>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Kalendarz Świąteczny w Betsafe

U 0

Usunięty użytkownik 13632

Gość
Nie da rady minimum to 0.10 ze by w coś zagrać
da sie grać za jeden cent, tylko trzeba ustawic że liczy sie tylko jedna linia a stawka to 0.01
btw bardzo fajny serwis ten betsafe, wypłaty na mb po około 10 godzinach na MB✅✅
 
prymus_fcb 0

prymus_fcb

Użytkownik
mysle ze promocja przeprowadzana przez betsafe jest naprawde dobra! osobiscie wycignalem od nich 10e za strzelca bramki w uefa i po tygodniu grania w pokera i robienia obrotu na zakladach wyplacilem bez zadnego problemu, zgrabnie szysbko i fachowo!!! jakl najbardziej na +
 
krycha18 16

krycha18

Użytkownik
ja trafiłem strzelca ale wynik typowałem 1-0 dla Juve ciekawe jak to będzie

Tak czytając opinie to troche mnie zadziwił ten wpis ? Jak mogłeś trafić strzelca jak pierwszą brame strzelił Pato dla Milanu , a typowałeś 1-0 dla Juve :-? heh.. Przed wpisem zastanów czym sie chwalisz ???? /
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Panowie, ostatni raz upominam. Robi się coraz większy bałagan w temacie. Część osób się żali że nic nie wygrała, inna część wyzywa się od złodziei.
 
19krako91 44

19krako91

Użytkownik
Tak czytając opinie to troche mnie zadziwił ten wpis ? Jak mogłeś trafić strzelca jak pierwszą brame strzelił Pato dla Milanu , a typowałeś 1-0 dla Juve :-? heh.. Przed wpisem zastanów czym sie chwalisz ???? /
Jak już chcesz się ponapinać to bynajmniej miej czym.
Pierwszy strzelił bramkę Del Piero!
Poza tym jakoś nic nie mówią czy ktoś wygrał itd.wątpie by ktos trafił wynik 4-2 i przy tym strzelca..
ja trafiłem strzelca tylko..
 
spike761 37

spike761

Użytkownik
Tak czytając opinie to troche mnie zadziwił ten wpis ? Jak mogłeś trafić strzelca jak pierwszą brame strzelił Pato dla Milanu , a typowałeś 1-0 dla Juve :-? heh.. Przed wpisem zastanów czym sie chwalisz ???? /
Nie no kolega ma racje pierwsza bramke strzelił z karnego dla Juve [1 - 0] A.D. Piero (pen.) ???? ????
 
krycha18 16

krycha18

Użytkownik
Sorki zwracam honor .. Wczoraj patrzyłem na livescore.com i pisało ze pierrwszą brame strzelił PAto dla MIalnu ... Sorki jeszcze raz mój błąd !
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
Jak już chcesz się ponapinać to bynajmniej miej czym.
Pierwszy strzelił bramkę Del Piero!
Poza tym jakoś nic nie mówią czy ktoś wygrał itd.wątpie by ktos trafił wynik 4-2 i przy tym strzelca..
ja trafiłem strzelca tylko..


no i o to im właśnie chodziło, za dużo ludzi pewnie wygrało w konkursie na wytypowanie strzelca w UEFA i teraz są ostrożniejsi w dawaniu dość łatwego szmalu, ot co...
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
dziś jest dobra sprawa, pierwszy kupon live przegrany &quot;pucharu uefa&quot; do 20pln jest zwracany i nie podlega obrotowi bo to freebet ????
 
bufu 105

bufu

Użytkownik
dziś jest dobra sprawa, pierwszy kupon live przegrany &quot;pucharu uefa&quot; do 20pln jest zwracany i nie podlega obrotowi bo to freebet ????
też tak myślę warto nawet zagrać i spróbować może coś się wygra,a jak nie to zwrócą
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Dzisiaj 3 spiny do gry, której nie podali i mamy sami szukać.
Włączam to najnowsze CHAMPIONS OF THE CRACK i od razu znalałezłem, jednak nic nie wpadło. Nie to co Nordicbet i z 0.10€ wpadło w kasynie 40€
 
damianek632 9

damianek632

Użytkownik
lol ???? ja sobie na ruletce ugralem troche xD juz nawet wyplate do banku zleciłem xD ciekawe czy nie bedzie zadnych problemow :p jak oni mi to wypłacą to chyba bedzie moj rekord xD w tak krotkim czasie tyle ugrac xD


 
andreoid 2

andreoid

Użytkownik
równierz wszedłem w gre CHAMPIONS OF THE CRACK i wygrałem 1,08 euro i za te 1 euro zagrałem w jackpont 600 i trafiłem sciane winogrona i wygrałem 30 euro 24 do wypłaty a 6 przegrałem
P.S
damianek632 odezwij sie do mnie na gg 2026705 potrzebuje twojej pomocy
 
Do góry Bottom