>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Karta Skrill (dawniej Moneybookers)

N 6

neo234

Użytkownik
Dzienny limit wydatków na transakcje kartą skrill mam 12555.00 tzn. że spokojnie mogę wykonać jedną płatność na kwotę np. 6000 zł ?? czy jest jeszcze jakiś limit który ustanawia wysokość jednej transakcji? Muszę w jednym sklepie zapłacić kartą na kwotę 6000 zł i skrillem byłoby mi wygodnie to zrobić i pytanie czy ryzykować czy lepiej zapłacić inną formą płatności?
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Dzienny limit wydatków na transakcje kartą skrill mam 12555.00 tzn. że spokojnie mogę wykonać jedną płatność na kwotę np. 6000 zł ?? czy jest jeszcze jakiś limit który ustanawia wysokość jednej transakcji? Muszę w jednym sklepie zapłacić kartą na kwotę 6000 zł i skrillem byłoby mi wygodnie to zrobić i pytanie czy ryzykować czy lepiej zapłacić inną formą płatności?
Przeczytaj dokładnie napewno to nie jest dzienny limit wydatków.
 
B 0

bosniak

Użytkownik
Dzienny limit wydatków na transakcje kartą skrill mam 12555.00 tzn. że spokojnie mogę wykonać jedną płatność na kwotę np. 6000 zł ?? czy jest jeszcze jakiś limit który ustanawia wysokość jednej transakcji? Muszę w jednym sklepie zapłacić kartą na kwotę 6000 zł i skrillem byłoby mi wygodnie to zrobić i pytanie czy ryzykować czy lepiej zapłacić inną formą płatności?
Możesz ???? 12k to jest dzienny limit płatności kartą, także transakcja na 6k spokojnie przejdzie
 
B 0

bosniak

Użytkownik
nie mam zielonego pojecia gdzie takie coś wyczytales bo na napewno nie na stronie skrill
Podpowiem dzienny limit wynosi 1k euro
Limit płatności kartą w sklepach i limit wypłat z bankomatu zależy od statusu w Skrill.

Płatności kartą:
Standard, brązowy VIP, srebrny VIP - 3k euro (10 transakcji dziennie)
Złoty VIP, diamentowy VIP - 5k euro (10 transakcji dziennie)

Wypłaty z bankomatu:
Standard, brązowy VIP - 250 euro (5 transakcji dziennie)
Srebrny VIP - 500 euro (5 transakcji dziennie)
Złoty VIP, diamentowy VIP - 2,5k euro (5 transakcji dziennie)

Swoje limity zawsze można sprawdzić na stronie Skrilla po zalogowaniu, zakładka Skrill Card
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
ja piernicze u mnie ostatnio co trzecia wyplata z bankomatu konczy sie komunikatem &quot;karta niewazna&quot; co u nich jest nie tak z tymi kartami?
 
A 0

adrbna

Użytkownik
Karta zamówiona 11.12.13 dotarła razem z pinem dzisiaj tzn 30.12.13. Planowo miało być do 24 ale wiadomo okres świąteczny.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Jak wybrać walutę karty?
Kliknąłem na koncie skrill &quot;Zatwierdź kartę skrill&quot; i coś takiego się pojawiło
&quot;Wystąpiłeś o kartę Skrill 30/03/2010
Twoja karta jest już w drodze - powinna dotrzeć nie później niż 12/04/2010&quot;
Dodam że konta skrill nie mam zweryfikowanego.
Jedynie adres i konto bankowe.
 
R 0

ropcio92

Użytkownik
Witam,
Chciałem zweryfikowac swoją kartę VISA przy wypłacie. Wpisuję swój CSC, po czym wyskakuje error 404. I tak za każdym razem. Nie moge wypłacić przez kartę.
Jakies pomysły co z tym zrobić?
 
M 837

marcios

Użytkownik
Jak jest z ważnością karty mam ważną do 01/2014 tak pisze na karcie i tak też było na koncie MB po zalogowaniu, a teraz patrzę i na koncie MB zmienili na 01/2017 to nie przysyłają nowej tylko przedłużają ważność starej jak to jest?
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Jak jest z ważnością karty mam ważną do 01/2014 tak pisze na karcie i tak też było na koncie MB po zalogowaniu, a teraz patrzę i na koncie MB zmienili na 01/2017 to nie przysyłają nowej tylko przedłużają ważność starej jak to jest?
Przesyłają, możesz korzystać ze starej do konca stycznia powinna przyjsc nowa. Od lutego stara straci ważnosc i bedziesz mial nową dokładnie taką samą, jedynie inne bedzie CV2 i data ważnosci.
 
I 10

ilonka85

Użytkownik
mam problem z karta skrill przedplacona mam karte aktywowalam ja na swoim koncie skrill
i w statusie mam aktywna w dostepnych srodkach mam sume ktora mam niby dostepna a jak probowalam zaplacic w sklepie pisze tranzakcja niewazna a jak probowalam wyplacic 900zl w bankomatach eurocasch i wb pisalo ze tranzakcja nie moze byc zrealizowana lub tez ze nie wazna wie ktos o co moze chodzic??pilne
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Wyrobiłem sobie kartę i w historii konta pisze &quot;Prowizja za wniosek -41.55 W toku&quot;
Mam kasę na koncie skrill i cały czas tych 10 euro za kartę nie wzięło.
 
Do góry Bottom