>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Karta Skrill (dawniej Moneybookers)

wtf 48

wtf

Użytkownik
dziala wam skrill normalnie!? logowanie trwa 10 min i nie ksieguja mojej wplaty pierwszy raz! ponadto w zadnym buku nie otwiera sie okienko tylko ciagle sie laduje
 
wtf 48

wtf

Użytkownik
Cala strona dziala juz idealnie od 30 minut. Natomiast od 2h nie ma mojej wplaty. jest tam jakis nr telefonu bo mail to tydzien bedzie trwalo.
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
Czy sklep może zwrócić pieniądze na kartę skrill jeżeli nie jest w stanie zrealizować zamówienia? Płatność dokonana w internecie kartą skrill.
tak , w tym przypadku sklep zwraca pieniądze.
też tak miałem , kupiłem w sklepie on-line grę i sklep nie wywiązał się bo nie miał na stanie więc zwrócił mi pieniądze.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
tak , w tym przypadku sklep zwraca pieniądze.
też tak miałem , kupiłem w sklepie on-line grę i sklep nie wywiązał się bo nie miał na stanie więc zwrócił mi pieniądze.
Podczas każdej płatności kartą skrill zakładana jest blokada na środki następnie jak transakcja jest rozliczana blokada zostaje zdejmowana i saldo zrównuje się z ilością dostępnych pieniędzy. Ja jestem w takiej sytuacji że nie ma już blokady na tą płatność tylko transakcja została rozliczona. Czy w takiej sytuacji również możliwy jest zwrot na tą kartę? W jaki sposób w historii transakcji na skrill taki zwrot jest oznaczany?
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
Podczas każdej płatności kartą skrill zakładana jest blokada na środki następnie jak transakcja jest rozliczana blokada zostaje zdejmowana i saldo zrównuje się z ilością dostępnych pieniędzy. Ja jestem w takiej sytuacji że nie ma już blokady na tą płatność tylko transakcja została rozliczona. Czy w takiej sytuacji również możliwy jest zwrot na tą kartę? W jaki sposób w historii transakcji na skrill taki zwrot jest oznaczany?
Ja napisze Tobie tak: zrealizowałem płatność poprzez kartę on line na grę która nie była na stanie więć po trzech dniach zostały zwrócone środki finansowe na konto Skrill i taki zwrot jest odznaczany w historii na swoim koncie Skrill.
 
R 190

rednee

Użytkownik
Skrill ma dziś jakąś awarię? Próbowałem dzisiaj wypłacić pieniądze w bankomatach różnych banków i wszędzie pisze że karta nie jest akceptowana. Oczywiście konto mam zweryfikowane od paru lat i ważną kartę. Ma ktoś dziś podobny problem?
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Skrill ma dziś jakąś awarię? Próbowałem dzisiaj wypłacić pieniądze w bankomatach różnych banków i wszędzie pisze że karta nie jest akceptowana. Oczywiście konto mam zweryfikowane od paru lat i ważną kartę. Ma ktoś dziś podobny problem?
Ta &#39;awaria&#39; jest już od kilku dni i pojawia się bardzo często. Jak się dowiedziałem dzwoniąc tam, mają jakieś aktualizacje i mogą występować takie problemy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
R 190

rednee

Użytkownik
Ta &#39;awaria&#39; jest już od kilku dni i pojawia się bardzo często. Jak się dowiedziałem dzwoniąc tam, mają jakieś aktualizacje i mogą występować takie problemy.
Czy ktoś w takim razie może zostawić posta, jak zacznie mu działać karta Skrill?
Dziękuje z góry.
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
Z ta karta jest popierniczone sam z tym bardzo dlugo walczylem i myslalem , ze to wina bankomatow. Podchodzilem i zawsze byla zagadka wyda kase czy nie. Pod saldem dostepnym masz saldo koncowe i gdy tu jest np 700pln a limit wyplaty masz np 1050 A na saldzie dostepnym bedziesz mial np 600 to i tak tyle nie wybierzesz zawsze na bankomacie pojawi sie rozny blad! W zaleznosci od danego bankomatu .W tej sytuacji bys mogl wybrac tylko 350pln gdy masz Vipa lub bez 340 bo oplata okolo 7pln. Od tej pory nie mialem zadnej &quot;awarii&quot;
Malo tego gdy bankomat nie wyda kasy to i tak kaska znika z konta i pojawi sie no wlasnie roznie nawet i do 3 tygodni!
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Witam..
Mam pytanie odnośnie płacenia na allegro. Jak wykonujecie przelew za zakupiony towar kartą skrill ? Przez Pay you? Kasa od razu jest księgowana? Ktoś coś opowie?
Płatność kartą debetową/kredytową. Wpisujesz dane z karty z kodem CVV i transakcja jest zakończona pomyślnie. Jak robię zakupy przez Allegro to głównie w ten sposób.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 13

sheltie3706

Użytkownik
W marcu moja karta traci ważność, czy prześlą mi sami nową kartę ? I co jak w pewnym momencie będę miał dwie karty obie będą ważne ? czy może ta stara od razu staje się nie aktywna jak dostane nową.
 
Do góry Bottom