>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Karta Skrill (dawniej Moneybookers)

benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Czy jeżeli mam walutę w PLN, to czy np. w Anglii jak będę chciał wypłacić w bankomacie to z automatu mi przewalutuje ?
Z tego co wiem tak. Nie będzie kłopotu, choć ciekawe jaki kurs Ci policzą. Lepiej napisz do ich suportu.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Czy jeżeli mam walutę w PLN, to czy np. w Anglii jak będę chciał wypłacić w bankomacie to z automatu mi przewalutuje ?
Oczywiscie ze nie bedzie problemu z wypłatą nie wazne czy wypłacasz w angli chinach australi czy japoni w każdym bankomacie który akceptuje mastercard (właściwie to wszystkie na całym świecie ją akceptuja)możesz wypłacać pieniądze w lokalnej walucie a przeliczenie następuje automatycznie po aktualnym kursie bankowym
 
arturro100 118

arturro100

Użytkownik
Zamówiona karta przyszła, czy druga koperta z PIN przychodzi automatycznie, czy trzeba to zgłosić np w sekcji przypomnienie nr PIN ??
 
G 52

grekuu

Użytkownik
Pany pytanie wiemy ze jak będzie się wpłacalo bez pośrednio na konto grube kwoty to skarbówka mnie dojedzie ale jak to jest jak wpłacę na skrill ze skrilla wypłace i wpłacę sam we wplatomacie*?
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
Pany pytanie wiemy ze jak będzie się wpłacalo bez pośrednio na konto grube kwoty to skarbówka mnie dojedzie ale jak to jest jak wpłacę na skrill ze skrilla wypłace i wpłacę sam we wplatomacie*?
no to można tak zrobić ale jaki jest sens wypłacać kasę ze Skrilla i wpłacać na konto bankowe?
Do skarpetki kasę chowaj.
 
L 516

lipny

Użytkownik
Pany pytanie wiemy ze jak będzie się wpłacalo bez pośrednio na konto grube kwoty to skarbówka mnie dojedzie ale jak to jest jak wpłacę na skrill ze skrilla wypłace i wpłacę sam we wplatomacie*?
jak wplacisz we wplatomacie czy w okienku to kto bedzie nad tym myslal skad masz hajs?
klasykiem????
A czemu to niby ma bank interesować? ja kiedyś jak wpłacałem luzem jakieś 3-4 tyś, to babka się mnie zapytała, czego to są pieniądze, a ja powiedziałem, że odmawiam odpowiedzi, a ona dobrze.
to chyba US może bardziej się przybić niż bank, zresztą nie znam się
 
L 237

lookash

Użytkownik
Witam, niedawno skończyła mi się ważność karty, zamówiłem nową i przyszła kilka dni temu. Pin nie przyszedł, próbowałem też użyć pinu ze starej karty. Powinien przyjść nowy pin do kolejnej karty automatycznie po zamówieniu ?
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
Witam, niedawno skończyła mi się ważność karty, zamówiłem nową i przyszła kilka dni temu. Pin nie przyszedł, próbowałem też użyć pinu ze starej karty. Powinien przyjść nowy pin do kolejnej karty automatycznie po zamówieniu ?
pin jest taki sam jak do starej karty i nowej
 
D 0

dethnir

Użytkownik
Cześć, mam zamiar zacząć grać u buka, ale nurtuje mnie kilka pytań, których raczej nie widziałem w temacie, bądź nie przyłożyłem do tego zbyt dużej uwagi. Pytanie kieruje do osób co wypłacali pieniądze z buka na mb(skrill w tym przypadku) mianowicie:
1. Jak nazywa się karta, którą można zamówić od mb? Jest to zwykła karta Mastecard, czy może inna?
2. Mając pieniądze na skrillu można robić przelewy internetowe? Bez wpłacania ich na konto bankowe? Chodzi mi tu dokładnie o np: zakupy w internecie (ubrania, sprzęt rtv itp.), czyli w skrócie bezpośrednia płatność poprzez skrill&#39;a.
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Cześć, mam zamiar zacząć grać u buka, ale nurtuje mnie kilka pytań, których raczej nie widziałem w temacie, bądź nie przyłożyłem do tego zbyt dużej uwagi. Pytanie kieruje do osób co wypłacali pieniądze z buka na mb(skrill w tym przypadku) mianowicie:
1. Jak nazywa się karta, którą można zamówić od mb? Jest to zwykła karta Mastecard, czy może inna?
2. Mając pieniądze na skrillu można robić przelewy internetowe? Bez wpłacania ich na konto bankowe? Chodzi mi tu dokładnie o np: zakupy w internecie (ubrania, sprzęt rtv itp.), czyli w skrócie bezpośrednia płatność poprzez skrill&#39;a.
1. Jest to zwykły Mastercard, bez pay passa czy podobnych.
2. Przelewów internetowych nie zrobisz, tylko do innych użytkowników na ich konta Skrill.
3. Można, o ile sklep ma możliwość płatności kartą Mastercard. Tylko na pizzaportal, nie przyjmuje mi tej kart, z tych co próbowałem serwisów (nie mam pojęcia czemu, podobny serwis normalnie akceptuje ją).
 
Do góry Bottom