>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Karta Skrill (dawniej Moneybookers)

narosdz 46

narosdz

Forum VIP
a właśnie jak się można z nimi skontaktować tylko telefonicznie ? bo chat live niby jest ale widzę ze ciągle niedostępny .. Napisałem maila do nich ale niewiem czy sie zgłoszą a jeśli tak to kiedy
Może mają ustalone godziny pracy na supporcie live? Jak napisałeś e-mail to poczekaj cierpliwie kilka dni. Ewentualnie spróbuj live czat złapać między 8 a 15.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
A 0

arturb1985

Użytkownik
A wiecie jak to wygląda w sytuacji gdy, mam konto w EUR i karte też zakladałbym w EUR i płacąc w sklepach w PLN to jest pobierana jakas prowizja/przewalutowywanie ?
 
piotr7 0

piotr7

Użytkownik
Witam ,
Przeczytałem wszędzie o tej karcie lecz nigdy nie wyczytałem , że opłata wynosi 10 PLN. Złożyłem więc wniosek i właśnie wyskoczył mi napis o 10 EURO. Da się zrezygnować z tego jakoś ? ...
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Witam ,
Przeczytałem wszędzie o tej karcie lecz nigdy nie wyczytałem , że opłata wynosi 10 PLN. Złożyłem więc wniosek i właśnie wyskoczył mi napis o 10 EURO. Da się zrezygnować z tego jakoś ? ...
Szczerze powiem, nie wiem jakim cudem nie wyczytałeś, że za wyrobienie karty MoneyBookers pobierana jest opłata 10 Euro - chyba wychodzi na wierzch to jak czytasz regulaminy ;) Wszystko jest opisane jak wół w regulaminie/FAQ w menu, gdzie wybierasz opcję złożenia wniosku o przyznanie karty MB. Nie wiem czy po wypełnieniu wniosku możesz to jakoś anulować, najważniejszą rzeczą jaką możesz zrobić w tej kwestii to chyba skontaktowanie się z supportem. Innej opcji nie widzę.
 
maniek44 18

maniek44

Użytkownik
Wlasnie wychodzi kto jak czyta regulaminy jak kolega wyzej wspomnial, potem pelno glupich tematow na forum zale i pretensje, a wystarczy przeczytac regulamin, 10Euro po przeliczeniu 40pare zlotych ale lepiej wydac te pieniadze, jeszcze teraz przy naszej ustawie hazardowej karta jest potrzebna, anulowac sie da bo czytalem gdzies taki przypadek i kolesiowi anulowali wniosek
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Zwróć się mailowo i Ci pewnie anulują. Te 40 zł to jest roczna opłata za posiadanie karty pobierana co roku nie tylko za założenie. Ale czy to jest tak dużo podzielić te 40 zł na 12 miesięcy ??
 
K 1

king84

Użytkownik
Dopiero czekam na kartę. Jak myślicie- będzie jakiś problem jak kilka dni temu wpłacałem na MB 8000zł (ING via MB), a teraz wypłacę na dwa razy: 2000 i 10000zł? takimi kwotami bank lub US może się zainteresować?
 
M 1

michalpop18

Użytkownik
Limit wypłat z karty mb to 250 euro dziennie, czyli teraz około 1080zł... dodatkowo trzeba uwzględnić to, iż limit odnawia się co 24h, a nie wg. kalendarza czyli 12 dni chodzenia do bankomatu... ????
pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 1

king84

Użytkownik
Jednorazowo nie wypłacisz takich kwot przez kartę, bo są limity bodajże 1000 zł na dzień z bankomatu.
Chodzi o wypłatę z buka na konto MB.... wiem że większe kwoty wpływające i wypływające z konta MB są odnotowywane i rejestrowane przez system, ale nie wiem od jakiej kwoty to się dzieje.
Jak myślicie, przelew na konto bankowe z MB na kwotę np. 4000zł będzie &quot;bezpieczny&quot;?
 
M 1

michalpop18

Użytkownik
Spokojnie możesz wypłacić. Przelewy na konto są rejestrowane przez system od kwot rzędu kilkudziesięciu tysięcy, ktoś mi coś kiedyś mówił, że w większych bankach typu BPH czy PKO to od 20tys. Jednak skoro masz kartę MB to nie lepiej wypłacać właśnie przez nią i mieć spokojną głowę?
 
K 1

king84

Użytkownik
Spokojnie możesz wypłacić. Przelewy na konto są rejestrowane przez system od kwot rzędu kilkudziesięciu tysięcy, ktoś mi coś kiedyś mówił, że w większych bankach typu BPH czy PKO to od 20tys. Jednak skoro masz kartę MB to nie lepiej wypłacać właśnie przez nią i mieć spokojną głowę?
Jasne, ze lepiej przez katę. Tylko na razie jeszcze do mnie nie doszła, więc mam problem. Oprócz tego limit 250euro/24h z bankomatu to trochę mało (+prowizja przy każdej wypłacie). Pozdr
 
R 13

reward

Użytkownik
15 tys. euro
Spokojnie możesz wypłacić. Przelewy na konto są rejestrowane przez system od kwot rzędu kilkudziesięciu tysięcy, ktoś mi coś kiedyś mówił, że w większych bankach typu BPH czy PKO to od 20tys. Jednak skoro masz kartę MB to nie lepiej wypłacać właśnie przez nią i mieć spokojną głowę?
Przelewy w bankach w Polsce są rejestrowane od kwoty 15000 euro i więcej.
 
M 1

michalpop18

Użytkownik
Prowizja w skali wypłaty 250 euro to tak naprawdę nic. Wiadomo lepiej jej nie mieć, w związku z tym proponuję zapoznać się z ofertą VIP moneybookers.
pozdrawiam
 
K 381

kinder-jajko

Użytkownik
Trochę lipa jest z limitem ilości transakcji dziennie.Wczoraj chciałem zapłacić na stacji za fajki i i napój a tu klops-odmowa choć kasa weszła mi z Betssona rano.
Doczytałem się ,że mam limit 5 transakcji na dzień to trochę mało zważywszy na fakt ,że mniejszych kwot nie za bardzo chcę wypłacać z bankomatu z uwagi na prowizję.
Dziwne tylko jest to ,że 5 razy płaciłem kartą dnia poprzedniego.
Napisałem prośbę w zakładce reklamacje o zwiększenie limitu ilości transakcji na 10.
Na razie minęła prawie doba i jeszcze nie mam odpowiedzi.
 
cpt-obvious 7

cpt-obvious

Użytkownik
Tak sobie patrze na ten portfel i strasznie wysoka opłata za wypłatę 1,80euro (cirke ebałt 7,2zł). Chyba się bardziej opłaca wyrobić kartę za 10ojro (~40zł/12msc=3,33zł za miesięczne użytkowanie, jak opłata roczna za kartę). Jak wyglada akceptowanie tej karty? Stacje benzynowe, porządne sklepy, podrzędne sklepy? Bo wypłata kasy z bankomatu kartą nie ma sensu, kosztuje tyle co zwykła wypłata z konta (1,80ojro).
Pytanko do tych ca mają kartę: ile czasu realnie się czeka aż dojdzie?
 
banan-73257 0

banan-73257

Użytkownik
Na karte czekalem 1 tydzien, po tym jak dostalem karte dostalem po kilku dniach (5 dni po otrzymaniu karty) kolejny list z PINem. Karta jest akceptowana w wielu sklepach np. TESCO ????
 
Do góry Bottom