dziś wysoki kurs i gram +2.5 na kunlun zerkam na h2h że zawsze były mecze walki , i ciekaw jestem ,waszych opini na temat tego typu pozdrawiam :)
Ostatnio miałeś dobre wyczucie do Admirała to spróbuj. Johanssona w bramce się nie spodziewam. Jedyne co to mają przerwę do poniedziałku i pytanie jak podejdą do meczu,Bragin może chcec wpasowac Lehtonena i Gusiew jeszcze swoich partnerów nie znalazł
 
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dzisiaj omijam hity na wschodzie, ciężko mi jest wyczuć, kto sięgnie po wygraną:

Sybir Nowosybirsk vs Dynamo Mińsk: powyżej 4.5 bramek ml @1.50✅
Barys Nur-Sultan vs Lokomotiv Jarosław: 2 ml @1.58✅
AKO @2.37 Fortuna✅


Sybir dalej tkwi w tym swoim marazmie i nie potrafi się z niego wydostać. Okej, widać poprawę w grze w ofensywie, ale za to defensywa mocno kuleje. Może lekiem na całe zło będzie powrót Jyrki Jokipakki, który jest bardzo dobrym obrońcą jak na warunki KHL, a dodatkowo daje coś ekstra w ofensywie, szczególnie przy sytuacjach PP. Dynamo to bardzo overowa drużyna, dlatego idę tutaj w gole, ponieważ jedni i drudzy są skuteczni w ataku i taki wynik 2:2 jest jak najbardziej możliwy. Gospodarze pragną wrócić na zwycięską ścieżkę, a goście na niej pozostać. Szykuje się intersujące widowisko.

Czy porażkę Loko z Admirałem można wziąć na poważnie? Myślę, że nie, bo sezon jest długi i takie pojedyncze niespodzianki będą się zdarzały. Widać progres w grze drużyny Igora Nikitina i myślę, że w Kazachstanie się zrehabilitują swoim kibicom. Barys wraca do siebie po ciężkiej delegacji i tutaj również widać oznaki poprawy, przede wszystkim gra z przewagą zawodnika wygląda już o wiele lepiej, niż to było w przeszłości. Myślę, jednak, że mocno zmotywowana ekipa gości będzie górą, a ponowny debiut wychowanka Loko Artema Anisimova wzmocni mentalnie ten zespół.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +427
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis sprobuje dwóch dubli , choc wczoraj lepiej mi leżała kolejka

Mińsk z x + Loko z x kurs ako 2,1 fortuna ⛔

W Nowosybirsku byyło spotkanie zarządu klubu ze sztabem trenerskim. Sa rozne koncepcje wyjscia z kryzysu ale fakt, faktem ze stałek Martemianowa jest juz gorący a kilku trenerów juz spoglada na Sibir. Kursy na to spotkanie powinny byc wystawione odwrotnie ale coz ja moge że sa tak. W Sibirze jest kłopot bo i bramkarze zle wchodza w spotkanie ale prawda taka, że tam nie ma jedynki i graja na zmiane i nie wiadomo kto zagra, obrona tez czesto nie pomaga . I jak zawodzi atak to nie ma wyniku. Zubry powinny dostac bure za spotkanie z Astana bo sobie festiwal urzadzili z czego Woodcroft nie byl zadowolony, dzis to do poprawy i mysle ze punkt powinni wywieźć
Astana wraca po tripiu a Loko rusza w trasę. Zobaczymy gdzie Nikitin umiesci Anisimowa bo nominalnie to ta samo pozycja co Szalunow wiec a jeszcze jest Kraskowski i Ivanow , którzy dobrze sie sprawują, faktem jest ze pomoc na buliku sie przyda w kluczowych momentach meczu. Nie bede sie pastwił na ostatnia ich porazka ale w kulisach słychac ciekawe wątki, których nie ma sensu tu poruszać. Mysle ze Loko z Pascale w bramie nie da sobie wydrzec obu punktów.

Traktor z x + Omsk z x kurs ako 2,2 fortuna⛔

Traktor dostał lanie od Ufy ale kto ogladal ten widzial że ten wynik w ogole nie pasuje do obrazu z lodu. Ufa była piekielnie skuteczna a Traktorowi nic nie szło o bramce nie wspomne. Dzis wyjda napakowani i postaraja sie zrewanzowac. Avto w destukcji jest słabsze i jesli bramkarz nie ma dnia konia to żle to wróży, mysle ze mecz bedzie dosć wyrownany ale ze wskazaniem na Traktorzystow
No i hit w Kazaniu. Jak spojrzec na ubytki w obronie Barsow to raczej nie powinny nas dziwic tracone gole i porazki .Jarulin i Pedan to były filary i przede wszystkim w destrukcji ze swietnym ciagiem na bramke. Zobaczymy jak dzis zagra obrona Kazania. Omsk z kolei obrone pozostawił w nienaruszonym stanie i to zaprocentuje a maja tam klasowych graczy, zobaczymy czy Hrubec powtorzy bardzo dobra dyspozycje , licze po cichu ze z tyłu bedzie dobrze. W ataku wciaz bez Cehlarika i Tolczynskiego ale za to Hartley wyrwał z CSKA Sosnikowa, ktorego chciał miec juz dwa lata temu, dzis ma byc jego debiu i zobaczymy jak to wyjdzie. Licze na wyrownany mecz kolo remisu choc nie zdziwi mnie jeden gol w jedna lub druga strone.
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dzisiaj też dołożę sobie jeszcze dodatkowego dubla:

Traktor Czelabińsk vs Avtomobilist Jekaterynburg: 1 ml @1.62✅
Severstal Czerepowiec vs Dinamo Ryga: 1ml @1.60✅
AKO @2.59 TOTALBET✅


O Traktorze wszystko praktycznie napisał mark1973 mark1973. Dodatkowo należy wspomnieć, że gospodarze mieli jeden dzień więcej odpoczynku, a dla gości to trzecie spotkanie wyjazdowe i zmęczenie może się pojawić. Spore problemy w defensywie ma ekipa z Jekaterynburga, bo z Sochi ponownie stracić tyle goli to szok. Bardziej poukładany jest Traktor na ten moment i w nich widzę faworyta.

Co do Severstali to gram raczej przeciwko Dinamo, gdzie Zubov rozstał się z Rygą. Szkoda, bo progres w grze było widać i trwają poszukiwanie nowego szkoleniowca. Może Znarok, kto wie? Myślę, że goście mogą być nieco rozstrojeni tą informacją. Severstal coraz lepiej prezentuje się w defensywie i dodatkowo ma bardzo dobry bilans z Dinamo w ostatnim czasie. Wygrali aż osiem meczów z rzędu i nie wydaje mi się, aby ta seria miała zostać przełamana dzisiaj.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +860
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Mi również wczorajsza kolejka pasowała bardziej niż dzisiejsza, ale dzisiaj również można wybrać coś ciekawego. Ponownie zagram sobie dubla z handicapów, bo najlepiej mi to wychodzi, więc nie ma sensu kombinować. Zaznaczam jednak od razu, że dzisiejszy dubel jest bardziej ryzykowny od wczorajszego. Na pierwszy ogień mecz w Kazaniu. Nie dość, że Kazań rozegrał ostatnio kilka ciężkich spotkań (w tym derby) to dzisiaj ponownie bardzo trudny rywal. Jastrzębie w bardzo dobrej formie ogrywają wszystkich jak leci. Mecze pomiędzy Barsami, a Avangardem do jednostronnych nie należą i zazwyczaj różnica zwycięstwa równa się jednej bramce lub bramce w dogrywce, więc handicap pasuje jak ulał. Co do drugiego spotkania miałem dylemat między Mińskiem, a Barysem i padło na Kazachów. Barys zagra u siebie po trzech dniach odpoczynku i dobrze prezentowali się w meczach z mocnymi zespołami. Lokomotiv mnie nie przekonuje, bo grają nie równo. Z Admirałem wtopa, wcześniej z Kunlunem ledwo utrzymali prowadzenie. Może zaskoczą, a może nie. Nie wiem czego się można spodziewać. Patrząc na H2H spotkania zazwyczaj na korzyść gospodarzy, więc również idę w ich kierunku.

❌ Avangard +1,5 & Barys +1,5 @2,01 4/10 Unibet
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dzisiaj tylko jeden mecz w KHL, ale od wczoraj chodzi mi po głowie wysoki over i mam nadzieję, że po ostatnich wysokich wynikach Sochi i Metallurga nagle nie pojawi się spory under. Próbuję ryzykownie:

Sochi vs Metallurg Magnitogorsk: każda drużyna zdobędzie 3+ bramek @4.10 Fortuna⛔

Jaki by Nazarov nie był to trochę uatrakcyjnił hokej w Sochi, który na początku sezonu był bardzo nudny. Może też o to chodziło włodarzom, aby przyciągnąć kibiców do pięknej i nowiutkiej hali Pałac lodowy Bolszoj przygotowanej na igrzyska zimowe w 2014 roku. No nie oszukujmy się frekwencja jest niska na spotkaniach Lampartów i wpływy z biletów czy też koszulek marne, więc chociaż niech gra będzie emocjonująca, która może być magnesem dla fanów i to widzimy od kilku spotkań po stronie Lampartów. Dzisiaj czeka ich trudne zadanie, bo Magnitka cały czas znajduje się w świetnej formie i ten powrót z 0:3 na 4:3 w Helsinkach to udowadnia, że mentalnie Lisy są bardzo mocne. Nie mniej jednak liczę na wesoły hokej Nazarova, który poukładał wszystkie swoje klocki i pomimo braku Bakosa, Jaksa czy Lipona był w stanie na równi powalczyć z Avto. Stawiam ryzykowanie na to, że każda z ekip zdobędzie po minimum trzy gole. Metallurg może być nieco zmęczony dwoma meczami w Rydze i w Helsinkach, które kończyły się dopiero w rzutach karnych, czy też dogrywce. Być może ktoś z wymienionej wcześniej trójki wróci do składu Lampartów i wspomoże gospodarzy. Dwa ostatnie starcia obu ekip kończyły się wysokimi rezultatami, liczę, że dzisiaj będzie podobnie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +19
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Jutro sporo emocji w KHL, przede wszystkim na wschodzie i spróbuję z dwoma dublami, krótko je omówię:

Amur Chabarowsk vs Dynamo Mińsk: Amur powyżej 1.5 gola @1.35✅
Admirał Władywostok vs CSKA Moskwa: Admirał powyżej 1.5 gola @1.86⛔
AKO @2.51 ETOTO⛔

Sybir Nowosybirsk vs Traktor Czelabińsk: 2 ml @1.67⛔
Torpedo Niżny Nowogród vs Nieftiechimik Niżniekamsk: 1 ml @1.42✅
AKO @2.37 ETOTO⛔


Dynamo i CSKA przylatują na wschód i mają mniej czasu na odpoczynek od swoich rywali. Żubry mają poważny problem z bramkarzami, ponieważ Kolosov i Rybar są kontuzjowani. Musi grać Bolshakov, który lekko mówiąc jest beznadziejny i nie nadaje się na ten moment do KHL. Pokazał to w rywalizacjach z Barysem i Sybirem. Myślę, że Amur, który będzie już myślał jedynie o meczu, a nie o problemach z samolotem stać jest strzelić u siebie dwa gole, szczególnie, gdy przeciwnik musiał przebyć sporą drogę do Chabarowska. Co do CSKA to ciągle mnie nie przekonują. Może w ataku jakoś to wygląda, ale w defensywie jest źle. Admirał przy odrobinie szczęścia jest w stanie tutaj zapunktować na własnej tafli, a ja liczę na ich dwa trafienia. Udała im się ta sztuka z Dynamo Moskwa, dwa razy z Traktorem, więc czemu nie z CSKA, które dopiero co przyleciało na wschód.

W późniejszych starciach liczę na faworytów. Sybir nic wielkiego nie pokazał z Dynamo. Pierwsza tercja w pełni wykorzystana słabością obrony i bramkarza, teraz przyjeżdża do nich rywal o klasę lepszy, który wydaje się, że na nowo się rozpędza. Nie widzę tutaj niespodzianki. Co do Wilków z Niżniekamska wspominaliśmy wielokrotnie, że z lepszymi przeciwnikami sobie nie radzą. Szczególnie, gdy siła ofensywa jest ogromna, to po prostu nie są w stanie nawiązać równej walki. Okej, udało im się zdobyć Helsinki, ale to pojedyncze przypadki. Stawiam na Torpedo, które stara się lepiej grać w defensywie i znaleźć odpowiedni balans pomiędzy atakiem a obroną. Mam nadzieję, że sięgną po zwycięstwo.
 
Ostatnia edycja:
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja dzis zagram dubel Traktorzystów i Kazachów. Sibir nie bez problemu pokonał Mińsk ale u Zubrów bronił słaby bramkarz , który źle wszedł w mecz, mimo to Sibir musiał bronic korzystnego rezultatu. Dzis rywal bardziej poukładany , który miał kilka spotkan powiedziałbym niewyraznych jednak mysle ze dzis zagraja jeszcze skuteczniej w obronie i w ataku mimo trudnego terenu
Astana po dlugim zachodnim tripie przegrała z Loko ale to rywal z wyzszej połki jeszcze podrazniony porazką, mimo wszystko były momenty w których mogła wrocic do gry, jednak Loo przypilnowało wyniku i gry. Dzis rywal w zasiegu i mysle ze stac ich na wygrana po porazkach.

Astana ml + Traktor z x kurs ako 2,09 fortuna ⛔
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Nikolai Prokhorkin powyżej 0.5 punktu w kanadyjce @1.95 Fortuna⛔
Nikolai Prokhorkin strzeli gola @4.30⛔ Superbet


Dzisiaj tylko jeden mecz na rozkładzie KHL i w takich dniach staram się szukać ciekawych propozycji na singla czy też do AKO. Muszę przyznać, że od dłuższego czasu chodzi mi bramka Nikolaia. Jest to gracz, który u Boba Hartelya staje się coraz bardziej istotny i otrzymuje coraz więcej czasu na lodzie. Oczywiście nie będzie to tak ważny gracz jak Corban Knight, ale też ma swoje zadania na lodzie. Wydaje się, że dzisiaj dalej będzie występował w trójcę z Soshnikovem i Cehlarikiem, ale także w PP otrzymuje swoje szanse. Dzisiaj zmierzy się że swoją byłą ekipa, więc motywacja będzie większa. Ostatni jego gol datowany jest 12 meczów temu i jestem zdania, że moment przełamania nadejdzie za chwile. Oby to było dzisiaj. Kusi też remis z kursem @4.00.
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dzisiaj nie mamy co narzekać, bo przed nami aż 10 meczów, ja krótko omówię sześć z nich:

Amur Chabarowsk vs CSKA Moskwa: Amur strzeli gola w pierwszej tercji @2.07 ✅
Admirał Władywostok vs Dynamo Mińsk: Admirał strzeli gola w pierwszej tercji @1.75 ✅
AKO @3.62 Fortuna ✅

Saławat Jułajew Ufa vs Severstal Czerepowiec: Severstal powyżej 1.5 gola @1.62 ✅
Avtomobilist Jekaterynburg vs Bars Kazań: Bars powyżej 1.5 gola @1.42 ✅
AKO @2.30 Superbet ✅

Dynamo Moskwa vs Lokomotiv Jarosław: każda drużyna 2+ bramek @1.71 ⛔
Kunlun Red Star vs Nieftiechimik Niżniekamsk: każda drużyna 2+ bramek @1.55 ✅
AKO @2.65 PZBuk ⛔


Co do dwóch pojedynków na wschodzie Rosji, to liczę, że gospodarze od początku postarają się zaskoczyć przyjezdnych. Zarówno Amur, jak i Admirał często zdobywają bramki w pierwszych tercjach, szczególnie u siebie. W Dynamie cały czas jest problem z pierwszym bramkarzem, a CSKA mnie do końca nie zachwyciło ostatnio we Władywostoku. Mam nadzieję, że szybko ujrzymy na wschodzie otwarcie wyników.

Severstal rozkręca się z każdym meczem i do dobrze funkcjonującej defensywy doszła ofensywa. Myślę, że mogą powalczyć w Ufie. Saławat Jułajew może być nieco rozluźnione po wymagającym starciu z Lokomotivem i jakiś słabszy mecz za chwilę im się przydarzy. Goście to ekipa, której nigdy nie lekceważę i trudno gra się z ambitnymi zawodnikami Razina. Co do Avto to grają podobnie jak Dynamo Mińsk, muszą się postarać, aby błędy w defensywie i słabsza postawa bramkarzy nie wpływała na zwycięstwo. Bars jest w mojej opinii lepiej dysponowany od klubu z Jekaterynburga i poza tym ostatnio dobrze się tu czują. Dwa ich gole w zasięgu.

Na strzelaniny liczę w spotkaniach w Moskwie i w Mytiszczi. Wszystkie cztery zespoły o wiele lepiej czują się w ataku niż w defensywie, ale mają swoje przestoje w defensywie. Z braku czasu nie będę się tutaj rozpisywał.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +737
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom