>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kalendarze świąteczne 2012

Status
Zamknięty.
T 13

txc

Użytkownik
Macie dostępny w Unibecie zakład bez ryzyka przez komórkę? Zapisuje się niby na ten bonus, ale po wejsciu w moje konto mam dostępne tylko jakieś 400zl w Kasynie...
e: Dziś należy zapisać się do promocji, jutro będą dostępne ewentualne zwroty. Pani powiedziała, że może być to AKO, ale tylko ze spotkań Ligi Mistrzów.
 
kaczor5533 91

kaczor5533

Użytkownik
Dodam, że zakład ważny tylko na dzisiejsze mecze Ligi Mistrzów.
&quot;Bezpieczny Zakład jest ważny na zakładach na Ligę Mistrzów, zawartych i rozstrzygniętych 4 grudnia, w godzinach pomiędzy 00:01-23:59 CET.&quot;
 
D 0

drzewkooo

Użytkownik
Macie dostępny w Unibecie zakład bez ryzyka przez komórkę? Zapisuje się niby na ten bonus, ale po wejsciu w moje konto mam dostępne tylko jakieś 400zl w Kasynie...
e: Dziś należy zapisać się do promocji, jutro będą dostępne ewentualne zwroty. Pani powiedziała, że może być to AKO, ale tylko ze spotkań Ligi Mistrzów.
W razie porażki obrót 20 zl 3 razy na zakładach.
 
adrain12315 0

adrain12315

Użytkownik
czyli jak przegram , to jutro zwroca mi 20 zł tak ? i musze od jutra te 20 zł obrócić trzy razy ? czyli postawie raz 20 zl , wygram i znowu postawic to co wygralem i jeszcze raz ?
 
xxx777xxx 1

xxx777xxx

Użytkownik
A ten zwrot 20zł w unibecie to trzeba było jakoś specjalnie aktywować?
Ja zrobiłem tak jak pisali w tym kalendarzu

&#39;&#39;Aby wziąć udział w promocji, należy się do niej zapisać. Możesz to zrobić wpisując poniżej swoją Nazwę użytkownika Unibet i klikając Save”

a tera czytam warunki promocji i tam tak pisze
&#39;&#39;by uaktywnić bonus, idź do Moje Konto&gt; Moje Bonusy i włącz bonus&#39;&#39;

Czyli jak to jest? Trzeba najpierw się było zapisać na ten bonus a potem go jeszcze aktywować (przez moje konto&gt; moje bonusy) czy wystarczyło się tylko zapisać po przez wpisanie loginu i kliknięciu save?
 
bsk 184

bsk

Użytkownik
Generalnie ten kalendarz w Unibecie to żenada, dno i zajebista antypromocja tego w miarę przyzwoitego bukmachera. Z każdą promocją problemy, awantury na czacie. Mam serdecznie dosyć tych ich promocji.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom