>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Karta Skrill (dawniej Moneybookers)

C 272

cowboy

Użytkownik
wczoraj chcialem wyplacic pieniadze z karty skrilla, mam ja od jakis 3 miesiecy i nigdy nie bylo problemu, a od wczoraj nie dalo rady. dzisiaj sie loguje na konto skrill i widze status karty &quot;Anulowana&quot;... mial ktos taka sytuacje?
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Jak masz starą kartę to nic dziwnego, mieli i tak je dużo wcześniej wyłączyć. Masz kartę z PayPass czy bez? Jak bez to musisz nową zamówić, chociaż powinieneś ją ostatnio dostać.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Moglby ktos mi odpowiedziec czy jak jturo zadzwonie na support to od reki powinienem odzyskac pin?
BTW: Wyplacacie czasami srodki z mb na konto czy zawsze wybranie?
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
BTW: Wyplacacie czasami srodki z MB na konto czy zawsze wybranie?
Oczywiście. Wypłacanie na konto jest równie popularne co wybieranie kartą.
Co do pierwszego pytania - powinni pomóc. Nie wiem, czy będzie od ręki, czy też do wygenerowania w profilu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Oczywiście. Wypłacanie na konto jest równie popularne co wybieranie kartą.

Co do pierwszego pytania - powinni pomóc. Nie wiem, czy będzie od ręki, czy też do wygenerowania w profilu.
Dzieki wielkie. Ok pusci sie najwyzej przelew a reszte gotowki poczekam na ten nieszczescny pin.
 
yam 93

yam

Użytkownik
Da sie ta nowa karta placic w necie?
Np na allegro?
Jesli tak to bez prowizji tak jak w stacjonarnych sklepach?
Ja zacofany jestem i tylko znam bankomaty i piny.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Da sie ta nowa karta placic w necie?
Np na allegro?
Jesli tak to bez prowizji tak jak w stacjonarnych sklepach?

Ja zacofany jestem i tylko znam bankomaty i piny.
Da się i jest tak samo jak z poprzednią, czyli bez prowizji.
 
H 82K

hagi84

Użytkownik
wczoraj chcialem wyplacic pieniadze z karty skrilla, mam ja od jakis 3 miesiecy i nigdy nie bylo problemu, a od wczoraj nie dalo rady. dzisiaj sie loguje na konto skrill i widze status karty &quot;Anulowana&quot;... mial ktos taka sytuacje?
Mam podobnie, karta (kolejna) przyszla 3 miesiace, praktycznie przez caly czas codziennie w uzytku. Nagle chce placic w sklepie i komunikaty, ze karta zablokowana. Na stronie ma status Anulowana, a nic nie robilem
Maila pisalem 2 grudnia i zero odpowiedzi

KTos mial podobnie i sprawa sie wyjasnila?
W jaki sposob najlepiej sie z nimi skontaktowac jak najszybciej?

Dzieki za odpowiedzi
 
H 82K

hagi84

Użytkownik
Jak masz starą kartę to nic dziwnego, mieli i tak je dużo wcześniej wyłączyć. Masz kartę z PayPass czy bez? Jak bez to musisz nową zamówić, chociaż powinieneś ją ostatnio dostać.


jak sprawdzic czy ta karta z PayPass?

Dostalem nowa 3 miesiace temu i niby znow musze wymienic na jakas inna?
 
H 82K

hagi84

Użytkownik
Ok, w takim razie nie mam jej.
Nie dostalem zadnego maila od nich, ze karta zostala wyslana
Aktulnie mieszkam gdzie indziej i jest sens jechac do skrzynki i zerknac czy przyszla?
Yostaliscie poinformowani mailowo o tym, ze nowa karta zostala wyslana?
Czy na stronie skrilla w dziale kart powinna byc informacja o wyslaniu tej nowej karty?
U mnie brak, jest tylko stara i obok status: Anulowana
Dzieki za info
 
H 82K

hagi84

Użytkownik
Ok dodzwonilem sie, znow jakas Rosjanke dostalem
Karta do mnie wcale nie zostala wyslana, czemu to nie wiem?
Nie potrafila kobitka sie okreslic
Musze sam zamowic i zaplacic 10 E
Teraz pytanie czemu placic, jak placilem 3 miesiace temu za kolejna, nowa karte, ktora miala byc wazna jeszcze prawie 3 lata.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Ok, w takim razie nie mam jej.
Nie dostalem zadnego maila od nich, ze karta zostala wyslana
Aktulnie mieszkam gdzie indziej i jest sens jechac do skrzynki i zerknac czy przyszla?
Yostaliscie poinformowani mailowo o tym, ze nowa karta zostala wyslana?
Czy na stronie skrilla w dziale kart powinna byc informacja o wyslaniu tej nowej karty?
U mnie brak, jest tylko stara i obok status: Anulowana

Dzieki za info
Tak, wysyłali dwa, albo trzy maile o tym. Najpierw, że mi w przyszłości wyślą, później, że karta została wysłana i dojdzie w ciągu dwóch tygodni. Skrill wymieniał praktycznie wszystkim użytkownikom te karty gdzieś na przełomie sierpnia i września.
 
H 82K

hagi84

Użytkownik
Macko18, a na stronie moneybookers w dziale o kartach byla jakas informacja, ze karta zostala wyslana? Miales napisane, ze musisz aktywowac nowa karte?
U mnie nic nie ma, jest tylko stara ze statusem Anulowana i kobitka twierdzi, ze nie zostala wyslana i ze musze sam recznie zamowic i zaplacic za nia 10 E
Twierdzila, ze nie wszystkim wysylali, z zapytaniem dlaczego nie?, nie potrafila mi odpowiedziec
Nie ufam zbytnio tym kobitkom z tym akcentem wschodnim dlatego moje zapytania
edit: Skrzynka byla sprawdzana 3 -4 tyg temu i nic nie przyszlo wiec watpie by przez ten czas karta doszla, moze naprawde wogole nie zostala wyslana.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Wydaje mi się, że po wysłaniu karty na moim koncie pojawiła się opcja aktywacji nowej karty, jednak tego dokładnie nie pamiętam.
 
H 82K

hagi84

Użytkownik
ok, dzieki, pare razy karte mi wysylali i za kazdym razem mialem info, ze karta idzie i bede musial ją aktywowac takze chyba jednak naprawde mi nie wyslali
Zawsze korzystalem z wyplaty za pomoca karty, teraz pilnie potrzebuje pieniadze stad pytanie odnosnie przelewu na konto bankowe:
Jest to opcja bezpieczna? chce tylko jednorazowo wyplacic
Jesli tak to jaka sume moge najwieksza i ile kosztuje przelew bankowy i jak dlugo to trwa
Chodzi mi przelew na mbank
Dziekuje
 
M 15

maccabi

Użytkownik
To jest skandal. Anulowali bez powodu karte która miałem zaledwie 2 miesiące. Podobno roczna opłata za karte to 10 eur i właściwie tylko dlatego została przeze mnie zamówiona. Myślałem że wszelkie opłaty prócz prowizji za wyplate kartą mam z głowy. Czy oni sobie w ch... lecą? Za miesiąc okaże się że znowu wszystkim wymieniają karty (przy czym poinformują jedynie losowo wybrane osoby)i płać jeszcze raz. Gdyby nie ten wątek to nie wiedziałbym nawet że karta została anulowana. Wy się na to godzicie??
 
Do góry Bottom