>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Karta Skrill (dawniej Moneybookers)

alkoterror 1,4K

alkoterror

Użytkownik
Skrill ma dziś jakąś awarię? Ja i znajomy próbowaliśmy wypłacić pieniądze w bankomatach różnych banków i wszędzie nam pisze że karty nie są akceptowane. Przebywamy w NL ale nigdy takich cudów nie było. Oczywiście konta mamy zweryfikowane od X lat i karty ważne. Miał ktoś podobny problem dziś?
 
kasztanowy 1,2K

kasztanowy

Użytkownik
Żeby otrzymać VIP Bronze trzeba zrobić obrót 25 k na 3 miesiące. Tzn. że mogę wpłacić 10 tys. na Skrill, potem do buka, z buka z powrotem na Skrill, i potem to samo i obrót zrobiony ? Na ile czasu wtedy otrzymuje tego VIPa?
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Żeby otrzymać VIP Bronze trzeba zrobić obrót 25 k na 3 miesiące. Tzn. że mogę wpłacić 10 tys. na Skrill, potem do buka, z buka z powrotem na Skrill, i potem to samo i obrót zrobiony ? Na ile czasu wtedy otrzymuje tego VIPa?
Zasadniczo tak. Tylko buk musi być na liście partnerów Skrill, np. Pinnacle bodajże nie zlicza. Na ile czasu? Najłatwiej byłoby powiedzieć, że na tak długo jak twój obrót w ostatnich 3 miesiącach przekracza 25k, ale w praktyce różnie to bywa, moim zdaniem nie jest to aż tak ściśle sprawdzane, ale to tylko odczucie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 0

stafikus

Użytkownik
Nie można, chyba, że miałbyś status vip silver. Ktoś się orientuje czy szata graficzna kart vipowskich jest taka sama czy inna niż zwykłej karty?
 
J 0

jurczak79.79

Użytkownik
Czy to normalne, że najpierw przyszedł pocztą PIN, a karty jeszcze nie mam?
Proszę o odpowiedz.
Osobiście nie chciałbym dostać karty razem z pinem w jednym liście . Wszystkie banki jeśli wysyłają jedno i drugie pocztą to docierają w odstępach kilku dniowych ze względów bezpieczeństwa.
 
J 30

jakub87

Użytkownik
Ja dostałem na inny adres wiec nie ma problemu z tym. Tylko musisz do nich napisać, że aktualnie mieszkasz powiedzmy pod innym adresem i żeby Ci tam ją przesłali.
 
Do góry Bottom