>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Karta Skrill (dawniej Moneybookers)

K 102

kristo45

Użytkownik
Skrill nadal będzie działał jak do tej pory. Nic się nie zmieni.
A w tej kwestii?:
art. 15g projektu.
&quot;Zakazane jest udostępnianie usług płatniczych przez dostawców usług płatniczych na stronach internetowych wykorzystujących nazwy domen internetowych wpisanych do rejestru..&quot;

Skrill i buk będą mieli prawo do współpracy dla Polski?
 
H 73,6K

hagi84

Użytkownik
Witam
Karte dostalem tydzien temu, pinu do dnia dzisiejszego nie otrzymalem
Mozna wiedziec kiedy moge sie go spodziewac?
Dzieki za odpowiedz
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
PIN powinien dość do kilku dni po karcie. Poczekaj jeszcze do poniedziałku, może list się gdzieś zawieruszył.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Witam
Karte dostalem tydzien temu, pinu do dnia dzisiejszego nie otrzymalem
Mozna wiedziec kiedy moge sie go spodziewac?
Dzieki za odpowiedz
normalnie w regulaminie mają chyba 10-14 dni, ale to zależy często od dostarczyciela

w praktyce przeważnie do tygodnia przychodzi
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
Ważność karty kończy mi się w październiku, kiedy mogę się spodziewać nowej i czy PIN zostaje taki sam ?
tak, nowe karty już podobno nawet mają działać dotykowo ???? przynajmniej ja dostałem takiego maila, że już niebawem kończy mi się ważność karty i że wyślą nową dotykową :cool:
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
Jak po najmniejszych kosztach wypłacić euro ze skrilla ? w bankomacie w PL ? Czy może przesłać euro na konto kumpla co ma skrilla w złotówkach... ? Hmm ?
wypłacić w bankomacie za granicą, ewentualnie na Okęciu w Warszawie jest jedyny w Polsce, który płaci bezpośrednio w euro bez przewalutowań
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Tych bankomatow sieci euronet tj troche co placi euro w Warszawie i NIE TYLKO! wiec nie pisz glupstw kiedys sie dowiadywalem to chyba biora 5zl extra za wyplate czy sie oplaca watpie...
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Chodzi o to ?
Czy muszę posiadać konto walutowe, żeby móc wypłacić walutę (EUR, GBP, NOK i SEK) w bankomatach Euronetu?
NIE. Wypłata walut zagranicznych dostępna jest TYLKO dla kart wydanych w Polsce do rachunku w PLN.
(źródło: http://www.euronetpolska.pl/p,284,_pytania_i_odpowiedzi.html )
a z tego co wyczytałem w regulaminie Skrilla:
1.3 „Wystawca karty” oznacza Wirecard Card Solutions Limited, Floor 3-5, Grainger Chambers, 3-5
Hood Street, Newcastle Upon Tyne, NE1 6JQ, Wielka Brytania.

to jak z tym jest ? Bo planuje właśnie na wakacje jechać no ale w złotówkach płace za wszystko, tam na miejscu dopiero będzie euro ale mało bo AI będzie...
 
mentoss 0

mentoss

Użytkownik
Witam,
teraz w sierpniu skończyła mi się moja stara karta Skrill (ta zwykła szara, nie zbliżeniowa). Przysłali mi nową (również szarą, nie zbliżeniową), z tego co się orientuje za parę dni przyślą mi PIN do jej aktywacji. Będę jej używać przez miesiąc, przyślą mi nową czarną zbliżeniową i ponownie będę musiał ją aktywować, a szara pójdzie do lamusa? ????
 
T 2

tomols19

Użytkownik
Witam,
może już było te pytanie, ale czy skrill jest bezpieczny w połączeniu skrill - buk?
Czy US może jakoś sprawdzić moje konto lub jego historie transakcji jeśli je zweryfikowałem? Bo teraz robią tą nowa ustawę antyhazardową i nie wiem czy nadal jest to bezpieczna metoda wypłat z buka
 
M 78

michal89216

Użytkownik
Witam,

teraz w sierpniu skończyła mi się moja stara karta Skrill (ta zwykła szara, nie zbliżeniowa). Przysłali mi nową (również szarą, nie zbliżeniową), z tego co się orientuje za parę dni przyślą mi PIN do jej aktywacji. Będę jej używać przez miesiąc, przyślą mi nową czarną zbliżeniową i ponownie będę musiał ją aktywować, a szara pójdzie do lamusa? ????
Nie potrzebujesz PIN-u do tej karty, którą dostałeś. Korzystasz z tego samego PIN-u, co wcześniej.
A co do zbliżeniowej, to pewnie tak właśnie będzie, że trzeba będzie ją altywować a stara stanie się nieaktywna.
 
A 97

analyst

Użytkownik
Za miesiąc kończy mi się ważność karty a obecnie przebywam w UK. Czy jest szansa, że wyślą nową kartę do UK czy muszę zmienić całkowicie nowy adres wraz z weryfikacją ?
 
pcsx4 340

pcsx4

Użytkownik
Witam, mam kilka pytań odnośnie tej karty do konta skrill bo mam zamiar sobie ją zamówić. Jak oni wysylają z Polski czy z UK no i czym ona przychodzi pocztą czy jakiś kurier bo jest taka sytuacja, że mnie od rana do 18 nie ma w domu więc jak przyjdzie w tych godzinach to nikt tej karty nie odbierze dlatego chciałem wiedzieć czym przychodzi. Tak jeszcze wyczytałem, że piszecie o zbliżeniowej i zwykłej bez płatności zbliżeniowych, a ja chciałbym tą zbliżeniową więc jak to zamówić bo w opcjach nie mam nigdzie wybory między zbliżeniową i zwykła.
 
Do góry Bottom