>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Karta Skrill (dawniej Moneybookers)

A 205

amindada

Użytkownik
najwieksze przegięcie to 23 zł oplaty za przelew na konto. Póki co to staram sie utrzymywać VIP silver , a tylko on pozwala na bezpłatne korzystanie ze Skrilla.
 
emson88 38

emson88

Użytkownik
Tą nową kartę to wszystkim wysyłają czy jak ?
W moim statusie ukazało się że karta została wysłana, lecz po miesiącu ani widu ani słychu. Napisałem do nich i odpisali, że w takim razie anulują tą nową kartę (nie wiem jakim cudem, skoro ponoć wysłali) i ponownie mogę samodzielnie złożyć wniosek o jej wysłanie. Dodali również, że aktualna karta traci ważność końcem października, mimo iż widnieje na niej data 2018. Tak więc, chyba nie ma wyjścia ????
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Pany mam konto VIP-a czyli mogę zrobić konto w innej walucie i podepną pod &quot;stare konto&quot; ... Ale jak to jest z kartą ? Na aktualnej mam euro a jakbym zrobił drugie konto na PLN to mogę mieć drugą kartę w PLN ?
 
M 36

mankiecik

Użytkownik
Pany mam konto VIP-a czyli mogę zrobić konto w innej walucie i podepną pod &quot;stare konto&quot; ... Ale jak to jest z kartą ? Na aktualnej mam euro a jakbym zrobił drugie konto na PLN to mogę mieć drugą kartę w PLN ?
Tak, wyrabiasz drugą kartę w PLN.Masz dwa konta - musisz też podać drugi adres mail.
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Tak, wyrabiasz drugą kartę w PLN.Masz dwa konta - musisz też podać drugi adres mail.
też tak masz/znajomy ma ? Czy piszesz bo tak myślisz że jest ???? ? Wogóle chyba jakiegoś opiekuna konta powinenem mieć ????
 
M 36

mankiecik

Użytkownik
też tak masz/znajomy ma ? Czy piszesz bo tak myślisz że jest ???? ? Wogóle chyba jakiegoś opiekuna konta powinenem mieć ????
Mam tak,opiekuna konta mam,z którym kontaktuję się specjalnym mailem do niego.Nie tym ogólnym.Mam konto diamond,ale dwa konta przysługują już od poziomu silver.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
5567 719

5567

Użytkownik
Wszystkim wam tu sie należy opiernicz. Wziąłbym pasa i lał po kolei na goły tyłek i tylko patrzył czy równo puchnie :grin: Juz piszę dlaczego mi tak podpadliście... Otóż dzisiaj postanowiłem sobie aktywować nową kartę skrill. Najpierw zrobiłem co trzeba na stronce, potem poszedłem do bankomatu zmienic sobie PIN, a następnie udałem sie na zakupy, aby dokonać pierwszej płatności świeżutką kartą. Gdy przyszlo już do płacenia, podalem kasjerce kartę (tak, pamiętałem, żeby za pierwszym razem nie świrować ze zbliżeniem) i po chwili wstukuje swój PIN. Wstukałem raz, po czym terminal po kilku sekundach chce żebym znowu to zrobił. Kasjerka patrzy na mnie z lekkim zdziwieniem i mówi do mnie jak do jakiegoś jełopa: &quot;proszę jeszcze raz wstukać PIN i nacisnąć zielony&quot; (pewnie sobie pomyślała, ze nie umiem tego zrobić i coś zle nacisnalem). No to ok, ponowilem czynność drugi raz, a tam terminal dalej swoje i lipa. No i w tym momencie słyszę od kasjerki: &quot;No nie... Coś musi pan zle robic...&quot;. Nie pamiętam czy ponowilem czynność 3, czy więcej razy (chyba 3), ale za którymś razem &quot;poszło&quot; w końcu. Wpisywalem za każdym razem dobrze, bo nie wyskakiwal żaden błąd. No i teraz tak... Daje sobie rękę uciąć, ze nie tylko ja mialem taki przypadek podczas pierwszej płatności tą nową kartą (pamiętam, ze starą kartę jak aktywowałem, to wystarczyło RAZ podać PIN), natomiast nigdzie tutaj nikt nie wspomniał o czymś takim. To normalne, ze np. przy zmianie PINu w bankomacie podaje sie 2x nowy, ale przy płaceniu to się zdziwiłem. Jakby nie bylo, jesli ktoś jest przed aktywacja nowej karty, to jestem przekonany, ze taka informacja będzie bardzo przydatna, i pewnie pozwoli uniknąć ewentualnych nieprzyjemności. To tyle. Liczę na milion punktów reputy za ten jakże cenny post.
 
R 36

rafal919

Użytkownik
Muszę Cię zmartwic. Przy pierwszej transakcji nową kartą płatność przeszła od razu. Nie musiałem próbować razy wstukiwac PIN. Wystarczył jeden rax
 
slomiany400 36,8K

slomiany400

Użytkownik
Też nie mogliście wybrać w bankomacie 80 zł tylko 50 albo 100? Czy to po prostu u mnie nie było gotówki. Co do płatności to właśnie wsadziłem kartę do bankomatu, nie moglem wybrać, bo problem taki jak opisałem, więc poszedłem zapłacić kartą i zapłaciłem normalnie zbliżeniowo była to moja transakcja
 
marcins 224

marcins

Użytkownik
Też nie mogliście wybrać w bankomacie 80 zł tylko 50 albo 100? Czy to po prostu u mnie nie było gotówki. Co do płatności to właśnie wsadziłem kartę do bankomatu, nie moglem wybrać, bo problem taki jak opisałem, więc poszedłem zapłacić kartą i zapłaciłem normalnie zbliżeniowo była to moja transakcja
w bankomacie nie było gotówki i pewnie wielokrotnosc 50zł mozna było tylko wypłacic
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 0

szamanx

Użytkownik
działa wam strona skrilla? mi wyskakuje tylko to na kompie i na komórce:
Service Unavailable
The server is temporarily unable to service your request. Please try again later. Reference #6.20a9645f.1479025761.10ce4d41
 
lanski 700

lanski

Użytkownik
Czy dobrze to zrozumiałem? Skrill już przestał brać procenty za wypłatę i zaczął brać 1,80€ + procenty?
No bo jeśli tak to za wypłatę 100PLN zamiast ~2PLN zapłacimy ~10PLN
 
8 0

8c4rds

Użytkownik
Witam, mam pewien problem ze skrillem, wysłali mi nową kartę, chociaż o nią nie zabiegałem. Nie aktywowałem jej, gdyż nie chcę mieć zbliżeniówki z wielu powodów. Od otrzymania karty, dostałem od nich 3-4 majle z przypomnieniem ze nieaktywowałem nowej karty, natomiast dzisiaj dostalem cos takiego.

&quot;Ostatnio wysłaliśmy Ci nową bezdotykową kartę Skrill Prepaid MasterCard®. Prosimy o jak najszybszą aktywację karty, gdyż ważność starej karty wygaśnie 28 listopada 2016 roku.

Możesz ją w szybki i prosty sposób aktywować online za pośrednictwem swojego konta Skrill. Zaloguj się Login, przejdź do sekcji “Skrill karta przedpłacona” i postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie – Twój PIN will wyświetli się online po aktywacji. Zajmie to tylko kilka sekund.&quot;

Zapłaciłem za starą kartę 10 euro tylko i wyłącznie dlatego, że wiedziałem że jest bezdotykowa i będę mógł z niej korzystać przez całe 12 miesięcy. Według tego co widnieje na karcie jest ona ważna do kwietnia 2019 roku. Więc powinienem mieć możliwość jeszcze z niej korzystać 2.5 roku. Natomiast teraz skrill łamie tą umowę i zmienia zasady według swojego widzimisię. Jest jakaś możliwość aby zachować stara kartę, rozmawiał ktoś już z nimi w tej sprawie?
 
Do góry Bottom