>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

Kalendarz Świąteczny w Betsafe

rpg 1K

rpg

Użytkownik
Zalogowałem sie i zastałem w kasynie 0,5E (czyli tyle ile kosztuje zdrapka). Puściłem i wygrałem 0,5E, puściłem znowu i wygrałem 5E, wszystko poszło na zakłady (20,63 PLN)
Ja dokładnie jak kolega. W 100% to samo tylko, że miałem na zakładach 7gr więc mam 20,70 pln ;D
 
arbiter_erhan 136

arbiter_erhan

Użytkownik
Wielkie NIC ???? ) jak zwykle na takich badziewiach.... ja swoj limit szczescia zapewne tegoroczny wyczerpalem podczas meczu Monaco-Bordeaux... wiec zycze szczescia innym...
btw. ciekawe co jutro przygotuja, pewnie cos specjalnego, w koncu ostatni dzien... moze darmowe 1000 euro dla kazdego ????
 
luki2602 0

luki2602

Użytkownik
ja już swój szczęśliwy los zdrapałem i wygrałem ...0.5e ???? ale za drugim razem grając w zdrapkę nie trafiłem nic ???? czyli inni mieli więcej szczęścia wygrywając po 5e ????
 
lbs 0

lbs

Użytkownik
Ciekawy jestem czy na tych zdrapkach trafil ktokolwiek np. 1000 euro czy 500..... slyszeliscie taki przypadek ????
Na pewno znajdzie się ktoś na forum kto ugra coś więcej. Na razie
rpg i ja 5E trafiliśmy ???? Czekamy do rano na szczęściarza ????
 
S 24

snuz123

Użytkownik
Ja 15 euro, postawilem 20 zl na kupon po kursie 6.00 Buffalo sabres + toronto
toronto 6:2 , sabres stracili bramke na 6 min przed koncem na 3:3 i po ...
nie ma pewniejszej kasy od roboty ; )
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
no niestety tym szczęściarzem nie jestem ja, chodź blisko było, bo na dwóch polach było 10ojro i na dwóch było 100ojro ale oczywiście, żadne takie samo pole po raz trzeci się nie pokazało ????
 
Do góry Bottom