>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kalendarze świąteczne 2012

Status
Zamknięty.
T 13

txc

Użytkownik
No, ale próbuję zrobić ako na probe ze spotkan ktore trwaja i nic nie wchodzi. KTos na czacie wlasnie mi mowi, ze można, po chwili sprawdza i mowi ze nie przechodzi...
 
A 861

amigo007

Użytkownik
A z tymi ako, to jak dodacie coś nie z promocji jak przegra to zwrotu nie ma. To pewne. Nie wiem, czy można więcej zdarzeń z ligii mistrzów. W opisie kalendarza jest wyraźnie napisane: &quot;Postaw zakład poprzez LiveBet na jakikolwiek MECZ Ligi Mistrzów rozgrywany 05.12.2012&quot; w liczbie pojedynczej. Czyli może można tylko single?
 
T 13

txc

Użytkownik
Rano rozmawialem na czacie i mowila, ze mozna AKO z meczow LM. Teraz okazuje się, że aplikacja nie przepuszcza AKO w &quot;trybie&quot; livbet... Zenada
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Super aplikacja mobile padła. Nie zdążyłem zagrać. Swietnie... Tzn. aplikacja działa, ale zniknęły mecze do obstawiania.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
U mnie było podobnie. Po zalogowaniu, jak nie masz swojego konta pokazanego to zmień język na angielski. U mnie też nie chciało przyjąć zakładu, ale już zagrałem po trzeciej próbie udało się. I zakład przyjęty.
 
T 13

txc

Użytkownik
Po ponad godzinie walki z &quot;aplikacja mobilna&quot; postawilo mi 2x ten sam zaklad z ta sama stawka... Slodko. Pomijam juz, ze zaklad nie warty swieczki. Tak to jest, jak to coś działa jak mu się podoba.
Posty do usuniecia, albo jako kolejna przestroga przed Tobetem. Nie wiem dlaczego ja tam ciagle gram, skoro na kilka kont u innych buków, nie mialem jeszcze zadnego problemu, a z Tobetem bylo ich juz MASE!
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Co do tobet, to u mnie plusem tej kłopotliwej promocji był szybki zwrot. Zwrot otrzymałem w przeciągu godziny od przegrania zakładu.
 
xxx777xxx 1

xxx777xxx

Użytkownik
Uważajcie na ten kalendarz św w unibet, nie polecam. Ja za wtorkowe mecze ligi mistrzów zwrot miałem dostać wczoraj a teraz się na czacie dowiedziałem że mają problemy techniczne i zwrot dopiero w piątek do godz 19
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom