>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Karta Skrill (dawniej Moneybookers)

sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Jeżeli ważność mojej karty to 11/2013,sami przyślą nową czy muszę złożyć wniosek ?
Jeżeli jest ważna do listopada to do końca czy początku ? Jak najlepiej zrobić żeby otrzymać nową a stara jeszcze działała.
 
astorre 64

astorre

Użytkownik
Czy jak ktoś zna numery mojej karty skrill i pin nie mając samej karty może przeprowadzić jakąś płatność w internecie ? Pilne - dzięki za pomoc
 
firer 886

firer

Użytkownik
Czy jak ktoś zna numery mojej karty skrill i pin nie mając samej karty może przeprowadzić jakąś płatność w internecie ? Pilne - dzięki za pomoc
Jeżeli zna jeszcze datę ważności karty i kod ccv(jest na drugiej stronie karty) to na pewno da się płacić na allegro przez PayU bo sam testowałem, bodajże do kwoty 4000( ale tego nie jestem pewien) , swoją drogą pin nie jest potrzebny do płatności Online
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
5567 719

5567

Użytkownik
Jakiś czas temu wystapilem o karte skrill ale nie chcialem przechodzic weryfikacji konta wiec z niej zrezygnowalem (pomimo ze zaplacilem za nia juz). Teraz zatwierdzilem kartę po zobaczeniu, ze weryfikacji nie wymagaja ode mnie. Mam tylko pytanie - dlaczego w zakladce &quot;Karta Skrill&quot; mam napisane --- &gt; &quot;Wystapiles o karte Skrill 30/03/2010. Twoja karta jest juz w drodze - powinna dotrzec nie pozniej niz 12/04/2010&quot; . Wszystko fajnie, ale cos daty sie nie zgadzaja...
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Czy jak ktoś zna numery mojej karty skrill i pin nie mając samej karty może przeprowadzić jakąś płatność w internecie ? Pilne - dzięki za pomoc
Nie, do płatnosci w internecie potrzebnye są TWOJE DANE numer i kod CVV2 ( 3 ostatnie cyfry na jej odwrocie) Znajac pin może wypłacić pieniądze z bankomatu.
Jeżeli zna jeszcze datę ważności karty i kod ccv(jest na drugiej stronie karty) to na pewno da się płacić na allegro przez PayU bo sam testowałem, bodajże do kwoty 4000( ale tego nie jestem pewien) , swoją drogą pin nie jest potrzebny do płatności Online
Do 4K moze zapłacic w sklepach znajac PIN
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
bardzo Ciekawe rzeczy wypisujesz, na zwykłe potwierdzenie udanej wypłaty czeka się średnio 3 dni w przypadku nie udanej wypłaty ten okres jest dużo dłuższy wiec nie wiem skąd masz takie info. Po 1 dniu jednyną opcją żeby wróciła Ci kasa jest błąd przy wpłacie przez p24. W przypadku wypłat z bankomatów nie ma takiej możliwośći więc nie wprowadzaj kolegi w błąd.
tyle czekalem bo ostatnio wszystkie wyplaty zakonczyly sie powodzeniem az do dzis , napis KARTA NIEWAZNA oczywiscie kaska zE Skrill zeszla ciekawe czy wroci jutro, pisales ,ze to jest niemozlwe sie okaze!
 
N 6

neo234

Użytkownik
Witam,
Mam mały problem. Otrzymałem kasę za zakupy na Paypal a z racji tego że jest weekend wypłacą mi na konto środki dopiero około wtorku środy. Paypal niestety nie wpadł jeszcze na tak genialny pomysł jak Skrill czyli karta przedpłacona. Czy znalazłby się ktoś chętny do zrobienia małej transakcji? Ja przelewam kasę na Twoje konto Paypal a Ty na moje konto na Skrillu. Kwota o jakiej mowa to 700zł.
Jestem w stanie zaoferować za tą transakcje 5% kwoty - czyli 35 zł.
Ja przelewam na Twoje konto Paypal 700 zł, a Ty na mojego Skrilla 665 zł
Proszę tylko o uczciwe odpowiedzi.
Jeżeli jesteś zdecydowany napisz na e-maila wiadomość z numerem telefonu oddzwonię i ustalimy szczegóły ????
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
Witam,
Mam mały problem. Otrzymałem kasę za zakupy na Paypal a z racji tego że jest weekend wypłacą mi na konto środki dopiero około wtorku środy. Paypal niestety nie wpadł jeszcze na tak genialny pomysł jak Skrill czyli karta przedpłacona. Czy znalazłby się ktoś chętny do zrobienia małej transakcji? Ja przelewam kasę na Twoje konto Paypal a Ty na moje konto na Skrillu. Kwota o jakiej mowa to 700zł.
Jestem w stanie zaoferować za tą transakcje 5% kwoty - czyli 35 zł.
Ja przelewam na Twoje konto Paypal 700 zł, a Ty na mojego Skrilla 665 zł
Proszę tylko o uczciwe odpowiedzi.
Jeżeli jesteś zdecydowany napisz na e-maila wiadomość z numerem telefonu oddzwonię i ustalimy szczegóły ????
Ty tak na serio?
A co będzie że jak przelejesz kasę i gość zwinie manatki? Pomyślałeś o tym?
 
N 6

neo234

Użytkownik
No widzisz potrzebuję kasy na już żeby ją wypłacić... Po to chciałem wiadomość PW żeby uzgodnić szczegóły ???? Nie każdy chyba myśli tak jak Ty bo nie każdy to złodziej ???? a Internet to nie jest jakiś mega labirynt, który chroni każdego cwaniaka ???? Każdy jest do namierzenia a później to już z górki ???? Chcę uczciwych ludzi do uczciwej transakcji ???? Jasne warunki i jeżeli ktoś czuje się odpowiedzialny to niech się odezwie ????
 
E 3

e63

Użytkownik
Witam
Dzisiaj chcę założyć konto na Skrillu i w związku z tym mam parę pytań.
1. Jak aktywowane jest konto? Muszę czekać na list weryfikacyjny i kartę aby korzystać z MB czy po rejestracji mogę korzystać z mojego konta przy okazji czekając aż dojdzie karta?
2. Opłata za kartę pobierana jest na starcie?
Z góry dzięki za odpowiedź.
Pozdrawiam, E63
 
5567 719

5567

Użytkownik
Jakiś czas temu wystapilem o karte skrill ale nie chcialem przechodzic weryfikacji konta wiec z niej zrezygnowalem (pomimo ze zaplacilem za nia juz). Teraz zatwierdzilem kartę po zobaczeniu, ze weryfikacji nie wymagaja ode mnie. Mam tylko pytanie - dlaczego w zakladce &quot;Karta Skrill&quot; mam napisane --- &gt; &quot;Wystapiles o karte Skrill 30/03/2010. Twoja karta jest juz w drodze - powinna dotrzec nie pozniej niz 12/04/2010&quot; . Wszystko fajnie, ale cos daty sie nie zgadzaja...
karta jest juz w mojej ręce ; ] dodam, ze zadnej weryfikacji konta nie przechodzilem ; ] teraz czekam na PIN. ;)
 
5567 719

5567

Użytkownik
Dzisiaj przyszedł mi rownież PIN do karty, więc podsumowując wszystko obecnie przebiega bardzo sprawnie jesli chodzi o czas od momentu zamowienia karty do jej otrzymania wraz z PINem.
 
5567 719

5567

Użytkownik
Pozwolę sobie zabrać głos jeszcze w sprawie karty Skrill. Otóż zanim jeszcze otrzymałem kartę, naczytałem się tu na wcześniejszych stronach o problemach jakie użytkownicy mają ze zmianą PINu swoich kart. Chciałem nadmienić, iż w dniu dzisiejszym dokonywałem swojej pierwszej wypłaty w bankomacie kartą, którą posiadam od kilku dni, no i bez żadnych problemów w pierwszym lepszym bankomacie Euronet w Warszawie zmieniłem PIN. Po włożeniu karty do bankomatu od razu pojawiła mi się opcja &quot;zmiana PINu karty MasterCard&quot;. Pozdrawiam ; )
przemo: nie potwierdzam, nie zaprzeczam ^^
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
Pozwolę sobie zabrać głos jeszcze w sprawie karty Skrill. Otóż zanim jeszcze otrzymałem kartę, naczytałem się tu na wcześniejszych stronach o problemach jakie użytkownicy mają ze zmianą PINu swoich kart. Chciałem nadmienić, iż w dniu dzisiejszym dokonywałem swojej pierwszej wypłaty w bankomacie kartą, którą posiadam od kilku dni, no i bez żadnych problemów w pierwszym lepszym bankomacie Euronet w Warszawie zmieniłem PIN. Po włożeniu karty do bankomatu od razu pojawiła mi się opcja &quot;zmiana PINu karty MasterCard&quot;. Pozdrawiam ; )
To już wiem jaki masz pin.. 5567.. ????
Tylko nie zgub karty MB.
 
Do góry Bottom