>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kalendarze świąteczne 2012

Status
Zamknięty.
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Piszcie do nich reklamacje na maila, teraz trafiłem innego konsultanta, który mi powiedział to samo co poprzedni, ale proponował złożyć reklamację do działu marketingu, bo tylko oni mogą sprawdzić czy się zapisałem czy nie. A jak to fajnie ujęła konsultantka, idzie wszystko tak wolno bo mają kilkaset maili i 4 ręce ????
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Dzis 2 godne polecenia promocje 25% do 200zl na uni obrot 2k po kursie 1,25 min i 20zl zaklad bez ryzyka na angielska lige jak zagrasz podwojny zaklad...Mozna grac jutrzejsze mecze wiec bez obaw...Promocja godna polecenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lukasz.wgw 288

lukasz.wgw

Użytkownik
Jak zużyć te darmowe bonusowe spiny w unibecie? Bo denerwuję mnie to jak tak zalega i nic się z tym nie da zrobić. Co zagram w kasynie lub zakładach to mi pobiera z tego głównego salda a nie z tych bonusowych...
 
M 1

matkus1

Użytkownik
Jak zużyć te darmowe bonusowe spiny w unibecie? Bo denerwuję mnie to jak tak zalega i nic się z tym nie da zrobić. Co zagram w kasynie lub zakładach to mi pobiera z tego głównego salda a nie z tych bonusowych...
zapisz się na turnieje w pokera, aby zabezpieczyć główne saldo, a później jak zabawisz się za środki bonusowe wypisz się z turniejów pokerowych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 319

defox

Użytkownik
Ktoś jeszcze nie dostał tego zwrotu z 4 w unibecie?
to są jakieś jaja, support nawet nie raczy odpisać a na livechacie nikogo nie ma ????
Myślałem, że to powazny buk
 
pupinho 37

pupinho

Użytkownik
ja otrzymalem za lige europejska zwrot 20zl a warunki spelnilem potrzebne do zwrotu 80zl... podobno mam to zostac wyrownane ale czekam juz kilka dni
 
rwwp 0

rwwp

Użytkownik
Dokładnie przeczytaj regulamin a potem sie wypowiadaj !

&quot;5. Przejdź do sekcji „Dostępne bonusy” w prawym górnym rogu i odbierz bonus (Wykonaj powyższe działania po godz. 16.00 w dniu 10 grudnia).&quot;
 
bukszpanns 68

bukszpanns

Użytkownik
Dokładnie przeczytaj regulamin a potem sie wypowiadaj !
&quot;5. Przejdź do sekcji „Dostępne bonusy” w prawym górnym rogu i odbierz bonus (Wykonaj powyższe działania po godz. 16.00 w dniu 10 grudnia).&quot;
ale o co Tobie lotto? ????
Jeden pyta gdzie zakład bez ryzyka, ten mu odpowiada że na Betsafe(zwany Betsyfem) , a ty się spinasz ;)
 
mehow 1,4K

mehow

Użytkownik
Dokładnie przeczytaj regulamin a potem sie wypowiadaj !
&quot;5. Przejdź do sekcji „Dostępne bonusy” w prawym górnym rogu i odbierz bonus (Wykonaj powyższe działania po godz. 16.00 w dniu 10 grudnia).&quot;
Koledze się chyba coś pomieszało, przynajmniej tak wnioskuje z jego wypowiedzi :grin:
 
adizg 6

adizg

Użytkownik
Swoja droga, ja nie mam nic w &quot;Dostępne Bonusy&quot;... mimo ze zagralem kupon za 25zl z dwoma zdarzeniami z PL...
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
Na Tobet to w sumie już się nie opłaca zaglądać, miałem nadzieję na jakieś zakłady bez ryzyka a tu do końca kalendarza promocje związane głównie z kasynami ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom