>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Kalendarz Świąteczny w Betsafe

D 152

damian0012

Użytkownik
oto moja 3
1 Bode Miller (USA)
2 Benjamin Raich (AUT)
3Aksel Lund Svindal (NOR)

trafilem 3 miejsce a Raich byl 1 ...;/
ciekawe czy cois wpadnie €.... zobaczymy
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Panowie naprawdę, nie chce mi się już przypominać o pisaniu tylko i wyłącznie na temat. Jeśli nadal będziecie gadać tutaj o wszystkim innym niż promocji to temat zamknę.
 
U 0

Usunięty użytkownik 13632

Gość
do jutra do 10 rano tj 8.12.2008 betsafe spełnia nasze zyczenia. musimy tylko zagrać za co namniej 10 euro w kasynie. i wysłac im z naszym numerem ID klienta liste swoich życzen co chcieli bysmy od nich dostać ,nie wiecej niż 10 rzeczy.
czy ktoś z was wysyłał im taką liste życzeń?
ja zażyczyłem sobie nowe rękawice bokserskie everlasta i koszulke betsafe, ciekawe czy dostane :d
 
konradk18 0

konradk18

Użytkownik
Niedawno zagrałem w kasynie, ale patrze, że trzeba było zagrać do 7 grudnia, a listę wysłać do 10:00 8 grudnia, także chyba nie dostanę prezentu ;d
Wygrał ktoś 25E z tej promocji co była 6 grudnia, że losowano 100 osób z tych co postawili w tym dniu zakład live, czy oni jeszcze tego nie podliczyli tzn. nie wylosowali osób?
 
bufu 105

bufu

Użytkownik
nagrody w konkursie loteria zakładów na żywo zostały wypłacone wczoraj, a osoby, który wygrały w tym konkursie, zostały o tym fakcie poinformowane droga e-mailowa
niestety ja nie dostałem żadnego maila
 
R 0

roman8585

Użytkownik
Fajna promocja w tym betsafe :spokodfhgfh:.
Wygrałem 10E w konkursie na strzelca bramki w P.Uefa a teraz 30E w konkursie na podium slalomu giganta.
Oby wiecej takich promocji robili po innych bukach.
Umieszczam skan z maila z gratulacjami otrzymanego od betsafe
 
adizg 6

adizg

Użytkownik
Szkoda ze tyle stracili na tych strzelcach w UEFA... teraz pewnie beda same takie promocje typu &quot;zagraj a wezmiesz udzial w losowaniu&quot;, troche lipa :p
 
Do góry Bottom