>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Karta Skrill (dawniej Moneybookers)

valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
Witam, jestem początkującym użytkownikiem Skrill ( w zasadzie dzisiaj dopiero przyszła mi karta) na koncie skrill mam w tym momencie 5000 zł. Nie orientuję się zbytnio w tych wszystkich prowizjach itd. Czy byłby ktoś na tyle miły i przedstawił mi najbardziej opłacalny sposób na wypłatę tych pieniędzy? Bankomat czy przelew? a może jeszcze jakoś inaczej?
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
Witam, jestem początkującym użytkownikiem Skrill ( w zasadzie dzisiaj dopiero przyszła mi karta) na koncie skrill mam w tym momencie 5000 zł. Nie orientuję się zbytnio w tych wszystkich prowizjach itd. Czy byłby ktoś na tyle miły i przedstawił mi najbardziej opłacalny sposób na wypłatę tych pieniędzy? Bankomat czy przelew? a może jeszcze jakoś inaczej?
najlepiej wypłacaj poprzez kartę w bankomacie będzie mniejsza prowizja niż przelew na konto bankowe.
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
No tak, z tym że jeśli dobrze wyczytałem to jest limit 1000 zł dziennie?
Da się jakoś zwiększyć te limity? Czy muszę mieć vipa, ewentualnie iść 5 dni z rzędu wypłacać??
 
paczek303 133

paczek303

Użytkownik
No tak, z tym że jeśli dobrze wyczytałem to jest limit 1000 zł dziennie?
Da się jakoś zwiększyć te limity? Czy muszę mieć vipa, ewentualnie iść 5 dni z rzędu wypłacać??
Zwiększyć limit można tylko przez Vipa czyli określony obrót w ciągu 3msc, inaczej zostaje wypłacanie po 1000 w 5 dni ;)

@ ewentualnie możesz za coś zapłacić przez internet bo limity są na to większe
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
Cytat:
Napisał Analyst -&gt;

Wypłacaliście teraz kasę z bankomatu ? Wypłaciłem 50 zł i pobrało tylko 87 groszy więcej a nie prawie 8 złotych jak zawsze
od 17 maja zmienili opłaty za wypłaty kartą z bankomatu
teraz to 1,75% od wypłacanej kwoty
jeśli ktoś wypłaca niewielkie kwoty to dla niego lepiej, jak większe to drastyczna podwyżka
To teraz gdy ktoś gra za drobne i wyplaca drobne to lepiej tego Vipa Bronze nie posiadac. Mi napisali pod koniec maja, ze mam male obroty i zabiora Vipa, ale jak dotad jest.
 
paczek303 133

paczek303

Użytkownik
To teraz gdy ktoś gra za drobne i wyplaca drobne to lepiej tego Vipa Bronze nie posiadac. Mi napisali pod koniec maja, ze mam male obroty i zabiora Vipa, ale jak dotad jest.
Mi nigdy nic nie pisali tylko logowałem się na konto i nagle był Vip bronze/silver, a jak nie robiłem obrotów to zabierali bez powiadamiania ????
 
K 102

kristo45

Użytkownik
No tak, z tym że jeśli dobrze wyczytałem to jest limit 1000 zł dziennie?
Da się jakoś zwiększyć te limity? Czy muszę mieć vipa, ewentualnie iść 5 dni z rzędu wypłacać??
Możesz też zapłacić za czyjeś zakupy kartą i dostaniesz od niego gotówkę.
Nie ma wtedy żadnej prowizji a i limit wyższy bo 1000 EURO.
 
L 147

luminat

Użytkownik
U mnie tak samo - wypłata z bankomatu lub płatność kartą - brak autoryzacji. Zalogować się na konto Skrill i dokonywać płatności oraz odbierać mogę bez problemu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
L 147

luminat

Użytkownik
Pewnie nikomu, bo problem jest po stronie Skrill. W któryś weekendów w maju lub kwietniu też był problem z kartami Skrill. Może mają awarie albo przerwę techniczną. Trzeba czekać.
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
To jak ktoś by coś wiedział konkretniej, albo jakby komuś się udało zapłacić kartą to niech da znać w temacie.
 
E 293

emarco

Użytkownik
Również potwierdzam dla pewności, śmiało pchajcie się po weekendowo zarobione pieniążki, mości Panowie :jupisdfgdfg:
 
P 0

poppe

Użytkownik
A ja dzis w bankomacie pierwszy raz spotkalem sie z jakimkolwiek problemem skriloowym. Chcialem wyplacic tysiaczka, to wywalilo ze nie moge tyle, ze proponuja 800zl, no ok, zatwierdzilem, po chwili komunikat w bankomacie ze Z powodu problemow technicznych nie mozna bylo zrealizowac wyplaty. Jeszcze wieczorem podjade do innego bankomatu, choc w tym co wyplacalem to zawsze szlo elegancko. Na koncie skrill oczywiscie mialem kase do wyplaty.
 
Do góry Bottom