>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Karta Skrill (dawniej Moneybookers)

K 102

kristo45

Użytkownik
No ktoś pisał w temacie, że tam gdzie można płacić kartą to i można ściągnąć z karty w ramach/zamiast zakupów do 200zł a zakupy są bez prowizji.
Ta sama sytuacja w kasynach tylko większe kwoty jednorazowo.

Co do przelewów to co to jest &quot;wysyłka pieniędzy&quot; (koszt 1%) ?
Albo dotyczące przelewów kartą: &quot;wpłacanie środków na konto przelewem bankowym&quot; (darmowe)?
Dlaczego oni piszą, że transfer z banku(wpłata) jest darmowy skoro ja zawsze płacę za to?
 
K 102

kristo45

Użytkownik
Nie rozumiem paru rzeczy: Co ma opłata za konto do zakupów za 200+ oraz jedno i drugie do wpłaty kartą do skrilla?
Jak przeprowadzić taki przelew kartą???
Bo piszesz o oczywiście karcie Skrill ?
Ja w każdym razie pisałem o karcie Skrill.
 
A 97

analyst

Użytkownik
Wypłacaliście teraz kasę z bankomatu ? Wypłaciłem 50 zł i pobrało tylko 87 groszy więcej a nie prawie 8 złotych jak zawsze
 
angelus 46

angelus

Użytkownik
Pytanie do zorientowanych - warto trzymać na skrillu większe kwoty czy od razu wypłacać/przelewać do banku? Nie mam żadnych doświadczeń z tą portmonetką a czytałem wcześniej, że ktoś miał problemy, zarówno z blokowaniem konta przez skrill, jak i z dziwnymi opłatami, które pochłaniały spore fundusze z konta.
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
Pytanie do zorientowanych - warto trzymać na skrillu większe kwoty czy od razu wypłacać/przelewać do banku? Nie mam żadnych doświadczeń z tą portmonetką a czytałem wcześniej, że ktoś miał problemy, zarówno z blokowaniem konta przez skrill, jak i z dziwnymi opłatami, które pochłaniały spore fundusze z konta.

Najlepiej od razu wypłacać niż trzymać na Skrillu.
Nigdy nie wiadomo kiedy kasa może zniknąć a to poprzez włamanie na konto albo zablokują konto np. celem dodatkowej weryfikacji.
Ja zawsze tak robię jak mam kasę na koncie to wypłacam z bankomatu i trzymam w domu ewentualnie wpłacam do banku.
Skrill ma słabe zabezpieczenia i jest dużo zachodu z odzyskaniem kasy.
 
A 63

awax

Użytkownik
Wypłacaliście teraz kasę z bankomatu ? Wypłaciłem 50 zł i pobrało tylko 87 groszy więcej a nie prawie 8 złotych jak zawsze
od 17 maja zmienili opłaty za wypłaty kartą z bankomatu
teraz to 1,75% od wypłacanej kwoty
jeśli ktoś wypłaca niewielkie kwoty to dla niego lepiej, jak większe to drastyczna podwyżka
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Skrill po wchłonięciu go przez netlettera schodzi na psy. Podwyżki, podwyżki.
Najlepszą bombą jest to że od lipca bodajże wchodzą kolejne zmiany dotyczące tym razem zasad przyznawania VIP.
Tu zmiany: https://www.skrill.com/fileadmin/content/Emails_2015/Campaigns/501/terms/terms_pl.pdf

Oczywiście transakcje liczone pod status VIP obejmują partnerów handlowych skrill. Wczoraj pod tym adresem (dziś już jest jakieś przekierowanie na stronę główną) przeglądałem na szybko partnerów wykluczonych i co ciekawe znalazły się tam takie firmy jak: bet365, betsson, betfair i zapewne wiele innych ciekawych, ale nie zdążyłem przeczytać wszystkich. Także ciekawa zmiana :/
 
K 102

kristo45

Użytkownik
Przelew na konto bankowe ze Skrill jest mniej opłacalny niż wypłata w bankomacie. Jest jeszcze jedna opcja ominięcia prowizji od wypłaty: &quot;Na znajomego&quot;. Idę ze znajomym na jakieś większe zakupy np. spożywcze dla dużej rodziny i płacę za niego kartą a on mi po chwili daje gotówkę. Opcja oczywiście dla ludzi z mniejszą gotówką niechcących płacić prowizji oraz trzymać/gromadzić środków na Skrillu. Jedyne koszty to opłata za karte Skrill.
 
inferno305 111

inferno305

Użytkownik
Pytanie do zorientowanych. Wczoraj próbowałem około godziny 14 wyjąć 1000 zł w bankomacie bankomat wypłakał że przekroczony limit wypłaty. Udało mi się wyjąć 700 zł. Próbowałem dziś rano wyjąć jeszcze 700 niestety nie udało mi się wyjąć nic. Bankomat wypłakał tym razem transakcja niemożliwa. Udało mi się natomiast dzisiaj zapłacić za małe zakupy około 10 zł w sklepie. Czy ktoś może jasno wyjaśnić jakie oni mają te swoje limity wypłat? I kiedy mogę wypłacić resztę moich &#39;&#39; ciężko zarobionych pieniędzy &quot;?
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Pytanie do zorientowanych. Wczoraj próbowałem około godziny 14 wyjąć 1000 zł w bankomacie bankomat wypłakał że przekroczony limit wypłaty. Udało mi się wyjąć 700 zł. Próbowałem dziś rano wyjąć jeszcze 700 niestety nie udało mi się wyjąć nic. Bankomat wypłakał tym razem transakcja niemożliwa. Udało mi się natomiast dzisiaj zapłacić za małe zakupy około 10 zł w sklepie. Czy ktoś może jasno wyjaśnić jakie oni mają te swoje limity wypłat? I kiedy mogę wypłacić resztę moich &#39;&#39; ciężko zarobionych pieniędzy &quot;?
Limit jest odnawiany co 24h. 24h oznacza pełne 24h nie w sensie że o 23.59 wypłacisz i o 00:01 możesz następną wypłatę wziąść. Wypłacisz o 13:00 to dopiero o 13:01 następnego dnia limit zostanie odnowiony. Wypłaciłeś 700 dlatego że pewnie poprzedniego dnia wybrałeś 300 i nie mineło pełne 24H, kartą możesz płacić bo limit płatności kartą wynosi 4K PLN.
Swoją drogą jak ktoś chce przepis jak wypłacić większą ilość gotówki jednorazowo a ma limit 1K to ja często robie tak że idę do kasyna i wypłacam 4K PLN w kasie a płacę kartą i takim sposobem omijam limit 1K dziennie.
 
Q 49

quru

Użytkownik
Mam kartę Skrill w Euro. Płaciłem za zakupy kartą w sklepie (na L) i pani zapytała się czy w złotówkach. Powiedziałem, że tak. Jak później sprawdzałem na kurs Euro to widzę, że płacąc w złotówkach za przewalutowanie jest ok. 3% prowizji.

Co się bardziej opłaca mając kartę Skrill w Euro: płacić w złotówkach czy płacić w Euro? Który kurs jest bardziej korzystny: ten ze Skrilla (3% prowizji) czy ten w sklepie?
 
Q 49

quru

Użytkownik
Mam porównanie. 13,80zł = 3,33EUR płacąc w Euro i 3,24EUR płacąc w złotówkach. Zatem bardziej się opłaca po kursie Skrilla (3% prowizji) niż po kursie ze sklepu.
 
Do góry Bottom