>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Karta Skrill (dawniej Moneybookers)

Q 4

qw85qw

Użytkownik
&quot;Opłata za rozpatrzenie wniosku o wydanie karty Moneybookers MasterCard wynosi EUR 10.00 (PLN 41.01). Aby umożliwić rozpatrzenie wniosku, proszę upewnić się, że na koncie znajdują się wystarczające środki...&quot;

Troche duzo... Co o tym sadzicie ?
 
Q 4

qw85qw

Użytkownik
Galacik oni pisza ze trzeba miec na koncie te 40 zl z hakiem, jak chwilowo mam 0 zl to jak tylko wpłacę to wtedy zwerfikuja mi czy jak ? Czy jak nie wplace przez najblizsze dni to odrzuca mi weryfikacje ?
 
G 0

galacik20

Użytkownik
Nie, zwerfikują Ci konto nawet jak nei masz nic na koncie ja tak mialem ale potem jest cos takiego ze zloz podanie o karte czy cos takiego mniejsza z tym i jak nie mialem kasy na koncie to jak klikalem w to to tak jak bym klikal we wplate pojawily mi sie rozne formy wplaty a jak juz mialem kase na koncie to pisalo poprostu zloz podanie nacisnolemw to
pobralo mi kase z konta i pisalo ze podanie bedzie rozpatrzone i ze w ciagu 14dni przyśla mi karte...
Tego maila dostalem jak zwerfikowali mi konto:
Szanowny Panie xxx,

Chcielibysmy uprzejmie poinformowac, ze powinien juz moc Pan bez przeszkod
wypelnic podanie o wydanie karty MasterCard.

Wystarczy zalogowac sie do swojego profilu Moneybookers i przejsc do sekcji
&#39;Moje konto&#39; &gt; &#39;Moja karta MasterCard&#39;. Tu bedzie mogl sfinalizowac Pan
zgloszenie i wypelnic wniosek o wydanie karty Moneybookers MasterCard. Mamy
nadzieje, iz informacja ta okaze sie dla Pana pomocna.

Jezeli ma Pan jakiekolwiek pytania lub watpliwosc, prosimy o kontakt przez
nasz dzial &quot;Centrum Obslugi Klienta&quot;.

Serdecznie pozdrawiamy,
Dzial Obslugi Klienta Moneybookers
A to jak juz pobrali mi kase z konta:
Dziękujemy za złożenie wniosku o wydanie karty Moneybookers MasterCard.
Nasz zespół obecnie rozpatruje wniosek i wkrótce przekaże Panu/Pani swoją
decyzję. Status swojego wniosku można zobaczyć w każdej chwili w dziale
&quot;Moja karta MasterCard&quot; na swoim koncie Moneybookers.
Nowa karta umożliwia zawsze i wszędzie dostęp do środków posiadanych na
koncie Moneybookers:
- Błyskawiczny dostęp do pieniędzy otrzymanych na konto Moneybookers
- Wypłacanie pieniędzy z ponad miliona bankomatów na całym świecie
- Płacenie w sklepach i restauracjach
- Możliwość dokonywania zakupów online
- Korzystanie z karty wszędzie tam, gdzie przyjmowane są płatności
kartą MasterCard
Z poważaniem,
Zespół Moneybookers
 
D 0

duch1988

Użytkownik
Mając tą kartę można praktycznie nie korzystać z konta bankowego. Tak więc wszystkie depozyty i wygrane nie będą kontrolowane przez Urząd Skarbowy ponieważ nie jest to konto bankowe. No chyba, że moneybookers też będzie podglądane w co wątpie bo to nie jest polska firma. Dobrze to rozumiem?
 
M 28

mitch

Użytkownik
Zeby nie bylo tak, ze teraz wprowadzaja te karty &quot;do zakupow online&quot; a potem zablokuja mozliwosc wysylania pieniedzy do bukow. Wszystko jest mozliwe.
 
I 1

icytower77

Użytkownik
Mając tą kartę można praktycznie nie korzystać z konta bankowego. Tak więc wszystkie depozyty i wygrane nie będą kontrolowane przez Urząd Skarbowy ponieważ nie jest to konto bankowe. No chyba, że moneybookers też będzie podglądane w co wątpie bo to nie jest polska firma. Dobrze to rozumiem?
Dobrze rozumiesz

Zeby nie bylo tak, ze teraz wprowadzaja te karty &quot;do zakupow online&quot; a potem zablokuja mozliwosc wysylania pieniedzy do bukow. Wszystko jest mozliwe.
Jesli zdecydowaliby sie zablokowac to tylko straciliby na tym klientow i co za tym idzie sporo pieniędzy by przeszlo im koło nosa wiec sie na to nie zdecyduja
 
N 0

nifares

Użytkownik
Witam. Jak długo czekaliście na weryfikację danych potrzebnych do uzyskania karty? Na ich stronie jest napisane, że weryfikacja trwa 24-48 godzin, a ja przesłałem dokumenty i złożyłem wniosek 8 grudnia i ciągle nic. A ich obsługa klienta nie odpowiada na mail .
 
marasking 63

marasking

Użytkownik
Witam. Jak długo czekaliście na weryfikację danych potrzebnych do uzyskania karty? Na ich stronie jest napisane, że weryfikacja trwa 24-48 godzin, a ja przesłałem dokumenty i złożyłem wniosek 8 grudnia i ciągle nic. A ich obsługa klienta nie odpowiada na mail .
U mnie to były chyba 3lub 4 dni.
 
B 28

badabum89

Użytkownik
Mi weryfikowali 3 dni. Dzisiaj dostalem maila, ze karte wyslali ????

Szanowny/a Adrian ******,

Państwa karta Moneybookers MasterCard została wysłana i powinna do państwa dotrzeć w ciągu 10 dni roboczych! Informujemy, że Państwa numer identyfikacyjny (PIN) będzie wysłany oddzielnie i otrzymają go Państwo kilka dni później.

Przed użyciem kartę należy aktywować. Aktywacja jest bardzo prosta:

1. Przejdź na witrynę http://www.moneybookers.com

2. Zaloguj się na swoje konto

3. Kliknij na zakładkę „Moja karta MasterCard”

4. Potwierdź dane i aktywuj kartę

Po aktywowaniu karty mogą się państwo cieszyć wszystkimi korzyściami, jakie oferuje karta Moneybookers MasterCard:

- natychmiastowy dostęp środków na koncie Moneybookers

- Wypłaty gotówki z ponad 1 miliona bankomatów na całym świecie

- Płacenie w sklepach i restauracjach

- Zakupy przez Internet

- Możliwość korzystania z karty we wszystkich miejscach, w których przyjmowane są karty masterCard

Karta jest powiązana z kontem Moneybookers, zatem, by z niej korzystać, na koncie muszą być środki pieniężne w odpowiedniej wysokości. Aby zasilić konto i kartę prosimy przejść na witrynę http://www.moneybookers.com, zalogować się na konto i kliknąć na zakładkę &quot;wpłać środki&quot;. Należy wybrać metodę wpłaty, wpłacić środki i już można się cieszyć swoją kartą! Podobnie jak konto Moneybookers, Państwa kartę można zasilać środkami i korzystać z niej, gdy tylko jest Państwu potrzebna.

Z poważaniem,

Twój zespół Moneybookers
 
S 8

sweetkokos

Użytkownik
dziekujemy za kontakt z Moneybookers.

Informujemy, ze zgodnie z naszymi Warunkami Umowy mozna dokonac rejestracji
wylacznie jednego konta w naszym systemie.

W odpowiedzi na Pana pytanie informujemy rowniez, ze moze wybrac Pan jedna z
czterech proponowanych przez nas walut karty Moneybookers Mastercard: EUR,
PLN, USD lub GBP. Wystarczy udac sie do sekcji &#39;Moja karta Mastercard&#39; &gt;
&#39;Zarzadzanie karta&#39; &gt; &#39;Wniosek&#39;. Tu moze wybrac Pan walute rozliczeniowa karty
oraz wypelnic wniosek o jej wydanie.

Polecamy rowniez zapoznanie sie z sekcja &#39;Moja karta mastercard&#39; &gt;
&#39;Najczesciej zadawane pytania&#39;.

Dziekujemy za korzystanie z naszych uslug. W razie jakichkolwiek watpliwosci
czekamy na pytania.

Serdecznie pozdrawiam,
Iga, Moneybookers Limited
http://www.moneybookers.com








czyli z tego wynika ze karta nie musi byc w euro;] moze byc tez w zlotowka;] super;] szkoda ze mozna miec tylko jedna walute w MB bo mi akurat przydala by sie taka karta w euro i zlotowkach ale to tego tez dwa ostbne rachunki , jeden w euro drugi zlotowkach;]
 
kaczor5533 91

kaczor5533

Użytkownik
No wiadomo, mozna miec w zlotowkach karte. Wystarczylo troche poczytac o tej karcie. Mozliwosc posiadania dwoch rachunkow MB maja tylko konta VIP.
 
lukas155 11

lukas155

Użytkownik
Ludzie, nie narzekajcie na 4 dychy opłaty bo ta karta to rewelacja i bije Neteller Card jak chce. Największą zaletą jest nasza waluta. PLN!!!! Ja mam NET Card w euro i jak płacę w sklepie 100zł to mi pobiera z konta 110zł!!! Takie jest przewalutowanie, a właściwie podwójne przewalutowanie.Bo najpierw przeliczają z PLN na Euro, a potem z Euro na PLN. Druga sprawa to o wiele tańsze wypłaty z bankomatu 1,8e, a chyba 4e to różnica jest. I można płacić online. A kartą Netellera nie. Aczkolwiek oferują Virtual card, z tego ci mi wiadomo trzeba mieć konto w euro, dolarach, albo funtach, żeby mieć taka kartę.

Więc brać i się cieszyć ????
 
robin-hood 0

robin-hood

Użytkownik
Ludzie, nie narzekajcie na 4 dychy opłaty bo ta karta to rewelacja i bije Neteller Card jak chce. Największą zaletą jest nasza waluta. PLN!!!! Ja mam NET Card w euro i jak płacę w sklepie 100zł to mi pobiera z konta 110zł!!! Takie jest przewalutowanie, a właściwie podwójne przewalutowanie.Bo najpierw przeliczają z PLN na Euro, a potem z Euro na PLN. Druga sprawa to o wiele tańsze wypłaty z bankomatu 1,8e, a chyba 4e to różnica jest. I można płacić online. A kartą Netellera nie. Aczkolwiek oferują Virtual card, z tego ci mi wiadomo trzeba mieć konto w euro, dolarach, albo funtach, żeby mieć taka kartę.

Więc brać i się cieszyć ????
w neteller placisz 4 euro przy dziennym limicie 750 euro w moneyu 1,8 euro ale max. mozesz wyjac 250 euro
 
Q 4

qw85qw

Użytkownik
Panowie a ja mam takie pytanie. Kiedy zgosilem formularz wydania karty i oplacilem koszt 40 zl, dostalem przed chwila maila ze wyslali mi ja. Tylko w danych moneybookers podalem dawno dawno temu moj adres zameldowania, natomiast jakis tydzien temu zmienilem w ustawieniach adres, w sensie ze podalem taki gdzie obecnie mieszkam. I zastanawiam sie czy przyjdzie karta na ten adres co mieszkam co zmienilem ? I czy wyrobiona karta ma jakies dane adresowe z moneya ? Jakie infomacje zawiera karta o uzytkowniku ? No bo loginem do moneya jest nasz adres mail, ale te maile mozna dodawac i usuwac i zmieniac ktory ma byc glownym, czy na karcie widnieje mail ? Czy numer ID uzytkownika z moneya tylko ? Czy tylko imie i nazwisko i numer karty ?
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Będziesz miał tak jak na każdej karcie pewnie imię i nazwisko oraz numer. Żadnych mailów i ID nie będzie. A kartę wyślą na adres, który masz aktualnie.
 
Do góry Bottom