>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Kalendarz Świąteczny w Betsafe

rybex 3

rybex

Użytkownik
niestety ale z kazdym dniem coraz slabsze te &quot;prezenty&quot;. Nowym warunkiem jest to ze moga brac osoby ktore wplacaly a kolejnm minusem jest zadanie, bo trafienie dokladnej ilosci goli w LM graniczy z cudem(jesli dobrze rozumiem). Mimo wszystko ✅ dla tego buka za ciekawa inicjatywe.
pozdrawiam
 
spike761 37

spike761

Użytkownik
No nic nie ma za darmo ???? Buk robi tak , aby byc tez do przodu ???? ale mimo to wielki ✅ dla nich , bo i tak mają najciekawszy kalendarz ze wszystkich buków ???? hehe komus sie uda napewno trafic ????
No , moze i lepiej , ze zmienili dla uzytkowników aktywnych co wyeliminuje duza ilosc dzieciaków ????
 
pawsonoks 0

pawsonoks

Użytkownik
niestety ale z kazdym dniem coraz slabsze te &quot;prezenty&quot;. Nowym warunkiem jest to ze moga brac osoby ktore wplacaly a kolejnm minusem jest zadanie, bo trafienie dokladnej ilosci goli w LM graniczy z cudem(jesli dobrze rozumiem). Mimo wszystko ✅ dla tego buka za ciekawa inicjatywe.
pozdrawiam

czy ja wiem czy graniczy z cudem.... ????

pochwale sie, ze jakis miesiac temu gdy byl konkurs pucharu uefa (tez trafic liczbe bramek), trafilem dokladna liczbe bramek w 16 meczach (43) i w drugim pytaniu pomocniczym (ile bramek strzela goscie) pomylilem sie tylko o 1 ???? i dostalem calutkie 80 euro ;) 1 bramka wiecej i by bylo 250 ... ;/
 
U 0

Usunięty użytkownik 13632

Gość
napewno nie graniczy z cudem, bo pomyslałem sobie &quot;22&quot; gole padnie , potem sprawdziłem wyniki pierwyszych meczów tych drużyn w tej fazie ligi mistrzów i padł dokładnie wynik 22:/ mysle ze tym razem będzie mniej.ja postawiłem na 19. mysle ze depozyt 25 pln to nic wielkiego, nie można grać za same bonusy(można?!) pozdrówki ????
 
lukasz21 11

lukasz21

Użytkownik
Niewiecie moze czy jesli wplacalem tam kase kilka razy ale aktualnie niemam tam kasy to kwalifikuje sie do tej promocji z golami??
 
K 6

koziuch

Użytkownik
graty majorrr86 za postawienie 19 bramek, ja postawilem ze bedzie 20 i pomylilem się o tę jedną hehe brawa za to ze masz takiego nosa do ilosci bramek ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 13632

Gość
padło 19 bramek i tak jak pisałem wcześniej ja na tą ilość postawiłem ????
Koziuch thx
 
M 0

mokasyn

Użytkownik
hmm.. postawilem na 19 bramek. z tym ze nie jestem pewny czy mi dodadza kase. A to dlatego ze ja osobiscie nie wplacalem depozytu. Wygralem jednak nie dawno 40 zl w konkursie bukmacherskim i normalnie za ta kase stawialem kupony. Jak myslicie czy dodadza w takim razie, czy raczej nie?
 
M 0

mokasyn

Użytkownik
hmm.. postawilem na 19 bramek. z tym ze nie jestem pewny czy mi dodadza kase. A to dlatego ze ja osobiscie nie wplacalem depozytu. Wygralem jednak nie dawno 40 zl w konkursie bukmacherskim i normalnie za ta kase stawialem kupony. Jak myslicie czy dodadza w takim razie, czy raczej nie?
w sumie to juz doczytalem ze mnie ta promocja nie obowiazuje... szkoda bo trafilem ta 19. licze jeszcze ze w tym calym zamieszaniu pomyla sie i mi dodadza, bo ostatnio zdarza im sie to dosyc czesto.
 
szymongigant 1

szymongigant

Użytkownik
No było wyraźnie napisane że pieniądze z bonusów i promocji się nie liczą ja w listopadzie przelewałem pieniądze więc myśle że nie będzie problemów tylko jak wypełnialiscie emaila??
sama ilośc bramek czy jeszcze dawaliście może swój login ja nie dawałem bo wysłałem emaila ze swoje poczty myśle że będzie wszystko Ok bo wyraźnie nic ni pisalo by podawać swój login.
 
R 0

royb202

Użytkownik
myślę ze nie, było wyraźnie napisane dla aktywnych graczy (czytaj tego który złożył choć jeden depozyt) ja też trafiłem 19 :p więc nie graniczy to z cudem ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 13632

Gość
ja w temacie wpisałem username i &quot;ilosc bramek w lidze mistrzów&quot;
a w mailu napisałem coś w stylu&quot; padnie 19 goli&quot;.
w strzelcach w p. uefa też było 38 pln ale obrót 5x po kursie 2.0
teraz ilosc bramek w lidze mistrzów to nagroda też 38pln ale obrót już 3x po kursie spotkanie na kuponie 1.5 ,z tym ze dla deponujących tylko, mysle że jeszcze kilka dobrych konkursów będzie, warto zdeponowac te 25 pln
moze warto pomyslec o programie affilate, i przy depozytach naszych graczy z forum dostalibyśmy jakis ładny turniej w pokera, czy jakis fajny konkurs ???? pozdrówki ????
 
Do góry Bottom