>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

Kalendarz Świąteczny w Betsafe

U 0

Usunięty użytkownik 13632

Gość
Ted ,Body Czy Aksel? wybierz pierwszą trójkę na podium w wieczornym slalomie gigancie rozgrywanym w Creek i otrzymaaj zapłatę z naszej puli 1000 euro jesli twoje przewidywania sie sprawdzą. przeslij swoje typy na adres [email protected] przed rozpoczęciem wyscigu aby wziąć udziałw dzisiejszej atrakcji kalendarza świątecznego
panowie troszke czytania ze zrozumieniem...
1. typujemy konkretną kolejnosci pierwszych trzech miejsc z pośród wszystkich startujących zawodników
2. jesli nasze typy sie sprawdzą to dostajemy do podziału miedzy wszystkich którzy dobrze wytypowali 1000 euro
3. typujemy do momentu rozpoczęcia sie zawodów
ja sie nie znam nsa tej dyscyplinie ale mysle że przykładowa trójka nie zajmie pierwszych trzech miejsc.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
ale Svindal nie jezdzi dobrze slalomu giganta!!
coscie sie tak przyczepili do niego..
w poprzednim sezonie zdobyl lacznie w tej konkurencji 100pkt, czyli tyle..ile zgarnal by dzis za zwyciestwo.. NO WAY
 
L 5

landzaat21

Użytkownik
ale Svindal nie jezdzi dobrze slalomu giganta!!
coscie sie tak przyczepili do niego..

w poprzednim sezonie zdobyl lacznie w tej konkurencji 100pkt, czyli tyle..ile zgarnal by dzis za zwyciestwo.. NO WAY
Zdobył tyle, bo nie startował praktycznie cały sezon. Miał wypadek w Szwajcarii, więc nie myl reszty ????
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Zdobył tyle, bo nie startował praktycznie cały sezon. Miał wypadek w Szwajcarii, więc nie myl reszty ????
moze mowilem, ze sie jakos srednio znam, ale w tym sezonie tez cienko na razie, wiec raczej to nie jest jego najmocniejsza konkurencja
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Cienko? A to ciekawe:
http://www.sport.pl/zimowe/1,79229,6034285,Svindal_wygral_supergigant_w_Beaver_Creek.html
http://www.sportowefakty.pl/zimowe/2008/12/06/drugie-zwyciestwo-svindala-w-beaver-creek/
Nie mniej do takich dyskusji odsyłam do HP. Tam jest odpowiedni temat.
Tutaj dyskutujemy tylko i wyłącznie na temat promocji Betsafe - Świąteczny Kalendarz!
brawo dla tego pana:spokodfhgfh::spokodfhgfh::spokodfhgfh:
to jest SLALOM gigant, a nie super gigant..ale ty pewnie nawet nie odrozniasz tych konkurencji..
heh, nie ma to jak probowac z kogos zrobic debila i samemu na takiego wyjsc;)
Nik-jestes zajebisty-oddaje ci to:spokodfhgfh:
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
brawo dla tego pana:spokodfhgfh::spokodfhgfh::spokodfhgfh:
to jest SLALOM gigant, a nie super gigant..ale ty pewnie nawet nie odrozniasz tych konkurencji..
heh, nie ma to jak probowac z kogos zrobic debila i samemu na takiego wyjsc;)
Nik-jestes zajebisty-oddaje ci to:spokodfhgfh:
Dzięki. Ty oczywiście jesteś nieomylny.
Tak się składa, że odróżniam te konkurencje od siebie. Przyznaję się, że wprowadziłem w błąd. Skutkiem tego może być zmęczenie. Niestety niektórzy nie potrafią tego zrozumieć.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
ale po co cfaniakujesz, wyskakujesz tu z takimi rzeczami, chciales mi udowodnic, ze nie mam pojecia co mowie i sam sie przejechales-nie bede mial zrozumienia dla takiego typa-jeszcze moderatora-n/c
nikifor// Czy stwierdziłem że nie masz pojęcia o czym mówisz? Nie. Dlatego dziwi mnie Twoja arogancja. Wkleiłem linki do 2 artykułów które, jak dobrze zauważyłeś, nie były za bardzo na temat. Do dalszej dyskusji zapraszam poprzez PW.
 
marcinku 0

marcinku

Użytkownik
Ja dalem tak:
1. Svindal
2. Ligety
3. Raich
Tez nie znam sie za bardzo na ukladzie sil w tej konkurencji, bardziej polecialem po kursach i na jakis szczesliwy traf. Zobaczymy po zawodach.
A tak ponadto, to kolejny fajny konkurs ze strony betsafe. Moze ciezko bedzie cos ustrzelic, bo konkurs jest trudny, ale pula nagrod i dodatkowe losowanie moze imponowac.
 
kriters 43

kriters

Użytkownik
Amerykanin Ted Ligety - 1.11,31 prowadzi po pierwszym przejeździe slalomu giganta alpejskiego Pucharu Świata w Beaver Creek.
Drugie miejsce zajmuje Didier Cuche (Szwajcaria) 1.11,87, a trzecie lider klasyfikacji generalnej Aksel Lund Svindal (Norwegia) 1.12,00.
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
Amerykanin Ted Ligety - 1.11,31 prowadzi po pierwszym przejeździe slalomu giganta alpejskiego Pucharu Świata w Beaver Creek.
Drugie miejsce zajmuje Didier Cuche (Szwajcaria) 1.11,87, a trzecie lider klasyfikacji generalnej Aksel Lund Svindal (Norwegia) 1.12,00.
który jest body miller?

narazie 2 mam dobrze 1 i 3 miejsce.
 
marcinku 0

marcinku

Użytkownik
Wyniki:
1. Aksel Lund Svindal (Norwegia) 1.13,05
2. Hermann Maier (Austria) 1.13,50
3. Michael Walchhofer (Austria) 1.13,63
4. Christof Innerhofer (Włochy) 1.13,74
5. Didier Defago (Szwajcaria) 1.13,76
6. John Kucera (Kanada) 1.13,80
7. Ted Ligety (USA) 1.13,90
7. Benjamin Raich (Austria) 1.13,90
9. Ales Gorza (Słowenia) 1.13,97
10. Hannes Reichelt (Austria) 1.13,98
dokladnie trafilem tylko 1.miejsce ???? Ligety i Raich ulozyli sie troche dalej
 
Do góry Bottom