>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kalendarze świąteczne 2012

Status
Zamknięty.
D 319

defox

Użytkownik
Jedyny fajny bukmacher jeśli chodzi o darmowe spiny to ComeOn, bo u nich nie trzeba żadnego obrotu robić, sam u nich ponad 2 tysiące na grach slotowych wygrałem, bo akurat jeden z darmowych spinów aktywował mi ok 30 darmowych spinów, z większą szansa na trafienie ????
Tak czy inaczej się próbuje u tych dziadów co każą obracać po parędziesiąt razy, w myśl zasady &quot;A nuż się uda&quot;.
W ComeOn wygrana z tych spinów nie podlega obrotowi?
 
J 8

jerzyk63

Użytkownik
Trzeba mieć szczęście i wszystko w tym temacie. A obrót nawet 60x jest wykonalny. Ostatnio właśnie udało mi się to w betclic. Tak więc jak najbardziej jest to do wykonania, trzeba tylko mieć farta.
Gratuluję - ja miałem do obrotu 1770 euro, poległem jak na liczniku obrotów była 449 euro
 
act 8,6K

act

Użytkownik
Betsafe
W dniu dzisiejszym nasza uwaga skupiona jest na Zakładach Sportowych. Otrzymasz od Nas darmowy zakład o wartości 20PLN, gdy dokonasz wpłaty w wysokości co najmniej 40PLN.
Dzisiaj w Zakładach Sportowych czeka Nas wyjątkowo dużo interesujących sportowych pojedynków. Pamiętaj o zasileniu swojego konta i odebraniu darmowego zakładu już teraz.
Oto, jak odebrać darmowy zakład:

• Dokonaj dziś wpłaty minimum 40PLN.
• Przejdź do sekcji “Dostępne bonusy” (w prawym górnym rogu), wybierz darmowy zakład 20PLN i aktywuj go.

Comeon
Sobota 15 Grudnia:

SPORT: Premier League 20:12

Postaw DZISIAJ zakład za co najmniej €20 (lub równowartość) na mecze Premier League odbywające się 15 i 16 Grudnia. Otrzymasz bonus €12 do wykorzystania na mecze Premier League odbywające się 22 i 23 Grudnia.
(1) Tylko pojedyńcze zakłady przedmeczowe.
(2) Zakład za minimum 20eur (lub równowartość)
(3) Max 1 bonus na konto. Obrót 6x po kursie &gt;1.5. Bonus do obrotu x6 będzie dopisany w ciągu 48 hr
Zakład ten możesz wykorzystać dowolnie w całym serwisie Zakładów Sportowych w tym w Zakładach na Żywo i Zakładach Mobilnych.
Niniejsza oferta jest ważna tylko dzisiaj 15 grudnia do godz. 23:59 CET.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Zapisałem się w Unibecie na bonus 10 spinów na Starbust, wysłałem kupon za 20 zł. Teraz pytanie, kiedy otrzymam darmowe spiny ?

Otrzymaliście ?

EDIT: SPINY dostępne od jutra od 15.00
 
J 0

jakerrrr

Użytkownik
Noworoczny zakład 500 PLN
Obstaw 10 zakładów za min. 50 PLN każdy przed 31 grudnia i odbierz darmowy zakład na 500 PLN w Nowy Rok!
Sportingbet
 
Y 23

yapa

Użytkownik
troszkę się dziwiłem sportingbetem bo jak sie zalogowałem na konto to okazało się, że dostałem 100zł bonusu &quot;Central Bonus X01&quot;
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
Sportingbet potrafi ostatnio sypnac dobrymi do ugrania bonusami , prawie bez obrotu , wlasnie ostatnio to bylo 100pln i pozniej jeszcze nastepne 100pln za mobile
dodam takze , ze wyplaty na MB szybkie
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
Ten zwrot za mobile jest w formie freebeta czy daja bonus 100zl i nalezy go obrocic po kursie 1,20 i wyplata ?? ????
wplacasz i grasz za 100pln (mobile) czy wygrasz czy przegrasz masz 100pln grasz za 100pln (mobile) i to wszystko
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Noworoczny zakład 500 PLN
Obstaw 10 zakładów za min. 50 PLN każdy przed 31 grudnia i odbierz darmowy zakład na 500 PLN w Nowy Rok!
Sportingbet
Wygląda to bardzo przyjemnie i pewnie trzeba skorzystać. Warunki nie są ciężkie, kurs minimalny dobry więc trzeba zacząć stawiać te zakłady.
 
mareq_7 134

mareq_7

Użytkownik
Zakład bez ryzyka!
Zakład bez ryzyka w BETSSON
Boxing Day
i kolejka Premiership to juz tradycja – na ten dzien czekaja pilkarscy kibice z calego swiata! Teraz masz jeszcze jeden powód, zeby obstawic mecze w angielskiej lidze, poniewaz otrzymujesz od nas Zaklad bez ryzyka o wartosci 45 PLN!
Obstawiaj bez ryzyka:
1. Przejdz do kategorii Swiateczny Kalendarzw lobby zakladów – lub kliknij na przycisk ‘Zaklad bez ryzyka’ po lewej stronie okna kalendarza.
2. Wypusc pierwszy zaklad za minimum 45 PLN na Wynik meczu + Laczna liczba goli na jakikolwiek mecz Premiership
3. Jezeli 1. wypuszczony zaklad jest przegrany, otrzymasz refundacje o wartosci 45 PLN, która zostanie dodana na konto zakladów nie pózniej niz 18:00, 28 grudnia.

Premier League – Zaklady bez ryzyka:
Wygrana gospodarzy + Powyzej 2,5 gola
Wygrana gospodarzy + Ponizej 2,5 gola
Remis + Powyzej 2,5 gola
Remis + Ponizej 2,5 gola
Wygrana gosci + Powyzej 2,5 gola
Wygrana gosci + Ponizej 2,5 gola
 
mareq_7 134

mareq_7

Użytkownik
ComeOn! Bonus:
SPORT: Premier League 20:13!
Postaw DZISIAJ zakład za co najmniej €20 (lub równowartość) na mecze Premier League odbywające się 29 Grudnia. Otrzymasz bonus €13 na dobry początek nowego roku.
(1) Tylko pojedyńcze zakłady przedmeczowe.
(2) Zakład za minimum 20eur (lub równowartość)
(3) Max 1 bonus na konto zostanie dopisany 3 Stycznia 2013. Obrót 6x po kursie &gt;1.5
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom